Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Ttralala

Czemu tak trudno dostac sie do pracy, chociaz non stop sa nowe oferty pracy?? Tyle ludzi sklada tam cv ze od maja zero odzewu? A aplikuje co nowa oferta

Abcd
@Ttralala

Tylko przez znajomości, poleci Cię pracownik, dzwonią tego samego dnia czy dzień później, wysyłasz CV przez stronę nie odezwą się nigdy, bynajmniej u mnie tak było.

Abc

Ciekawe komu kierownik przyzna indywidualne podwyżki bo też dostanie na to pulę kasy pewnie tym samym pracownikom ,którzy regularnie dostają premie przyznawane od mistrzyni nie za pracę kto co umie ,tylko kogo się lubi tak jest na m9 i dużo ludzi odchodzi bo mieszają między ludźmi

Lol
@Abc

To fakt m9 to dział masakra.Majstrowa ,kierownik ,brygadzisci to jakaś pomyłka...zakłamani chamscy alkoholicy.Wszystko po znajomości.Nikt normalny tam już nie pracuje.

Yyyyy
@Abc

A jaka komedia z wigilia że kierownictwo i ci co pracują umysłowo maja wigilię jeszcze zorganizowali po cichu żeby nikt nie wiedział. A zwykłego pracownika nawet nie zapytali czy ktoś chętny. Tak się traktuje pracowników na m9 byle (usunięte przez administratora) nadgodziny a oni tylko kasę za nas trzepia...

Agnes

Dziadostwo i tyle

ktoś

cyrki sie dzieja w tej firmie . kadrowa została wyprowadzona przez policje za oszustwa podobno?

Xyzzz
@ktoś

Mnie doszły słuchy że majstrowa

Młody234
@ktoś

Co majstrowała ?

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Eryk

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Zaskoczona jestem niektórymi opiniami!

Wszystko zależy od tego gdzie trafisz. Tak naprawdę to w logistyce na przykład jest świetnie, zarówno w WPL jak i SGF, fajna atmosfera, wręcz rodzinna, dobre zarobki, premie, nie ma problemu gdy potrzebujesz urlop, nadgodziny bardzo rzadko, prawie wcale. Kierownicy normalni, "ludzcy", mają rodziny, dzieci, rozumieją drugiego człowieka, czy jak dziecko chore, pytają o życie prywatne. Bardzo miłe spotkania integracyjne nie tylko tzw. wigilia firmowa, wyjścia na kręgle czy do restauracji. Generalnie jak będziecie pytać o pracę w WICE to pytajcie jaki dział, jaki kierownik, jakie jego relacje z ludźmi, bo tu są różnice. Ale podsumowując - można znaleźć dobrą pracę w WICE.

sotk
@anonymous

a jaki jest kierownik na rurkach bourdona? czy też wyrozumiały czy też może daje podwyżki kolesiom?

Joana
@anonymous

Może na logistyce atmosfera jest bi na liniach nie... Sam plotuchy te baby na dużych kontaktach taka Monika i Lidka na małych następne dwie Paulina i Oliwia sieją zamęt o dziwnych sex aferach i romans hej gdzie nie mają pojęcia jak jest naprawdę, zobaczą coś i już dodają więcej nie widzą jak bardzo krzywdzac innych.... Niech pilnują swoich (usunięte przez administratora) a nie zajmują się zmyslonymi romansami!!!

Xxx

Na każdym dziale jest inaczej i inaczej Cię traktują. U mnie 12-stki są co tydzień gdzie indziej nie mają takze roznie bywa. Dostaniesz się to przekonasz się na własnej skórze.

Qwerty

Czy z nieskończonym technikum mam szansę na pracę w Wice i umowę?

Kiwka

Dla chcących pracować wszędzie będzie dobra praca!

Abc

No naprawdę zarobki spoko żeby nie nadgodziny to jest najniższa krajowa bo kierownik daje swoim podwyżki i premie

Kaszmirek

Jak komuś nie pasowała praca w Wika to jego sprawa ale niech opowiada jakichś bzdur. To spoko firma, w miarę normalne zarobki i zupełnie nie wiem skąd tyle w ludziach złości? Pracuję tu i wiem co piszę!!!!

Ktos
@Kaszmirek

Qwery

A co z umowami przez wikę?

Jurek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dziwi mnie, że niektórym tak dobrze w nowej firmie ale wracają na forum WIKA

Magazyn

a jak z praca na magazynie W sgf? Podstawa to jedno a Co z premiowaniem? Jak atmosfera?

Kiwka

Skoro nie ma pracy i dostajecie tylko jałmużn to dlaczego nie zmienisz firmy? Może w innej bedzie znacznie lepiej i nie będziesz musiał siedzieć tylko pracować!

Syfon
@Kiwka

A właśnie zmieniłem firme i już idą kolejni w moje ślady dość dymania przez 8 lat ludzi ... I wyobraź sobie ze tam nie siedzialem a że ty siedzisz to masz pecha nie pisałem że siedzial czytanie ze zrozumieniem nie boli...

Kazik

Może ktoś tu pracuje bardziej z konieczności i dlatego nie jest zadowolony! Firma spoko, zarobki również choć wiadomo, że większe to byłoby lepiej. Może lepiej tak nie narzekać tylko za pracę się brać ?

Boss
@Kazik

Zarobki spoko? Ty chyba zarobkow spoko nie widziałeś.

Syfon
@Kazik

Czemu twierdzisz że ludzie tu tylko narzekają?! Powinni wziąść się za prace hmmm czyli co robota sama się robi twoim zdaniem? Skoro tak to samo się robi robota to po co nas trzymają czemu nas nie zwolnią za siedzenia ludzie sami się zwalniają !!! Kasa rzeczywiście spoko hahaha jałmużna...

Kasiek
@Syfon

Syfon dobrze gadasz pracowałam na wpl i teraz sgf tragedia jest zwalniam się. Tylko lojalka mi sie skończy a to już za kilka miesiecy nie będę za ta Jałmużne (usunięte przez administratora)

Kazimierz Wielki

Ludzie którzy szukają pracy najpierw sprawdzają informacje o firmie, czytają wypowiedzi pracowników po to żeby sobie wyrobić opinie. Na tym forum mało jest wypowiedzi o atmosferze w pracy i wiele innych tematów. Z zasady jak jest dobrze to mało hejterowskich wpisów!

jaga
@Kazimierz Wielki

składałam cv już chyba ze trzy razy ..jak sie dostac do pracy w wice .moze Pan cos podpowie

jaga
@Kazimierz Wielki

Kaśka

Jak widzę to WIKA POLSKA nie ma specjalnie ofert pracy. To znaczy, że ludziom dobrze się tu pracują i nie zmieniają firmy. Szukam dobrej pracy i m.in. trafiłem tu dlatego że słyszałem o nich dobrze. Może ktoś napisać kilka informacji jak się pracuje?

wika
@Kaśka

Po co pisac zapraszamy sama zobaczysz ten raj

magik

Ile można zarobić na stanowisku ustawiacz? Zastanawiam się czy aplikować...

Simi
@magik

A ile wynosi najnizsza krajowa?

magik
@Simi

OK nie mam więcej pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.