Formika Sp. z o.o.

Parzniew

Opinie o Formika Sp. z o.o.

Kloss 2015-11-12 21:27:29
Cześć. Czytam i jestem trochę przerażony bo zastanawiałem się nad złożeniem papierów do Formiki na operatora sztancy. O (usunięte przez administratora) łyszałem od kogoś prywatnie, że jest w porządku, a tu na forum... no cóż ;) Ile netto u Was wyciągają operatorzy?
p 2015-11-14 14:21:51
a tam
przyjaciel 2015-11-20 12:04:28
Narzekacie i obrażacie się nawzajem.To niestety nasza narodowa przypadłość.Jeśli komuś jest trochę lepiej albo ma troche więcej,to trzeba go zaraz zrównać z błotem. Ciężko się czyta te niektóre durne komentarze, szczególnie kiedy obrażacie innych i rzucacie nazwiskami osób,które tam pracują lub pracowały.Sami nie macie za grosz szacunku do ludzi a oczekujecie aby inni Was szanowali i cenili.Szkoda mi Was, bo sposób w jaki piszecie swoje negatywne komentarze świadczy o tym że macie problem sami ze sobą. Jesteście nieszczęśliwi że Wam się w życiu nic nie udało i krytykujecie wszystkich dookoła, zamiast wziąć się samemu do roboty.A ostatecznie żaden z Was nie chciałby się zamienić i przyjąć obowiązków, jakie często mają Ci ,których tak oczerniacie i obrażacie. Wam chodzi jedynie o kasę, a ta niestety nie wszystkim należy się za leżenie. Żeby coś dostać,trzeba najpierw coś dać.Spójrzcie najpierw na siebie.Wszędzie gdzie nie pójdziecie jest Wam źle i jesteście strasznie pokrzywdzeni....
Z pozdrowieniami,były zadowolony pracownik.
kloss 2015-12-29 19:49:37
Czy praca w Pruszkowie jest na dwie czy trzy zmiany?
Lukasdraco 2015-12-30 21:40:01
Trzy
Mufasa 2016-02-05 10:35:11
Co jest z tymi podwyzkami miały być w styczniu a tu luty i dalej nic się nie dzieje jak zawsze obiecanki...
Kibel 2016-02-09 19:55:45
Sytuacja robi się nerwowa przez osoby zarządzające (głównie przez jedną panią)bo to właśnie oni obiecują podwyżki najpierw początek stycznia potem koniec stycznia potem znowu początek lutego a mamy już połowę lutego i nic. Po co te durne oceny... Rozmowy miały być, (usunięte przez administratora)
mado 2016-02-11 13:25:33
Podwyżki od lutego będą i jeszcze produkcja będzie miała wyrównanie za styczeń po nowych stawkach za to, że firma się opóźniła i zdążyła spełnić obietnicy - to tyle w temacie uczciwości firmy.
Edyta 2016-03-02 07:05:45
No i po podwyzkach pół roku celebrowano okres przyznania podwyżek, oceny, rozmowy i co, ano to samo co zawsze jeden wielki wałek bo jak można nazwać sytuację gdzie otrzymuje się 2 zł podwyżki ale trąci się 150 czy 200 zł premii łatwo przeliczyć że dostaliśmy 65 zł podwyżki. DZIEKUJEMY a teraz system czterobrygadowy, jednogłośnie należy stwierdzić że drukarze i pomocnicy zostali zmuszeni do tego systemu (zarząd nakazał a to przecież bogowie) kogo obchodzi łamanie kodeksu pracy firma nie będzie placila za nadgodziny i koniec i gdzie jest pani dyrektor która miała bronić naszych praw - cichutko przyklaskuje tej sytuacji i udaje ze pomaga pracownikowi. System podwyżek to zdecydowanie jej pomysł. Pięknie nas wydymali... No cóż firma się zmienia atmosfera się poprawia,.pracownik musi być mimo wszystko wdzięczny. Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zespół Formiki 2016-04-06 11:45:02
Dzień dobry,

oczywiście istnieje możliwość zatrudnienia. Zatrudniamy tylko i wyłącznie na umowę o pracę, każdy musi jednak przejść przez 3-miesięczny okres zatrudnienia na umową na okres próbny. Wszelkich informacji na temat zatrudnienia udzieli Dział Personalny.
Zespół Formiki.
Zespół Formiki 2016-04-06 11:54:00
Dzień dobry,

Pracownicy Wydziałów Produkcyjnych wykonują pracę na 3 zmiany.

Zespół Formiki
Zespół Formiki 2016-04-26 13:47:13
Chcielibyśmy poinformować, iż Formika Sp. Z o.o. dba o to, aby proces komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy odbywał się zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami kultury osobistej, poszanowaniem drugiej osoby oraz zagwarantowaniem sobie nawzajem odpowiednich warunków komfortu wypowiedzi.
W związku z tym, dbając o anonimowość, dobre imię oraz poczucie wartości swoich pracowników, bardzo prosimy o nie używanie imion, nazwisk, wyrazów uważanych za obraźliwe, pomówienia i szykanowanie oraz umieszczanie kulturalnych wypowiedzi.
Będziemy wdzięczni wszystkim osobom odwiedzającym i umieszczającym swoje wpisy za konstruktywną krytykę, która pozwoli nam wyciągać wnioski z Waszych opinii oraz pracować nad poprawą warunków pracy i współpracy w Zespole.
Jednocześnie informujemy, iż Dział Personalny chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące procesu rekrutacji oraz zatrudnienia w naszej firmie.
Dział Personalny 2016-05-12 14:56:42
Dzień dobry,
zapraszam bezpośrednio do Działu Personalnego po wszystkie informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę , Dział Poligrafii pracuje na 3 zmiany. O szczegółowych warunkach można porozmawiać na spotkaniu , gdyż myślę, że obie strony powinny ocenić umiejętności i doświadczenie oraz możliwości współpracy. Zachęcam do złożenia cv i/lub ewantualnie kontaktu z Działem Personalnym.
Ania Hrynkiewicz - Dyr. Personalny
Dział Personalny 2016-05-12 14:57:05
Dzień dobry,
zapraszam bezpośrednio do Działu Personalnego po wszystkie informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę , Dział Poligrafii pracuje na 3 zmiany. O szczegółowych warunkach można porozmawiać na spotkaniu , gdyż myślę, że obie strony powinny ocenić umiejętności i doświadczenie oraz możliwości współpracy. Zachęcam do złożenia cv i/lub ewentualnie kontaktu z Działem Personalnym.
Ania Hrynkiewicz - Dyr. Personalny
Gerwazy szybko schnacy 2016-05-27 16:12:19
W końcu jakas ciekawa i sympatyczna morda w formice BOMBEL 2 naprawdę fajny gośćiu. Bombelek witamy na pokładzie i życzymy cierpliwości i wyrozumiałośći...
Leon Zawodowiec 2016-06-03 01:22:40
Takich ludzi właśnie trzeba w tej firmie. Jak ktoś jest dobry i wyrozumiały dla produkcji to tym samym produkcja odpłaca. Zawsze coś wymyśli bez zbędnego gadania ,, Niech Pan zapyta tego i tamtego..."Aby tak dalej. Duży plus dla niego
Siurek 2016-06-15 19:18:36
Leon a ty przestań kimac w pracy bo znowu tobie zdjęcie chłopcy przykleja oj ty spioszku nikczemny
Brudny Harry 2016-06-19 13:17:09
Widzę że dobra atmosfera jest w pracy jak można walnąć sobie drzemkę w pracy:) Kim jest ten Leon stróżem ?
Formika 2016-07-12 07:32:49
Dzień dobry,

aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko Operatora Maszyny Wycinającej, Młodszego Pomocnika Operatora Maszyny Drukującej oraz Młodszego Poligrafa/Poligrafa. Osoby zainteresowane zapraszam do Działu Personalnego po więcej informacji na ten temat. Możecie Państwo składać również swoje cv bezpośrednio na recepcji w naszym zakładzie, lub przesyłać je mailem na adres: rekrutacja@formika.com.pl.
Chętnych zapraszamy,
Anna Hrynkiewicz_ Dyrektor d/s Personalnych
Formika 2016-07-12 10:14:51
Dzień dobry,

ogłoszenia są dostępne na Gratka-Praca oraz OLX-Praca, jak również w Urzędzie Pracy w Pruszkowie, Grójcu oraz w Warszawie. Powinny się również odświeżyć na stronie Go Work w dniu dzisiejszym,

Pozdrawiam
balejage 2016-07-12 13:00:22
Witam, jaki system zmianowy obowiązuje na dziale druku i czy pracuje się w też w weekendy?
Formika 2016-07-13 07:54:46
Dzień dobry,

praca na produkcji w naszym zakładzie odbywa się na 3 zmiany, również obejmuje zmianę nocną.
Jeśli chodzi o weekendy , to zdarza się praca w weekend, w przypadku dużej ilości zamówień od klientów, ale tylko w nadgodzinach, które są płatne ze 100% dodatkiem. Najczęściej w weekendy pracują tylko te osoby, które zadeklarowały chęć pracy w nadgodzinach.
Anna Hrynkiewicz - Dyr. d.s Personalnych
balejage 2016-07-13 22:40:48
A jakie wynagrodzenie jest oferowane na tym stanowisku?
Formika 2016-07-14 09:42:39
Dzień dobry,

wynagrodzenie na wszystkich stanowiskach jest uzależnione od wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności (kompetencji) kandydata. Z pewnością osoba, która nigdy nie pracowała w branży może liczyć na mniejszą stawkę, niż osoba, która posiada już doświadczenie i wiedzę na podobnym stanowisku. W końcu od czegoś trzeba zacząć. Pamiętajmy jednak , że wszystko zależy od kandydata, gdyż może on zacząć od tzw. podstawy, ale bardzo szybko dzięki swojej bystrości i chęciom posiąść wiedzę, która pozwoli mu na szybkie podniesienie wynagrodzenia.
Anna Hrynkiewicz- Dyr. d/s Personalnych
Formika 2016-07-20 14:29:59
Dzień dobry,

zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu z Działek Personalnym - odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Nie będziemy publikować informacji o wynagrodzeniu na łamach portalu, gdyż polityka wynagrodzeń w firmie jest kwestią poufną i myślę, że nikt z naszych pracowników nie czułby się komfortowo, gdyby ich wynagrodzenia były upublicznione. Zresztą tak jak wspominałam we wcześniejszej wypowiedzi - poziom wynagrodzenia w dużym stopniu zależy od wiedzy i doświadczenia zgłaszających się kandydatów. Zapraszam po informację bezpośrednio do firmy.

Ania Hrynkiewicz
Dyr. d/s Personalnych.
Ola 2016-08-29 12:27:40
czy w formika jakie tam sa wynagrodzenia mies. i jest tam dojazd z pod stacji PKP Pruszków
Dział Personalny 2016-08-29 12:39:55
Dzień dobry,

na produkcji obowiązują stawki godzinowe + premia stanowiskowa +premia wydajnościowa (w przypadku już przeszkolonych pracowników). Jeśli chodzi o dojazd ze stacji PKP - na 3 zmiany pracownicy dowożeni są bezpłatnym autobusem , który wyjeżdża z Warszawy Zachodniej, ma przystanek w Raszynie oraz na stacji PKP w Pruszkowie. Można się nim spokojnie zabrać bezpośrednio do firmy.

Dział Personalny 2016-08-29 12:45:03
Dzień dobry,

Kwestia wynagrodzeń jest w naszej firmie obszarem poufnym, ale oczywiście na każdym stanowisku obowiązują określone poziomy wynagrodzenia , które zależą od poziomu umiejętności, przygotowania, wiedzy wymaganej na stanowisku oraz od stopnia skomplikowania pracy na danym obszarze.
Zapraszam do Działu Personalnego, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dział Personalny Formika
Dział Personalny 2016-08-29 13:47:11
Witam,
Jeśli chodzi o Operatora wycinania , bardziej niż doświadczenie są potrzebne zdolności manualne (dużo pracy jest wykonywana ręcznie), uwaga i skoncentrowanie oraz dokładność, umiejętność wykonywania pracy w powtarzalny sposób. Każdy nowy pracownik przechodzi dokładne przeszkolenie na stanowisko, stąd jeśli nie posiada doświadczenia przyuczymy go do zawodu.

Dział Personalny 2016-08-30 08:00:55
Dzien dobry,

wszystkie szkolenia odbywają się u nas w Firmie w trakcie zatrudnienia. Nie trzeba absolutnie nigdzie dojeżdżać.
Dział Personalny 2016-08-30 09:17:45

zachęcam:)
Odpowiadając na pytanie kogo poszukujemy: aktualnie szukamy: operatorów wycinania, pomocników na wydział druku oraz Poligrafów. Zachęcamy do aplikowania :) Nasza firma bardzo się zmienia i stawia na szacunek i dbałość o pracowników, choć z drugiej strony dodam, że cenimy odpowiedzialność i zaangażowanie, gdyż poświęcamy dużo czasu i pieniędzy na odpowiednie przeszkolenie pracowników.

Dział Personalny 2016-09-06 09:44:01
Dział Personalny,

Aktualnie poszukujemy:
- 5 osób na stanowisko - operator wycinania
- 4 osoby na Pomocnika Drukarza
- 3 osób na Drukarza (może być offset, przeszkolimy i nauczymy Flexo, jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniem i rozwojem)
- 1 osoby na Operatora Przewijania
Rekrutacja jest związana z rozbudową zakładu i nowymi maszynami, na które dosyć szybko chcemy przeszkolić nową obsadę.
Zainteresowanych zapraszamy. Cv proszę przesyłać na mail: rekrutacja@formika.com.pl, lub zostawić osobiście na recepcji w firmie.
milka 2016-09-26 21:00:17
Witam ,17 lat doświadczenia w przygotowalniach fleksograficznych Ram wiat, Wistar
Obecnie kierownik zmiany w dziale produkcji w przygotowalni fleksograficznej ma szansę na pracę jako poligraf mlodszy w waszej firmie tak by stać było do was dojeżdżać z Warszawy
Dział Personalny 2016-09-27 08:08:12
Dzień dobry,

Myślę, że jesteśmy w stanie znaleźć dla Pana odpowiednie stanowisko, może niekoniecznie Młodszego Poligrafa. Zapraszam do złożenia oferty , wówczas zaprosimy Pana na rozmowę i zobaczymy co się da zrobić.
Firma podejmuję dalsze kroki w kwestii rozbudowy zakładu, stąd poszukujemy więcej osób do naszego Zespołu. Zapraszamy kandydatów myśląc już w dużym stopniu o planach na przyszłość.

Zenek 2016-10-10 19:29:03
Jak miewa się sprawa z stanowiskiem Elektromechanika? Jest szansa rozwoju? Można zdobyć doświadczenie? No i najważniejsze czy jest dobrze płatna? Jakie są warunki? No i czy jest atmosfera?
Dział Personalny 2016-10-13 08:05:23
Dzień dobry,

proces rekrutacyjny nadal trwa , niestety się przedłużył, mimo, iż pojawili się ciekawi kandydaci. Zapraszamy jednak nadal kandydatów, gdyż jak wspominaliśmy we wcześniejszych postach, firma mocno się rozbudowuje w 2017 roku, stąd potrzebujemy więcej osób do naszego zespołu.

Zapraszamy do aplikowania na różne stanowiska wszystkich zainteresowanych,

luki 2016-10-13 19:51:54
w takim razie , jak rekrutuja to nie tylko szukaja jednej osoby na jedno stanowisko pracy tylko na wiele? a jaki czas czeka sie na odpowiedz? ja aplikowalem w zeszłym tygodniu na Operatora wycinania i jeszcze czekam na odpowiedz
Zaciekawiony 2016-10-26 02:08:03
O kim dokładnie mowa
Dział Personalny 2016-10-27 10:05:25
Dzień dobry,

Aktualnie kontynuowana jest rekrutacja na stanowiska produkcyjne: Drukarzy, Pomocników oraz Operatorów Wycinania. Firma ma duże plany rozbudowy i z tym związane są powstały nowe stanowiska.
Na rozmowę zapraszani są kandydaci, którzy spełniają określone wymagania, ale rozmowa jest to proces weryfikujący nie tylko kompetencje twarde ( wiedzę i doświadczenie) ale również predyspozycje miękkie (charakter, poziom motywacji i zaangażowania) oraz oczekiwania finansowe.
Dział HR stara się po zakończeniu procesu udzielać informacji zwrotnej wszystkim kandydatom jak najszybciej, choć w sytuacji dużej ilości przesłuchiwanych osób, może nam ktoś umknąć, za co przepraszamy.
Robert 2016-11-12 02:48:58
Jakie sa u Panstwa wymagania na stanowisku grafika? (Co powinien umiec?)
Czy istnieje jakis dojazd komunikacja miejska?
Galileusz 2016-11-22 13:01:13
Komunikacji miejskiej brak.
Jedyna opcja piechotą, rowerem lub własnym autem.
Autobus pracowniczy to śmiga, ale taką trasą i o takich godzinach, że praktycznie można zapomnieć, że się na niego załapiesz.
Dział Personalny 2016-12-19 09:57:50
Dzień dobry,

jeśli chodzi o stanowisko Grafika wymagania to: znajomość Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop, samodzielne przygotowanie i naświetlanie plików PS, sprawna obsługa obu platform Mac/PC, a podstawowe obowiązki to: przygotowanie montaży zatwierdzonych projektów, dopasowanych do maszyny i materiału, które są zgodne z danymi w Karcie Zlecenia Graficznego (KZG) danego projektu.

Dyrektora d/s Personalnych
Dział Personalny 2016-12-19 10:15:56
Dzień dobry,

pozwolę sobie odpowiedzieć na posta.
To prawda, że mamy utrudnioną komunikacje miejską z naszym zakładem, nasz firma wraz z innymi w tym obszarze stara się rozmawiać z władzami gminy w kwestii uruchomienia dodatkowych linii miejskich zorganizowanych w dogodnych godzinach i na miejsce, ale niestety są to ciężkie rozmowy i jest nam z tego powodu bardzo przykro.
Z tego powodu został uruchomiony bezpłatny autobus dla pracowników, który jeździ trasą z Warszawy zachodniej, przez ul. Grójecka i Al.Krakowską, Raszyn, Pruszków na wszystkie zmiany dla pracowników produkcji. Oczywiście nie da się ustawić trasy idealnie tak, aby każdy pracownik był zabierany z przystanku, który mu najbardziej pasuje, niektóre osoby prosimy aby się dostosowały i dotarły na miejsce uzgodnionych przystanków. Wiem jednak, iż bus jest dość elastyczny i czasem zatrzymuje się po trasie zabierając pracowników.
Firma stara się wyjść na przeciw pracownikom, a godziny autobusu są dostosowane do pracy na poszczególnych zmianach.
Nixka 2016-12-25 22:33:56
Witam,
Czy macie Panstwo jakieś oferty pracy w dziale ksiegowym? Jaka jest struktura dzialu ksiegowego?
Dział Personalny 2016-12-27 09:17:26
Dzień dobry,

aktualnie niestety nie planujemy uruchomienia dodatkowych stanowisk w Dziale Księgowości. Aktualnie zatrudniamy tam 3 osoby , być może w przyszłości po rozbudowanie zakładu sytuacja ta ulegnie zmianie. Proszę obserwować ogłoszenia na portalach, gdyż nasza firma szybko się rozwija i sytuacja potrafi zmienić się z dnia na dzień. W razie pytań proszę się kontaktować z naszym Dziale Personalnym,

Ania Hrynkiewicz
Marcin 2017-01-05 11:48:41
Czy są przyjęcia do działu technologi?
Marcin 2017-01-05 11:55:20
Witam.
Czy są jakieś przyjecia do działu technologi?
Gomolek 2017-01-15 18:12:33
Czy Formika planuje rekrutację do obsługi maszyn do klejenia matryc? Wiem , że dobrze sie tam pracuje i zależy mi na pracy. Może czegoś się dowiem o zarobkach bo to też byłoby ważne. Dziękuję za informacje.
Dział Personalny 2017-01-15 20:19:08
Dzień dobry,
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Kierownika Technologii , jest to nowe stanowisko, związane z reorganizacją i stworzeniem obszaru Rozwoju Nowych Produktów. Poszukujemy osób, które skończyły Poligrafię i mają doświadczenie w zakresie Technologii Druku Flexo. Szczegóły wymagań zostały aktualnie opublikowane w naszej ofercie pracy. Chętnych zapraszamy do złożenia aplikacji.
Dział Personalny 2017-01-15 20:24:59
Dzień dobry,
Co prawda aktualnie nie poszukujemy osób na stanowisko Klejenia Matryc, ale zapraszam do złożenia aplikacji, gdyż przy dynamicznym rozwoju może się okazać, iż możemy uruchomić tego rodzaju rekrutację dosyć szybko.
Aplikację można przesłać na adres: rekrutacja@formika.com.pl lub na adres firmy: ul. św.Jerzego 9, 05-808 Parzniew,

Dział Personalny
Zostaw swoją opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formika Sp. z o.o.