Opinie o Akme Consulting Krzysztof Pikor w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Akme Consulting Krzysztof Pikor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Akme Consulting Krzysztof Pikor o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akme Consulting Krzysztof Pikor w Rzeszów

Adam Nowy wpis

Hej, uważacie ze to dobra praca ? Warto tam pracować ?

Niezadowolony Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Pan (usunięte przez administratora) i jego pracownicy to jedno wielkie dno. Nie rozliczają się w terminie z wykonanych usług, zle traktują podwykonawców. Zero szacunku do pracowników, którzy są naprawdę w porządku wobec nich. Jeżeli ktoś chce tam kandydować szczerze odradzam - pensja najniższa, system premiowania niejasny, już nie mówiąc o wypłacaniu tych premii.. wyrabianie nadgodzin jest obowiązkiem za który nie płaca. NIE POLECAM!!!

Jasne, idealnych firm nie ma, ale minimum uczciwości wymagałoby zachować. Zwłaszcza jak widać, że ktoś się stara, pracuje, robi zgodnie z życzeniem zamawiającego. MINIMUM !!! Akme, Aldeo.... Aldeo, Akme... Pikor. UNIKAĆ !!!

Czesław

O jakiej uczciwości mówisz? Z Twojego komentarza nie wynika, dlaczego masz takie zdanie na temat Akme Consulting. Proszę byś wypowiadał się w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum. To bardzo ułatwi naszą komunikację.

Ja Nowy wpis
@Czesław

Odsyłam do słownika. Jeśli nie wie pan co to znaczy,, proszę poczytać w odpowiednich źródłach :-) .

Czesław Nowy wpis

W jakim sensie odsyłasz do słownika? Czy popełniłem według Ciebie błąd stylistyczny/ortograficzny? Forum nie jest miejscem wyłącznie dla mnie, a dla wszystkich pracowników i użytkowników serwisu. Powinniśmy wypowiadać się tak, aby każdy nas zrozumiał, nie sądzisz? Ale wracając do tematu, zechcesz przedstawić nam jakiegoś szczegóły dotyczące warunków panujących aktualnie w firmie Akme Consulting Krzysztof Pikor?

To nie oskarżenia, to fakty. Są.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Akme Consulting Krzysztof Pikor? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Heniek

Najłatwiej jest krytykować. Trzeba sprawdzać dokumenty w odpowiednim czasie i nie byłoby teraz pretensji!!

Klientka
@Heniek

A o jakie dokumenty panie Heńku panu chodzi :-) ???

KLIENTKA

Nastawieni tylko na zysk. 1000 pytań, aby zarobili, idziesz na ich ustępstwa, a potem zonk ..... nie płacą. Najpierw sprawdźcie ich umowy unijne, aby się do nich dostosować, bo jak zrobicie zgodnie z ich ustnymi zaleceniami, 100% będzie źle..... i mają świetny powód do niezapłacenia !!! Pierwsza zasada - nie robić tak, jak każą oni, a tak, jak mają wskazane w umowach. Na pewno jest to firma, która nie jest nastawiona na rzetelne rozliczenie się z kontrahentem.

Igor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

ktoś tam

Bardzo nieuczciwy. Bardzo dobrze wiedzą jak rozmawiać, aby być czystym, a wywinąć się z rzetelnego płacenia. Wmówią Ci drzazgę, nie widząc u siebie belki. Na początku zrobią z Ciebie gwiazdę pracy, a potem ofiarę nierzetelności. Unikać okrężnym łukiem.

Ulka

Czy tak dobrze sie pracuje i dlatego nikt nie pisze?

Dotyczy współpracy z Aldeo i panem Pikorem. Bez umowy nie liczcie na wypłatę za zrobioną robotę, a z umową pewnie też znajda haczyk, aby nie wypłacić. Zdecydowanie odradzam, szkoda pracować z nimi. Lepiej poświęcić czas na inne firmy, które lojalnie zapłacą za zamówiona usługę.

wies

niestety muszę się z tym zgodzić. Umowa ustna nic dla nich nie znaczy. Nie polecam. Uważajcie na nich!

nn

Firma wykorzystująca ludzi krętacze, naciągacze, krwiopijcy układy, układziki bardzo nie uczciwa

Zostaw merytoryczną opinię o Akme Consulting Krzysztof Pikor - Rzeszów

Akme Consulting Krzysztof Pikor
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Partyzantów 1A
    35-242 Rzeszów