Opinie o Tutor Sp. z o.o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tutor Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tutor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tutor Sp. z o.o. w Sochaczew

Myśliwiec Bogusław Nowy wpis

Firma TUTOR Ochrona jest pozytywną firmą Nie można narzekać wypłacalni byli gdy mieli obiekt w Koszalinie Nie mam uwag do tej Ochrony tylko szkoda ze nie mają już obiektu w Koszalinie ... Pozdrawiam

Dominika Nowy wpis

Z tego co zrozumiałam, firma w 2020 roku zmieniła nazwę, ale zakres działalności i wynagrodzenie (9 zł/h) pozostały bez zmian? Czy pracownicy, którym obiecano pracę w nowej firmie pod warunkiem złożenia wypowiedzenia w dotychczasowej, faktycznie nadal pracują w obiekcie?

Były pracownik. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!! A w szczególności "wiceprezes" Sławomi* Szylin* . Po rozwiązaniu umowy nie dopełnił wszystkich obowiązków, co skutkowało narażeniem mnie na starty, Oczywiście brak kontaktu czy jakichkolwiek wyjaśnień nawet nie wspomnę o dogadaniu się. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Maj Nowy wpis

A ekipa tu stała czy ludzie przychodzą i odchodzą?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Tutor Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Luke

Czy ktoś coś wie na temat firmy GRUPA-TUTOR z Sochaczewa czy to ta sama firma co TUTOR ????

10 lat w tej firmie
@Luke

Grupa tutor to to samo (usunięte przez administratora) A żeby nie brać odpowiedzialności zarejestrowana na słupy nawet numer telefonu się nie zmienił z resztą jak stawki 9zl

Wiktor

To dużo było zwolnień podczas tej pandemii?

Pracownicy

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) straszyli nas że firma upada i kazali pisać wypowiedzenia A w zamian dostaniemy pracę w nowo powstałej firmie sektor 5 którą założył (usunięte przez administratora) w tym samym budynku pokój obok Tyko okazało się w krs ta firma jest na kogoś innego Straciliśmy odprawy urlopy Wielu z nas boi się odezwać takie rzeczy Tylko w Łodzi

Urszula
@Pracownicy

@Pracownicy Sytuacja o której mówisz jest naprawdę niezbyt fajna. Może jednak warto jakoś w grupie upomnieć się o to co Ci obiecano? Rozumiem, że Tutor nie upadło?

anonimowe

Firma Tutor to najgorsza firma kiedy chca to płacą moj mąż otrzymal pół wynagrodzenia za pracę co jeszcze upomnial sie o swoje pieniadze a na reszte pieniedzy czeka do tej pory, bo nie łaska jest zapłacić mamy 7 miesieczne dziecko na utrzymaniu dlatego nie polecam tej firmy nikomu

Obserwator

Za chwilę okaże się że pieniądze za miesiąc pracy będą wypłacane z dwumiesięcznym opóźnieniem bez informowania pracowników. Teraz był cały miesiąc obsuwy w wyplatach. A Ci którzy wynajmują firmę to firmy państwowe, więc niech może właściciel firmy zacznie sprzedawać majątek prywatny żeby mieć na pensje.

Słabo z tymi napojami dla pracowników, ale też interesuje mnie jak tu wygląda zatrudnienie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Daniel Mikołajczyk

Firma zatrudnia osób niepełnosprawnych i na umowę o pracę zatrudniają i umowę o pracę wypłatą prawidłowo ale na umowę zlecenie ukrywają pracowniczychnie posiadają umowy zlecenia podpisanych przez firmę Tutor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i umowa zlecenie jest na lewo wypłacana w biurze w Łodzi na rękę 8 zł. netto na godzinę bez zarejestrowany na umowę zlecenie a pozostałe pieniążek idą do firmy do szuflady do koordynatorów i na umowy zlecenia nawet nie wystawią zaświadczenia o dochodach pracowniczych pracują na lewo na umowy zlecenia nawet w rządzie jest podpisana ustawa że pracowniczych powinnej otrzymywać na umowę zlecenie z zgodnie ustawą z rządu powinienem otrzymać 14 zł. 70 gr. Brutto na godzinę ok. 12 zł. Netto przy zatrudnieniu na umowę zlecenie jednostenie jest umowa o pracę kiedy pracowniczych mają umowę o pracę i umowę zlecenie przy umowy zlecenia nie wypłatą nie są obciążeni przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych wkładek ZUS jeśli jest bez zatrudnienia na umowę o pracę tylko umowa zlecenie pracowniczych kiedy powinienem otrzymać ok. 11 zł. netto na rękę kiedy wpłatą dodatkowo Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS.

Olek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

Waldemar 00

Witam jestem pracownikiem innej firmy gdzie pilnuje w Koszalinie Ochrona Tutor z Sochaczewa pilnują obiektu przy Hotelu w porządku są ochroniarze co tam pilnują ale dziwi mnie to iż takie były upały a nikt z kierownictwa ochrony nawet wody im nie przywiózł nawet nie zapytali czy potrzebują wody .. Tam parkuję gdzie ochrona pilnuje i spółczuję im że w takie ciepło musiał pracownik wytrzymywać ... Nie dość że zarabiają grosze na tym stanowisku powinni się wstydzić kierownictwo Tutor ... Ich nie nieinteresuje czy ma osoba wodę i jakie wynagrodzenie ich interesuje wyzysk pracownika jest na obiekcie pracownik i kasę ładną mają od właściciela terenu ... Nie dbają o pracownika>ów , mają to gdzieś ... Zastanawiam się kiedy zaczną dbać o pracowników ??? Kiedy będą mieli na rękę kwotę 2000 zł Chociaż ? Rozmawiałem z pracownikiem który jest osobą dobrze wykonuje swoje pracę powiedział że ma 1730 zł na rękę .. A drugi ma 1800 zł..W Polsce żle się traktuje pracowników ochrony , oni dobrze o tym wiedzą ale osoba nić nie może zrobić takie rzeczy się dzieją nie tylko w tej Ochronie Pozdrawiam .........

tutor
@Waldemar 00

Panie Bogusławie są inne sposoby komunikowania swoich potrzeb. W przypadku dostępu do wody pitnej - która jest dostępna w hotelu nie ma obowiązku dostarczania wody. Ps. to nie firmy ochroniarskie decydują o najniższej krajowej w Polsce ,tylko ustawodawca.

10 lat w tej firmie
@tutor

W takim razie jak na obiekcie nie ma wody a jest w hydrancie na ulicy to wy tez nie dajecie wody żałosna firma Moj szef po niżej 2 promili to nie pił hha A.N

Bolo

Rzadko korzystacie z forum, myślę złożyć cv ale trochę zastanawia mnie ta cisza.

Urszula

Niewiele w Internecie znaleźć można informacji o firmie TUTOR ZPCh z Sochaczewa. Czy ktoś jest w stanie napisać nam tutaj, na forum, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy normalnie ona funkcjonuje? Interesuje mnie też, czy przyjmowane są nowe osoby do pracy i w jaki sposób najlepiej aplikować. Ktoś z Was coś wie na ten temat? Może ktoś z obecnych pracowników TUTOR ZPCh mógłby wypowiedzieć się na forum.

Maja

@Zbyszko2 Czy opisana przez Ciebie sytuacja została gdzieś przez pracowników zgłoszona? Czy ponadto pracownicy próbowali w tej kwestii rozmawiać bezpośrednio z władzami firmy TUTOR? Jeśli tak, to z jakim efektem? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Malgo
@Maja

Miałam doczynienia z ta firma prawie rok do ręki miałam mieć 10.50 dostawałam raz 8 zł raz 9zł a raz 9.70 jak im się podobało tak płacili . Kierownik po rozmowie ze mną powiedział ze mam siedzieć cicho i nic nikomu nie mówić bo mnie zwolnili , dzwoniac do dyrektóra o wszystkim wiedział ze są tak wypłacane pieniądze . Firma chahment w tym jedna kurtka na 4 osoby brak polaru , koszul itp

THORN

Kierownictwo oddziału łódzkiego na czele z vice prezesem (usunięte przez administratora)Cholewińskim to kłamcy nad kłamcami, niczym(usunięte przez administratora) Obiecują zatrudnienie na jakimś tam stanowisku, a po 2,5 miesiąca pracy dla nich mają cię w (usunięte przez administratora) mimo, że wcześniej mówili i obiecywali, że będziesz zatrudniony bo jesteś najlepszy i najbystrzejszy wśród pozostałych, a po tym czasie jesteś dla nich (usunięte przez administratora) I co w tym najciekawsze...po powrocie do firmy po urlopie vice prezes (usunięte przez administratora)ps. "Dobry wujek" mówi do mnie -"weź sobie kilka dni wolnych, a potem zobaczymy" - Minął dokładnie miesiąc a ja nadal siedzę w domu i nie mam żadnej informacji co dalej.

Zbyszko2

Zwykła wypłata przychodzi z poważnym opóźnieniem, a przecież jak wswa dni po czazyscy pracownicy mamy do zapłacenia różne opłaty, a z tym ani księgowośc, ani własciciel się liczy, dziś 10 i wypłata powinna być na koncie, a firma dopiero robi obliczenia i nawet jeśli dziś wyjdą przelewy, to wypłata na konta pracowników wpłynie jutro najwcześniej , a bywa dwa dni po czasie. Czy to jest wywiązywanie sie z umowy , która firma podpisała z pracownikami???

Dokladnie , jest opor jesli chodzi o platnosci za nadgodziny , kombinuja jak moga , a jak maja placic to z laska , zamieniaja to na jakies smieszne premie ?. Kadra kierownicza terz pozostawia wiele do rzyczenia , brak szacunku dla pracownika, aby wyrwac co sie da !!. Jedna kortka na 3 osoby , brak zamka , smiech na sali. pozdro

HR

Nie polecam tego pracodawcy. Nie płacą za nadgodziny. Pracownicy niejednokrotnie są pozostawiani bez prądu i ogrzewania. Dobrym przykładem jest parking Gazowni w Łodzi na Wodnej 3

Zostaw merytoryczną opinię o Tutor Sp. z o.o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Tutor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tutor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tutor Sp. z o.o.
  • Reymonta 32