Opinie o 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowa Dęba

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowa Dęba

Bytły pracownik Nowy wpis

Kasa minimum mniej więcej 4300 +10% + staż pracy. Warunki pracy średnie możliwość awansu 0. Liczą się tylko żołnierze reszta to nikt. Jak coś się spierdzieli to żołnierze nigdy niewinni, a jak się nie nadają to awansują. Kadra kierownicza Śmiech na sali. Istny (usunięte przez administratora) zwierzęcy. Wszystko trzeba brać na piśmie inaczej nic nie udowodnisz, a jedynie usłyszysz że sugerujecie że przełożony kłamie. Nadgodzin dużo i często bez sensu do odebrania tylko w naturze a nie ma kiedy. Przy obecnym kierownictwie unikać jak ognia Rozmowy o pracę porażka nawet jak zostaniesz wybrany i odbędzie pozytywną rozmowę z dowódcą możesz czekać miesiące lub nie dostać odpowiedzi nigdy. Ludzie w miarę spoko jeszcze się wpierają, ale jak poczują że jesteś na minusie nie licz na dużo. Okoliczni psychologowie mają co robić

Kandydat Nowy wpis

Byłem na rozmowie bez żadnych znajomości proponują pracę , raczej służbę . zarobki tak jak piszą swoje trzeba odsłużyć żeby lepiej zarobić . według mnie jedynym utrudnieniem mogą być dodatkowe szkolenia czy zajęcia . wiąże się to z nie obecnością w domu

Pawel Nowy wpis
@Kandydat

Możesz coś więcej powiedzieć. Jakie zarobki proponują? Co by tam się robiło?

Kandydat Nowy wpis
@Pawel

Zarobki masz na stronie jeżeli dodatki które obowiązują dla zawodowych przysługują tylko zawodowym . Na zawodowego przenoszą po 3 mięsiacach . Co do zajęć to tak jak w wojsku jest szkolenie , zajęcia w terenie dużo ruchu dodatkowym plusem jest służba 7-15,30 nie ma zm nocnych tak jak w zakładach pracy na około

Basia

Szukają konserwatora, ktoś poleca? Jeśli tak to przekażę mężowi, bo poszukuje pracy, niestety póki co bezskutecznie. To zastępstwo to na jaki czas w ogóle?

Elżbieta

Czy praca kierownika magazynu mundurowego jest ciężka, pytam o syna 21-letniego? Jaka na tym stanowisku jest presja czasu, mundury wydaje się w krótkim czasie czy o co chodzi? Wiadomo, że syn jeszcze chciałby wiedzieć za jaką stawkę miałby pracować, ktoś nakreśli temat?

anna
@Elżbieta

Praca za minimalną z mnóstwem nadgodzin i wykonywaniem zadań na innych stanowiskach. Do października unikać jak ognia, później też.

Natalia
@anna

Czemu akurat do października? Coś wtedy ma się wydarzyć? Te nadgodziny o których piszesz to są dodatkowo płatne czy odbiera się jako wolne? Jak to w praktyce się odbywa?

Czy po rozmowie w 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Mechanik naczep ciężarowych - praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej
Nowa Dęba
Online Marketing Help Sp. z o.o.
logo firmy hydraulik
Nowa Dęba
CDMD Investments Sp. z o.o.

Ktoś wie czemu bez przerwy przesuwane są terminy składania podań o pracę? Po 1 szej rozmowie był tel. Ze przeszedłem pozytywnie a nadal cisza. Minęło już 4 m-ce!!! Jakieś cyrki w tej Debie sobie robią!!

sdw
@Marek

U mnie to było tak: byłem na rozmowie rozmowa na luzie. Kobieta z komisji powiedziała, że do 4 dni będzie informacja zwrotna, dotychczas nie otrzymałem informacji na temat wyników rekrutacji. Trochę to nie poważne, także odradzam przyszłym kandydatom składanie tam ofert ponieważ to świadczy o lekceważącym stosunku do ludzi a co może się przekładać na dalsze złe traktowanie juz zatrudnionego pracownika.

tytus

Pracowałem w WOG Nowej Dębie i zostałem przyjęty bez żadnych znajomości po pełnej rozmowie z komisją .Bardzo na poziomie kadra kierownicza nigdzie nie spotkałem się tak wspaniałymi miłymi osobami .a najbardziej zapamiętam Komendanta to Człowiek o bardzo dużej kulturze osobistej i pełny profesjonalista w zarzadzaniu tak skomplikowaną jednostką .

Barbara

Jak rozumiem jesteś pracownicą 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, prawda? Proszę, żebyś napisała w takim razie coś na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez tego pracodawcę. Na jakie dodatki do zasadniczego wynagrodzenia można liczyć? W tej chwili na forum nie ma żadnej informacji na ten temat, a osoby zainteresowane podjęciem tam pracy z pewnością będą ciekawe, na co można liczyć.

Jareczek

Dostales sie tam do roboty??? Bez znajomosci? Ja tam skladalem papiery, nawet nie zaprosili na rozmowe. Znajpomy co ma tam jakiegos kuzyna w mundurze, powiedzial ,ze bez kontaktu od wenwatrz to zapomnij o jakiejkolwiek pracy. Ten caly casting to fotomontaz, zatrudnia i tak kogos z polecenia. (usunięte przez administratora)

Sebastian

Witam. Jak kształtują się zarobki na umowie próbnej a później na kolejnej np: na stanowisku referent ?

Zostaw merytoryczną opinię o 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Nowa Dęba

• Jak się pracuje w 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy?

Zobacz opinie na temat firmy 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

33 Wojskowy Oddział Gospodarczy
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Anieli Krzywoń 1
    39-460 Nowa Dęba