Opinie o Hotel Czardasz w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Czardasz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Czardasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Czardasz w Koziegłowy

Ula

Szefowa kasę wypłaciła do tego straszyła że jeśli nie umieszczę sprostowania to pozwie mnie do sadu. Tak wiec oficjalnie informuje , iż kasę wypłaca lecz po co straszy sądem ludzi których fizycznie nigdy nie zatrudniała.

SMUTNA

Pracuję w hotelu już 5 lat na umowę o pracę i nie pracuje w CZYNIE SPOŁECZNYM , zawsze jest wypłata na czas- wypłacana od 5 do 10 - zaliczki też można wziąć od szefowej i w/w opinia jest dla mnie śmieszna . Może ktoś nie rozumie pracy w gastronomii , jak ktoś tego nie czuje nie powinien pracować w tym zawodzie - może zawsze zmienić branżę .

Ula

Szefowa hotelu jest niewłaściwą osobą na niewłaściwym miejscu pracowałam tam 2 miesiące i za ostatni miesiąc nie otrzymałam wynagrodzenia . nigdy nie otrzymałam tam żadnej umowy więc nie mogę dochodzić tego w sądzie. Menager i dyrektor hotelu to osoby bezczelne bez kultury osobistej , chamskie i po prostu głupie.

byly gosc

opinie o wlascicielce sa prawdziwe. bylem ostatniona obiedzie z synem,wstd!!!!!!!!! kobieto ogarnij sie!!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Czardasz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI RDZENI
Koziegłowy
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy SPRZEDAWCA
Koziegłowy
Netto Sp. z o.o.
EWA

NIE POLECAM ROBIC TAM IMPREZY ,ZAPŁACICIE JAK WSZEDZIE ALE WSZEDZIE ZWRACAJA TO CO ZOSTANIE TAM DAJA TYLE CO KOT NAPŁAKAŁ PO IMPREZIE .

Darek

hansklops - 2012-03-02 09:23:21 Rzeczywiście usytuowanie świetne i dlatego postanowiłem zajechać, samo jedzenie powiem szczerze całkiem całkiem (no ale za taaaką cenę to lipy być nie może), ale... - obsługa średnio zna swoje menu - "dozwolone" palenie w lokalu - to jakaś pomyłka, mianowicie jem sobie obiadek, a za mną siadają dwie starsze pary i zaczynają kopcić, po zwróceniu uwagi, że to chyba już nie jest w Polsce dozwolone, żeby palić w restauracjach dostałem odpowiedź w stylu pilnuj swojego nosa syneczku. Kiedy poprosiłem obsługę żeby coś zrobili w temacie stwierdzili, że u nich w restauracji można, bo przecież mają znak, że "Karczma dla palących, restauracja dla niepalących" mimo, że to tak naprawdę jedno pomieszczenie i ci co nie chcą wąchać smrodów i się truć są niestety na to skazani. Tak więc dokończyłem obiad i jak ten z którego wszyscy robią wariata stwierdziłem że moja noga tam już nie postanie - a szkoda... bo lokal ma klimat. Szkoda tylko że obsługa wybiera 4 klientów palących mając gdzieś jednego, który nie chce się truć - no cóż kasa ważniejsza. Ogólnie NIE POLECAM!Rewelacja wzór profesjonalnej obsługi , a jedzonko mniam mniam , włóczę się po Polsce i korzystam z różnych przydrożnych restauracji czy karczm , ale to co tam zastałem przerosło moje oczekiwania ,jedzenie extra za przystępną cenę obsługa uprzejma i miła , nie widzę problemu z tym paleniem pomieszczenie ma 7 m wysokości wiec nikomu to nie powinno przeszkadzać pozdrawiam i polecam wszystkim CZARDASZ - KOZIEGŁOWY

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Czardasz - Koziegłowy

Hotel Czardasz