Blachprofil2 Sp. z o.o.

Opinie o Blachprofil2 Sp. z o.o.

abc

Czy ten zadowolony pracownik może podpisać się z imienia i nazwiska?

Tak
@abc

Mogę

Kelner

Bardzo kiepska firma.nie pracuje w tej gałęzi gospodarczej ,pracuje jako kelner.dzisiejszego wieczoru gościliśmy tą firmę i nie potrafili uszanować zwyczaju dawania napiwków.powiem więcej .jeżeli masz rachunek poniżej 3000 to 40 zł napiwku to jak napluć kelnerowi w twarz. Za 4 godziny pracy to chyba kiepsko(usunięte przez administratora)

@Kelner

Śmieszny jesteś. A ty masz wypłatę tylko z napiwków?? Ciesz się że dostałeś chociaz tyle. W Japonii za danie napiwku klient dostał by w pysk bo to jest obraza kelnera niewdzieczny gamoniu

Jeremi

Firma ma dobre opinie, do tego jest dobrym pracodawca. Można spokojnie pracować.

Zenek

Taka macie dobrą pracę i dlatego przestaliście korzystać z tego forum?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Blachprofil2 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Praca i płaca na chwile obecna adekwatna do rynku i wkładu wykonywanej pracy, jakby prezes wymienił dyrektora który nie miał pojęcia o własnej funkcj wcześniej to ludzie już by dawno mieli lepiej

Jbb

Trochę lepiej niż było.

@padalec czemu się tak zachowujesz? W czym Ci to pomaga? Forum jest o pracy...to dzielmy się informacjami na ten temat.

Julita

@padalec nie jest to miejsce do obrażania siebie nawzajem. Już dawno nikt się nie wypowiadał na forum o firmie BlachProfil2. Skoro to zrobiłeś Ty to może powiesz jaką Ty masz opinię o tej firmie? Co Cię z nią łączy, że zajrzałeś na ten wątek?

kapeć

dla mnie spoko, kaska w terminie, raz mi się 2 dni spóźniła przez weekend, wszystko na papierze, wynagrodzenie jak na wkład pracy idealne, bez umowy i badań na hale nie wejdziesz, ludzie spoko, ogólnie bez spin. na produkcji polecam, pracuje od ponad pół roku,

padalec
@kapeć

ok nierobie z płaskiej

Julita

Czy może ktoś aktualnie pracuje w firmie BlachProfil2 i chciałby podzielić się własnymi doświadczeniami z pracą? Może ktoś wie czy kogoś w tym momencie rekrutują? Pewnie są tu osoby, które szukają pracy w tej firmie i chętnie się dowiedzą informacji z pierwszego źródła.

bbb

@ Dante - co prawda teraz juz nie ma tej oferty, no ale wydaje mi sie ze skoro podpisujesz umowę w Polsce to bedzie to wypłat6a w złotówkach a nie w euro :)

iron@

A gdzie na produkcji pracujesz i na jakim stanowisku?

Pirotechnik

Pracuje na produkcji.

Pirotechnik

To już jest moja chyba 15 praca. Jak na razie wygląda spoko. Jak robisz swoje da się wytrzymać.

mnich

Daj sobie spokój, naprawde nie warto.

Ciekawy

Pracował ktoś w magazynie w BP2 w Grojcu? Jeśli tak, proszę o opinie czy warto składać tam cv na magazyn + wózek widłowy, jaka praca, wysokość zarobków, czy magazyn pracuje w soboty?

blacha

Rozmowa jest całkiem normalna z normalnymi ludźmi :) nikt nie każe odgrywać scenek ani nic takiego :) rozmowa o doświadczeniu, co się robiło w życiu i o planach :)Ogólnie atmosfera jest bardzo luźna i przyjemna

2wq3w4

@romi niezbyt wiele informacji jest tam w ogloszeniu ale napisali ze wymagana jest umiejętność obsługi komputera,doświadczenie z obsługi prasy krawędziowej, robotów przemysłowych, profilarek

Ogi

Czytając twoją opinię @czołowy działacz podziemi rozumiem, że zostałeś zwolniony i dlatego tak opisujesz tą firmę? Z tego co ja się orientuję to firma wcale nie jest taka zła jak piszesz i pracownik ma szanse się rozwijać.

moniek

@taus tez mi się wydaje, że to o loga chodzi, tylko nie wiaodmo czy też na zamówienie klientów czy firmowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Blachprofil2 Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Blachprofil2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blachprofil2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Blachprofil2 Sp. z o.o.