Superauto Pl (Superauto24.Com Sp. Z O.O.)

Opinie o Superauto.pl

xc

2200 jak jest dobry miesiąc???? rozumiem że to już z premią???jeśli to słabo ponieważ inne firmy daja taką podstawę plus oczywiście prowizja od sprzedaży

xc

Nie wiem jak ty ale ja wolę wiedzieć na jaką stawkę mogę liczyć... nie wiem co tak cię dziwi ... W tych czasach 1500 to raczej kiepsko bo w Tesco dają więcej

zbyniu

Już złożyłem w tamtym tygodniu, ale niestety bez odzewu

Zbyniu

Witam, interesuje mnie oferta pracy na kierownika działu ubezpieczeń i likwidacji szkód. Mam doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń jak i likwidacji szkód, czy oferta jest dalej aktualna? Proszę o informacje na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku.

sa24
@Zbyniu

Tak, rekrutacja trwa. Zapraszam do przesłania swojej aplikacji na adres praca@superauto24.com

Najpierw do mnie zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Superauto. Przyjechałem trochę wcześniej bo bałem się, że nie będę miał gdzie zaparkować, ale nie było źle bo całe szczęście mają parking. Spotkanie było podzielone na 2 części, co mnie trochę zaskoczyło bo myślałem, że spotkam się tylko z osobą z HR a tu od razu spotkanie z menedżerem sprzedaży. Może to i dobrze bo fajnie zobaczyć od razu z kims się będzie pracować no i oszczędność czasu. Ogólnie była miła i luźna atmosfera.

Zostalem zapytany o ocene swojego doswiadczenia w obsludze klienta i sprzedazy, jakie sa moje oczekiwania finansowe oraz czy interesuje sie motryzacja

Daniel

Drogi forumowiczu o nicku "madit", ze względu na profil działalności Super Auto, to właśnie wizerunek firmy w Internecie jest dla nas szczególnie ważny i mogę Cię zapewnić iż dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci (obecni jaki przyszli) oraz potencjalni pracownicy mogli zawsze znaleźć aktualne informacje. Adres e-mail.: praca@superauto24.com cały czas oczekuje na nowe zgłoszenia oraz aplikacje, dlatego też zapraszam do wysyłania dokumentów aplikacyjnych – dla dobrego handlowca zawsze znajdzie się miejsce w zespole. P.S. Drogi forumowiczu, proszę o zaznaczenie że trafiłeś do Super Auto z portalu "Gowork.pl", zaproszenie na rozmowę o pracę jest już przygotowane. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Drogi forumowiczu o nicku "Wariant", zapraszam do złożenia aplikacji na adres e-mail.: praca@superauto24.com. Będziesz sam mógł zdecydować czy interesuje cię praca z klientem przy sprzedaży samochodów, czy też bliżej Ci do spraw kredytowo-leasingowych związanych z finansowaniem zakupu samochodu i tutaj odnajdziesz dla siebie miejsce. Pozdrawiam Daniel

Obecny

W firmie już pracuję 4 lata, przez ten czas na prawdę wiele się zmieniło - wliczając w to skład zespołu a z tego co widzę to część byłych pracowników aktywnie się tu udziela... Z możliwościami i perspektywami jakie mamy dzisiaj cieszę się że mogę być cześcią tej firmy. Pozdrawiam i zachęcam do wysyłania cv :-)

mateo

Jakiś czas mnie już tam nie ma ale z chłopakami z supera jestem w kontakcie. z tego co mówią to dużo się tam przez ostatnie miesiące zmieniło. Ostatnio mi się nawet chwalili że mają teraz lodówkę z napojami do dyspozycji. Wybrałem inną drogę kaiery, ale dla osoby z zacięciem sprzedażowym zawsze znajdzie się miejsce.

Romek

Co to znaczy, że zarobki sa uzaleznione od indywidualnej sprzedaży w Super Auto? Czy macie jakąs miesięczna podstawe i do tego dochodza prowizję, czy jednak kwota wynagrodzenia jest czysto prowizyjna i moga byc bardzo grube i bogate miesiące, jak i takie, gdzie człowiek ledwo co zarobi albo nie zarobi nic, bo nic nie sprzeda?

@Romek

Drogi Romku, zapraszam do składania aplikacji, na wszystkie twoje pytania odpowiedź uzyskasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Dziękuję w imieniu całej firmy Super Auto za tak pozytywne komentarze odnośnie nowego wyglądu naszej strony. Nowa strona jest do Państwa dyspozycji od zaledwie 26 listopada 2014 i bardzo nasz cieszy że zbiera tak pozytywne opinie. Pozdrawiam Daniel

Włodek

Polecam pracę dla osób ambitnych. Zarobki są uzależnione od indywidualnej sprzedaży. Sumienna praca się opłaca:) Atmosfera ogólnie jest pozytywna, bywają gorsze dni, ale gdzie się to nie zdarza. SuperAuto wspominam pozytywnie, a doświadczenie zdobyte w tej firmie przyda się już do końca mojej kariery zawodowej. Dziękuję za wspólną współpracę oraz życzę wielu sukcesów Szefostwu oraz Kolegom:) Przyszłym Kandydatom polecam pracę w SuperAuto.

prito

jeżeli chodzi o aktualne oferty pracy , które znaleźć można do Grupy Super Auto to niestety takowych obecnie nie ma. Grupa Super Auto radzi sobie chyba obecnie całkiem nieźle i ludzie widzą w niej pewną stabilność i perspektywy na przyszłość. Dzięki temu chyba ludzie trzymają się swoich stanowisk pracy

kimbo

najlepiej byłoby po prostu spojrzeć na opinie o SuperAuto tutaj na forum goworkowym. Nie będzie żadnego generowania ;)

Taka mała firma a tylu pracowników się przewinęło o czymś to musi świadczyć...

Byly 2

Jak to czyli u ciebie zrealizował się ten sam scenariusz co u wszystkich :)

Adi

Masz racje :)) bo za te wypłaty i stresy boją się spojrzeć w oczy byłym pracownikom :)) To była najgorsza firma w jakiej pracowałem nie polecam !!

EX
@Adi

Jest nas wielu chyba ze 100 osób przewinęło się przez SUPERAUTO - (usunięte przez administratora)

Wyścig szczurów ?? Hmmm czego oczekujecie? W firmie o podłożu handlowym zależne jest wszystko od ilości transakcji, więc im więcej sprzedaż tyle też zarobisz!!! Jeżeli wam zależy na handlu i stałym źródłem dochodu zatrudnijcie się do McDonalda tam nie ma presji na sprzedaż. Ludzie dorośnijcie za darmo nic nie ma !!!

wit

EX - 2013-08-07 10:36:28 No i właśnie co z oddziałem w Sosnowcu swego czasu to słuchałem że tam to modelowy oddział, że najlepsi, żebyśmy ich brali na wzór do naśladowania, że tam to chłopaki zarabiają grubo itd. Miesiąc w miesiąc bańke uruchamiali swego czasu. A teraz nie ma oddziału ??? Jak SCC???Sosnowiec to już historia, zresztą wiele sklepów się tam zamyka... ludzi mało.

wit

anonim - 2013-07-04 10:13:35 ej to jak w końcu jest w tym Super Auto nie pytam z perspektywy klienta bo to forum o pracodawcach wiec z perspektywy pracownika prosze o informacje jakieśWiem, że niektórzy potrafili taką premię wyrobić ale ja nigdy takiej nie miałem.

flak

hahahahaha, dobre :) a z klientami to kontakt jest telefoniczny czy osobiście się z nimi spotykałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Superauto.pl - Chorzów

• Jak się pracuje w Superauto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Superauto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superauto.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 37 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superauto.pl?

Kandydaci do pracy w Superauto.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superauto.pl