Opinie o Eco-Nova Małgorzata Ratajczak w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-Nova Małgorzata Ratajczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Nova Małgorzata Ratajczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Nova Małgorzata Ratajczak w Przeźmierowo

Opinia zbiorowa Nowy wpis

pani Małgosiu i panie Marcinku. Jesteście w swojej postawie i odklejeniu od rzeczywistości już legendą na lokalnym rynku pracy! :) Byli pracownicy przypadkiem spotykają się w nowych, poważnych miejscach pracy i kiedy opowiadając o byłych pracodawcach, zwłaszcza o was, po paru zdaniach-przebojach wiedzą obustronnie z uśmiechem na ustach i nie mogąc wyjść z podziwu o kogo już chodzi! :) W agencjach pośrednictwa pracy, to już od kilku lat się z was nawet nie śmieją, tylko ignorują i dobrze o tym wiecie. Podobną famę macie na wiosce. pani Małgosiu dziękujemy za poniższe przesadzone ''opinie'' , łapanie nas za słówka, etc. Po wspólnej naradzie nawet doszliśmy do wniosku, że to może być prawda, że ma pani nowe osoby, na których pani zależy. W koncu widocznie jakaś odrobina szacunku dla istoty ludzkiej się u pani pojawiła, BO PO PROSTU MUSIAŁA. Hahahahaha!!!! Tak jak pani zauważyła, parę osób po jednej lub dwóch rozmowach z wami podziękowała albo już nie odbierała telefonu. Życzymy powodzenia i gratulujemy samopoczucia.

Aneta Nowy wpis

Czy pracownicy w firmie czują się szanowani?

Administrator Nowy wpis

Jakim przedsiębiorstwo MARA MAŁGORZATA RATAJCZAK jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Podsłuch?? Nowy wpis

Proszę pamiętać że podsłuch w biurze bez zgody pracowników jest nielegalny!!!!

Małgorzata Wołczak

Rozumiem te wszystkie osoby które są sfrustrowane i trzeba to wylać a nałatwiej anonimowo. Proszę aby osoby opiniujace przedstawaiły się chociaż imieniem to można wtedy dyskutować. Praca u mnie nie jest łatwa jak sam handel a w obcym jezyku to juz jest bardzo trudne. Ale ja osobiscie daję radę. Tak więc, można. Nie trafiałam na odpowiednich pracowników przez dłuższy czas i również jestem tym etapem zniesmaczona, odczucia były obopólne, choć nie będę używac słów (usunięte przez administratora) syf itd..... Z biegiem czasu wydaje mi się to zabawne doświadczenie i chetnie to opiszę bo śmiac mi sie chce :) Np. 1. Pan Łukasz - skończył ekonometrie w Weimarze i nie wie gdzie na mapie jest Weimar i jak tam dojechać samochodem. A tabelkę w excellu robił 2 dni i tu śmiech otrzymałam ją napisana w wordzie powycinana nozyczkami i wklejona na karte jak tabelka excell hahahaha.... 2. Pani Karolina - mgr. ekonomii miała problem ze zliczeniem danych w excellu i liczyła 400 pozycji na kalkulatorze. Do dzisiaj wyłapuje błędy. .... 3. mgr. logistyki - przy ustalaniu trasy do Berlina, stwierdził, ze najpierw musi tam pojechać aby sprawdzić ile czasu mu to zjmie hahahah.... Mogę tak dłużej ale szkoda czasu. Obecnie od kilku lat pracuję z odpowiednimi osobami i jestm zadowolona i mam nadzieję, że te osoby są również zadowolone, bo mi na nich zależy. I też tak można. Życzę Państwu samorozwoju i super pracodawcy!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eco-Nova Małgorzata Ratajczak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Akademia Piłkarska Reissa - Trener UEFA B, UEFA C
Przeźmierowo
SportWin Group
logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.
Małgorzata Wołczak

Dzień dobry Panie Konradzie. Dziękuję za opinię i cieszę się, że się Pan nie ukrywa pod nikiem. Ma Pan do tego prawo. Ja również mam negatywną opinię o Pana postwaie i umiejętnościach. Ciągle był Pan nieobecny w pracy i słabo Pan mówi po niemiecku a przy tym nie ma zdolności handlowych. Moja mała firma niestety zajmuje się głównie handlem i to nasz priorytet. Dlatego się pan męczył. Jeśli chodzi o produkty i to co Pan kupił dla żony to wyprodukowała polska największa firma jubilerska na rynku. Ich produkty oferuje Apart, Yes i Kruk a nie ja osobiscie. Gdyby była taka gówniana jakość to nie obsługiwałabym bardzo wymagającego rynku niemieckiego od 13 lat. Mam nadzieję, że teraz Pan odnalazł swoją drogę zawodową i jest Pan bardzo zadowolony.

KONRAD

Gòwniana Firma z której wszyscy spierdalajá a teraz cytat Pana Marcina Szefa firmy panie Konradzie trzeba jak Automat robic po 300 Telefonòw dziennie az Terminy same sie posypià ...zenada jakosc bizuterii totalne dno sam brałem dla zony wszystko sie rozpada masakra wynagrodzenie jałmuzna OSTRZEGAM omijajcie z daleka duzo bym mógł jeszcze Pisac o tym badziewiu ale szkoda czasu Pozdrawiam Pani Małgoniu i Panie Brylanciku

do seby

@ sebo: wymagania są wszędzie, wiadomo. Nie wszędzie jednak są do spełnienia. oni są tak fałszywi i oderwani od rzeczywitości że im nie dogodzisz......

ktos taki

nie polecam pracy u nich wiecznie cos im nie pasuje, to oszusci i naciagacze, maja syf a nie bizuterie, ciagle kontroluja pracownikow, praca za grosze i jeszcze ci powiedza ze to duzo jak na twoje umiejetnosci albo szantaz pol pensji jaka nie zrobisz terminow, omijac z daleka!!

oszusci

omijac z daleka , wyzysk i praca w stresie za mala kase

słabo

Na początku obiecują spokojną, luźną pracę polegającą na dzwonieniu i umawianiu terminów dla przedstawicieli handlowych w salonach jubilerskich. W praktyce okazuje się to nahalną pracą w sprzedaży przez telefon i wciskaniu na siłę tych ich badziewnych świecidełek. Oczywiście wiecznie za mało i za słabo. Mało tego, pracujesz na magazynie i przy pracach domowych, często po kilkanaście godzin dziennie. Umowa śmieciowa i nędzna kasa. Nie polecam nikomu tych fałszywych i egoistycznych manipulatorów.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Nova Małgorzata Ratajczak - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Eco-Nova Małgorzata Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-Nova Małgorzata Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-Nova Małgorzata Ratajczak?

Eco-Nova Małgorzata Ratajczak