brak logo

LTL Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o LTL Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 23:59
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
2
slawomir 2016-08-30 17:30
Witam
firma ltl to jest obu pracy na Ukraińców. Oferuja im śmieszne pieniądze np 1m2 malowania za 1.80 zł. Kaza im robic na bumarze w gliwicach bez umowy. Ukrywac plyty asbestowe przyklejajac na nie regipsy sciany jak i sufit. Podwykonawcy tez maja ciężko. Stawki tak niskie a wymagają cudów. Płacenie na raty przedłużają je jak tylko się da. Tomala który siedzi ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko. Ma być po jego myśli inaczej się nie da. Trzymać się z dala od tej firmy.
10
Nick 2017-03-11 11:58
Najgorsza firma jaką w życiu widzialem, nic w niej nie działa tak jak powinno, obiecują 'gruszki na wierzbie' a jak przyjdzie co do czego to wszystkiego się wypieraja . Jak mozecie to unikajcie tej firmy
1
Zostaw swoją opinię o LTL Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LTL Sp. z o.o.