Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Pracownicy

Gon sie konfidencie jesteś wielkie zero

Na forach to siedzisz Ty debillu.ja mam co robic.smolinski ladnie irks obgaduje do pracownikow na stolowce ze elektryk alkoholik.gajewski w necie szuka seksu mini ze ma babe z m9 jestescie wszyscy zerami !!!!!

ala
@ja

No ja sie nie dziwie ze masz co robic!!!!!!!!!Uszy nadstawiac i podsluchiwac cudze rozmowy a to podgladac kolege gdy jest na necie to rzeczywiscie moc zajec!!!!!!Sluchaj a wlasciwie to czytaj ty tepy baranie probujesz narobic komus smrodu w zyciu zawodowym i osobistym. Nie mam bladego pojecia kim jestes ale na pewno jestes gnojem nie wartym jakiejkolwiek uwagi. Podejrzewam ze inne wspomagajace cie wpisy to twoja robota.Apeluje do was ludzie nie opowiadajcie na takie wpisy bo to jeszcze bardziej nakreca takiego swira, ktory kompletnie nie mysli o konsekwencjach swoich slow i moze zniszczyc komus rodzine dobra opinie.

Pracownicy wika

Widzę, że jesteś bogaty(a) tylko w takie slownictwo ,a tchorzostwem czuć cie na odległość czy teraz nasza ortografia się podoba

Czytaj ze zrozumieniem wsioku z m9.zal mi cie :)

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownicy wika

Po pierwsze jeśli chodzi o błędy ortograficzne to zacznij od siebie bo sama napisałas zamiast (usunięte przez administratora) duly po drugie zamiast siedzieć ciągle na forum i wypisywać jakieś rzeczy z palca wyssane weź się wkońcu za robotę tylko nigdzie za sobą mostów nie pal tak jak tu to zrobiłaś !

Zadziwia mnie twoj tok rozumowania.skad wniosek ze nie pracuje na m9 I to ze jestem kobieta? ,w obu przypadkach jestes w bledzie ,:) ale w koncu piszesz bez ortow brawo !

Do pracownikow wiki.po 1 tchorz pisze sie o z kreska analfabeci.po 2 prawda boli co? M9 ,to kupa lajna a nazwisko podac? ,no szczyt debilizmu z waszej strony :)

Pracownicy wika

Do ja pytanko skoro wystawiasz taka opinie o ludziach to w takim razie jak długo bądź jak krotko pracowałas na m9 i podaj swoje nazwisko jak podajesz innych i jesteś tchurzem

ojoj

Wika ogłasza się gdzie tylko może. Radio internet nawet w autobusie. Ludzie nie chcą tam pracować. Tez miałem propozycje z ich strony za 1300 sory ale zacznijcie szanować pracowników to może znajdą się chętni do pracy na 3 zmiany gdzie dodatki do popoludniowek i noce to nie górka tylko wyrównanie do najniższej. To kpina jakie macie podejście do ludzi! !!

były spawacz

LUDZIE JACY WY GŁUPI I NAIWNI GÓRA DOBRZE O WSZYSTKIM WIE I MA WAS TAM GDZIE KURKA JAJECZKO TAK MA BYĆ MACIE ZAPIEPRZAĆ ZA GROSICZKI I SIĘ ŻRYĆ MIĘDZY SOBĄ O TO TU CHODZI. TO WY SAMI MACIE SIE NAUCZYĆ MÓWIĆ NIE PRZEŁOŻONYM I WALCZYĆ O SWOJE PRAWA A NIE ZASŁANIĄĆ SIĘ STRACHEM ZE PRACE STRACICIE .JAK TEGO NIE POTRAFICIE I NIE ZNACIE SWOJEJ WARTOŚCI TO ZNACZY ZE TAK Z WAMI WLAŚNIE NALEŻY POSTĘPOWAĆ BO W OCZACH GÓRY JESTSCIE ZEREM !!!!!!!!!!!!

Niech wreszcie ktoś z wyższego szczebla zainteresuje się sytuacją na wydziale M6 a w szczególności spraw dotyczących grafików ,dwunastek 5 dni w tygodniu oraz mobingu.

olo

Ale pojechali po M9. W większości się zgadzam...

##

mobbing na m8 to codziennosc,wikowcy dostaja premie a czasowcy nic,za wyrobienie normy rocznej tez dostali kase,sami to zrobili,nowi pracownicy sa szkoleni na innych wydzialach zeby nie uciekli od razu z m8,niektorzy co maja umowy na liniach gwiazdorza zamiast robic a czasowiec zapieprza zeby wyrobic norme.

iga

Ludzie pracuja po 5,7 lat i na umowach co 2 tygodnie tak jest właśnie na M8.Chodzą proszą sie o umowe normalna i dostaja odpowiedz ze sie nie nadaja,albo ze normy nie wyrabiaja, to po jaka cholere trzymaja takich pracownikow skoro nie ma z nich zadnego pozytku.To jest kpina wiedza ze my czasowcy pracujemy na ich premie i gnaja nas, dla nich nie liczy sie czy w danej sytuacji cos ci dolega itd..ma byc norma i juz nie ma dyskusji.Nam nie nalezy sie nic.Taka sprawe poruszyc trzeba w telewizji.Mialo nie byc smieciowek i co nadal są i watpie zeby w tym zakladzie sie cos zmienilo na lepsze.

Oburzony

Najgorsze jest,ze pracownik pójdzie wyżej z problemem to i tak góra go oleje bo ze zwykłego człowieka zrobią głupiego łącznie z kierownikiem wydzialu

były

Mija @ja pracowałem na m9 i tam jest podobnie. Mobbing to norma. Kto chce zachować zdrowie i to psychiczne również niech się dwa razy zastanowi zanim podejmie pracę w wice.

mija

Pracowałam na M8 i dzięki bogu juz tam nie pracuje , tam sie nie da pracowac normalnie , jesli nie masz kogos znajomego ,beda cie gnebic wysmiewac sie z ciebie a przede wszystkim stoiac na MTO przyjzalam sie co tam sie dzieje , mialam okazje stac na przeciwko MTO nie raz . Tam dopiero są szopki ustawiaczki zachowuja sie jak by byly na stanowisku kierowniczym . Niech trafi tam osoba ktorej nie znosza ,odczekaja jak kieras do domu pojdzie i szukaja jakby tu zaczac afere i dopiec tej osobie i po za plecami sie z niej wysmiewaja ze zrobila cos zle.Tam sie nie da pracowac ani myslec logicznie dlatgo mozna popelnic blad i one dobrze o tym wiedza , robia to po zlosc danej osobie ,tylko po to by jej sie pozbyc bo kto wytrzyma psychicznie .Ja stalam na kaizenie i nikt z ustawiaczy nie podszedl i nie powiedzial mi jak mam pakowac w co musialam biegac i pytac sie innych ludzi co mam robic bo ustawiacz wyszedl na fajke i mial to w (usunięte przez administratora) A bylam co dopiero przyjeta do pracy . Jak wrocil z tej palarni wydzieral sie na mnie ze to jet zle ,wiec skad mam wiedziec jak mam to robic , skoro nie mialam pojecia co to jest obejma w jaki kartonik pakowac jesli nikt mi tego nie powiedzial.Atmosfera jest tam chora . Ludzie nie bojcie sie z tym isc gdzies wyzej skoro kieras z tym nic nie robi zrobcie cos sami, bo ja mam zamiar isc w tej sprawie i wszystko opwiedziec .

Oburzony

Tak naprawdę to na każdym dziale jest mobing ręka rękę myje, kierownik nic z tym nie zrobi dopóki to dalej nie pójdzie wyżej, a tak naprawdę to oni wszyscy się śmieją z pracowników,ale miejmy nadzieję, że każdego sięgnie sprawiedliwość nie tacy ludzie lecieli ze stanowiska tylko cierpliwości i każdy trafi na swojego

Panie kierowniku z M8, proszę bardzo uważnie przeglądać kamery to co się dzieje na hali.I tak naprawdę ustawiaczki i ustawiacze chodząc do Pana donosząc na daną osobę , której nie tolerują robią wszystko żeby mieć z tego wielką satysfakcję. Kłamią Panu w żywe oczy , a Pan bezgranicznie takim osobom wieży.Może czas przyjrzeć się właśnie tym osobom ,które są na stanowiskach ustawiaczy sama klika swoich bronią , a nie raz popełniały błedy , ale która lub który doniesie na swoja psiapsiułkę,kolegę. Zawsze potrafią z tym sobie poradzić i to ukryć.Jest taka ustawiaczka o co ją zapytasz związane z daną pracą , która wykonujesz ,odpowiada nie powinno cię to interesować , popełni błąd wmówi ci ze to ty go popełniłaś nie ona.Zadam pytanie to po co one są na tym stanowisku jeśli o cokolwiek zapytasz dostajesz właśnie taką odpowiedż. Myślę że czas na zmianę nowych ustawiaczy i ustawiaczki , a je zagnać do solidnej pracy , nie miały by czasu na plotkowanie danych osób i buntowaniu reszty osób , które liżą tyłki aby mieć fory u nich.Jednym słowem Mobing był i nadal istnieje na dziale M8.Może w końcu ktoś zrobi z tym porządek.

abcd

Leo co ty za bzdury piszesz? ! Starzy pracownicy się cieszą i maja satysfakcję jak jakiś kier czy inny buc majster jedzie po nowych! Nienormalny jesteś z takimi teoriami. A z tego co czytam to ty ublizasz a nie tobie .

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.