Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

Opinie o Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska

ada 2016-07-13 12:50:26
to nie fundacja a korporacja w najgorszym wydaniu. moja koleżanka, która tam pracowała została przez nich potraktowana jak śmieć. zbieranina frustratów będących na garnuszku niemieckich braci. PR zewnętrzny i wewnętrzny im nie sprzyja, a ludzie na mieście żywo komentują skandaliczne zachowanie kierowniczki działu rejestrującego ludzi w tej bazie. odradzam!
Anonimowa 2016-07-25 12:29:38
Zdecydowanie odradzam. W fundacji panuje bałagan, chaos, irracjonalność i żerowanie na ludzkim nieszczęściu. Na porządku dziennym są obiecanki-cacanki. Zarobki niskie, jedyny benefit to podstawowy pakiet medyczny i karta multisport. Praca niepewna, wbrew temu co wpiera prezeska ludziom dookoła. HR bardzo tam kuleje, lipne szkolenia i udawana możliwość rozwoju zawodowego. Byłam świadkiem wielu niefajnych zachowań kierowniczki działu rejestracji. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja DKMS Baza Dawc Komórek Macierzystych Polska