Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

Doris Nowy wpis

Magazynier tam na jedną zmianę robi czy więcej? Pytam w sprawie tej oferty którą jest na stronie internetowej. Mam nadzieję, że jest nadal aktualna i nic się nie zmienilo

zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

WItam. Wrzucone jest ogłoszenie na specjalistę ds klientow kluczowych. Na jakie wynagrodzenie oraz ewentualne benefity faktycznie mozna liczyc w obecnych czasach?

Kobiety u nich na produkcji pracują? Skoro jednym z obowiązków w ogłoszeniu jest obsługa maszyn zbrojarskich, ciekawa jestem, czy byłabym w stanie to ogarnąć :D Do tej pory robiłam przy bardziej kobiecych rzeczach w innych firmach, no głównie jakieś pakowanie ciuchów tego typu rzeczy, ale słabo płacili.

Women

Szkoda waszego czasu. Zarobki zaniżone ... Podejście firmy ... Masz się cieszyć że dajemy Tobie pracę...

Żebro
@Women

zgadza się najniższa krajowa i do roboty.....

HEM

zwykły handlowiec....

@Żebro

No tak ale ludzie pisali też o premiach więc jest możliwość podniesienia wypłaty. No chyba że premia się wlicza w minimalną. A jeśli chodzi o nadgodziny to są dla chętnych? Takich którzy chcą dorobić?

Nikola
@Żebro

A jest szansa na podwyżki po dłuższym stażu pracy? Praca jest po 8h czy 12h ?

tadek Nowy wpis

kiedyś nadgodziny były pisane w zeszyt i do odbioru o widzę ,że postraszyli i teraz wszystko zgodnie z prawem jest da się

Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Konsorcjum Stali S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
andrzej

pisaliście że będzie otwierany odział w Sosnowcu czy coś wiadomo w tym temacie

Agnieszka

Znalazłam jakąś oferte na stronie firmy na specjalistę ds klientów kluczowych. Wiecie czy można jeszcze składać cv na to stanowisko? Piszą, że to samodzielna praca - co to właściwie znaczy? Nie pracuje się z innymi w zespole? Są w ogóle mozliwe jakieś premie u was?

Robert

Pracuje 5miesiecy i jestem zadowolony płacą ok premie są świadczenia też i wiele innych nikt mnie nie goni ogólnie polecam kierownictwo mile jak i dyrektor też wporzadku

Agnieszka
@Robert

A możesz powiedzieć tak mniej więcej jakie kwoty można tu zarobić? Czy oprócz podstawy sa jeszcze jakieś premie?

Spawacz
@Robert

Czy można więcej szczegółów o tej pracy?

???
@Robert

który oddział bo piszesz ogólnikowo

Blacha
@Robert

Który to oddział że jest tak superowo no i ten superancki dyrektor

@Blacha

A są oddziały gdzie premii nie ma ani nic, że takie poruszenie robicie w tym wątku? to ile ich w zasadzie jest i które to te słabsze jeśli o warunki chodzi?

D&M

pracownicy odchodzą i to z magazynu i z oddziału Zawiercie to cała prawda....

Olga
@D&M

Czemu tyle osób nagle odchodzi? Coś się zmieniło w firmie, sposób zarzadzania, szef?

Zrywek
@Olga

Bo ówczesna władza mowa kierownik dyrektor brygadziści stosują mobbing zastraszanie wulgaryzmy wobec pracowników jak i bezpodstawnie zabierają premie pracownikowi. Stąd praktycznie raz w miesiącu ktoś obchodzi i nawet nowi pracownicy jak przychodzą to góra miesiąc a są i tacy co tydzień robili bo przez mobbing i latanie nawet do WC za kimś zwolniali się

Dyr.
@Zrywek

roznie tam jest ..

Krzysztof za spawarki

Uwaga na pana Roberta donosi na kolegów z hali do kierownictwa mówiąc brednie żeby ugrać lepszą stawkę

@Krzysztof za spawarki

Nie wiem czy to o czym piszesz to prawda ale czy to oznacza, że w firmie są jakieś sposoby na ugranie czegoś lepszego? A jakieś przykłady bardziej konwencjonalne? Jakie normy tu doceniają zazwyczaj?

Ile można zarobić na start??

Niezadowolony

Stal drugiego sortu! Nie polecam. Problemy z terminową dostawą - firma nie ma swoich kierowców tylko podnajmuje, problem z kierowcą - żeby zechciał wjechać na plac budowy - niektorym się wydaje ze dostarczają stal nie na plac budowy tylko do jakiegoś magazynu czy hali. Poza tym stal jest drugiego sortu- sprzedają walcówkę jako pręty proste.

@Niezadowolony

Jeśli chodzi o kierowców to czy było to zgłaszane firmie? Bo może wpłynęłoby to na zmianę u nich w podnajmie skoro nie wywiązuje się prawidłowo ze swoich obowiązków

Jak wygląda sprawa grafiku w Konsorcjum Stali S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

bezwiedzy

Tak Idzie na rękę przychodzisz do Pracy na 6 rano i okazuje się że Kierownik Magazynu wpisał ci dziś dzień wolny bo tak mu się podobało. zakład kiedyś był warty polecenia teraz to (usunięte przez administratora)

iglo men

kolejny pracownik odchodzi z wieloletnim stażem ale firma oferuje cytuje ,,Oferujemy atrakcyjną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,,

Zbigniew_11
@iglo men

Szukam pracy, ale czytajac te wpisy sam nie wiem, czy warto tam iśc... Jakie sa powody że tak narzekacie? Warto czy nie warto?

D&M

i stało się mam nadzieję że ktoś się w końcu obudzi i właściciel się dowie co tam się dzieje na CSS...

@D&M

To co tam się właśnie dzieje? Opowiedz coś więcej, pewnie potencjalni kandydaci też chętnie posłuchają jak to wygląda od środka.

kawior
@D&M

pracowałem w tej firmie 10 lat !! To były stracone lata a ich ogłoszenia o prace to żenada cytuje ,,Oferujemy atrakcyjną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie.,,

stalowy przyjaciel

Jak pracodawca dba o swoich pracowników tak pracownicy dbają o klientów pracodawcy !!

Cała prawda

Kamil

Konsorcjum Stali ma ofertę pracy dla elektromechanika. Jaką umowę o prace proponuje na tym stanowisku pracodawca? Stabilną i długoterminową czy raczej na początek zlecenie?

KOALA
@Kamil

Oferujemy atrakcyjną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie. HAHAHAHAHAHAHAHA

Woj.
@KOALA

Dzień dobry . A coś więcej o pracy ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Boolek

Wcześniej o tym pisałem ale nie sądzę żeby coś się zmieniło od tej pory. Pierwsze trzy miesiące to okres próbny w którym nie należy Ci się premia dostajesz tylko podstawę od czwartego miesiąca masz umowę o pracę ale dopiero po przepracowaniu piątego miesiąca dostaniesz pełną wypłatę podstawa +premia za czwarty miesiąc bo premia jest naliczana za miesiąc do tyłu.

Robotnik Unii

Oczywiście że tak, najniższą krajową i premię po 5 miesiącach jak się uda

Halina
@Robotnik Unii

A za co dokładnie jest ta premia w Konsorcjum Stali? Czy na ogół każdy ją dostaje czy może warunki jej dostania są trudne do spełnienia i czasami się to nie udaje? I ile ona wynosi? :)

Handel

Cześć Na jaką pensję może liczyć handlowiec w KS? Chodzi mi podstawa + prowizja. Dziękuję

Może przyszły

Witajcie , powiedzcie mi proszę jakie są zarobki na początku na stanowisku operatora maszyn / pomocnika operatora maszyn/ magazyniera (operatora wózka widłowego)? Czy pencja rośnie ? Jest możliwość awansu?

kisss

Pełna jawność pensji. Prawie połowa Polaków chce wiedzieć, ile zarabia współpracownik !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.