Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Ona

Czy firmę nie stać na testy? Dlaczego bhp się chowa i nic nie robi?

Umysłowy

Nie polecam pracy w WIKA ze względu na napiętą atmosferę i kierowanie z zamkniętego pokoju. Zarobki dają wiele do życzenia.

Leo

Dlaczego pracodawca naraża nasze zdrowie w obliczu epidemii? Przecież nie zejdzie na psy jeśli wstrzyma produkcję na jakiś czas? Pracownicy będą mu za to wdzięczni i odpracują ten trudny czas. A co jeśli któryś z pracowników zgłosi gdzie trzeba że nie są zachowane podstawowe środki ostrożności (praca w kajzenie w którym jeden stoi obok drugiego?) i będzie musiał potem płacić grzywny (a to wstyd) albo co gorsza przyjdzie płacić odszkodowania za utracone zdrowie? Czy w obecnej sytuacji manometry są towarem niezbędnym do życia?

Msmon
@Leo

Jesteśmy zakładem który produkuje manometry m.n do respiratorów tak ważnym w tej sytuacji dlatego też tak ważna jest ochrona pracowników. Gdzie jest BHP?

Mee
@Msmon

Jakie BHP? Prywatnymi samochodami przyjeżdża po kilka obcych sobie ludzi!!! Może z tym trzeba coś zrobić?

Leo
@Mee

Oczywiście że trzeba coś z tym zrobić!!! Trzeba to zgłosić gdzie trzeba!

@Mee

A jak ludzie mają do pracy się dostać? Skoro produkcjia pracuje? Wytłumacz...

Lee
@Mee

BHP nie zadbało nawet o pranie odzieży, zakład powinien ją prać a nie wypłacać kilka groszy na proszek. To nie są tylko czyste prace, przecież ucnas hest pełno oleju... Czy to jest legalne??! Gdzie są związki jak ich potrzeba!

Oooonnnnnnn
@Lee

Człowieku o co ma dmac hahahahahah jebnieci i TYLE serwis opon ok ;)

ml0dy

Cześć, jak wygląda praca w dziale IT?

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kali

Jak jest obecnie w firmie wika dostałem propozycję pracy i niewiem co zrobić może ktoś pomorze podjąć mi decyzję czy warto tam podjąć prace

Maria
@Kali

JAK nie masz nic innego na oku,to zawsze można spróbować.Jednak wiedz,że soboty masz darmowe jedynie oddają dzień,ale nie wiadomo kiedy

Kakadu
@Kali

Spróbować zawsze warto zwłaszcza, że idzie kryzys jak (usunięte przez administratora), a takiej firmie łatwiej będzie się utrzymać niż mniejszym.

Mario
@Kali

Pomogę Ci. Jeśli jesteś młodym człowiekiem, to nie marnuj sobie życia. Jeśli jesteś w średnim wieku, to nie marnuj sobie życia. Krótko. Daj sobie spokój z tym kolchozem. Z pieprzonymi kierownikami, majstrami i innymi (usunięte przez administratora) brygadzistami. Szukaj pracy, gdzie będziesz człowiekiem..... Nie psem jakiegoś bińka i jego dupolizow.

bolo

jeden wielki szajs,kierownicy i ustawiacze maja wszystko gdzies,jesli chodzi o bezpieczenstwo wirusa to jest to smieszne nie robia nic zeby pracownikow zabezpieczyc widocznie wychodza z zalozenia ze zatrudnia nowych,zycze wlascicielowi zeby doswiadczyl czegos takiego co tutaj robi,zero kontroli,zero wsparcia,zero mozgu,mam nadzieje ze taka firma nie przetrwa bo jedyne co przychodzi mi na mysl to tylko jedno wielkie gowno,nie polecam takiej firmy lecz przestrzegam przed przyjeciem sie do niej,kierownictwo to jedno wielkie lajno,a najbardziej uwazajcie na m7 tam jest taka porabana baba to jest dopiero lajno

Była
@bolo

Siema bolo . Pracowałam krótko na M 7 ale widziałam co nieco Ta MOŚCI PANI na M 7 to jest (usunięte przez administratora) za nią i za tego łysego majstra to się powinien Kierownik zabrać bo oni obydwoje mają tych swojch PUPILKÓW którzy robią co im się podoba te dwie BLĄDYNKI z MECHANIZMÓW. A W SZCZEGÓLNOŚCI Z TEGO AUTOMATU TAM to tylko TELEFONY przed nosem SMS INTERNET FILMY ten młody łysy letko przygalbiony i ta taka mała w kręconych włosach co ma wredny ryj , tak samo Cię ustawiacze tylko telefony i BUBLE lutują A potem na innych gniazdach mają po 150 , 200 braków. A te dwie co regulują siedzą koło tego AUTOMAT i regulują norma 1150 w 6 godzin zrobią i 2 godzinny przez okno patrzą . A pozostali pracownicy to ludzie 2 kategori.

Nokia łączy ludzi

Nie wiem ale cieszymy się że firma daje ludziom prace i co najważniejsze tworzy rodziny :D

Mario
@Nokia łączy ludzi

Jeśli chcesz, to mogę Ci zapakować w odbyt. Pewnie to dla ciebie nic nowego. A w usta lubisz?

Mamonn

Kiedy dowiedzieliśmy się o wypłynięciu naszych danych osobowych nie możemy być spokojni o swoje dalsze życie. Jak tak duży zakład mógł sobie na to pozwolić? To sprawa dla prokuratura. Jak do tego doszło? Może ktoś nam to wyjaśni? Nie zostawimy tego tak, że później zamiecie się to pod dywan. Sprawa wymaga tego, żeby zajola się prokuratura.....

Ona
@Mamonn

Ale ty głupi jesteś????????????zgłoś, na co czekasz? Że ktoś zrobi to za ciebie? Nie ośmieszaj się, przeczytaj dokładnie ze zrozumieniem a potem komentuj (usunięte przez administratora)

Były

Jadą po was jak po Łysej kobyle ale wy eunuchy bez jaj

Były

Już to kiedyś pisałem unoecie tylko pisać na forum jesteście Mali i tchórzliwi więc zgodzicie się na wszystko nie martwcie się że nie ma papieru niedługo na polach wyrośnie kapusta to Pan niemiecki da wam wóz liści od kapusty sami wiecie do czego

Luck

Co tu jest grane???? Nie ma ciepłej wody, mydła, papieru toaletowego!!! Nie ważny człowiek tylko norma. Jeden po drugim wszystkiego dotyka, każda sztuka przechodzi przez kilka par rąk!! Obudzcie się, na co wy nas narażacie, straszne (usunięte przez administratora) Nadaje się do zgłoszenia do sanepidu.

Gabriela
@Luck

Tak jak już ktoś pisał @Luck, najlepiej takie rzeczy zgłaszać do działu sprzątającego zajmującego się takimi sprawami. Z wracając do tematu głównego forum to sporo teraz jest ofert pracy u nich na stronie, ktoś zatrudniał się ostatnio na jakimś stanowisku bo szukają do wielu działów?

PikaPika
@Luck

Panie sprzątające są tu od tego żeby zmyć podłogę. W piśmie z zeszłego tygodnia była mowa o dezynfekcji klamek i przycisków. Widział ktoś panią sprzątaczkę przecierającą chociaż mokrą (usunięte przez administratora) jakąś klamkę? No chyba, że w biurowcu, tam nawet lepszy papier toaletowy dają.

@Gabriela

Tak, ja na produkcję

Ccc
@PikaPika

A nie widziałeś czy okulary nosisz?

Były

Sami musicie zdecydować czy macie honor i odwagę walczyć o bezpieczeństwo wasze i waszych rodzin osobiście w to wątpię zawsze będziecie bezwolnymi pieskami na każde skinienie niemieckiego Pana tacy Mali jesteście dobrze znam środowisko ludzi z manometrów bo sam tam pracowałem

Opinia

Chciałam bym zauważyć że panie sprzątające mają po trzy hale pokilka łazienek stołówki. i szatnie i sa naten teren po jednej a pracownicy nedbaja o porzadek bo przecież sprzataczka posprzata bo odtego jest

Jak jest na M10 może ktoś wie

Ktoś
@Nikt

Od kiedy idziesz tam do pracy? Ja też tam idę.

@Ktoś

Po niedzieli

Ten

Znaki zapytania w poprzednim wpisie przypadkowe ????

Ccc

Wyrażam opinie na temat Pan sprzątających które bronią wam pracownikom (usunięte przez administratora) jak są pety w łazienkach i kible obsrane Panie starają się mogą ale wam się nie dogodzi a skargi wpływają jaki cel w tym macie? Ciekawa jestem czy w domu macie tak czysto jak w zakładzie Pozdrawiam

Ten
@Ccc

Na M-3 sprząta Pani Dorota, osoba niezwykle pracowita, starającą się utrzymać czystość tak bardzo jak tylko się da a przede wszystkim jest bardzo miłą i uczynną osobą????mam nadzieję że nie jest to tylko moje zdanie, wiele osób pracujących na wydz M-3 ciepło się o tej Pani wypowiada.

byly

to jest (usunięte przez administratora),pracujesz w soboty i nie placa tylko oszukuja,ze oddadza kiedys to jest wyzysk,ludzie nie pracujcie tam to jest straszne,pracuje tam kilka setek ludzi a nie potrafia przy wejsciu mierzyc temperatury tylko patrzec jak bedzie w tym (usunięte przez administratora)a niemiec sie cieszy,ze ma takich (usunięte przez administratora) i napedzaja mu kase,do tego maja debilne kierownictwo co mysla,ze sa inteligetni a to sa barany prosze ludzie uciekajcie z takiego obozu.

Obserwator

Odbiegając od tematu tego przekletego wirusa to musze powiedziec ze zal mi tej mlodej ustawiaczki w czarnych wlosach z dm2 co ja na dm1 wyrzucili. Malo tutaj takich pracowitych ludzi zal jej strasznie widac ze przezywa. A wirus i tak predzej czy pozniej dotrze w szersze horyzonty. Trzymajmy sie wytycznych

Złosliwiec
@Obserwator

Niestety w tej firmie nie traktuja ludzi powaznie którzy potrafią wiecej niz przełożeni i maja duzy zapal do pracy. Trzymaj sie " czarna"

Nikt

W firmie nie dzieje się więcej niż w innych. Nie dba się o pracownika i jego bezpieczeństwo zatłoczone kajzeny, tłoki na bramkach brak pomiaru temperatury na wejściu. To jest dbanie o pracownika?

Ala
@Nikt

Po mieście nie możesz chodzić w więcej niż dwie osoby, a w pracy siedzisz z dwudziestoma ramię przy ramieniu. Tak firma dba.

nowy pracownik

Czy to prawda, że od poniedziałku (23.03.20r.) zakład będzie zamknięty ?

Riki
@nowy pracownik

Nie , zakład normalnie funkcjonuje

Były

I dobrze wam tak parę lat temu pracowałem w manometrach w śród was leje się jad i jeden drugiego by w łyżce wody utopił jak traktujecie sie na wzajem tak was traktują inni Niemcy dobrze wiedzą jakimi jesteście małymi ludźmi dlaczego się godzicie na pracę w takich warunkach bo jesteście tchórzami intrygantami plotuchami i nigdy razem takiej decyzji nie podejmniecie zawsze się w śród ws znajdą takie menty które za parę srebrników pójdą do roboty takie macie traktowanie na jakie zasługujecie i jak sami się traktujecie na wzajem pamiętajcie Niemcy i góra wiedzą o was więcej niż wy sami

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.