Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

Biolog

Najbardziej o obiektywne posty , są to negatywne posty są usuwane śmiechu warte :-)

...
@Biolog

Tak, usuwają posty. Mam na t dowód. Był post i go juz nie ma. Zwlascza jesli dotyczy słowa na m. wtedy pojawia sie (usuniete przez adminnistratora) ale są jeszcez inne ciekawe zachowania - ale to w firmie... smiech co potrafia zrobic kierownicy... tzw akty deperacji

jestem
@...

Dziewczyno, daj już spokój, co ma przynieść napędzanie tej dziwnej spirali?

Prawda

co boli prawda?

masakra

dyskryminuja osoby niepelnosprawne, nie odpowiadaja na cv, nie udzielaja wszystkich informacji na telefon , ogloszenia co tydzien , organizacja daleka od ideau

@masakra

Dzień dobry, jesteśmy firmą otwartą na osoby posiadające orzeczenia o niepełnosprawności. W gronie naszych pracowników są osoby, które posiadają różny stopień niepełnosprawności. Przy zatrudnianiu osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności uwzględniamy czynniki zagrożenia występujące na danym stanowisku. W oparciu o naszą politykę rekrutacyjną kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, wpisującymi się w profil stanowiska zawarty w ogłoszeniu. Ilość ogłoszeń o pracę wynika z dynamicznego rozwoju firmy i nowych wakatów. Pozdrawiamy Dział Personalny

bla bla bla
@masakra

tak - dyskryminują...

Cyryl i jego Metody

Firma jesli chodzi o budynek - spoko...pracownicy szeregowi - spoko....tzw menelsment - NIE SPOKO. Ludzie na stanowiskach kierowniczych z przypadku....zwanym ...z polecenia pewnego coacha poznanskiego lub tez z zasiedzenia. Jesli sie ufa jednemu czlowiekowi i polega na ludziach, ktorzy maja innych za nic to nic sie nie zbuduje. Szkoda, ze wlasciciele nie chca dostrzec, ze to wlasnie mrowki dla nich najwiecej robia a ci na gorze - szara strefa a w niektorych wypadkach nawet dobrze wypasiona, gnoja ludzi jak tylko mozna a przy tym jakie madrosci glosza...tylko do kosciola i na ambone. Zal patrzec bo wlasciciele naprawde fajni ludzie...kilku kierownikow tez znajdzie sie fajnych...niestety stara ekipa, ktora rozpoczynala prace kilkanascie lat temu juz sie nie zmieni...ale moze przyjdzie ten dzien kiedy zostana straceni z tronu...i wygnani w dalekie strony:)....pocieszam sie, ze NIC nie trwa wiecznie. Jest i inna opcja...mobbing ze strony kilku kierowniczkow podobno jest karalny...warto aby sie zainteresowal wreszcie ktos tematem bo nie da sie tak pracowac.

SAMO ZYCIE
@Cyryl i jego Metody

Z doswiadczenia wiem, ze Ci ktorzy tak jak to powiedziales gnoja innych sa najnizej w tej hierarchii kierowniczej, robia szum wokol calej swojej osoby, jak wychwyca jakikolwiek blad ze strony szeregowego pracownika to Ida na gore i wokol calej ekipy pracowniczej to rozpowiadaja, dlatergo bo chca pokazac, ze sa POTRZEBNI. Szefowa z pewnoscia,wiem, ale potrzebni sa jej tacy, wtedy wszystko jest pod jej kontrola, nawet to jak pierdniesz to tez to powiedza - to jest tak zwana kontrola i manipulacja tlumu - po prostu w kazdej wiekszej firmie tak jest. Druga sprawa, ze duza czesc tych kierownikow jest tylko ze wzgledu na koneksje rodzinne - w przeciwnym razie byliby nikim, jak troche poobserwujesz te osoby tez dojdziesz do tego samego wniosku. W zyciu jest tak jak w przyrodzie, kazdy ma jakas pozycje i funkcje - fakt nic nie trwa wiecznie. POD JEDNYM WZGLEDEM ONI JAK I SZEFOWA FIRMY SA NA ROWNI Z NAMI, KIEDY KLADZIE SPAC NAWET ONA I ONI NIE SA PEWNI CZY SIE OBUDZA, BO WIEDZA, ZE O TYM DECYDUJE BOG I NIE MA NA TO RADY JESLI PAN BOG BEDZIE CIE CHCIAL WEZWAC DO SIEBIE TO WEZWIE I NIE MA NA TO RADY.

@SAMO ZYCIE

Odwiedziłem oficjalną stronę internetową firmy Formika i zauważyłem, że poszukiwany jest aktualnie pracownik na stanowisku młodszego specjalisty ds. obsługi klienta. Podstawowe wymagania nie są zbyt wysokie, dlatego zastanawia mnie ile można zarobić na wspomnianym stanowisku?

dfsdydg
@SAMO ZYCIE

Tak, stanowiska ze względu na znajomości. Jak trzeba, to zrobią specjalne stanowisko kierownicze, lidera, specjalisty, itd... po znajomości i zdecydowanie chronione są pewne osoby (broń Boże zwrocic uwage!!!). Ja proponuje zrobic stanowisko lider wszystkich lidrow, kierownik wszystkich kierownikow, dyrektor wszystkich dyrektorow i przezes wszystkich prezesow. Moze byc jeszcze kierownik do kierowania wszystkimi podkierownikami... tak, (usunięte przez administratora) jest... zwyczajnie frima prywtana, to robi co chce, stanowiska utrzymuja te osoby po znjamomosci... wiele lat niektorzy tam siedza i watpie ze gdyby przyszlo szukac im innej pracy.... to nie znalezliby przez swoje durnowate zachowanie i brak kultury...

...
@dfsdydg

No prozę, a tu był inny wpis o m... I został usuniety pewnie na żadanie firmy. Brawo..

rrr

Warto iść do tej firmy?Mi agencja zaproponowała 23 zl brutto + do 1000 zl premii,do tego darmowe posilki.2700 netto wychodzi za 160 h, można brać nadgodziny itp.Chyba zaaplikuje

Ernest
@rrr

Ile płacom drukarzom warto jest się do nich zgłosić

rrr
@Ernest

Drukarz 4500-6500 brutto,widziałem ogłoszenie z agencjii,z tego co pamiętam to i bez doswiadczenia można się starać.pzdr.

rrrr
@Ernest

Wygląda ze warto,można się zgłaszać bez doswiadczenia,wyczytałem właśnie ze zarobki od 4500-8000 brutto.

@rrrr

No to niezle mnie wykorzystują...

Zainteresowana

Dzien dobry. Chciałabym zatrudnić się w waszej firmie i zdobyć nowe doswiadczenie gdyż nie mam żadnego doświadczenia z drukarnia. Mam doświadczenie wieloletnie na produkcji jako operator maszyn-monter czy jest możliwość zadrudnienia mojej osoby? Pozdrawiam.

@Zainteresowana

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych w związku z czym zapraszamy do aplikowania lub prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Personalnym. Pozdrawiamy Dział Personalny

Zainteresowana
@Formika Sp. z o.o.

Dziękuję już cv wysłałam.... Pozdrawiam.

@Formika Sp. z o.o.

A jak jest z podwyżkami? Jaki system? Co roku przegrupowanie?

Homosapiens
@Formika Sp. z o.o.

Formice bym dal 4,5 gwiazdki jako pracodawcy. Raz organizuje transport dla pracownikow, dwa sa jakies imprezy integracyjne, a to duzo, trzy maja pakiety medyczne dla pracownikow i ich rodzin po preferencyjnych cenach, cztery firma stabilna i sie rozwija. Jesli chodzi o Polske, to czolowka, bo mamy malo tej produkcji w Polsce. Dawno temu tam pracowalem, ale widze, ze sporo sie zmienilo i to na lepsze i wcale nie odstaje od firm zachodnich. Firma miala nawet jakas nagrode biznesowa. Widze, ze firma prowadzi akcje charytatywne. Duza firma i stabilna. A to, ze teraz momentalnie nie ma przyjec to przez tego Koronawirusa i tyle, tak sadze, ten Koronakryzys objal caly swiat nawet u mnie za granica w DE jest odczuwalny kryzys, najbardziej w UK z tego co ogladalem w BBC to 22 % redukcji zatrudnienia. Poziom zycia w UK spadl i to drastycznie, sporo moich znajomych potracilo tam prace.

@Homosapiens

Dzień dobry, dziękujemy za szczerą i miłą opinię na temat Formiki. Rzeczywiście na przestrzeni lat Formika zmieniła się i nieustannie rozwija dzięki czemu staje się lepszym miejscem pracy. Nasze działania ukierunkowane są na rozwój firmy dzięki czemu nasi Pracownicy mogą również rozwijać się i realizować ciekawe projekty. Aktualnie mamy otwartych kilka procesów rekrutacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy: www.formika.com.pl/70/kariera/dolacz_do_nas Pozdrawiamy Dział Personalny

Ziggy
@Zainteresowana

Witam, Ktoś może się odezwac z obecnych pracowników na priv do mnie? shadow222@o2.pl

Byk

Mam kilka pytań priv jeśli ktoś może. shadow222@o2.pl

@Zainteresowana

Witajcie, Może ktoś odpowie konkretnie na te klika pytan: Jak u was jest ze świętami? Pracujecie czy wolne? Czy nadgodziny są w soboty czy w tygodniu np przed zmianą czy po zmianie? I jak wtedy jest z dojazdem? Bus odwiezie te osoby co zostają w tygodniu dłużej? Za nocki jest dodatek czy to już jest w kwocie podstawowej ujęte? No i ktoś mi może opiszę tak konkret jak wygląda praca na tych słynnych wycinarkach?

@Zainteresowana

Chyba nie poszedł mój post. Więc tak w skrócie po raz drugi : jak praca w święta? Nocki zaczynają się w niedzielę, czy od pon i sobota rano koniec? Za nocki jest dodatek godzinowy czy to już jest uwzględnione w podstawie? Nadgodziny są stale czy okazjonalnie się trafia? I jak to wygląda z nadgodzinami, tylko soboty czy w tygodniu można zostać (jak wtedy z transportem po nadgodzinach bus odwozi?). I jak praca na wycinarkach wygląda, dla kobity ewentualnie chce się zorientować.

@Bogi

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z działem personalnym, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Dział Personalny

SYZYF
@Formika Sp. z o.o.

Mam pytanie. Interesuje mnie praca wycinacza i jak wyczytalem to mozliwe jest przyuczenia i czy trzeba zdac jakies testy. Jak dlugi jest okres przyuczenia ile srednio przecietnej osobie zajmuje nauka? Interesuje mnie stanowisk pomocnika drukarza - czy trzeba zdac jakies testy np czy ma sie predyspozycje do wykonywania tego zawodu? Czy trzeba miec wyksztalcenie techniczne? Jak dlugo trzeba byc srednio pomocnikiem drukarza zeby zostac tym drukarzem?. Prosilbym o okreslenie stopnia trudnosci, jesli chodzi o dane stanowiska. Z tego Co wywnioskowalem czytajac ogloszenia Formiki na stronie internetowej to istnieje mozliwosc przyuczenia do zawodu drukarza???. Bylbym wdzieczny, jesli Pan two udzieliliby mi takich odpowiedzi.

@SYZYF

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutacje w tym dziale w związku z czym zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z praca na tym stanowisku. Pozdrawiamy Dział Personalny

Byly Pracownik
@Homosapiens

Homosapiens masz rację tak bylo w tej firmie jeszcze kilka lat temu. Niestety juz nie jest. Jest wyrazny podzial na biuro i produkcję. Opieke medyczna oferuje większość pracodawców wiec nie ma co tego podkreslac. A jak firma daleko a produkcyjni odchodzą i ciężko znalezc nowych to darmowa podwozka jest w interesie Formiki. Oczywiscie firma angażuje sie w akcje charytatywne, nawet sie nimi szczyci i mowi ze jest prorodzinna.(usunięte przez administratora). Wyciskanie pracownika jak cytryny, ciagla konieczność udowadniania swojej przydatnosci i permanentne zarządzanie przez stwarzanie poczucia ze jest źle nawet jak jest dobrze to standard.

Zlecenie
@Formika Sp. z o.o.

Witam, A można w firmie pracować np na zlecenie same weekendy?

@Byly Pracownik

Były Pracowniku Dziekuje za opinie. Twój post nakłonił mnie do zasięgnięcia opinii wśród znajomych. Potwierdzili ze kilka osób zostało zwolnionych w tym trudnym ostatnio czasie, atmosfera w firmie jest nieciekawa, ciagle obcinanie premii pracownikom produkcyjnym. Było dobrze jak były nadgodziny i możliwość dorobienia w weekendy. Także ja rezygnuje.

@Bogi

Nie ma żadnych

Lala
@Homosapiens

O Czym ty człowieku mòwisz ,jeśli się zarabia w wiodącej firmie mniej niż pomocnik na budowie to chyba o czymś świadczy . Jeśli chodzi o pracę w Niemczech to dawno się dobre czasy tam skończyły .Szkoda czasu tracić .Jeśli trzeba mogę się spotkać z kierownikiem każdego działu i kandydatem i powiedzieć prosto w oczy o co tu chodzi .

@Lala

Witaj, zależy nam na tworzeniu dobrej atmosfery pracy i zadowoleniu naszych Pracowników, dlatego też jeśli chciałabyś/chciałabyś podzielić się swoją opinią prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Personalnym. Pozdrawiamy

???
@Formika Sp. z o.o.

I akurat WY bedziecie słuchac teak? dobre!!!!

Tomek77

Hej pracowałem w tej firmie jako jeden z członków kierowników Firma gdy była zarządza przez właścicieli była bardzo ale to bardzo na plus Gdy przyszła pani Marlena zaczęła ludzią obcinać z pensji premii itp czyli po prostu oszczędności gdzie się da Co do atmosfery jest okej pracują młodzi ludzie bo starsi się pozwalniali po Prostu gdy firma zeszła na psy Bardzo nowoczesny zakład i dużo nowych technologi Ale nie polecam tam pracować pracownik jest traktowany na zasadzie jest bo jest nie ten to następny Kiedyś nikt nie patrzył na nadgodziny czy zrobiłem 70 czy 10 teraz nawet jak masz dużo nadgodzin to potrafi pani prezes się przyczepić , zacznijcie doceniać ludzi to będą dobrzy pracownicy

FORENER
@Tomek77

Tomek, w kazdej pracy sa jakies minusy, ja z poprzedniej sie zwolnilem poniewaz przychodzili nowi pracownicy i dostawali wiecej od starych a na ironie losu Ci starzy uczyli pracy nowych. Dodam jeszcze, ze na nauczenie sie pracy minimum potrzeba 6 tygodni czasem do 15 tygodni, na pytanie o podwyzke, otrzymalem negatywna odpowiedz, choc w firmie tyle lat, a na pytanie dlaczego to uzasadnilem to po prostu, ze gdzie indziej placa jak widac lepiej, a kierownik do mnie ale nowy pracownik jest drozszy od starego, a ja na to to nie moj problem. Nie wiem jak jest w Formice, ale w niektorych firmach mowia tak nowi musza dostac wiecej niz strarzy bo inaczej nikt nie przyjdzie. Odpowiedz mi na pytanie czy w Formice jest podobnie.

Roman
@FORENER

To przykre, że otrzymałeś negatywną odpowiedź w sprawie Twojego wniosku o podwyżkę wynagrodzenia. Są w ogóle inne formy rozwoju w tej firmie, aby móc awansować na ewentualnie wyższe stanowisko?

@Roman

Zadnych, nawet umowy o pracę , premie są inne w stosunku do różnych ludzzi. Panuje duza niesparwiedliwość. W im lepszych jestes relacjach z pracodwca tym lepsza masz umowe, wynagrodzenie, premie, usmiechy rozdawany na korytarzach...

Buchalter

Widzę, że jest spore zainteresowanie działu kadr na tym forum. Dziwne, że nie zainteresują się weryfikacją wniosków urlopowych, ktore trafiają do nich i tym co jest na liście odrzuconych wniosków o urlop na produkcji. Nadużywanie władzy w Polsce jest karalne dlatego tez juz teraz polecam sprawdzic czy pracownicy kumuluja urlopy. polecam tez sprawdzić co macie w teczce pracownika. Przypominam, ze istnieje cos takiego w KP jak plan urlopów prosze przeszolic supervizorow z tego... Najlepiej jak najszybciej!

Są rekrutacje ?

Klient

Witam wie ktos ile platne ma pakowacz tub? I czy warto isc do tej pracy?

@Klient

Witam, Podczas rozmowy rekrutacyjnej (w formie telefonicznej) udzielamy szczegółowej informacji na temat warunków pracy, zakresu obowiązków. Firma Formika jest stabilnym miejscem pracy z wartościami. Na rynku istnieje przeszło od ponad 40 lat. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy Dział Personalny

Irek
@Formika Sp. z o.o.

Witam, Ile można maks nadgodzin w miesiącu zrobić u was?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Formika Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Tak

Big boy

Tak dla wszystkich pracujących poza produkcją są imprezy . produkcja ma po 100 zł raz na rok na jednego pracownika i ze swoim kierownikiem integracja jest cała brygadą np. Nad stawem w grzegożewicach lub najtańszej mordowni w Warszawie

@Big boy

Dzień dobry, w firmie Formika wspólnie ze wszystkimi pracownikami świętujemy Święta Bożego Narodzenia. Każdego roku planujemy i organizujemy wspólne integracje w postaci np. pikników. Dodatkowo każdy dział dysponuje budżetem z przeznaczeniem na tzw. działową integrację. Działania jakie podejmujemy są z myślą o naszych pracownikach i budowaniu wspólnej integracji zespołu formikowego:-) Pozdrawiamy Dział Personalny

Daria Solińska

Witam mam pytanie: -Czy są przyjęcia do pracy -Co to jest za praca -Czy autobus jezdzi

@Daria Solińska

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania. Pozdrawiamy Dział Personalny

Kinia

Moi drodzy, Zastanawiam się nad złożeniem cv do Formiki. Będę wdzięczna za rzetelne odpowiedzi na kilka pytań: -jak wygląda praca dla pomocnika operatora, czy ciężka fizycznie (jestem kobietą, wysiłku się nie boję jednak nie chciałabym żeby się okazało że trzeba np całą zmianę dźwigać paczki kilkukilogramowe itp), czy to praca siedząca czy raczej stojąca, w ruchu? -jak jest z dojazdem dokładnie, tzn wiem że z dworca zachodniego jezdzi bus. A jak jest w sytuacji kiedy zostanie się na nadgodziny? Też bus odwozi czy po nadgodzinach trzeba już samemu organizować powrót? -jak wyglądają nadgodziny tzn czy zaczynają się przed zmianą, czy po zmianie, i czy firma ma jakąś przyjęta praktykę w tej kwestii tzn czy zostaje się na ile się chce czy np po dwie, cztery godziny? -czy realna jest stawka podana przez agencje czyli od 3500 brutto na start bez nadgodzin? -jak pomieszczenia socjalne : stołówka, szatnie - czy wystarczająco miejsca, i jak z czystością Z góry dziękuję za odpowiedź. Zależy mi na stabilnej pracy, w ludzkich warunkach, żeby solidnie zrobić swoje, i ewentualnie dorobić nadgodzinami. Najważniejsze jak współpracownicy podchodzą do nowych osób? Pomocni?

@Kinia

Dzień dobry, zachęcamy do aplikowania. Firma Formika jest stabilnym pracodawcą, prężnie rozwijającym się. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Dział Personalny

????

Witam. Czy w waszym zakładzie są związki zawodowe i rada pracownicza?

Daria Solińska

Chciałabym się dowiedzieć jaka to praca jest.I Czy są przyjęcia do pracy i czy tam jezdzi autobus firmowy i chciałam się zapytać ile tam się zarabia?

dominika

formika duza firma ogłasza sie co chwila a jeśli przychodzi do rekrutacji to pan Tomasz kierownik robi głupie minki i co do czego to karze czekać 2 tygodnie na dopowiedz a później pani z kadr informuje ze nie zostań przyjęta do pracy .okropnie podchodzą do pracowników .najpierw dają ogłoszenie a później nie zatrudniają osób .beznadziejnie traktują ludzi .nie dziwie sie ze nie maja pracowników takim podejściem nikt tam nie pójdzie do pracy .nawet nie mówią wynagrodzeniu ,masakra .nie polecam nikomu tam aplikować bo dostaną negatywną odpowiedz

Lfsen
@dominika

nie martw się (usunięte przez administratora)kierownika juz nie został wygryziony teraz jest pani szefowa ...

Big boy
@Lfsen

kto wygryziony i przez kogo

Edyta

Dzień dobry mam pytanie odnośnie pracy u państwa w firmie ,dajecie ogloszenie co chwila i jak dzwonilam do kierownika caly czas mowi mi ze nie spelniam warunków w zabraniu nie rozumiem podejścia do ludzi ,tym bardziej że ponoc uczycie danego pracownika ,,ja mam doświadczenie w drukarni pracowałam normalne jedt ze kazda firma jest inna i fsny pracownik uczy sie ,ale z tego co widac wy sobie wybieracie pracowników ,,,

Witam mam pytanie czy firma zatrudnienia ludzi bez doświadczenia bo mam sasze ze z doświadczeniem nie zatrudni danego kandydata na produkcje tzw,pakowania .sadze ze kierownik sobie wybiera danego człowieka ,,a ten kto ma doświadczenie nie zatrudnia ,może ktos mi napusac o co tu chodzi w tej firmie ? Formika ?

@Ania

Witam, w firmie prowadzimy procesy rekrutacyjne podczas, których poszukujemy kandydatów z rożnym doświadczeniem w zależności od stanowiska. Zatrudniamy też osoby bez doświadczenia gdyż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która wdraża i szkoli nowych pracowników. Prowadzimy procesy rekrutacyjne w oparciu o jasne kryteria i dążymy do ich transparentności. Każdy kandydat uczestniczący w rozmowach rekrutacyjnych otrzymuje informację zwrotną na temat jego udziału w projekcie. Pozdrawiamy Dział Personalny

@Formika Sp. z o.o.

To dlaczego otrzymalam e.mila ze nie zostane zatrudnienia ze musze czekac na inbe wymogi wasze skoro jak piszecie ze uczucie pracowników tych co nie mają doświadczenia w pracy nie rozumiem waszego podejścia do ludzi ,zachęcacie ludzi do pracy a tu ze nie moze innym razem ,o co tu chodzi prosze o wyjaśnienie,

Benio34

Formika jest dobrą firmą na złapanie pierwszego doświadczenia po studiach i na tym koniec pozytywów. Firma aspiruje na wielką korporację, którą nie jest. Wszystko jest ładne i kolorowe, ale tylko powierzchownie. Firma totalnie nie jest nastawiona na pracownika, nie potrafi go docenić tylko nadaje coraz więcej obowiązków gdzie nie idzie to w parze z godną podwyżką. Jeżeli ktoś jest nastawiony na rozwój i awanse również odmawiam aplikować (a przepraszam chyba że "sztuczny awans" z kierownika na mega kierownika). Zero szkoleń, na nic ciągle nie ma czasu i pieniędzy. Co trochę się kłoci z emailem dyrektora, że obroty za rok 2018 były największe odkąd firma istnieje - oczywiście zero premii z tej okazji jak i z okazji świąt. Każdy pomysł pracownika jest negowany, najlepiej jak pracownik ślepo robi co mu każą i nie pyta dlaczego. Atmosfera na produkcji jest okropna. Kolejny z nowych awansików, kolega poczuł władzę i szaleje (np. nie podpisywanie wniosków urlopowych, zgubienie wypowiedzenia, krzyki i groźby - zahaczające o (usunięte przez administratora) Pytaliście dlaczego firma szuka tylu pracowników?? Od początku roku jest fala odejść. Jeżeli z działu odchodzi 2-3 osoby to chyba nie wróży nic dobrego. I na koniec smaczek. Pracownik zgłasza wypowiedzenie, jaka jest reakcja przełożonego? "Cieszymy się, że nas pracownik będzie się DALEJ rozwijał poza strukturami naszej firmy" Powinni to wyryć na nowym budynku firmy :D Pozdrawiam :)

Artek
@Benio34

To moja trzecia firma w której pracuje i szczerze mówiąc odczuwalny jest szacunek do pracownika , przynajmniej na drukarni . Może są jakieś niedociągnięcia jak wszędzie ale w tej firmie nie traktuje się pracownika jak kolejnego numerka na liście. Piszecie o rozwoju , którego nie ma w firmie ...śmieszne bo rozwój zależy tylko od pracownika bo prędzej czy później każdy pracodawca zobaczy zaangażowanie. A jeżeli chodzi o wpis o tym że ktoś Ci mówi że się cieszy że będziesz się rozwijał poza formika to znaczy że na ch... się nadajesz . ZASADA JEST PROSTA DAJ OD SIEBIE A DOPIERO WYMAGAJ NIGDY IDWROTNIE . polecam tą firmę z racji tego że naprawdę szanują człowieka- słuchają go ...

Artek
@Artek

Co Ty piszesz??? Może już daj spokój Danielu pisać pod lewymi nickami :)

Fala

Fala odejsc przestan sie podniecac ...pewnie jestes JASTRZEBIAKIEM hehe

Unia Europejska
@Benio34

Może Formika podałaby oficjalnie jakie są stawki bądź widełki na poszczególnych stanowiskach pracy, chodzi mi o wynagrodzenie i jak wzrasta stawka i jakie są warunki zatrudnienia umowa o pracę czy umowa zlecenia. W Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Holandii pracodawca w swoim ogłoszeniu umieszcza stawke godzinową lub widełki - w końcu jesteśmy już te 15 lat w Unii, skoro inni tak robią, to czemu u Nas tak nie może być.

Strzał
@Artek

Śmiechu warte uszaty chłopaczku

Malgosia

Witam firma oglasza sie w Internecie ze poszukuję pracownikow do pracy np pakowanie tub? A jak dzwini kierownik do danej osoby i mowi ze pracowala w drukarni w Edelman to twierdzi ze nie dziękuję ze nie nadaje sie osoba do pracy nie rozumiem waszego podejścia do ludzi ,tym bardziej ze ma doświadczenie moze ktos mi to wytłumaczyć o co tu chodzi ??

Oliwia

Witam czy Formika zatrudnia tez pracownikow młodych po szkole które nie maja doświadczenia w pracy na produkcji i jakie sa zarobki i umowa jaka jest,jest moze tzw,socjal np ma święta bony paczki,,itd,jsk można wysłać do firmy informacje,o prace na produkcje,pozdrawiam

@Oliwia

Witam, w firmie prowadzimy procesy rekrutacyjne podczas, których poszukujemy kandydatów z rożnym doświadczeniem w zależności od stanowiska. Jesteśmy wstanie przyuczyć do wykonywania obowiązków na danym stanowisku. Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę tj. pierwsza umowa jest na okres próbny, druga umowa na czas określony 1 rok. W kwestii benefitów pracowniczych naszym pracownikom oferuje: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, karty MultiSport, Zakładowy Fundusz Socjalny w tym dofinansowanie na święta, pożyczki, zapomogi. Dodatkowo firma zapewnia możliwość dojazdu do pracy busem. Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę firmową: https://www.formika.com.pl/70/kariera/dolacz_do_nas Pozdrawiamy Dział Personalny

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.