Prologistics

Szczecin

Opinie o Prologistics

co jest? 2014-07-07 14:56:15
nieroby jesteście i tyle. robić toni ma komua narzekać tylko, wałkonie.
Tak to jest popuścicto kasy nie chcą nabijać kapoytalistom w kieszeń.
Zenek 2014-07-23 12:42:41
A jak sytuacja w magazynie w Prenzlau? Jakie warunki i płace? Praca z zapewnionym codziennym dojazdem ze Szczecina (auto firmowe)
DSDV 2014-07-30 18:22:36
Pracowałem w tej firmie i co mogę powiedzieć wiele dobrego. Klimat w magazynach świetny , świetni ludzi. Kasa jak ktoś pracował, nie była zła jak na PL warunki, a do tego można było język podszkolić ;-) Polecam
pracownik 2014-08-27 14:56:27
Zdecydowanie niepotrzebnie mieszmy tu dwie rozne formy zartudnienia, pracy w biurze i pracy w magazynie. a to jest po prostu inna forma pracy i porownac sie tego nie da, nie mowie ze gorsza czy lepsza po prostu innaczej sie pracuje w biurze a inaczej na magazynie w obu miejscach sa istotne inne predyspozycje i umiejetnosci. Firma normalna, i to wieszanie kotow na szefie - ze niby pranie kasy, czy aluzje do kaca..sa tak absurdalne ze az przykro ze ktos az tak musial odreagowywac swoje frustracje, poniewaz odeszl sam lub mu podziekowano. Jesli chodzi o prace z francuskiem to skoro mamy zartudnionego native, czyli francuza to chyba jakos wcale nie jest tak zle, skoro chlopak ma sie u nas swietnie i nie zamierza nigdzie uciekac. Ludzie badzcie rozsadni i miejcie na tyle oleju w glowie zeby nie brac pod uwage takich opini desperatow. A rotacja jest jak wszedzie..gdzie jej dzis nie ma?? to nie czasy komuny ze byla jedna firma przez 30 lat:)ja pracuje tu i mam sie dobrze... fajni ludzie, ciekawe zajecia, roznorodnosc zadan i normalni szefowie.
Nika82 2014-09-15 13:06:47
do "zawsze mnie zastanawia" - nawet w P-cs wymagania co do pracownika są zdecydowanie wieksze niż minimalne i analfabeta bez odrobiny refleksji tam się nie dostanie. Tak więc nie masz co się chłopie zastanawiać, bo i tak Cię nie wezmą.
motyl 2014-09-26 16:24:11
Dociekliwych czy dyszacych checia zemsty? Powtorze jeszcze raz: Jak Polak nie zaszkodzil, to juz pomogl. Zapraszamy wszystkich chetnych: jest dwutygodniowy okres probny i mozecie sie na wlasnej skorze przekonac, czy siedzimy po ciemku w kocach, walonkach, z termoforami w ciemnej, zimnej ale zarazem dusznej piwnicy czy tez w zwyczajnym biurze. Informacje o "kantach" w zakresie podatkow, ubezpieczenia i BHP sa wyssanymi z palca wymyslami sfrustrowanych bylych pracownikow, a prawdopodobnie jednej osoby, regularnie zmieniajacej swoj nick (porownajcie styl i slownictwo), ktorzy sens zycia odnajduja w anonimowym obsmarowywaniu swojego bylego pracodawcy i co gorsza bylych wspolpracownikow. Tchorzostwo jak sie patrzy. Wybor nalezy do was. Do Bogny: pozostawie twoje zgryzliwe uwagi na moj temat bez komentarza, bo nie dyskuje na poziomie kloaki.
montyl 2014-09-27 15:34:29
Skoro jestes tak dobrze poinformowana, droga ksiegowo, to powinnas tez wiedziec i to napisac, ilu pracownikom pomogl w naprawde trudnych okolicznosciach zyciowych i dawal szane tam, gdzie w innych firmach czekalby juz na nich spakowany kartonik. Owo pismo o ktorym pisalas przeczytalam z zazenowaniem - kolejny anonim zwolnionego (z litosci za porozumieniem stron, a nie dyscyplinarnie)pracownika, ktory postanowil przemowic w imieniu tak zwanego ogolu. Moge tylko powtorzyc - przyjdzie i przekonajcie sie sami, jak sie u nas pracuje. I bez obaw - za 2 tygodnie probne bedziecie miec wyplacone pieniadze, co nie wszedzie jest norma.
motyl 2014-09-30 20:51:35
Niemniej sie podpisuje i nie zmieniam kazdorazowo swojego nicku ani tez nie podszywam sie pod inne osoby;-). Serdecznie pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia (psychicznego).
do motyl 2014-10-02 11:50:05
Mama cię nauczyła tak argumentowac swoje racje? Pisze tu dopiero drugi raz - nie tylko ja mam ubaw patrząc na Ciebie (sam się przyznaleś, żeś miernota, skoro tylko tu dano Ci szansę) jako na zwolenników wyzysku i przemocy. A "nie mniej" pisze się osobno.
motyl 2014-10-02 13:03:18
To uzywaj innego nicku nit "do motyl", a jezeli chcesz sie bezposrednio odniesc do mojej wypowiedzi, nacisnij zaznaczone na czerwone "odpowiedz". Zapis niemniej oraz nie mniej (oraz związany z tym sposób akcentowania) zależy od znaczenia:
• niemniej – spójnik właściwy stylowi książkowemu, o zn. ale, mimo to: Kochał ją, niemniej postanowił wyjechać; akcent pada na przedostatnią sylabę: [ńemńej];
• nie mniej – połączenie partykuły nie z przysłówkiem mniej, całość znaczy tak samo: Lubił ją nie mniej niż Kasię, więc nie wiedział, którą z nich wybrać; dla ułatwienia warto zapamiętać, że to połączenie najprościej rozpoznać po spójniku niż, który zawsze z nim występuje; akcent pada na obie sylaby: [ńe mńej].
Stix 2014-11-02 14:23:11
Nika, spokojnie. -20c w mnozni w lodimex-e to norma. Tylko tak jak wspomnialem, tam sa posilki zapewniane, a tu nie. Wiec uwazasz pracownikow magazynow za wariatow? A kto na rodzine ma niby zarobic, zona za 2tys zl w biurze albo za 3? Takie sa realia, po to maz zapieprza w trudnych warunkach a nie inaczej.
I nie nasyla mnie Edek na komentowanie, ale sam chcialbym sprostowac troche nieprawdy. Chlopaki maja zimno, a dziewczyny Edka na codzien, jest kilka spraw jakie trzeba poprawic i tyle.
Ale dla wiekszych pieniedzy ludzie beda sie godzic na gorsze warunki, bo wybacz ale w tej firmie masz srednio o 20-60% wiecej jak u innego prywaciarza i kasa jest zawsze na czas. Na prawde az mnie dziw bierze ile gownarzerii tutaj narzeka na warunki i naogladalo sie seriali alla Brzydula i mysli ze takie warunki to standard. Pokaz mi firme w Polsce, gdzie magazynier przynosi 4-5tys do domu, to postawie ci kawe :)
Stix 2014-11-02 14:33:50
Oczywiscie za malo negatywow wymienilem i mnie zaraz ludzie zjedza. Jednak nie chce mi sie juz tyle narzekac, bo ludzie sie w firmie tak negatywnie napedzaja, ze po tym jak narzekaja majac racje i temat sie wyczerpuje to przechodza na pewne aspekty aspekty pracy z przeszlosci i ciagnie sie temat jak tasiemiec z .... Ekhem wiadomo o co chdzi.
x1x 2014-11-20 20:44:54
Właśnie nie... Pracownicy dalej zatrudniani są na umowę o pracę nadgodziny dalej wypłacane, a temat działalności gospodarczej już nie istnieje. Wystarczyło pójść i normalnie porozmawiać. Byłoby na miejscu usunąć post by nie wprowadzać przyszłych zainteresowanych w błąd
Rekrutacja 2016-05-06 09:36:31
Po szczegóły na temat aktualnych ogłoszeń o pracę zapraszam na naszą stronę: https://www.beliani.pl/content/praca/
ypoa 2016-06-02 23:13:26
Fajnie, że mają w ogóle regionalnych. To na pewno ułatwia pracę normalnych handlowców :)
Zostaw swoją opinię o Prologistics - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prologistics