Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

dusi

za piec euro taki zapierdol to porazka jakis burak slazki pokazał na co go stac a teraz reszta ma przepiepszone.pracowalem na miksowaniu dwulitrowych płynów do prania szok stawy w palcach tak bola ze az rece swedza z bulu najgorsze stanowisko a najgorsze jest poganianie przez brygadzistki aushwic normalnie za psie pieniadze.warunki hotelowe znosne.wszystkie godoją po slunsku ciezko ich zrozumiec brrrrrrrrr.ponoc na wodzie jest lepiej.wariacki wyscig szczurow za jedyne 5 euro

Była pracownica
@dusi

Trzeba się było uczyć języków obcych,a nie narzekać,że się śląskiego nie rozumie ;) gwara jak każda inna.Jestem Ślązaczką z krwi i kości,mieszkam w Niemczech( Bawaria)pracuję w sklepie,i choć potrafię perfekt( czysty niemiecki)to niektórych osób zwłaszcza starszych W OGÓLE nie rozumiem!! I co?? Mam płakać z tego powodu?? Gadają swoim slangiem i tyle.Więc albo się człowiek dostosuje do większości,i próbuje ''ogarnąć'' ten język,albo ma pecha.Mnie też nikt nie pomaga.. Pozdrawiam.

Hallenmietlogigung

Pani Magdo! Prosimy o nowe M I E T Ł Y ! :)

Hallenreinigung

M I E T L Y niech w koncu kupia nowe bo hallenreinigung nie maja czym zamiatac!!! Najlepiej z 10 od razu bo ciagle gina!!!

Jola ma racje. Osoby po 60-tam roku zycia nadal jezdza choc niektorym juz zabroniono ale ci co maja uklady maja te prace nadal mimo ze juz nie ma sily pracowac ale dostaje lzejsza prace. Na czipach rzeczywiscie tracisz sporo minut. Z busami tez prawda - kierowcy zabieraja kogo chca i kiedy chca a nieraz po pracy nie ma miejsca w busie bo za malo samochodow wysyla, dlatego wszyscy tak biegna po pracy do busow jak stado antylop bo kto sie nie zalapie ten czeka. Wiele osob czeka prawie godzine zanim samochod obroci caly kurs i jeszcze trzeba dzwonic bo nikt sie o ciebie nie martwi. Obgadywanie jest tam na porzadku dziennym, (usunięte przez administratora)Ludzie ci co tam jezdza to talko dlatego, ze nie maja wyjscia bo sa w finansowam dolku, choc juz wielu szuka innej pracy bo to slychac. Mam nadzieje ze szefostwo zmieni zasady tej pracy.

jola

witam,jestem byłym pracownikiem,bo to co sie wyrabia w tej firmie to masakra...cały czas mało i mało non stop tempo i stres...jestes w pracy 8h a płacone masz za 7,5 lub mniej przez czipowanie TST...nie ma kompetentnej osoby żeby w razie problemu z kimś porozmawiać,a jak coś powiesz koordynatorowi,to oczywiście komentuje to podczas jazdy z inna grupą samochodem i wszyscy wszystko wiedza....do sklepu zapomnij że kierowca pojedzie jeśli zapytasz lub poprosisz,oczywiście nie wszyscy są samolubami,ale większość jeździ sama,z osobą towarzyszącą lub swoja ekipą...no i jeszcze jedna sprawa natomiast osoby powyżej 60lat miały już nie jeździć do pracy,ale firma jest niesłowna bo z niektórych zrezygnowano,a inni dalej jeżdżą i obgadują nas ,,polskie świnie''jak to pewna pani stwierdziła...i gdzie tu sprawiedliwość???? więc zastanówcie się zanim tam pojedziecie

onaaa

Mam zamiar jechac tak, nawet sprubnowac. Je jaka chetna towarzyszka ktora ma zamiar tez jechac ?????????

louise

(usunięte przez administratora)Brak wsparcia i brak podstawowego organu odwoławczego, który to byłby wsparciem dla pracownika - z tym powinno się coś zrobić, aby polski pracownik czuł, że ma w razie czego jakąś rozsądną alternatywę, która stoi po jego stronie! Na co powinno polskie szefostwo zwrócić baczniejszą uwagę a raczej na kogo? To na osoby ,które otwarcie wykorzystują fakt znajomości z "polską górą" i otwarcie na każdym kroku to podkreślające. Jest jeden osobnik, który wykorzystuje to notorycznie i chyba każdy kto tam pracuje to wie o kim tutaj mowa a prawdę mówiąc to przestraszona, szara mysz - powołuje się na znajomość z bratem szefowej (a brat szefowej to osoba na tyle ile ją znam naprawdę normalna i skromna, której nie poprzewracało się w głowie i nie można o nim złego słowa napisać). Jednak czy "ta osoba wykorzystująca" fakt znajomości z szefową i jej bratem buduje pozytywny wizerunek "samej szefowej"? Nie wymaga to chyba dalszego komentarza. Słabość i małość przejawia się właśnie poprzez takich ludzi, którzy wykorzystują fakt znajomości a o dyskrecji to chyba nigdy w swoim życiu nie słyszeli. Mogą sobie manipulować, ale tylko słabeuszami swojego pokroju. Na wizerunek firmy i samej szefowej wpływa to fatalnie!

artykuł

W jakiej to było gazecie chętnie poczytam

Bouś
@artykuł

Od kiedy w ILS mają hotele ???

adc

Podawaj te namiary??

ALEK

nawet wycieli jak podałem namiary na gazetę która opisała tę firmę nie wiem czy ma ens podać je jeszcze raz ???

Lopez

To prawda.Wycinaja cala prawde co sie o nich pisze.To jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Ludzie!! (usunięte przez administratora)

zbyszek

Jakie 600 euro? tam zarobisz 450 w porywach.(usunięte przez administratora)

abc

Koordynatorzy to zwykle chlopaki, ktorzy maja bardzo wysokie mniemanie o sobie, a sa daremni... dupne lowelasy, a rybka udaje ze nie widzi jak krzys ja robi w konia, no ale co ona biedna "chudzina" musi siedziec jak myszka. Cccccwele

Lopez

Pozdrawiam chłopakow z Worms!!

ABC

Co tam na Lamper slychac??

QWERTY

Norma jest większa bo i ludzie głupi, ciekawe co by zrobilo szefostwo jakby wszyscy na TST sie zbuntowali, ale jasne jak każdy tylko swojej (usunięte przez administratora) patrzy... A koordynatorzy to są siebie warci, myślą że są panami a tak naprawde są niczym.

basf

Bardzo wiele ludzi pracowalo tam po kilka lat tylko dlatego ze 2 na 2 byl system, ale teraz widac ze ludzie z tamtad odchodza.(usunięte przez administratora)

Konrad

Jak mamy przeczytac te gazete skoro nie wiemy gdzie jej szukac? Podaj wiecej informacji, chetnie poczyta wiecej osob, moze jakies internetowe wydanie lub ktos scan moglby zrobic? Wszystko co powyzej napisane potwierdzam - praca bardzo ciezka, trzeba przewalic wiele ton na osobe dziennie i jeszcze sie dra ze malo. Za murzynow robimy i co chwile norma wieksza i wieksza. (usunięte przez administratora)

W firmie (usunięte przez administratora)2 tygodnie za około 2 tyś.zł fajnie nie ;) 1. Teraz po odliczeniu wszystkich kosztów jak zostanie Ci z 1300-1000 zł to będzie znakomicie.W tym 2 tyg.siedzisz w domu ,jak ktoś ma dodatkową prace to fajnie . (usunięte przez administratora) 3. Dojazd do pracy z Polski do Niemiec około 11 godzin.Dojazd do pracy na miejscu busami trzeba być gotowym 1 do 2 godzin przed wyjazdem,jak uda Ci się wepchnąć do busa to pojedziesz (jak ogórki w słoiku),póżniej siedzisz z godzinke na kantynie.Zależy od kierowców jedni jeżdżą na podwójnym gazie ;)Więc atrakcje mogą być zapewnione ;) 4. Warunki mieszkalne po 4-6 os. w pokoju ,za zwyczaj wychodzi trolownia ;)zależy z kim mieszkasz .Ogólne warunki mieszkalne wyścig szczurów jak Ci się uda to będziesz pierwszy w toalecie lub kuchni . 5. Ludzie spoko lubią sobie walnąć w czajnik ;) nie mówię o wszystkich oczywiście,ale o większości .większość ludzi by się nie zgodziła za mną ,bo to u nich nic nadzwyczajnego ;) 6. Koordynatorzy mniejszość jest spoko ,w razie jakich kolwiek pytań to każdy mówi lub obiecuje coś innego ,co raczej liczy się z marzeniami jeśli się spełnią 7. Jak kolega wyżej napisał wszystko trzeba zabrać ze sobą jak ubrania ,apteczke ,żywność itd. Fajnie wygląda 2000 zł za 2 tyg. lekka przyjemna praca ;D Jak dobrze pójdzie to dziennie przerzucisz 50 do 80 ton ,żeby wyrobić normę lub parę tyśięcy kosmetyków tak wygląda praca 90% ludzi co tam pracują , reszta może nie narzekać.jak w każdej pracy trzeba uważać na konfidentów i podlizywaczy ;D Na temat firmy można by jeszcze dużo pisać ... To moje zdanie i większości ludzi pracujących tam i co pracowali w niej . Pozdrawiam .

jim

Zanim sie tam wybierzesz to rozbij skarbonke z oszczednosciami, bo niekaralnosc 50 zl, kopie papierow, biale ubrabia, buty ronocze, jedzenie, rekawiczki, plastry itp, no tam nic ci nie podaruja.

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS