CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.

Michałowice

Opinie o CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.

wykonawca 2014-05-19 11:59
(usunięte przez administratora) nie polecam!!!
malvina 2015-10-07 14:35
nie wierzę w negatywne komentarze o których tutaj tak gęsto piszecie. nie wierzę żeby firma z tak wysokiej półki, zajmująca się tak specjalistycznym sprzętem dla szpitali, mogła mieć takie przyziemne problemy jak te o których piszecie. może po prostu to zatrudnienie była dla was zbyt "specjalistyczne" i teraz chcecie się na forum odegrać...
loonatyczka 2016-06-17 10:46
Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o firmie, kilka lat w niej pracuję i jak w każdej firmie budowlanej, czasem jest lepiej lepiej czasem gorzej ale jest to związane z wypłacalnością Inwestorów, a nie widzimisię Prezesostwa. Wynagrodzenia płacone są terminowo, a zaangażowanie w prace wynagradzane. Najlepszą wizytówką w tym wypadku jest zadowolenie Inwestorów, i użytkowników zrealizowanych obiektów, takie rzeczy są przecież łatwe do sprawdzenia.
kuma 2016-09-03 12:38
Co to za kierownik budowy z rocznym doświadczeniem ??????
tomek 2016-10-12 21:17
czytaj ze zrozumieniem, inżynier budowy a kierownik budowy to wielka różnica baranie. Inżynier budowy to najniższe stanowisko spośród kadry inżynierskiej na budowie, najczęściej osoba świeżo po studiach. Natomiast kierownik budowy to osoba, która jest odpowiedzialna za budowę i nią zarządza od A do Z i dodatkowo ma uprawnienia na nadzór prac budowlanych.
DOBROMIR 2017-06-21 20:07
witam,jak usłyszalem ze w Warszawie płacą po 10pln na godzine to nie wiedzialem czy plakac czy sie smiar.A mi kazali ludziom po 25pln oferowac heh.ludzie troche godnosci olejcie ich.na nich swiat sie nie konczy,raczej ZACZYNA
INFO 2017-08-01 13:57
Firma Climamedic nie zatrudnia pracowników fizycznych. Działa na zasadach GW.
Zostaw swoją opinię o CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k. - Michałowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLIMAMEDIC Sp. z o.o. Sp. k.