Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Krzysztof

Szukając pracy robiłem rozeznanie i wiem, że WIKA POLSKA ma dobrą opinię jako pracodawca więc nie rozumiem tym skarg na forum.

XYZ
@Krzysztof

Weź się nie ośmieszaj

olx

ile mamy tu czekac na umowy,niech wkoncu wika sie ogarnie i cos z tym zrobi bo już ludzie zaczynają odchodzic,jeszcze troche jak otworza zakład w BRZEŚCIU to państwo co siedzi za biurkiem będzie tu dymało na produkcji

Piter
@olx

Uwierz mi, ze zechcesz wrocic do Wiki, bylem wczoraj na rozmowie w brzesciu. Oferuja prace przez work service...

Mam zupełnie inną ocenę firmy. Pracuję tu na tyle długo, że poznałam pracę i ludzi. Mogę się cieszyć, że udało mi się z dobra pracą trafić. Frustraci zawsze sie znajdą i bez opluwania innych nie potrafią funkcjonować. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie jakiś problem

Kenet

Swoje wypowiedzi, bardzo emocjonalne zostawmy dla siebie. Każdy ma prawo pisać na forum swoje opinie. Często osoby mające problem w firmie chcą to przerzucić na innych!!

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olaf

Niektórzy jak się nudzą to piszą jakieś bzdury. Firma jest spoko tylko niestety jak wiele innych ma pracowników którym nie chce się pracować. Takie osoby nigdzie nie będą zadowolone natomiast lubią obarczać za swoje błędy firmę. Czasami myślę, że to może konkurencja?

@Olaf

A ty w którym biurze pracujesz ze tak cukrujesz? ?Żenada takie wpisy.To nic nie da.Wika to dno!!!

@Olaf

Qwerty

Co to za molestowanie czy gwałty w Niemczech ?? Widzę, że grubo nasi polecieli .. ;D

ziomuś93
@Qwerty

Moze napisz coś jasniej czy tylko ploty?

Qwerty
@ziomuś93

Podobno jakiś tam (bliska znajomość z kadrowa ) chciał zgwałcić kolesia.. no kurde co jeszcze nas tu spotka.. jak najdalej od WIKA POLSKA !!

Wargotka

Fajnie, że WIKA ma trochę nowych ofert pracy, oby udało się dostać?

xyz

rozmawiałem z panią nt wakatu- wszytsko czytała pięknie z kartki-słychać to było. na koniec poiwiedziała że jeśli do końca tygodnia się nie odezwą to znaczy, że nie biorą mnie pod uwagę. dla mnie słąbo gdyż jest to stanowisko specjalistyczne. telefon i powiedzenie dziękujemy z tego czy innego względu zajęłoby 3 minuty. no cóż :)

Oceniacz

WIKA to światowy lider rynku technologii pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Może dla niektórych osób to nie jest właściwe miejsce do pracy i lepiej ja zmienić?

koza
@Oceniacz

Jak taki lider to czemu ludzie na tych gównianych umowacg muszą robic,wstyd,ile mozna czekać pytam?

Malizna

Zastanawiam sie kto kieruje osobami które tak źle wypowiadają sie o agencji bo chyba nie sądzą że ktoś w to uwierzy?

Lol
@Malizna

Naucz się czytać ze zrozumieniem sieroto.Wypowiedzi negatywne dotyczą zakładu wika a nie agencji.

Młody

A czy ktos moze sie wypowie na temat zatrudnienia przez agencje?jak to wyglada,czy sa różnice w traktowaniu pracowników?czy można liczyć i po jakim czasie na umowę bezposrednio z wiką?

@Młody

Jeśli chodzi o traktowanie czasowników to na pierwszym miejscu jest mobbing. Wiedza ze długo nie popracujesz to jada po młodym jak po lysej kobyle. Zero premii. Szans na zatrudnienie przez zakład nie ma. Ludzie po 8 lat robią na agencji. Lepiej poszukać pracy w innym zakładzie niż tu tracić czas za najniższą krajowa bez szans na podwyżkę.

Lila
@Pip

Skoro ludzie pracują i po 8 lat to juz chyba nie są czasownikami?

@Lila

Są bo czasownik to pracownik pracujący przez agencję na umowach przedłużanych co miesiąc.

Mlody
@Pip

Pip 2017-07-03 17:51 Ale na rozmowach mówią ze zatrudnienie przez agencje do roku.

@Mlody

Kłamią żeby ludzie chcieli podjąć pracę.

Kiwka

Wika to z pewnością fajna firma ale niestety nie wszystkim odpowiada.

Dyzio

Czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną osób, które się tu wypowiadają. Opuszczam to forum. Szkoda zdrowia.

Abv
@Dyzio

Widocznie jesteś tak ciemny dużo wszystko jest jasne i zrozumiale

olx

napiszecie mi cos o kierowniku z m2???bo mam tam isc .....

Dyzio

@Kiwka rozmawiamy o premii regulaminowej, nie uznaniowej. Nie mam nic do tego, ze ktos dostaje uznaniową, każdy moze o to walczyć, każdy może otrzymać. Czego wszystkim życzę. Co do regulaminowej, pamietam wisialo w gablocie po dogadaniu się ze związkami: pierwsza część po pierwszym kwartale, druga jakos w listopadzie, chyba, że nie została wypracowana norma? co do zlikwidowania nic nie widzialem, moze przeoczylem, nie wiem. Nikt sie nie złości, i nie płacze. To ze po zmianach pensja jest jaka jest, nie znaczy, ze jest zła. Mi wystarcza. Słysze często narzekania ludzi, ze im mało, z drugiej strony powtarzają to od kilku lat, więc jakie podjęliście działania w kierunku poprawy płacy, lącznie ze zmianą pracy? Nikt nie trzyma na siłe, a uczyć można sie całe życie

Kiwka

Pracuję w firmie już jakiś czas i nie mogę narzekać. Niestety nie wszyscy pracują tak jak tego oczekuje firma i dostali po nosie przy premii. Wierzę , że to jest przykre ale trzeba myśleć wcześniej i pracować sumiennie a nie byłoby teraz złości i płaczu na forum

qaz
@Kiwka

ja nie placze,robie swoje i gdzieś mam ta ich premie,tylko że to wszystko jest tak w tajemnicy,jesli by mieli czyste sumienie to powinni wieszac na tablicy zasłuzonych na premię a nie pod stolikiem!!!!Też jest dziadostwem to ze ludziom umowy dają po tylu latach bo na SGFie jest tak jak powinno,umowy sa odrazu.Może się znajdzie ktoś odważny i zgłosi to gdzie powinien.

Borsuk
@qaz

Człowieku nikt przecież nie wywiesi na tablicy nazwisk zasłużonych na premie, bo po pierwsze ustawa o danych osobowych jest bardzo dobrą wymowką, a po drugie inni pracownicy by zjedli premiowiczów. Tobie moze to lata, ale większości olanych nie. A co do umów na sgf to czy one nie są czasowe?

Kiwka

O co chodzi z ta premia i pensją. Może warto porozmawiać z osobami władnymi i przedstawić im argumenty?

Dyzio

Tak połowa poszła na podwyżki, a ze zrobili pensje stałą po której zarabiamy mniej..... Pierwsza część miala być po pierwszym kwartale, a druga w listopadzie, mam gdzies jeszcze zdjęcie tej informacji z gabloty

Dyzio

Pracodawca oczekuje od pracownika lojalności i zaangażowania a pracownik dobrej zapłaty. Jeśli ta linia szwankuje to trzeba pomyśleć jaki jest powód tego?

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.