Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

ADI

Zgłoście to do ArbeitAmt w Worms lub do Panstwowej Inspekcji Pracy w DE że wam nie wyplacają 8,5 brutto to wychodzi 6,40 euro netto (na reke) jak dostaną 10 000 euro kary to wam zaczną wyplacac nalezne pieniadze.

CO za krowy w tym biurze. Dzieki za info Samotny

Alko

To cos sciemniają te w biurze ?? co to za robota na dusseldorfie ?

odp re re
@Alko

Ciężka praca fizyczna na Henklu a ściemnieją by nowych zdobyć i na firmę zarobić ,proste jak słońce.

Alko

Proponują mi wyjazd jaka stella jest na Dusseldorfie ? Wody ? Które najlepsza stella ?

ixi
@Alko

przecież na Dusseldorfie nie ma pracy teraz...osoby wróciły na Worms

SAMOTNY
@ixi

Nie jedz tam ,tam nie ma duzo godzin w Diseldorfie ostatnio wiele osób zjechało

Duseldof
@ixi

Na Duseldorfie na Henkel jest ciezka praca, ciezkie kartony, ciezkie proszki do prania, czasem cos lzejszego ale ogolnie padasz ze zmeczenia po takiej robocie, w dodatku za 4,5 euro. Rzeczywiscie teraz nie ma tam pracy bo pelno ludzi zjechalo do Polski a czesc do Worms do pracy. Na Dusseldorfie zrobilo sie pusciej ale ogolnie ludzie stamtad rezygnuja a inni nie chca tam jechac. Pokoje przepelnione, niektorzy nawet po 10 osob w pokoju, jak sledzie, nie ma sie jak ruszyc. Niektorzy uciekli bo ciezko wytrzymac, ale sami ocencie.

QQ

Pamietam jak kiedys przyszła jakas kontrol niemiecka z urzędu na DPD to nagle kazali robic powoli i po dwie osoby w kontyenerze jak wyszli to ogień kazdy sam kontener - 5 ton sruby z wuurtha po 30 kg i 10 kontenerów dziennie :)

Salamalejkum

Uwazaj człowieku ... Hałacze Pod...pierd....alacze nadal udają że ciężko pracują ze skanerkami na DPD dwa nieroby :) Wyładowaliby by 3 kontenery z rana i 7 po południu to by narzekali na kregosłup :)

AQ

W DE podniesiono stawki brutto do 8,5 a w ILS nadal Czysty wyzysk (usunięte przez administratora) Skornio dlaczego wykorzystujesz swoich rodaków za 4,5 euro kobiety dyskryminujesz facetów za 5 euro !! Przykład chorej livefirmy. Czy Ewelina gruba krowa nadal pierdzi w stołek jako kordynator ?

znajacy temat

odpowiedz na;Isolajty - 2015-01-27 19:11:50 Piszesz jakby to była twja firma.Można się domyslać jakim to jestes porządnym i zdyscyplinowanym pracownikiem a może zwykła pijawką żerującą na innych ludziach.

misio
@znajacy temat

popieram!!!!!!!!!!!!!!!!

abc

Jakos o Iso nic nie piszecie?? Jak tam?

Isolajty
@abc

Iso ma sie dobrze, praca jest, tylko niektorym leniom nie chce sie pracowac, wiec sa usuwani. Nierobow nikt tu nie potrzebuje.

pati

A ma ktos numer do tej firmy

SAMOTNY
@pati

bO TAK NIE POWINNO BYĆ TO POWINNO BYĆ NA CZYSTO TE 8,50 A NIE TYLKONA PAPIERKU I MY ZNÓW 4,50CZY 5 EUR0 A IZOLAJTY 6 50

Macie już te 8,5€ :) ?

PODWYZKA

Jasne!!!! Mamy 8,5 euro oczywiscie z nowym rokiem. Wszyscy dostali podwyzke!!!! Fikcyjnie oczywiscie, bo szefowa na Dusseldorie wspomniala ze tez podniesie koszty mieszkan i dojazdow wiec nam znow zostanie nedzne 4,50 euro. Firma na papierze wykaze ze pracownikom dala podwyzke, ale tez wykaze ze wzrosly koszty mieszkan, benzyny i jeszcze amortyzacji. Pozdrowienia dla pracownikow, NIC SIE WIEC NIE ZMIENIA !

ger

jezeli chcecie szukac nowej pracy to polecam wam strone Rekrutacyjnej Rewolucji, sam skorzystalem i po zarejestrowaniu otrzymalem duzo foert pracy z wielu firm/biur ;)

Bo ja wiem....chyba są w porządku ,osobiscie nie miałam z nimi nigdy najmniejszych problemów .Dzwonią na czas,chyba są okey.Jedna jest nowa więc okaże sie jak sobie z pracą i ludzmi poradzi.Choć nie ukrywam że słyszałam różne wersje.np że jak sie im nie "posmaruje" to sie nie załatwi żadnej sprawy.Ja jednak nic nie moge złego powiedzieć wręcz przeciwnie uważam że pani J......a J......k oraz ta druga pani są bardzo miłe.

co myślicie o paniach z biura?

Stara
@pracownik

Nowa napisz kiedy utworzysz te grupe pracownikow TST na facebooku to zobaczymy moze zbiora sie chetni. Daj znac, pozdrowionka.

@pracownik

Nowa

chciałabym utworzyć grupę na fb dla ludzi którzy pracowali, pracują albo mają zamiar. Miło byłoby znać parę osób. Grupę nazwę Pl pracownicy trans-service-team Worms

Nowa

Chciałam się dowiedzieć kto jedzie 21.01 do niemiec. Chciałabym się z Wami jakoś dogadać i przełamać pierwsze lody ;) macie Facebook'a?

Hajer

Do nowych: nie bójcie się nie ma tam tak żle jak niektórzy piszą

w koncu po rozum do glowy

niechce wskazywac ale do tego najlepiej nadaje sie Kilan tylko trzeba Magdzie wskazac ze ludzie tego oczekuja

wywalić dwóch koordynatorów wielorybów (A i E)DAĆ NOWYCH co myślą i mają szacunek do ludzi

Nowa

Witam. W styczniu mam zamiar jechać do pracy. Chciałabym stworzyć jakąś grupę albo na fb albo gdziekolwiek dla ludzi którzy pracują, pracowali lub mają zamiar pracować. Boję się sama jechać, dlatego chciałabym poznać ludzi z którymi miałabym mieszkać i pracować.

nowa2
@Nowa

NOWA: tez planuje wyjazd do pracy, ale oczywiście nie sama:)

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS