Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Bartek

ktoś wie Kiedy będą dodatki swiàteczne

Majka322
@Bartek

Do 8 grudnia tak samo premia kwartalna i jeżeli się szczepiles to też kasa do 8 grudnia

@Majka322

Dzięki Wielkie

czarujaca123

witajcie czy jest we wice dział pracujący na 2 zmiany? czy jest szansa aby się tam dostać?

@czarujaca123

Tak, w niektórych działach praca jest na dwie zmiany, w niektórych czasem tylko gdy jest większa produkcja,ale są działy, które robią normalnie na dwie zmiany, jak np m7

Rozalia
@czarujaca123

Jest. Sprężyny na sgf

@Gsahshsb

Na M7 są trzy zmiany, lecz nie wszyscy na trzy zmiany pracują.

Anna W.

Kiedy będzie wypłacana premia roczna?

Bres

A będzie wogole

@Bres

Tak ma być

Nikt
@Anna W.

Ja trochę z innej parafii. Czy nie macie wrażenia że potrawy ze sklepu Wikus pogorszyły się?Nie wiem czy to kwestia nowego personelu czy utraty smaku.

Mars
@Nikt

Zmiana personelu swoje..Utrata smaku drugie. Wszystko przesolone. Albo coś się zmieni albo stracą ludzi. Czy Wam zależy?

@Mars

Nie kupuję tam bo jest za drogo

@Anna W.

No tak, przy wikowskich zarobkach mogliby pomyśleć o zmianie cennika w dół.

Huki
@Mars

I wszystko tam coraz droższe

Szkapa
@Huki

O czym ty piszesz nie widzisz cen w marketach jak wszystko idzie z dnia na dzień coraz wyżej a sklepik wikowski to nie market jak n iechcesz to nie kupuj ludziom smakuje i chodza

ona352
@Szkapa

Tam zawsze było drogo

Lusia

Witam. Wiecie może jaki system pracy jest na Łęgskiej na dziale M8?

Taaa
@Lusia

3 zmiany na m8

Ja.
@Taaa

Nie prawda ja robie na m8 i mamy 2 na dole tez maja 2. Nie wszyscy ale są dwie zmiany.

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Niko

Hej co z wyjazdem do Niemiec w sierpniu?u nas żadnego info od góry nie było, dowiedzieliśmy się poczta pantoflową ,wie ktoś czy jeszcze rekrutują

hfrggf
@Niko

Już nie ma wyjazdów do Niemiec.

Niko
@hfrggf

Jest wyjazdy w sierpniu jadą ludzie na regulacje.

Ja3264
@Niko

Znowu kolejne regulatorki?Te nowe co się uczą to jedna wielka porażka

Jakub
@hfrggf

Dlaczego nie ma wyjazdów do Niemiec? Kiedy to się zmieniło w WIKA i dlaczego? Powiesz mi coś więcej na ten temat?

@Jakub

Wyjazdy zostały wstrzymane jak nastał koronawirus

Polak

Witam jak wygląda praca na produkcji ? Czy jest ciężka, lekka miła itd. i jakie zarobki bo bardzo jestem ciekaw :)

ona
@Polak

Teraz nie wiadomo czy w ogóle ta firma przetrwa bo jest straszny (usunięte przez administratora) odkąd poprzychodzili z sgf-u.Wszystkich "starych"pracowników degradują,a resztę wyrzucą,przyjdą nowi z sgf

@Polak

Zależy czym dla kogo jest ciężka praca... najwięcej jest pracy manualnej,w większości praca stojąca, bardzo powtarzalne czynności

Xxx

Jaka jest atmosfera na dziale m8? Jaka kadra pracownicza?

Pracownica
@Xxx

Wszystko zależne od tego na jaką zmianę trafisz i jakie osoby, są pozytywne i nastawione przyjaźnie jak i negatywne które tylko by chciały wyśmiać. Jak wszędzie Natomiast zasypywanie dwunastkami i sobotami jest obecnie na takim poziomie, że o życiu rodzinnym możemy zapomnieć..... Miało być lepiej a pod tym względem jest znacznie gorzej jak za poprzedniego kierownika

Pracownica

Z tym akurat sie nie zgodzę. Kierownik wydaje się być kulturalna osoba i nie słyszałam aby ktos narzekał na Jego zachowanie czy tymbardziej gnębienie. Podejście kierownika sama oceniam bardzo pozytywnie.... Tylko ta ilość nadgodzin.... Po bardzo wielu nadgodzinach teraz pora na sobotę i to dwie zmiany

m8
@Pracownica

Co z tego że miły kierownik skoro za poprzednika nigdy nie było po 4 "12" w tygodniu plus sobota(niepłatna)

@m8

Do,, 12,, oraz sobót nie mają prawa zmusić. Proszę zaznajomić się z prawem pracy, nie ważne że w wewnętrznym regulaminie jest tak napisane. Wystarczy się nie zgadzać na to i nie przychodzić. A z sobotami to jest przegięcie, żeby za darmo robić. Wika ma ludzi za (usunięte przez administratora) straszą a co niektórzy wszystko łykają.

m8
@Ktoś

Śmiech na sali pewnie że mogę odmówić,ale wtedy długo nie popracuję,więc to co piszesz możesz sobie w kieszeń wsadzić????

@m8

Przeczytaj jeszcze raz swój wpis i nie narzekaj więcej, oni lubią tego typu podejście. Osiągnęli co chcieli. Brawo oni ;-)

Aleksandra
@Pracownica

Jak często w Wika zdarzają się dwunastki i pracujące soboty? Jak są one płacone? Jest jakaś ekstra stawka za nie? :P Co w sytuacji gdy pracownik jednak danego dnia nie może zostać dłużej lub pracować w sobotę?

podobnozdolna
@Aleksandra

Jest okres rozliczeniowy co 4 miesiące,soboty są 100 % płatne. Za dwunastki płacą 50 %. Pytają czy możesz przyjść w sobotę, bądź na 12 godzin.

ona m8
@podobnozdolna

Hahahaha a gdzie pytają czy możesz przyjść w sobotę bo na pewno nie na m8 tu poprostu jest lista na sobotę i musisz przyjść chyba że dużo wcześniej powiesz że nie możesz.Jeżeli chodzi o płacenie za soboty to albo oddają kasę po 4 miesiącach albo oddają dzień i to wtedy kiedy im pasuje a nie kiedy ty chcesz wolne.A i nie pytają czy możesz przyjść na 12 poprostu tak jak z sobotą masz przyjść i już.

hfrggf
@Xxx

Kiepska odkąd nastały rządy nowego ludzi z sgf-a,kierownik wziął że sobą samych zadufanych i myślących że wiedzą wszystko ludzi.Masakra.

Siema
@Xxx

Robilem na m5 w 2012 roku wtedy było ok ale odkąd przejoł to pan Robert z m8 to omijajcie z daleka ten. Dzial bo zostaly polączone m8 i m5. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Dociekliwa

Hej ludzie. Co myślicie o proponowanej przez pracodawcę podwyżce? 200zł to ma być wzrost wynagrodzenia o 5,9% ? O ile mój kalkulator jest sprawny to 200zł to 5,9% kwoty ok. 3350zł. "część podwyżki idzie na podwyżki indywidualne" pytam do kogo? bo od lat takiej nie widziałam, a ta kasa chyba płynie do tych wybitnych liderów.. Rzygać się chce

@Dociekliwa

Dokładnie, ja indywidualnej nie widziałam..... Nigdy! (usunięte przez administratora)racodawca pluje nam w twarz z taką propozycją. A potem się dziwią, że ludzie się zwalniają, pracy gdzie indziej jest dużo, czasy się zmieniły. Szkoda ze te młotki na stanowiskach tego nie widzą. Bleeeeee

@Aaaaa

Szóstka jest dobra w totka, tu najgorsza, o kierownictwie nie wspomnę...... Błazen (usunięte przez administratora)

onaona
@Dociekliwa

To ma być podwyżka w 2022 jako podwyżka minimalnego wynagrodzenia ?

@Lol

Najgorszy dział z malutkim czlowieczkiem na czele.

ona

Fiona to jest na m8????

Zniesmaczony
@ona

W takim razie są dwie, a raczej były, bo ta z m6 się pożegnała.

Tylko (usunięte przez administratora)pisze takie komentarze na forum

wcibski
@Marta

Napewno (usunięte przez administratora)tego nie pisze tylko ludzie którzy czują jakiś uraz bo jak można walczyć o jakąś podwyżkę jezeli same (usunięte przez administratora) żądzą.Za parę złotych podwyżki by drugich zjedli,natomiast jeżeli nie trzymasz palców w (usunięte przez administratora) to jesteś niczym .Z tego nasuwa się prosty wniosek jak można człowieka kupić za pieniądze żeby niszczył drugiego człowieka

@wcibski

Gdyby kazdy z urazem mial cos napisac to by strony braklo,Robic co Swoje i tyle

@Marta

Pat. oligia to się do władzy dorwała w tym cyrku. Małe polaczki...

@wcibski

Ten kto dał się kupić za te parę złoty to zwykła (usunięte przez administratora)jest... A jest takich dużo niestety.

Rozalia Kiepska

PREMIA DLA (usunięte przez administratora) Niby odchodzimy od (usunięte przez administratora) na lepszych i gorszych a tu proszę... Pomijając fakt że takie info są prywatne i nic pracodawcy do tego. To nie ma wpływu na produktywność... I tu poważnie się zawiodłam

ona432
@Rozalia Kiepska

I bardzo dobrze bo (usunięte przez administratora) którzy się nie zaszczepili narażają innych i mam nadzieję że przestaną przyjmować do pracy niezaszczepionych(zresztą w niektórych zakładach już tak jest).

ona432

Hahahaha na szczęście jest tak jak piszę I możesz swoje złości wyładować gdzie indziej bo nic ci nie da że tutaj to napiszesz

Aaaaa

Jakich ty słów używasz, deb. l, idio. ka, a do tego zjadasz literki, wykształcenie podstawowe niepełne masz? Haha

@Rozalia Kiepska

Zamiast szczuć ludzi na siebie, może byście tak przyznali obiecane wrześniowe podwyżki.....

jajaja
@Pip

Przecież podwyżki były już na początku września.

Ta_czarna
@Rozalia Kiepska

Nam pracownikom mówią, że nie jesteśmy komunikatywne. A ten komunikat?? - masło maślane. Zamiar zarządu jest całkiem inny niż wypłacanie pracownikom pieniędzy. Ludzie otwórzcie oczy i zacznijcie myśleć! 80% załogi ma się zaszczepić? Marzenie. Ale zaszczepieni z nie szczepionymi pokłócą się i relacje międzyludzkie mimo że nie są rewelacyjne na działach będą jeszcze gorsze. Mamy stać w linii i robić, a nie gadać w trakcie robienia normy.

Jakub
@jajaja

Spore te podwyżki były? Możesz podać ile mniej więcej wpadło?

@jajaja

Szkoda, że nie na wszystkich działach. Koziołek matołek zapomniał...

Darek
@Rozalia Kiepska

Właśnie lepszych i gorszych,To widać gołym okiem

@Pip

Matołek z Pacanowa, żałosny, mały człowieczek (1m50cm w kapeluszu) :-)

Pawlak
@Darek

Świat nie dzieli się na lepszych i gorszych, a na mądrych i (usunięte przez administratora) Szkoda, że Ci drudzy dochodzą do władzy w tej firmie.

Niki

Co to za firma która szuka pracowników poprzez obklejone autobusy?! - masakra od razu widać jaka atmosfera i wynagrodzenie .Nie pracuję tam, wieść niesie na mieście ze to nie Wika Polska tylko KL Wika.

wcibski
@Niki

Może nie firma tylko żołnierze tej firmy powybierani za ustawiaczy liderów itd poszczuci lepszym wynagrodzeniem gdzie na każdej zbiórce mają pranie mózgu jak się obchodzić pracownikiem co mu wolno a co nie. Mądry i ambitny nie będzie tam pracował , to więc widzisz reklamę Wiki na autobusach muszę nadmienić że teraz idzie walka o człowieka bo w niedługim czasie otwierają dwa zakłady w Brzeskiej strefie rozwoju

@wcibski

Właśnie dziwi mnie takie podejście kierowników. Nowych jakoś nie widać, a jak już ktoś się zatrudni to po miesiącu na l4 idzie, coraz więcej stałych pracowników rzuca wypowiedzenia. A oni nie szanują tych, którzy jeszcze zostali. To czysty sabotaż jest. Za chwilę sami liderzy, i inni świeci będą na liniach robić, bo większość ucieknie z tego cyrku. Nowy pracownik może wsztstko, nawet spać w pracy a doświadczony nie może nic. I nawet podwyżki nie dostanie, robi za najniższa, tylko dostają ci co w zad wchodzą kierasowi. Nikomu nie polecam tej pracy!

Taaa

Mogą wszystko olewać i ich nie zwolnią, gdzie ty masz oczy??

Filip

WIKA POLSKA ma opinię dobrego pracodawcy i jak sądzę niektórzy nie dali rady utrzymać się to teraz piszą?

#
@Filip

Dobry pracodawca ma 100% racji pracuje 15 lat więc coś mogę o tym powiedzieć wszystko jest kłamstwem co się dzieje w wika polska.

pracownik12
@Filip

Może pracodawca dobry tylko wynagrodzenie to kicha,niedługo to za miskę ryżu przyjdzie pracować,najwięcej rządzą chłopki mało rolni którzy zostawili hektary ziemi i przyszli pracować doWiki trzymając palce głęboko w (usunięte przez administratora) swoim przełożonym i strzelając z du.. na innych,ogólnie chamstwa nie brakuje

Zuga
@Filip

Pracodawca może dobry tylko kołki i chłopaki co dostali się po palcu w (usunięte przez administratora) tańczą jak im gra orgiestra

Martynka
@Filip

Nie myl pojęcia Wiki z ludżmi którzy tam pracują,bo są nawybierani pajace którzy dostali jakieś tam funkcje dostali jakąś podwyżkę za tą funkcje i niszczą człowieka który uczciwie i solidnie pracuje kilka lat WSTYD I HAŃBA ale proszę też wziąść pod uwagę osoby które tą funkcje pełnią nie ubliżając to tylko co niektórzy a tak to sama patolologia same odzywki świadczą o wychowaniu i kulturze

Xx

Ludzie gdzie złożyć wypowiedzenie? Na jakiego mejla wysłać do kadr?

Ma
@Xx

A nie na papierze w kadrach

z czystej ciekawości

Witam czy jest jakaś osoba funkcyjna która po prostu na takie stanowisko zasługuje,chodzi mi o funkcje zajmowane wcześniej stanowiska ,umiejętnosci w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami poprostu czekam na odpowiedż bo z tego co się orjętuje to są tylko wyjątki

rozewa
@z czystej ciekawości

Uwierz , że są takie osoby fakt , że jest ich bardzo nie wiele ale są osoby które zajmuja już jakiś wyższy szczebel i nie są one wzięte ,,z ulicy ,, tylko zaszły wyżej zaliczając każdy szczebel po drodze .

Zapytanie

Jaka atmosfera na M3?

Obecnie swiezak

Praca dość specyficzna .niby łatwa niby ciężka! Jednym słowem dość specyficzna, Firma fajna jeżeli chodzi o zwykłych ludzików. Wiem że są wymogi sztuk ! Tylko szkoda ze stali pracownicy nie dają szansy młodym pracownikom. Nikt po miesiącu czy dwóch nie będzie robił tyle co minimum po roku .dajcie szanse!!

Aleksandra
@Obecnie swiezak

Nie za bardzo rozumiem, w końcu łatwa czy ciężka? Co to znaczy, że jest specyficzna? Jakie zajmujesz stanowisko w Wika i jaki jest na nim zakres obowiązków? Jakie wykonujesz codziennie zadania?

Obecnie swiezak
@Aleksandra

W wice nie ma stanowisk jestes monterem i tyle .stanowiska obejmują ludzie którzy pracują długo. Jak trafisz w dobry kajzen to przetrwasz .jak nie to masz przechlapane .bo regulatorka musi mieć normę.na m6 Pani niejaka zwana miską nawet ma problem ze raz na 4 godziny do wc wyjdziesz jak ma słabe sztuki to nadrobisz ty .jak ma słabe i dobre to najpierw musisz robić słabe później nadrobić dobrymi bo bilans się musi zgadzać nie masz szans wygrać z owa panią

Bartek

Dlaczego kasujecie gorsze opinie))

eee

Czy powie ktoś jak jest na warsztatach szkoleniowych ?

Nie polecam! Ani zarobki, ani atmosfera, ani przełożeni nie są warci pracy tutaj. W tej firmie pracujesz ponad siły z gębą przy ziemi a i tak targetu nie wyrobisz. Dostaniesz za to kartę multisport - super, ciesz się robaczku...

Pip

Czy mąż może być bezpośrednim przełożonym swojej żony? ;-)

popieram wczesniejszy wpis,gdzie sa inspektorzy bhp czy zwiazki pracownicze?pewnie siedza schowani i pierdza w stolki,jesli chodzi o kierownictwo to sa jeszcze goscie ok,ale najgorsze to sa kobiety na tym stanowisku zwykle dno,jak taki zaklad istnieje na naszym rynku gdzie zgodnie z prawem z pracownika robi sie niewolnika chory kraj.

Ziomek
@pracownik

Jaka atmosfera na m7 poleca ktoś pracę

Koleżanka
@Ziomek

Tak w porządku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.