MARA MAŁGORZATA RATAJCZAK

Rurzyca

Opinie o MARA MAŁGORZATA RATAJCZAK

słabo 2014-06-11 14:13:07
Na początku obiecują spokojną, luźną pracę polegającą na dzwonieniu i umawianiu terminów dla przedstawicieli handlowych w salonach jubilerskich.
W praktyce okazuje się to nahalną pracą w sprzedaży przez telefon i wciskaniu na siłę tych ich badziewnych świecidełek.
Oczywiście wiecznie za mało i za słabo. Mało tego, pracujesz na magazynie i przy pracach domowych, często po kilkanaście godzin dziennie.
Umowa śmieciowa i nędzna kasa. Nie polecam nikomu tych fałszywych i egoistycznych manipulatorów.
oszusci 2015-01-24 01:17:23
omijac z daleka , wyzysk i praca w stresie za mala kase
ktos taki 2015-08-30 16:08:47
nie polecam pracy u nich wiecznie cos im nie pasuje, to oszusci i naciagacze, maja syf a nie bizuterie, ciagle kontroluja pracownikow, praca za grosze i jeszcze ci powiedza ze to duzo jak na twoje umiejetnosci albo szantaz pol pensji jaka nie zrobisz terminow, omijac z daleka!!
do seby 2016-05-01 21:54:16
@ sebo: wymagania są wszędzie, wiadomo. Nie wszędzie jednak są do spełnienia. oni są tak fałszywi i oderwani od rzeczywitości że im nie dogodzisz......
KONRAD 2016-09-27 15:25:43
Gòwniana Firma z której wszyscy spierdalajá a teraz cytat Pana Marcina Szefa firmy panie Konradzie trzeba jak Automat robic po 300 Telefonòw dziennie az Terminy same sie posypià ...zenada jakosc bizuterii totalne dno sam brałem dla zony wszystko sie rozpada masakra wynagrodzenie jałmuzna OSTRZEGAM omijajcie z daleka duzo bym mógł jeszcze Pisac o tym badziewiu ale szkoda czasu Pozdrawiam Pani Małgoniu i Panie Brylanciku
Zostaw swoją opinię o MARA MAŁGORZATA RATAJCZAK - Rurzyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARA MAŁGORZATA RATAJCZAK