ZM Dezamet

Opinie o ZM Dezamet

Filip

Dobry sprzęt w każdej firmie dostają dobrzy pracownicy, sprawdzeni, że nie popsują!!!

Prezes

Nikomu nie polecam tego zakładu dyrekcja i zarząd dba tylko o siebie nie szanują pracownika, a poza tym to sami nie umieją rządzić.Dyrektor rządzi tak jakby był u siebie w sadzie i miał doczynienia z parobkami. Zarobki mizerne jak sie nie ma znajomości, jak sie ma to co innego. Nikt wam nie może tyle dać ile oni mogą obiecać.

Karol
@Prezes 08.02.2010 17:40

Są jakieś przyjecia do pracy na pracownika linii produkcyjnej, albo na cnc?trzeba mieć znajomości?

Alien
@Karol 18.03.2018 18:54

W Dezamecie nawet na lepsze maszyny trzeba mieć znajomości. Nie polecam

Zostaw opinię o ZM Dezamet - Nowa Dęba

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM Dezamet