DOMAREX S.C.

Opinie o DOMAREX S.C.

Joanna

Pracuję w firmie już od kilku lat. W tym czasie otrzymałam ogrom wsparcia od szefostwa, nawet podczas problemów natury prywatnej, cały czas mogę się rozwijać, szkolić, iść do przodu. Wiem, że każdy, kto choć trochę się do pracy przykłada, jest uczciwy, zaangażowany i wykonuje polecone zadania będzie zadowolony. Wynagrodzenie jest dobre, zawsze na czas. Nie panuje sztywna atmosfera - kiedy można się pośmiać to się śmiejemy, a kiedy sytuacja tego wymaga zachowujemy powagę i skupienie.

@Joanna

To fajnie, a powiesz coś więcej o tych szkoleniach? Firma sama z siebie je organizuje czy można sobie coś dopasować indywidualnie pod siebie? Czy rozwój zawodowy wiąże się z jakimiś podwyżkami?

Joanna
@Sylwia

Szkolenia dostosowane są do aktualnych potrzeb z uwzględnieniem odpowiednich pracowników i ich umiejętności. Oczywiście rozwój pracownika wiąże się z odpowiednią gratyfikacją.

Czy w DOMAREX S.C. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dras

Andrew co ty za brednie wypisujesz, ciągle tylko łazisz po zakładzie i węszysz...

Szczerze mówiąc ciężki mi jest się do czegoś przyczepić. Pracują tu bardzo kontaktowi ludzie. Wypłata jest w porządku.

Grażyna
@Andrzej

Na jakim stanowisku pracujesz ? Płaca okej, czyli przewyższa rynkowe standardy? Mozesz napisać coś więcej i warunkach pracy?

Patryk

Serdecznie polecam. Naprawdę firma oferuje rewelacyjne warunki zatrudnienia. Ludzie mili i pogodni

@Patryk

To aż muszę spytać co to za warunki zatrudnienia, że aż rewelacyjne? :) Chodzi o zarobki? Czy może jakieś fajne możliwości rozwoju firma oferuje?

@Patryk

Jakie warunki? Widać ze nigdy tam nawet nie byłeś na rozmowie o prace.

@Sylwia

Ani to ani to. Niestety pracodawca sam pisze sobie komentarze i negatywne usuwa non stop.

Danuta
@KaMi

Masz jakieś dowody na to że pracodawca sam pisze sobie opinie? Które opinie nie są prawda? No i może powiedz jakie są wady i zalety pracy tu?

Polecam

Hej, polecam pracę w Domarex, można się rozwinąć, poznać Subiekt, używać języka angielskiego, poznać zasady współpracy z marketami. Na pewno nie ma monotonii. Ja jestem zadowolona

Gabriela
@Polecam

długo tam już pracujesz? można wiedzieć w jaki sposób znalazłaś pracę w tym miejscu i jak przebiegała sama rekrutacja, czy zauważyłaś może już jak często rekrutują na wolne miejsca pracy ?

Adrian
@Polecam

Angielski trzeba znać na bardzo dobrym poziomie czy wystarczy komunikatywnie żeby się przyjąć? Brałaś udział w szkoleniach, bo właśnie szukam pracy gdzie nie będę stał w miejscu i uczył się nowych rzeczy.

Wojciech
@Polecam

A możesz podpowiedzieć jak zarobki? Warto aplikować na to stanowisko patrząc na kwestie finansowe?

Kaśka
@Gabriela

Bardzo często rekrutują. Kolega mi mówił, że dają ciągle umowy zlecenie i zwalniają z dnia na dzień.

@Kaśka

A podał powody? Bo wiesz nie zawsze każdy się nadaje niestety, to po co obydwie strony mają się męczyć?

MAGDA
@Ewa

Pracowałam w biurze przez dwa lata i niestety przewinęło się duzo osób. Biuro ładne ale ciasno jak w kurniku. Nie z powodu braku umiejętności czy kompetencji odeszły, a braku odpowiedniej umowy. Niestety tez jest nerwowa atmosfera i agresywne nastawienie na konkurencję.

Prawda

@Marta
@Kaśka

Dokładnie. Rekrutacje tam są non stop. Wystarczy śledzić ogłoszenia. Umowa zlecenie na okres próbny niby.

Świetne wynagrodzenie, zawsze jest na czas. Ludzie fajnie nastawieni. I bardzo ważne to ze przełożeni są ludzcy i da się z nimi dogadać.

Agata
@Michał

A czy jakieś premie są? Można sobie wypracować dodatkowe pieniądze do wypłaty?

@Agata

Obiecują ale nie ma

Aktualność

Jako polski producent zdecydowanie wspieramy akcję #wspieramypolskieprodukty

Domarex dzięki własnej szwalni produkuje tekstylia domowe typu: poduszki, poszewki, zasłony, obrusy, bieżniki, poduszki na kszesła, poduszki ogrodowe i wiele innych ciekawych rzeczy. Wszystko praktycznie #handmade

Sam przekonaj się o naszej jakości już dziś.
Bebok

Większość textylii sprowadzane sa z chin i metkowane

Zatrudniając się w firmie Domarex miałem wiele wątpliwości, ze względu na to, iż była to wówczas jedna z moich pierwszych prac zawodowych. Na szczęście okazało się, że nie były one potrzebne. Pracodawca okazał się wyrozumiały dla młodego pracownika - co skutkowało lepiej wykonywaną przeze mnie pracą. Szczególnie polecam to miejsce dla osób młodych, chcących rozwinąć swoje kwalifikacje, gdyż przedsiębiorstwo oferuje naukę na programach, które okazały się potrzebne w następnych miejscach pracy. Osobiście polecam pracę w firmie Domarex.

Bartosz

Bardzo się ciesze, że udało mi się tutaj dostać prace. Oferują świetne warunki oraz dobre wynagrodzenie. Ścieżki rozwoju są naprawdę ciekawe. Polecam.

@Bartosz

A powiesz coś więcej o tych warunkach? Ja bym chciała umowę o pracę na czas nieokreślony. Mozna tu na taką liczyć? I czy do podstawy zarobków dochodzą jakieś premie albo inne dodatki?

@Sylwia

Na umowę na czas nieokreślony niestety liczyć nie możesz. W premii świątecznej możesz liczyć na kocyk. Raczej nie licz na więcej niż (usunięte przez administratora)

Olga

A przez jaki czas pracowałaś? Długo? z tymi szkoleniami to faktycznie szkoda, a próbowaliście jako pracownicy rozmawiać z szefostwem na ten temat? Nie zgodzili się?

Karol

Praca w tej firmie nauczyła mnie naprawdę dużo. Oczywiście nie mam zamiaru zmieniać jej bo bardzo mi się podoba! Polecam.

@Karol

A powiesz mi proszę z perspektywy którego stanowiska to piszesz i po jakim czasie stażu? Czego udało się już nauczyć i jakie są dalsze perspektywy?

Filip

Zdecydowanie w tej pracy jest ogromna możliwość rozwoju. Wynagrodzenie fajne, ludzi również. Nie ma na co narzekać

Szczere polecam prace w tej firmie. Przyzwoite wynagrodzenie, dobre warunki pracy i fajni ciekawi ludzie. Nie żałuje decyzji, że zdecydowałem się na prace u nich.

Witaj! Jak najbardziej jesteśmy otwarci na młodych ludzi z potencjałem i otwartą głową. Zawsze można podesłać CV na praca@domarex.pl z zapytaniem, czy nie ma obecnie wakatów.

Jak wygląda sprawa grafiku w DOMAREX S.C.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dzień dobry! Sytuacja wygląda teraz bardzo dynamicznie, niektórzy z zespołu pracują stacjonarnie, niektórzy z uwagi na konieczność pracują zdalnie. Generalnie preferujemy pracę w biurze, na miejscu, wtedy znacznie łatwiej jest się porozumieć i zrealizować projekt. Praca w biurze od 8 do 16, dla spóźnialskich od 8:30 do 16:30 :) Jeżeli chodzi o dział produkcyjny i Szwalnię i to pracują od 7:00-15:00

Aktualność
Witaj!
Domarex to firma istniejąca od 1982 roku, dla której satysfakcja klientów i profesjonalizm jest głównym priorytetem firmy. Firma jest jednym z wiodących producentów Tekstyliów domowych w Polsce. Tworzymy młody i bardzo dynamicznie rozwijający się zespół. Działamy obecnie w szeroko pojętym e-commerce w branży Home & Garden.
 Obecnie rekrutujemy na stanowiska:
*Asystent ds. Zakupów - Import Azja
*Asystent w dziale Handlowym
*Fakturzyści/tki - Zarządzanie dokumentami handlowymi
*Grafik kreatywny
*Specjaliści E-commerce
Firma ma duży potencjał, potrzebujemy tylko Ciebie byś nam w tym pomógł!
Zapraszamy wszystkich kandydatów do składania CV na praca@domarex.pl

W związku z rozwojem Firmy szukamy

Rozmowa bardzo sympatyczna, zadania na komputerze od e-maila po angielsku, poprzez cła. Excel itd. Jednak brak informacji, nawet negatywnej, o wynikach rekrutacji - za to wielki minus.

Mateusz

Czy jest może zwracana kilometrowka za dojazd do pracy?

Misiek

Mam pytanie czy jest tam gdzieś przystanek kolo firmy i dojedzie się do dworca PKP czy PKS? Jak często są autobusy i jakiej linii?

Damian

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie, jakieś rady?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMAREX S.C. - Częstochowa

• Jak się pracuje w DOMAREX S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy DOMAREX S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOMAREX S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMAREX S.C.?

Kandydaci do pracy w DOMAREX S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMAREX S.C.