HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Zadowolony

A mi się dobrze pracuje w Mando polecam bardzo

Zły operator

Do Dyrektor Iwony!!! Kiedy w końcu ktoś odedtka kratki po prysznicami w szatni męskiej. Wszystkie są zatkane. Bierzesz prysznic po ciężkiej pracy stojąc w brudnej wodzie która pachnie (!@#$) W poniedziałek zawiadamiam SANEPID że dostałem grzyba przez to że nie żadnego (!!!?#@) który ruszy swoje cztery litery i wyczyszyści kratki ściekowe. Będzie miły prezent dla prezesa na audytu

Faurecjowy
@Zły operator

czy w waszej firmie hydrauliką zajmuje się Dyrektor kadr? :D

Stefan Padło

Parking... Dlaczego ochrona daje pacholki i taśmę przed 14, gdy na parkingu są wolne miejsca. Wjechać nie można. O co chodzi?

Pomocny
@Stefan Padło

Tak jest od górnie

parking
@Stefan Padło

masz racje bo jest jak jest , jedziesz do pracy chciałbyś a nie możesz i jeszcze ktoś z niższego poziomu niż ty nie daje ci szansy przecież każdy ma tutaj swoje 5 minut kto pierwszy ten lepszy pozdrawiam życzę miejsca na parkingu !!!

Pozytywny
@parking

No i tak było że można było wjeżdżać na górny parking , ale jak to zwykle bywa pomimo zakazu stawania w miejscu do tego niewyznaczonym. Zawsze znalazł się jakiś mądrzejszy od innych i swoje autko pozostawiał blokując wyjazd innym osobom dobrze parkującym. Dlatego pretensje do januszy tych cwaniaków. I żywego co widziałam to nie byli bardzo chorzy lub starzy ????

Inzynierios

Dlaczego inz mają zakaz nadgodzin? Dlaczego mamy odbierać nadgodziny 1:1 ? Czy wszyscy inż maja nakaz odbioru nadgodzin? Jak to jest, niech smutna niewiasta z HR powie oficjalnie że odbiór jest 1:1, ciekawe co PIP powie?

Inżynier
@Inzynierios

To mamy zakaz nadgodzin czy do odbioru? Bo każdy inaczej przekazuje informacje (HR i przełożeni).

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Powodz

Drogi dziale HR kabiny prysznicowe sprawne dziękujemy,lecz studzienki odpływowe pozatykane powódź o 14 po kostki.... Sytuacja trwa już parę tygodni.. z dnia na dzień jest gorzej...

Anka

Mando ostatnie w turnieju piłki nożnej... Brak kondycji czy zajechani na linkach i maszynach?

Piter
@Anka

Trzeba było być i pokazać na co cb by było stać. Pozdrawiam

Czy możecie podać zakres w jakim się zarabia w firmie na produkcji. Np 1800 do 2500. Wszystko już wiem o firmie, ale nie wiem ile się w niej zarabia.

Tak
@Marek

Generalnie leki powyżej 2 tys lecz możesz robić nadgodziny i soboty ???? na nawet niedzielę ????

poinformowany
@Marek

Mando nie przyjmuje już operatorów produkcji. Chyba że tymczasówkę

C. C
@poinformowany

No proszę nagle nie potrzeba ludzi a kilka dni wcześniej brakowało sporo, tym bardziej że pracują na dwie zmiany, jak od 2 wrucą trzy zmiany znowu ludzi zabraknie na mojej zmianie na linkach brakuje

Ormo
@poinformowany

No i bardzo dobrze będom przynajmniej nadgodziny na wsparcia,soboty i niedziele się zarobi.

Peter

Cześć,ktoś wie czy potrzebują operatorów wózków i suwnic?

Jdjfbfbfbdbd
@Peter

Zwłaszcza w soboty na 2 i 3 zmianę i niedzielę bo już chlopaki nie dają rady robić po parę naście tygodni bez wolnego

wolt
@Peter

Przydadzą się każde ręce do pracy. Jak serio interesuje cie ta praca to wyślij cv i sie zobaczy. Okres próbny nie jest tylko dla pracodawcy, sam zobaczysz, czy chcesz zostać

Tow
@wolt

ja pracowałem kiedyś, ale z powodu pilnego wyjazdu musiałem zrezygnowac, chociaz pracę wspominam bardzo dobrze, polecam warunki są ok.

Mis
@Tow

Operatorów nigdy dosc :) ja akurat pracuje przy produkcji ale moj siasiad jest operatorem i mowi ze robota jest ok

Nadgodziny
@Jdjfbfbfbdbd

Są linki gdzie się pracuje wszystkie soboty i niedziele ale przymusu nie ma, kto chce ten idzie,i nie są to same chłopaki. Pytanie czy firma się odwdzięczy tym osobom, które wspierają zakład a są to jedne i te same osoby na weekendy od początku roku. Fakt robimy to w dużej mierze dla siebie ale i firmy. A kopem dla leserów byłaby dodatkowa premia. Iwona mogłabyś o tym pomyśleć, nagroda zawsze nas bardziej zmotywuje.

Mando to dobry pracodawca, mozna z szefem dogadac sie w kazdej sprawie , zdecydowanie polecam

Eeeee
@Gość

(usunięte przez administratora) prawda

Mato

Mi praca odpowiada. Nie mam się do czego przyczepić. Może idealnie nie jest, ale jak dla mnie jest naprawdę ok :)

Ryszard
@Mato

Jakiego stanowiska dotyczy Twoja wypowiedź? Widziałem, że aktualnie pracodawca nie poszukuje nowych pracowników, jednak chciałbym zweryfikować na przyszłość, które stanowiska pracy są warte uwagi. Mógłbyś wypowiedzieć się w tym zakresie? Liczę na Ciebie.

Mato
@Ryszard

Myślę, że jak chcesz pracować to się wszędzie odnajdziesz. Może i niektórzy narzekają, ale to w większości nieroby, po których musimy nadganiać i poprawiać. Jak robisz swoje to jest dobrze, stratny nie jesteś.

Ryszard
@Mato

Fajnie, że odpowiedziałeś. Dziękuję. Skoro masz wiedzę związaną z pracą w firmie Mando Corporation Poland to pozwolę sobie zadać Ci jeszcze pytanie związane z poziomem wynagrodzeń. Uważasz, że wynagrodzenie jest adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

Xxx
@Mato

No gruszek na wierzbie to tu nie ma ale ja się zgadzam. Nie ma co narzekać nie ma co biadolić. Robota, jak robota.

Wojo
@Ryszard

Pracuje na produkcji i powiem tak jak ktos jest gotowy pracowac naprawde to sie odnajdzie. Jak przyszedl odpoczac to nie da sobie rady. Jak w każdej robocie trzeba cos z siebie dac ale mimo ze pracuje dość krótko to wydaje mi się że nie ma aż tak źle i poczekam jeszcze jakiś czas. Zobacze co sie z tego wyklaruje ale poki co innej roboty nie szukam

@Mato

to prawda, wiadomo, ze wszezdie są plusy i minuy jednak w Mango przewaza wiele plusów jesli chodzi o pracę i ogólne warunki

Olx

Czy może być więcej rzeczy do kupienia na stołówce? Nie każdy jest wstanie przyswoić kuchnię z dworzyska;)

Czy są tu osoby ze Świebodzic by składać sie do dojazdu ?

Jajo
@Ania

Jest jeden SL z maszyningu.

Jadę
@Ania

Jaką zmiana chętnie się dogadam.

Lopez

Moi mili. Jak wam mijają urlopy? Pogoda nas bardzo rozpieszcza. Aż nie chce się tam wracać :-) jak myślicie ile osób braknie po tych wspaniałych wakacjach? Sam osobiście się zastanawiam czy wracanie tam ma sens, skoro i tak po urlopach będzie nowa dostawa z Ukrainy :-) Czym było by było nasz życie bez Mando i rozmyślania o tym czy towarzysze za granicy nie wygryzą

Joanna
@Lopez

Muszę powiedzieć, że Twój komentarz ma niewątpliwie specyficzny charakter. Ale może będzie lepiej, jak po prostu skupimy się na konkretach. Skoro sam wspomniałeś o urlopach to chciałabym jeszcze na moment pozostać przy tym temacie. Powiedz mi, czy Mando Corporation Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom jakieś dofinansowanie do wypoczynku? Jak to wygląda w tej firmie?

@Joanna

Oczywiście tak. Kwoty podać nie mogę gdyż jest to tajemnica zakładowa. Ale te pieniążki wspomagają budżet wakacyjny. Kwota nie jest jakaś mega ale zawsze coś.

Ziomek
@Joanna

Były wypłacone wczasy pod gruszą.

dr reumatyzm
@Lopez

Wystarczy na bilet do Niemiec na szparagi

Ola

Nie żeby coś, ale to nie kadry rządzą firmą. Firmą nie rządzi nawet Iwona. Natomiast oni robili co mogli, żeby ratować ten statek. Pretensje do Korei i spółki.

@dr reumatyzm

Ja osobiście wolę nad morze do Polski pojechac o się pobawić. Ale skoro szparagi w Niemczech Cię kręcą to baw się dobrze :-)

filozof

Trawa u sąsiada zawsze jest bardziej zielona

nie wiem
@filozof

He he co racja to racja. Miałem okazje pracować w podobnych tego firmach i różne cyrki sie działy. Mando jeszcze nie jest takie złe. Może ludzie porównania nie mają.

Warunki pracy są dobre, miałem w swoim zyciu kilku pracodawców i nie wspominam ich dobrze.

smerfuś

A prawda jest taka, że dla każdego liczy sie co innego. Jeden będzie patrzyła na pieniążki, inny na godziny, a jeszcze inny, żeby sie za dużo nie napracować. Zawsze będą jacyś zadowoleni i przeciwnie. Ja tam się martwię o siebie i jakoś do złożenia wypowiedzenia mi daleko

viral

Każdy na swój bagaż. Moja poprzednia praca akurat zła nie była, ale nie miałem już szans na rozwój i stawka tkwiła mi w miejscu. Na dłuższą metę stwierdziłem, że to bez sensu, teraz jestem w mando, no i zobaczymy, ale liczę, że jakiś awansik sie kiedyś trafi

pro
@viral

Jak będziesz dobrze pracował i poznasz jak działa firma to wiadomo, że Twoja wiedza będzie cenna i na awansik też można liczyć. Nie ma co sie poddawać od razu, na wyższe stanowiska to wielu ma ambicję

Pomocna

W związku z tym specjaliści bhp uznają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C.Juz niedługo wrócą upały a takie są przepisy bhp.

lara
@Pomocna

A jak tam warunki na hali teraz? Nikt nic nie pisał to chyba jest lepiej. Planuję we wrześniu zacząć tam pracę. Wstępnie podisałam umowę i wygląda w porządku.

Jolancia
@lara

Zakład robi co może, ale nie każdemu dogodzi. Praca jest spoko, ludzie ok. Jak coś komuś nie leży to się zwalnia i tyle.

lara
@Jolancia

No to zawsze tak jest, czyli nic nowego. Myślę, że warto spróbować, w końcu nic nie tracę. Prace zawsze można zmienić. Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie :) oby jeszcze zespół na który trafie faktycznie okazała się fajny

Jolancia
@lara

Powodzenia :) mam nadzieję że będziesz zadowolona.

D

Pracuję tu od kilku lat i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalam. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

różni ludzie tu pracują
@D

Pewnie i to i to bo chyba też tak mam. Ludzie w porządku, a jak sie robi co do człowieka należy to żadnych problemów nie ma

Julian

Do HR Proszę powiedzieć dlaczego mimo wolnych miejsc na parkingu górnym zostaje zasłonięty wjazd i pracownicy nie mogą zaparkować ? Osoby które nie umieją parkować karać mandatem a nie żeby takie szopki

Obiektywnie
@Julian

A ochrona zamiast pilnować parkingu, pilnuje fajeczki i kawusi.

odpowiedzialność zbiorowa
@Julian

Chyba właśnie dlatego, że to nie była pojedyncza sytuacja i ludzie parkować nie potrafią... Ile można takim tłumaczyć, chyba każdy by się wreszcie wkurzył i wyciągnął konsekwencje, ale myślę, że zaraz znów go otworzą

nerwowy
@odpowiedzialność zbiorowa

No i racja, też myślę, że tak właśnie mogło być. Sam kiedyś miałem przytarty delikatnie bok i sam musiałem dochodzić jak to się stało bo przyznać się ciężko. A teraz jeszcze pretensje nie wiem do kogo

Iwonka

Nie pij już więcej...

Rambo

Przestań lepiej pić...(usunięte przez administratora)

Szczery do bólu

Zakład w którym stanie i patrzenie się praktycznie przez całą zmianę jak ktoś pracuje nazywa się szkoleniem nowego pracownika przez innego pracownika i nawet jak osoba sobie radzi to szkolący dalej tak "szkoli "zamiast pomóc gdzieś gdzie jest potrzeba. I jeszcze narzeka ze mu nudno. Stac i patrzeć to sobie majster może

Edmund
@Szczery do bólu

Jak nie rozumiesz tematu to się nie wypowiadaj.

Ormo
@Szczery do bólu

Widzisz jak masz problem to może się zwolnij i nie narzekaj bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Sdb
@Edmund

No właśnie nie mogę tego zrozumieć. Więc może mi wyjaśnij jak powinno szkolenie wyglądać. Chyba ten nowy,który się uczy ma najpierw potpatrywać jak pracuje pracownik już obeznany a nie odwrotnie. A wypowiadać się nie będziesz mi zabraniał bo opinię wyrażam i tyle Że w mojej opinii jest to nieuczciwe stać i nie pomóc. A jak nie potrzeba to sie idzie na inne stanowisko. Bo na nadmiar operatorów raczej teraz nie narzekają a na coś takiego się przyzwala

Sdb
@Ormo

Ale ja nie narzekam że praca za ciężka i nie daje rady. Więc czemu mam sie zwalniać. Wyrażam swoją opinię na zjawisko które zaobserwowałem jako osoba z zewnątrz. A nawet nie tylko zaobserwowałem a wręcz doświadczyłem czegoś takiego więc czemu mam to przemilczeć

Edmund
@Sdb

Jak nie możesz tego zrozumieć to zajmij się swoją pracą a metody szkolenia zostaw ludziom do tego przygotowanych.

bezmyślość nie szczerość
@Szczery do bólu

Przecież nie można zostawić nowego pracownika samemu sobie. Akurat system szkoleń to coś do czego na pewno bym się nie doczepiał. Ciekawe czy ty od razu tak zasuwałeś chciałbyś zostać sam sobie.

czupraty
@bezmyślość nie szczerość

Też tak myślę. Jak ktoś jest nowy to niestety, musi sie jakoś nauczyć wszystkiego. Ja to i tak myślę, że w Mando to całkiem przemyślane te szkolenia są bo w mojej poprzedniej firmie to dopiero był śmiech na sali.

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.