Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Tosia

Witam, Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko inżyniera projektu. Moge prosić o Państwa uwagi - dotyczące kierownika projektu, wynagrodzenia itp.? Warto? Widzę że opinie nie są zachęcające...

Paolo
@Tosia

Jaka firma takie opinie. Wyzysk i ciągłe poganianie i presja ogrona. Kadra zarządzająca na siłę próbuje wykazać się przed przełożonymi z Niemiec jacy to Polacy są wydajni, dlatego normy są tak bardzo wysróbowane w tej firmie.

Tosia
@Paolo

Dziękuję za szczera oponie, zniechęcił mnie Pan i te opinie do aplikacji na to stanowisko :)

Gigant

Oj coś mało chętnych jak proszą żeby CV podesłać. Firma przez lata zapracwała na mizerną, bardzo słabą opinię i z tego powodu przyjmują słabych pracowników, bo dobrzy tu już nie przyjadą.

Dyrek Kręcina
@Gigant

Malo tego bardzo dobrzy pracownicy też odchodzą. Dlatego bo niesprawiedliwe są traktowani i często zarabiają mniej niż przeciętni pracownicy lub słabi ale majacy plecy w tej formie, a takich nie brakuje. Z ponad połowa pracowników została zatrudniona dzieki koligaciom rodzinnym lub kolesiowskim. Smutne ale prawdziwe.

Witam, czy aplikowanie na stanowisko „spawacz” to dobry pomysł? Warto? Socjal ?

Były spawacz
@Andrzej

Zrób na rozmowie dwa spawy. Jeden za 20zl/h l, drugi za 40zl/h ;)

Yarek

Witam Czy stanowisko dot. tworzenia baz dla kontrahentów jest godne polecenia? Jak wygląda praca ? Delegacje są częste? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna z zarządem z Niemiec? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Big_data_engineer
@Yarek

Cześć, Mogę prosić o podesłanie tej oferty.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Nie polecam

Wyśrubowane oczekiwania czyli praca na akord, płatne nadgodziny to zaplanowana wcześniej część wynagrodzenia, brak rozwoju a nawet wzrostu w tej firmie. Na rozmowach o pracę wszystko ładnie a potem praca za dwóch. Zakładają że to Radom i ludzie nie odejdą. Technologia 4.0.? Żart. Etat wyrobnika w przeciętnej firmie i tyle. Zapierdziel bez perspektyw i poganianie przez kierownika któremu zależy na posadzie bo jemu się akurat już opłaca. Im bardziej przeciętny szef tym bardziej pogania bo to jedyny sposób. Chce dalej zarabiać i w tych zespołach jest rotacja największa.

Kierowniczyna
@Nie polecam

To co pisze osoba powyżej to szczera prawda o tej firmie i ludziach na kierowniczych stanowiskach. Po prostu te osoby na stanowiskach dyrektorskich i kierowniczych chcą pokazać swoim zwierzchnikom z Niemiec jacy są Polacy wydajni i przez to są tak wysrubowane normy w tej firmie w każdym dziale. I Ci przełożeni w Polsce chcą też dziękuję temu utrzymać swoje stanowiska dyrektorskie i kierownicze przez długie lata, a oni już zarabiają dobrze po kilka tysięcy złotych na rękę. Tylko trzeba być człowiekiem bo nie da się ciągle w biegu pracować przez dni, miesiące a nawet lata pod ciągłą i ogromną presją.

Stasiu

Nie można wrzucić firmy do jednego worka, tego złego. Jest wiele plusów: wysoki standard biur, dobry sprzęt komputerowy, klimatyzacja, sprawy socjalne (premia, dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą), nadgodziny w soboty płatne 200%, w ciągu tygodnia 150%, .. i wiele innych. Wada to nadmiar pracy przypadający na pracownika. Trzeba zapierdzielać jak mrówka. Tutaj trzeba pracować wydajnie, uczciwie. Są tam oczywiście tacy co szukają dziury w całym. Wciąż im coś nie pasuje, że za mało dostają. Typowi Polacy. Szkoda. Dostanie za wyjazdy drugą pensję, a narzeka, że nie dostał trzeciej. Podjeżdża audi A4, a chciałby A6. Mieszka w bloku, a chciałby dom budować itd. Reasumując są plusy i minusy. Minusy nie mogą przesłonić plusów.

Lipny Stasiu
@Stasiu

Jakie wczasy pod gruszą pracuję około 10 lat i nigdy nie dostałem. Chyba dla gupolizow i wybrańców. Presja tak ogromna że nawet to podchodzi już pod mobbing. Brak podwyżek od 2 lat. Polskie firmy już zaczynają lepiej płacić. Do tej firmy obecnie to cieniasy przychodzą bo firma finansowo mało konkurencyjna. Stasiu koordynuje strasznie wcale nie jest tak kolorowo w DURR.

Oj Stasiu
@Lipny Stasiu

Wysoki standard biur? Raczej klasy lekcyjne z wyżu demograficznego. Czyste odmalowane i wypchane ławkami po brzegi. Typowy wymysł pionierów korpo. Obecnie niezdrowy przeżytek. Widzi mi się Stasiu żeś jest typowym Polakiem. Mrówczy zapierdol masz za uczciwą pracę. Przynajmniej oficjalnie a to już cenne. Typowo Polski pogląd na sprawę lubiany w tej firmie. Ciekawe czy jakiś Niemiec powie swoim rodakom że zasuwanie zbyt mała ilością rak to uczciwa praca. PRL albo korpo dobrze cię wychował. Wszysko jedno bo trend ten sam. Robisz więcej gdy myślisz mniej. Pożyteczny chłopina ???? Ale tak, trzeba ci oddać że masz rację. Plusy też są. Tylko nie przesadzaj z tą agitacją. Powodzenia Stasiu. Zachowaj umiar.

Klekot
@Stasiu

Wpis sponsorowany przez firmę żeby ocieplić jej wizerunek. A na chłopski rozum: baju baju chodź do raju. Powiem trochę o dziale pana NIC NIE WIEM ALE SIE WYPOWIEM. Praca elektromontera to istny (usunięte przez administratora) lepszy niż te niemieckie z 2 wojny. Pracujesz na stałą pensję a wykonujesz normę jak na akord. Nie polecam

Stasiu bujający w obłokach

Ta firma to typowe korpo, gdzie jest kilku poganiaczy lepiej płatnych, którzy poganiają pozostałe stadko zwykłych wyrobników tak aby wycisnąć z nich ostanie soki. Ponadto zwykli pracownicy nie mają nawet najmniejszego prawa głosu tylko muszą szybko zasuwać i milczeć. Te biura open space wogóle nie sprawdzają się bo jest głośno jak w ulu i w sytuacji epidemi Koronowirusa większe ryzyko zakażeń.

Do Stasia

Wysoki standard biur? Raczej klasy lekcyjne z okresu wyżu demograficznego. Czyste, odmalowane i zastawione ławkami po brzegi. Wspólna przestrzeń. Obecnie niezdrowy przeżytek od którego się odchodzi. Widzi mi się Stasiu że jesteś prawdziwym Polakiem. Mrówczy zapierdol nazywasz uczciwą pracą. Typowo polski pogląd na sprawę. Lubiany w tej firmie. Ciekawe czy jakiś Niemiec powie swoim rodakom że zasuwanie zbyt mała ilością rak to uczciwa praca i że tak ma być. Że tak należy i że do roboty to będzie taniej. PRL albo korpo dobrze cię wychowało. Wszystko jedno bo trend ten sam. Zdziałasz więcej gdy myślisz mniej. Trzeba ci jednak przyznać że masz też troche racji. Są i plusy. Znam gorsze miejsca gdzie gorzej płacą i nic nie ma dodatkowo. Gdzie nadgodziny wyrabiane są gratis a ludzie są niemili. Tylko nie przesadzaj z tą agitacją. Zachowaj umiar i rozsądek. Może to trudne ale czasem pomyśl samodzielnie a nie jak wyuczono.

Mały

Mam pytanie zastanawiam sie nad praca w tej firmie słyszałem że sa czeste delegacje służbowe gdzie zarobki sa duże czy mimo sytuacji jaka jest obecna przez covida nic sie nie zmieniło

Duży
@Mały

Nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk i ciągle poganianie przez przełożonych, brak szacunku dla pracowników niższego szczebla. Brak podwyżek od 2 lat. Porażka

ASD
@Mały

To podejście typu "student - kelner", który przychodzi do pracy w znanej restauracji, w Polsce B i liczy, że z napiwków i nadgodzin w szybkim czasie się wzbogaci. Przemyśl to sobie, jeśli jesteś zainteresowany to aplikuj. Recesje mają to do siebie, że umacniają duże, dobrze zarządzane korporacje. Durr AG akurat ma ugruntowaną pozycję w świecie.

Wojciech
@ASD

Gdybyś miał tak w prostych słowach ocenić ewentualne zatrudnienie w firmie Dürr Poland to Twoim zdaniem warto tam aplikować? Może przedstawisz profil kandydata, który w Twojej ocenie mógłby z powodzeniem odnaleźć się w tej firmie? Dobrze jest pomagać potencjalnym pracownikom, dlatego też Twój wpis na pewno wiele wniesie do wątku. Liczę, że poświęcisz chwilę swojego czasu i odpowiesz.

programista
@Mały

Zależy na jakie stanowisko masz zamiar przyjść pracować, ale jeżeli na software to licz się z częstymi wyjazdami rekordziści to i 3/4 roku potrafili być w delegacji.

stasiu

firma w porządku, plusy i minusy jak wszędzie

Covid

Prędzej czy później ta firma upadanie gdyż w czasach kryzysu, gdzie mniej jest projektów i projekty są nierętowne. Tworzy się nowe stanowiska Menadżerskie co spowoduje że koszty projektów będą większe. W tej firmie też jest tak ogromna biurokracja, która powoduje to że opłacalność projektów jest ponad kreską. Firma staję się przez to mało konkurencyjna żeby wygrywać duże projekty na rynku.

n
@Covid

nierentowne*

Dlaczego znowu znikają opinie na temat kierownika produkcji elektrycznej?

Radomiak

Prawie wszystkie niewygodne komentarze opisujące ich bezduszne i niesprawiedliwe postępowanie na temat Kierowników i Dyrektorów są zaraz usuwane przez firmę. Taka niemiecka szkoła co pokazała historia.

zygfeyd de lewe

a znikaja bo sa niepochlebne, prawda w oczy kole

Jeśli ktoś lubi cyrk zapraszamy do Durr.

Wojtek

Firma, gdzie nie istnieje coś takiego jak szacunek do człowieka. Kadra kierownicza, która nie zna pojęcia work-life balance, Stracone lata i zdrowie. Masz Rodzinę - to nie jest miejsce dla Ciebie...

Kręcina

W taki sposób ten człowiek zbudował sobie pozycję w tej firmie, kopiąc dołki pod innymi. Dużo mówi mało robi ten gościu.

Wojtek

Brak szacunku do pracowników. Współczesny (usunięte przez administratora) Stracone lata pracy i zdrowie. Zdecydowanie nie polecam, szkoda życia...

Radomiak
@Wojtek

To prawda. W tej firmie nie szanuje się pracowników i traktuje się ich przedmiotowo jak roboty do pracy. Mało tego, nie docenia się dobrych pracowników którzy nie mają pleców. W tej firmie rządzą dziwne układy pomiędzy osobami zarządzającym poszczególnymi działami.

Kuba
@Radomiak

W pełni się zgadzam szczególnie u elektromonterow brak poszanowania czlowieka. Wypracowujesz cały dochód firmy jesteś filarem produkcji a pan kierowniczyna ma cie tylko za numerek. Jak potrzeba zostać dłużej żeby dokończyć robotę to miły jak trusia ale jak spóźnisz się z jakąś szafa to mało się nie ugotuje. Nie polecam.

Mańka

Znowu usunęli 2 komentarze. Śmieszne są Ci co zlecają usuwanie negatywnych komentarze. ;);)

Krecina

Ta firma już całkiem schodzi na (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o zarządzanie, skoro humanistów awansuje się na Menadżerów bez wykształcenia technicznego. Śmieszne ale prawdziwe.

Coronawirus

Ten Nowy Detektorek myśli że jak obstawi swoimi cienkimi Lizusami to będzie bezpieczny. A te Lizusy tylko tak jemu w oczy pokazują się bo mają duże kredyty i chcą lepiej zarabiać. A poza plecami żalą się na niego jak tylko wypiją coś mocniejszego.

Yogi

Tej firmie jest tak ogromny Nepotyzm że conajmniej połowa pracowników jest zatrudniona dzięki koligacją rodzinnym i kolesiowskim. I Ci pracownicy zazwyczaj w większości są mało wydajni i słabi technicznie, a pozostali dobrzy pracownicy muszą za nich nadrabiać te braki mimo że często słabiej opłacani to taka niesprawiedliwość w tej firmie.

Mobbing

No jakieś czystki nowy Dyrektorem robi i degraduje tych co trochę prawdy o nim mówią a prawda w oczy kole.

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.