CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.

Czy CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownikk

zazwyczaj na budowie 8-17 jak praca czysto biurowa to 8-16

Czy w CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

zawierane są umowy o pracę na 3 miesiące

Ulka

Firma jest dobrym pracodawcą ale to nie znaczy, że będzie za kogoś myślała. Każdy o swoje sprawy sam musi zabiegać.

Emilia

@k.j., a mógłbyś powiedzieć czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na stronie firmy nie znalazłam takich informacji. Wspomniałeś, że pracodawca oferuje dobre zarobki, a czy można liczyć na dodatki pozapłacowe?

All
@Emilia

Żadnych dodatków nie ma. Jak masz gadanie i chęć walki to może wywalczysz.

Firma CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik robót elektrycznych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Emilia

@Pracownik, jakie wymagania są stawiane przez pracodawcę? Jakie warunki trzeba spełniać, aby dostać pracę w CLIMAMEDIC? W swoim komentarzu piszesz, że firma jest przyjazna dla osób niedoświadczonych. Powiedz czy po za wiedzą od innych pracowników można poszerzyć swoje zdolności uczestnicząc w kursach lub szkoleniach organizowanych przez pracodawcę?

All
@Emilia

Nie można liczyć na żadne kursy i szkolenia. Wiedza od osób ? Zależy czego chcesz się nauczyć?

Praca w bardzo miłym gronie inżynierów i kierowników. Wymagające, nietypowe tematy. Czasami jest ciężko ze względu na terminy co wiąże się z nadgodzinami. Idealna firma do zdobycia doświadczenia dla inżynierów głównie ze względu na doświadczonych kierowników robót, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ( szczególnie branża sanitarna) Firma szanująca podwykonawców i dostawców. Pensja jest zawsze na czas.

k.j.

Warto podjąć współpracę z firmą z kilku powodów: praca na ciekawych, nietypowych projektach, dobre zarobki i podejście do pracownika. Jak jest problem to się o nim rozmawia i go rozwiązuje. Bywa stresująco i bywa trudno, ale po wszystkim pozostaje satysfakcja. Polecam:)

Daniel

Czy wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Chciałbym aplikować i liczę na jakieś informacje.

Podwykonawca

Praca idealna na stanowisku nadzoru. Brak wymagań odnośnie koordynacji między branżowej. Wszelkie niedociągnięcia projektowe są spychane na podwykonawców. W większych problemach wyznaje się zasade: " ma być jak w projekcie".

Emilia

Dawno nie pisaliście na temat pracy w CLIMAMEDIC - czym spowodowany jest brak Waszej aktywności? Myślę, że zarówno ja, jak i inni użytkownicy forum chętnie dowiemy się, na jakie warunki można liczyć u tego pracodawcy. Wasze opinie są bardzo ważne! Na stronie internetowej nie ma konkretnych ofert pracy, ale osoby zainteresowane pracą w CLIMAMEDIC proszone są o wysyłanie CV. Więcej na http://climamedic.pl/kariera/

loonatyczka

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o firmie, kilka lat w niej pracuję i jak w każdej firmie budowlanej, czasem jest lepiej lepiej czasem gorzej ale jest to związane z wypłacalnością Inwestorów, a nie widzimisię Prezesostwa. Wynagrodzenia płacone są terminowo, a zaangażowanie w prace wynagradzane. Najlepszą wizytówką w tym wypadku jest zadowolenie Inwestorów, i użytkowników zrealizowanych obiektów, takie rzeczy są przecież łatwe do sprawdzenia.

kuma

Co to za kierownik budowy z rocznym doświadczeniem ??????

tomek
@kuma

czytaj ze zrozumieniem, inżynier budowy a kierownik budowy to wielka różnica baranie. Inżynier budowy to najniższe stanowisko spośród kadry inżynierskiej na budowie, najczęściej osoba świeżo po studiach. Natomiast kierownik budowy to osoba, która jest odpowiedzialna za budowę i nią zarządza od A do Z i dodatkowo ma uprawnienia na nadzór prac budowlanych.

malvina

nie wierzę w negatywne komentarze o których tutaj tak gęsto piszecie. nie wierzę żeby firma z tak wysokiej półki, zajmująca się tak specjalistycznym sprzętem dla szpitali, mogła mieć takie przyziemne problemy jak te o których piszecie. może po prostu to zatrudnienie była dla was zbyt "specjalistyczne" i teraz chcecie się na forum odegrać...

wykonawca

(usunięte przez administratora) nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k. - Michałowice

• Jak się pracuje w CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.