Opinie o Hotel Czardasz w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Czardasz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Czardasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Czardasz w Koziegłowy

nie polecam nikomu tam pracowac , szefowa i jej banda straszy ludzi ktorzy pisza prawde na temat prawdziwych warunkow zatrudnienia ,kolezanke straszyla sadem i pseudo mafia,banda wariarow , polecam trzymac sie od nich z daleka. UWAZAJCIE!!!

Zatrzymalismy sie w tej karczmie z rodzina w drodze powrotnej z Zakopanego. Dzieci mialy duza frajde z powodu kaciku zabaw. W karczmie panowala mila atmosfera. Jedzenie nam tez smakowalo. Pozdrawiam

Ewcia B.

Witam wszystkich. Czytajac opinię postanowiłam napisać coś od siebie. Rozumiem że można na forum internetowym pisać wszystko, ale te opinie są bardzo krzywdzące. Pracowałam w Karczmie Czardasz kilka miesięcy jako kelnerka. Praca kelnerki może nie moja wymarzona, ale pozwalała na godne życie i dawała satysfakcję. Niestety jest to praca, która nadwyrężała mój chory kręgosłup i musiałam znaleźć inną, ale bardzo miło ją wspominam!!!Pracownicy pomocni, szefowa ok, no i pyszne jedzonko !!!!! Polecam osobiście :)

Alka

Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Szefowa jest ogólne wporzadku. Wypłaty zawsze do 10 danego miesiąca. niech mi kto powie który prywatny zakład zatrudnienia wszystkich pracowników. Praca jak praca wszędzie są jakieś problemy. Ale to jest zakład w którym dużo ludzi ma długi staż pracy więc chyba nie jest tak źle.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Czardasz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy SPRZEDAWCA
Koziegłowy
Netto Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI RDZENI
Koziegłowy
Job4You PL Sp. z o.o.
OdeszłamBoNieWarto

Nie ma co sobie głowy zawracać takim pracodawcą. Praca całkowicie na czarno. Umowę o pracę mają jednostki. Hotel rodzinny. Właścicielka i jej świta robią co chcą a zwykły pracownik ma przerąbane. W życiu nie pracowałam w firmie gdzie tak są łamane prawa pracownika. NIE POLECAM NIKOMU!!

Ludzie dlaczego wypisujecie takie bzdury , już dwa razy miałam tam imprezę i dostałam do domu wszystko to co zostało łącznie z masłem , a jak się zamówi tylko schabowe to co innego można dostać z powrotem . Musze przyznać że imprezy były bardzo udane za co dziękuję i pozdrawiam całą ekipę .

xxx

Miałam tam imprezę, podobno miałam dostać to co zostanie, czyli to co goście nie zjedzą. A co dostałam? Z obiadu dwa schabowe polane sosem. SKANDAL! Po prostu jeśli się mówi, że wydadzą to co zostanie po imprezie to powinno się słowa dotrzymać, ale nie lecieć w kulki! Nie polecam.

nick

dokładnie bo to zakład a nie hotel i karczma , zwyczajny (usunięte przez administratora) szefowa ze swa ekipa biurowa rzadzi po swojemu i ludziom zyc nie daje,a te wszystkie pozytywne opinie wypisuje wlascicielka ze swa rodzinka żeby opinie swojego interesu ratować.

Klient

Ja też się zastanawiam co tak negatywnie piszą o tym lokalu , ja tam czasem zaglądam w drodze do Katowic i zawsze mi smakuje jedzonko ,a najlepsze są steki kelnerzy mili , uśmiechnięci .Pozdrawiam

mała

Ci co tak dużo piszą negatywnie o zakładzie ,nie wiedzą co to praca , leniom wszędzie żle

Pracuś

Sytuacja rodzinna zmusiła mnie na zmianę branży gastronomii na inną. Pracowałam tam dość długo i było całkiem nie źle , wypłata na czas , ludzie w porządku -atmosfera pracy niczego sobie . Praca jak każda inna .

Karola

W Czardaszu pracowała jakiś czas moja kuzynka, była kelnerką i całkiem chwaliła sobie tam pracę, później poszła na studia i musiała zrezygnować ale na zarobki nie narzekała, atmosfera tam też podobno spoko.

Alex

Całkiem niedawno przejeżdżałem obok i postanowiłem wstąpić z rodziną na obiad. Jedzonko pyszne, gorące i szybko podane. POLECAM :)

Arek

Pracowalem tam jakis czas, ale ze wzgledu na studia musialem sie zwolnic. Kasa byla spoko, zawsze na czas a nawet kilka dni przed. Atmosfera w pracy w porzadku, fajnie sie wszyscy dogadywalismy.

kot

Byłam w Restauracji na pysznym obiedzie , klimat ekstra , jedzenie pyszne do tego fajna obsługa , polecam to miejsce każdemu kto tędy podróżuje .

Ludzie dlaczego tak źle piszecie o kelnerach , zawsze jadąc do Łodzi wstępuję tam na obiad i kelnerzy są mili , uśmiechnięci potrafią doradzić w wyborze dań , a jedzonko bardzo dobre .

nick

Pseudo szefowa nie wie chyba ze takie straszenie ludzi tez jest karalne , co za wariatka. A ta smutna to chyba jakaś prawa rączka tej wykorzystywaczki, widać ze sama nie wie o czym pisze albo zgarnia niezła kasę za pisanie tych głupot. Ludzi są naprawdę nienormalni i dla pieniędzy zrobią wszystko.

SMUTNA

Pracując w firmie nigdy mi się nie zdarzyło , żeby wypłaty nie było na czas najlepiej wziąć się do pracy - a nie bzdury wypisywać ..........

SMUTNA

Nie szkoda waszego czasu , nie lepiej zabrać się do pracy , a nie wypisywać bzdury . Jeżeli jest ktoś nieudolny to niestety na to nie ma lekarstwa...........

SMUTNA

Nie wiem po co te brednie wypisywać ,nie szkoda czasu marnować - zakończę powiedzonkiem z kabaretu " Oj Duda wam wszystkim pokaże , oj pokaże............"

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Czardasz - Koziegłowy

Hotel Czardasz