Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

kasieńka

Widac coraz to gorzej W tej firmie, kiedys jezdzilam i bylo zle a teraz to tylko gorzej. Nikogo nie szanuja

kris

CHcialbym podzielic sie swoim zdaniem na temat tego biura w Raciuborzu wszystko fajne piekne na zdjeciach wyglada aby zagwarantowac prawdomownosc dla osob ktore nie wiedza co to jest wyzysk, moja przygoda z tym biurem i ta firma zostaly zakonczone w 100%, cala ich procedura czekania na telefon podjecia zagwarantowanej przez biuro w Raciborzu pracy zostala spalona pobyt 2 tygodni ktory oni proponuja przepracowalem 7 dni gdie reszte czasu spedzilem w Hotelu (jesli mozna tak to ujac), wiocha zabita deskami a wokół same plantacje winogron gdzie by sie człowiek nie odwrócił, do najblizszego sklepu dzielilo nas jakies 15 km, do tego wszystkiego dodam ze ci tzw ( ochroniarze) budza cie w nocy budza ze snu wiedzac ze wstaje sie o 4 rano do pracy i spisuja za " nie pomycie podlogi" to jest po prostu skanadal, przyjechl jakis pozal sie panie boze hrabia ktury pod wlywem alkoholu zaczol sie awanturowac krzyczec i grozic innym lokatorom hotelu abysmy mu uslugiwali, ale coz jak to sie mowi trafila kosa na kamien, kto sie dal gnojic to sie dal, chcialbym tylko podkreslic i dodac od siebie na koniec, wszyscy chetni mlodzi ludzie ktorzy chca wyjechac przez ta firme naprawde nie polecam w 100%, znajduja sie tam wszyscy rencisci i emeryci ktorzy sa starymi wyrzeraczami:/ juz nie wspomne o kostach ktore musialem poniesc na sam wyjazd ciuchuy buty itp. oczywiscie nie zwrócilo nic jestem praktycznie na minusie niz chociaz pare centow na plusie;/ ODRADZAM W miliardach procent dla pierwszo wyjezdnych naprawde.

ewa

Ja miałam zaszczyt zawitać w tej firmie pierwsZy i ostatni raz, nie dość że wywieźli nas na jakąś wioske zabitą dechami to z całego pobytu tylko 7 dni przepracowanych :/:/ porażka jak H... Pierwszy dzień pracy a tu proszę już zawitałam na kantynie gdzie po czterech godzinach okazało się że nie ma dla mnie pracy i odwieźli mnie to domu, po czym kolejne dni przesiedziałam na hotelu 15 km poza miastem, normalnie totalna porażka. Biuro w Raciborzu wcale nie lepsze, jeżdżą sobie swoimi samochodami a nam fantastyczna Pani powiedziała że nie ma takiej opcji w ogóle, ubrania robocze to też inna bajka wszystko białe na pracy w TST a tu przyjeżdżam i co widze każdy chodzi ubrany sobie jak sie chce. Już nie wspomnę o tych okropnych chamskich babach, które muszą mieć wszystko pierwsze, jeżdżą stare wyżeraczki i nawet o miejsce w autokarze musisz się bić bo nawet nie masz przypisanego swojego miejsca. Do tego pobudka w nocy przez ochornę w celu uwaga: "Spisania mnie za nieumytą podłogę", bo jakiś pożal sie Panie Boże hrabia, który przyjechał w ten sam dzień kazał nam sprzątać syf którzy zostawili wcześniejsi mieszkańcy tamtego hoteliku. Do tego wyzywanie, obrażanie, obelgi wobec naszych osób i zero jakiejkolwiek reakcji tamtejszej ochrony. Żałuję tylko, że nie przyczytałam opinii jakie piszecie na tym forum bo napewno nie zdecydowałabym się na przyjazd tam, a co najlepsze nie zwrócił mi się przyjazd do tego syfu i nawet nie zostały wypłacone wszystkie godziny, które przepracowałam. Dlatego wszyscy, którzy wybierają się na wyjazd pierwszy raz odradzam w 100%.

adam

Nie ma tam zadnych normalnych koordynatorow. Alkoholicy, i tylko (usunięte przez administratora) ludzi na to od nich mozna liczyc.

Pablo

Tak jest. Sory ale niestety musze Ci przyznac racje.

Pablo

Na Twojego pecha kolego z pisarzowic, to nie pisał zajacznik mozesz skierowac sie do niego bezposrednio, ale Sadze ze z pewnoscia sie spotkalismy. Kazdy ma cos za uszami, i nie ma co ich bronic ale nie trzeba tez odrazu tak gnoic drugiego.

(Re)pablo
@Pablo

To, że ludzie coś napiszą tutaj o nich to i tak nie umywa się do tego co oni wyprawiają z ludźmi i jak ich traktują - żeby to też były choć jakie osobistości ważne a 90% z nich to nawet dobrze szkoły nie skończyła a Niemcom wylizali by d... i całej szefi (bawi mnie to zdrobnienie jak słyszę je jadąc busem jak odbierają telefon od niej) a Polaka swego rodaka to zgnoić , obgadać i utrudnić mu życie w tej chorej społeczności, bo wiedzą jaka jest w Polsce sytuacja na rynku pracy przez co swojego wykorzystać na maksa no i jeszcze mu utrudniać po drodze życie. Cały Pablo ja w ogóle nie żałuje tych hien , że piszą o nich że to grubasy zaniedbane przecież to prawda (co nie masz oczu), może widzisz ich w rozmiarze s? Oni nie mają szacunku dla polskich pracowników to pracownicy mają mieć niby szacunek dla nich niby z jakiej racji?

Pablo

Czemu wszyscy obrazajacy innych sie nie przedstawicie Z imienia i nazwiska? Tacy cwani i mądrzy jestescie tylko w interenecie. Bo na zywo ten ktory teraz taki madry z pewnoscia by sie nie odezwal. Pozdro!

kolega z pisazowic
@Pablo

zajaczku bo gdybym cie teraz na zywo spodkal to bym ci tak ten brzydki obrzydliwy zaklamany ryj obil ze zadna z wydymanych panienek by cie nie poznala nawet matka a pamietaj pedale swieczka wieczora sie doczeka i kiedys sie spotkamy na twojego pecha

bmx.hacker

Dobra rada dla wieloryba i tłustej kaczki z wielk (usunięte przez administratora) zaglądajcie częściej na siłownie aniżeli do lodówki wyjdzie wam to tylko na dobre buhahahahaha

aNoNiMkA

Haha Madzia pomaga?? Chyba jak jej flaszke dasz :D Ja tam przyjechałam i non stop słysze tylko "Magda to, Magda tamto" i pytam kto to. To mi odpowiedziano, że pierwsza alkoholiczka i dz*wka w tej firmie, a tak poza tym to szefowa xD

co?

To zosia napisz kawalek prawdy o tym syfie bo za malo ludzi sie tu wypowiada i ci ktorzy tu jada 1 raz otwieraja oczy dopiero po wyjsciu z sandry, cieple powitanie szefi zjeb ze nie wszyscy przyjechali i sliniacy sie zajac(ruchacz wszystkiego) na nowe bogini sexu teraz zoska

Hans Christian Andersen
@co?

Opowiem Wam bajke o wspaniałym raju na ziemi gdzieś tam niedaleko Worms... wszyscy ludzie pracują lekkkp mają euro w duzych złotych workach i są szczęśliwi.

re

A co chesz pisac jak troszke prawdy wyzygasz to zaraz sie znajdzie jakas (usunięte przez administratora) co madzi (usunięte przez administratora) lize i zaczyna piepszyc 3 po 3 ze wszystko jest nieprawda bo pracuje tu juz rok, a to co sie tu dzialo 3, 5, 7 lat wstecz jest dalej tylko inaczej sie to (usunięte przez administratora) zwie tylko ci madrzejsi sie stad zmyli a cioty i emeryci zostali, ciekawe kto zalatwil emerytowanemu klawiszowi kindergeld i co na to powie zus w raciborzu?

zosia

Co za milczenie ,czyżby wszystko w firmie było nienaganne ???? aż wierzyć sie nie chce.

Głos sumienia
@zosia

Cisza bo to i tak nie da nic, będzie jak było do tej pory. Ćpanie, chlanie i udawanie że jest ok. Ja tam polecam firmę przynajmniej się wybawisz na maxa. Gandzie pojarasz bez stresu i w pracy i w "hotelu" dostęp bez problemu sam kupuje to wiem. Nawet niemiec na hali sprzedaje za kilka euraczy. Poza tym dilerów na hotelach nie brak polecam hotel isolajtów... zawsze świeży towarek. Tak więc holandia w niemczech jest zajebista.

mlody
@Głos sumienia

Co racja to racja ja jest lepiej niz na NL bo spokojnie w hotelu kopcisz mariolke

czasem się mieszka po 6 lub 4 osoby ze nie ma miejsca gdzie dac walizek,a tyle kasy zdzierają

Co tam slychac na dysseldorfie? ponoc jakies przeprowadzki byly ?

Nic trzymali ludzi gorzej jak swinie w 1 chlewiku i okazalo sie ze jest za duzo ludzi na dany metraz a ze szmit nie ma wtykow tak jak w worms to musial przeprowadzic ludzi zeby miec spokoj

stach

Debilu tzn ci ktorzy tam mieszkaja a sam doswiadczylem jak madzia pomaga po prosbie o wolne 1 wekend bo cora miala komunie madzia zrobila mi 7 tygodni wolnego a pozatem robi tak z 99% ludzi ty zmien dilera zanim cos napiszesz

praca

WSZYSTKIM JESZCZE NORMALNYM POLECAM W OGOLE NIE UCZESTNICZYC W TEGO TYPU GRILLACH PRZED HOTELEM I NIE PATRZEC NA TO UPODLENIE. RADZE PRZYJECHAC DO PRACY, ODPRACOWAC SWOJE, SZCZESLIWIE WROCIC DO DOMU I ZAJAC SIE SWOIMI PROBLEMAMI. TO CO DZIEJE SIE W HOTELU I WOKOL HOTELU NAJLEPIEJ WYMAZAC Z PAMIECI. RADZE NIE INTEGROWAC SIE W TYM TOWARZYSTWIE, BO TO JUZ NIEJEDNEMU NA DOBRE NIE WYSZLO.

właśnie powinni być nagrani jak chleją a później innych oceniać i wyrzucać z firmy że raz wypiją,

oko wielkiego brata

WITAM WSZYSTKICH CZYTAJACYCH KOMENTARZE !!!! JESTEM NA OCZNYM SWIADKIEM JAK NASZ KOORDYNATOR KTORY POWINIEN SWIECIC DLA POSPULSTWA PRZYKLADEM BO TAK NAS NAZYWAJA NA IMPREZIE PRZED HOTELEM PRZY PLOMIENIACH GRILU RZUCAL PLASTIKOWYMI KRZESLAM I RYCZAL WULGARNE SLOWA: MAM NADZIEJ TYLKO ZE NASZA SZEFOWA COS ZROBI W TEJ SPRAWIE.PRZECIEZ JUZ KIEDYS GO UMIALA ZDEGRADOWAC DO ZERA:TYLKO Z NIEGO CWANA BESTIA I ZNOWU JAK KOT ZE SZREKA WLAZ W LASKI:USZANOWANIE DLA TYCH CO MAJA P:A W D..... ps.ciekawe co na to NASZ SZANOWNY SZEF SCHMIT JAK ZOSTANIE POINFORMOWANY ADI NIE CHLEJ TYLE BO CIE NAGRAM

przymusowi obserwatorzy
@oko wielkiego brata

Dla nas to nie jest koordynator, łacha z niego targamy każdego dnia ,on sycy ledwo gada i tak ciężko go zrozumieć, przecież to zwykły balon pęknie i tak tylko szpilką go przebić (łach na maxa).

Anka

A jak tam Lukaszek??? Tyn co ,,wszystko ogarnio" :-D

De Bussy

Koordynatorzy powinni być dla ludzi a nie przeciwko nim, powinni pomagać a nie upadlać biednych Polaków, którzy przyjechali tam , bo taki (usunięte przez administratora)to marionetka w rękach p.o. Koordynatorzy powinni charakteryzować się wysoką kulturą osobistą i nie wysławiać się w sposób wulgarny używając od godziny 5.00 słowa "Kur.." a tyczy się to głównie żeńskiej ich części. Pożyteczniej było by, aby żeńska część koordynatorów zamiast słów typu : (usunięte przez administratora) itd. itd. zaczęła się w końcu uczyć języka niemieckiego , bo z tym to licho , krucho , tragicznie.

miro
@De Bussy

koordynatorzi co to takiego w tej pracy?????oni patrza swojej dupy tu sie nie liczy zwykły pracownik,to ze nie umieja sobie dac rady z obowiazkami koordynatora to nic tu sie liczy tylko KASA i by nowy towar zaliczyc,dobrze sie zabawic i imprezowac to ich obowiazki a my to smieci

echo!!!
@miro

Nie zgadzam się z określeniem nas jako ,że jesteśmy tylko "śmieci"a koordynatorzy to lepsza część naszej społeczności:)Przecież to ze ich awansowali na to stanowisko nie znaczy że napompowali ich rozumem oni nie stali sie w ten sposób mądrzejsi. Ci co byli przed awansem głupi nadal takimi są a ci co mieli troche poukładane pod beretem jakos krecą tym interesem.To samo tyczy sie szrajberin przecież one z dnia na dzień nie stały się inteligentnymi dziewczynami.Bezmózgowce nadal są bezmózgowcami jakoś liczą na tych kalkulatorach bo liczenie w głowie to dla nich za wysoki próg.J.niemiecki? no cóż... zawsze można sie skompromitować i nie zdawać sobie nawet z tego sprawy i nie robić sobie nic i żyć dalej.Gdzie u nich podstawowe cechy? honor,duma, własne "ego"?odpowiedź:Brak!!!!!Tak to kochani wygląda,więc nie wyolbrzymiajcie ludzi szarych,prostych i pustych bo jak mówi przysłowie:Z dziada pana nie zrobisz:)

wytrwały
@miro

z tą opinią to nie zgadzam nie można mierzyć wszystkich jedną miarą

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS