Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Pan x

Witam, Jaka jest u was stawka na wózki widłowe? Jakiej można spodziewać się wypłaty?

adams
@Pan x

Chłopie ..praca porażka...pieniądze bardzo małe, będziesz zawiedziony tyle ci powiem.

Masha

Pracowałam parę miesięcy i nie polecam nikomu z całego serca. Porażka pod każdym względem... warunki pracy, ilość pracy i to za najniższą krajową... po prostu poniżenie człowieka.

czy ktoś wie dlaczego zwolnili kierownika pana A ?

Majk

A który to pan A ?

Haha

Co wy się boicie wypowiadać jego imię czy jak

Jacool66
@Haha

Pewnie tak jak Ty boisz się podać swoje ;-)

Nie kierownik tylko Manager , długo pracował

Michal
@pracownik

To jest właśnie kierownik a te (usunięte przez administratora) zmianowe to tylko koordynatorzy zapamiętajcie

@Michal

Co tu było napisane, że usunięto

Ehhh

Czytaj ze zrozumieniem koordynatorzy ganiają za kobietami, on był kierownikiem a to jest kolosalna różnica

Lepiej nie pytaj.....

@Haha

No jak to, przecież Abdul.....

A dlaczego go zwolnili po tylu latach pracy ?

Ilona

Może mieli powód? O ile nie macie pracy na zleceniu, tylko na normalnej umowie, to chyba nie można zwalniać sobie ludzi ot tak? Ale no nie wiem nawet, na jakiej zasadzie tam są zatrudnieni wszyscy.

Adient Foam Poland ma teraz aktualne oferty pracy w Żory. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Niech w święta w Twym domu zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłam uściski i biały opłatek! Wesołych świąt życzę Wszystkim ????

Nie pakuj się w tą firmę..... Naprawdę nie polecam... Pracuję juz tam kilka ładnych lat i jest coraz gorzej.

Pracownik Produkcji

rozpoczonc prace od zaraz ,

wasza produkcja szanuje ichcialbym sie przyjonc na stanowiku pracownik produkcji,na systemie zmianowej oraz z orzeczeniem aktualnym kture mam , kolarczyk grzegorz muj numer telefonu 727406334,

Upadek

Co się stało z ta firma? Ludzie dostaliśmy podwyżki które od tego roku będą najniższa krajowa. Przecież to jest (usunięte przez administratora) i tak musieliby nam podnieść stawkę a tu wielkie podwyżki i najniższa? 3490 tyle wynosi najniższa krajowa.

Nicki
@Upadek

A to jakaś nowość ? Całe życie odkąd pamietam było wyrównanie do najniższej krajowej, niekiedy nawet nie wyrównywali stawki tylko premia nadrabiali… Upadek to jest ale człowieczeństwa w tej firmie

@Upadek

Ważne że kierownikom.kasa się zgadza i całej reszcie z biura upadek to będzie jeszcze trochę ludzie zaczną masowo się zwalniać bo każdy ma już dość.kasa marna a zapieprz taki ze po 8 godzinach przychodzisz padnięty i nie masz na nic ani siły ani chęci

Maria
@Haha

Ludzie i tak się już zwalniają .Wiadomo kasa kasa jest słabo ale warto też się przyjrzeć co się dzieje na pewnych zmianach jaka jest atmosfera i jaka praca ponad ludzkie siły jak ludzie są traktowani przez koordynatorow i jak wygląda praca i zachowanie liderów .może warto się zainteresować zmianami na których w przeciągu np. 3 miesięcy dano kilka wypowiedzeń.

Sabina
@Maria

Na której to zmianie dano kilka wypowiedzeń?

Katarzyna
@Sabina

Coś mi się obilo o uszy że u Bolby kilka osób złożyło wymówienie ale ile w tym prawdy niektórzy zwalniają się co roku hahaha

@Katarzyna

Haha żebyś zdziwiona nie była że w tym roku sporo odpadnie

Halinka

Cześć, ogólnie byłam na rozmowie rekrytacyjnej w tej firmie i szczerze- od samego początku jakieś niedomówienia. Pani z biura tymczasowego mówi co innego, Pani rekruterka co innego a Pani oprowadzająca jeszcze coś innego. Od początku problemy z komunikacją, przede wszystkim chodziło o pracę w weekendy- omijanie pytania odpowiedzią: "Weekendy 100% płatne", ale mi chodziło w tym pytaniu o to czy jest to MUS. Od początku nie pasowała mi też stawka wynagrodzenia- jest 2022, zaraz 2023r. a stawka jaka została powiedziana to było 19 zł brutto. CYRK, to nawet nie jest najniższa krajowa!!! Przy oprowadzaniu nie miałam żadnych zastrzeżeń, natomiast odpowiedzi Pań były zadziwiająco inne, ponieważ Pani oprowadzająca mówiła, że weekendy są obowiązkowe oraz TRZEBA robić nadgodziny(?) w moim przypadku taka informacja jest bardzo ważna, a nie została powiedziana od żadnej z Pań rekrutujących. Przez takie sytuacje potencjalny kandydat będzie rezygnował, tym bardziej że po tym również zapytałam się o te weekendy i nadal była taka sama odpowiedź jak powyżej. Nie rozumiem? Chcecie ludzi, zatrudniacie, a gdy oni widzą jak to naprawdę wygląda i się zwalniają to nie jest wam głupio? BARDZO słaba i nieprofesjonalna rozmowa, przez którą prawdopodonie tracicie największą ilość przyszlych pracowników. Jak już chcecie omijać pytania i na nie nie odpowiadać, to lepiej żeby wszystkie Panie o tym wiedziały. Z mojej strony zdecydowanie nie polecam.

Ewelina
@Halinka

Olej ta prace idź do eko okna. Ta firma gwarantuje jedna z najniższych płac w porównaniu z innymi. Najniższa krajowa na start w adiencie? Są pracownicy co maja najniższa płace po kilku latach pracy.

Yes
@Ewelina

Tak jest pół Adienta pracuje już w Eko

Konicziła
@Yes

A druga połowa pójdzie do eko jak się Wodzisław otworzy.

Hahaha
@Konicziła

Jeszcze muszą was tam przyjąć, co myślicie że mają tyłki na was otwarte, złożyłam Cv i sama czekam na telefon i teraz uwaga dzwoniąc do kadr i pytając się czy przyjmują kobiety pani w rekrutacji mówiła że na dzień dzisiejszy ma ponad 3 tysiące Cv samych kobiet i nie chętnie przyjmują kobiety bo nie są tak samo wydajne jak mężczyźni tak 80% załogi to mężczyźni, więc nikłe szanse

Hoho
@Hahaha

O tak dokładnie każdy myśli że jak eko okna otworzą w Wodzisławiu to czekają na nich jak sobie ludzi szkola już w Kornicach A potem tylko przeniosą na Wodzisław. Co nie znaczy że nie otwierają się inne firmy można tam składać cv

@Ewelina

To jest straszne jak nie szanują swoich pracowników, ale żeby proponować pracować poniżej najniższej krajowej to powinno firmie być wstyd za taką stawkę.

@Halinka

W tej firmie koordynatorzy w ogóle nie doceniają swoich pracowników, mają nas za nic widać to było po ocenach i stawkach jakie nam dają co roku, te oceny to śmiech na sali, przysięgam jest tyle osób co się stara daje od siebie więcej niż normę i nic za to nie mają więcej.

Baja
@Tak

Byli tacy co doceniali według zaangażowania i ciężkiej pracy, ale ich już nie ma

@Baja

Jakby to napisać, byle im stawka pasuje reszta to tylko pionki które na nich pracują

@Tak

Koordynatorzy doceniają płeć przeciwna ????

@Halinka

A firma szybko się do ciebie odezwała? w jaki sposób rekrutowałaś? :) Szkoda trochę, że zmarnowali twój czas.

@Anna

Przyjechałam na otwartą rekrutację, na olxie znalazłam. Zmarnowali bo to trwało prawie 1,5h cała "rekrutacja".

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Kontroler Finansowy do pracy w Żory. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Adient Foam Poland możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Xxxddd

Jest może przyjęcie dla grafika komputerowego??

Oops

Planistka z rtk1 to powinna sama stanąć na insertach i zapieprzać po ułożeniu linii przez siebie siatka za siatka i klipy za klipami .Inserty zapraszają zawsze kolejna para rąk do pracy się przyda a przecież na insertach jest tak lekko to praca fizyczna planistce nie zaszkodzi

@Oops

RTEKi pomału idą do zwolnienia bo na zebraniu nasz MISTRZ powiedział 'że małpę wyszkoli i od początku ma być wszystko dobrze a nie to wywali na zbity ryj i takich trzyma ta pani wszystkowiedząca a na parkingu co wyprawiała z Mateuszem wszyscy widzą .A Gośka zastraszona bo sąsiadka.

@Joanna

Erteki idą do zwolnienia od kiedy tam pracuję i jakoś tych nowych dziewczyn wyszkolić się nie da, są wyjątki ale to już nie to samo niech postawi małpę, zobaczymy jak jej pójdzie, a nie tylko Mateuszek się (usunięte przez administratora)na parkingu inni panowie też, jak wam nie wstyd

@Tak

Można spytać co tak trudnego miały mieć do wykonywania, że to szkolenie nie zdało egzaminu? Ono to jak w zasadzie wyglądało i jak długo trwało?

Sylwia

Dzień dobry, co się stało z naszym socjalem? Gdzie te pieniądze? Imprez brak, wigilijki brak, konkursów dla dzieci na Wielkanoc i wigilie brak ( a były super) family day nie ma. Wszystko sukcesywnie poznikalo a pieniądze na social co? Są lokowane do prywatnej kieszeni ? Bo jak rozmawiałam z ludźmi pracującymi w innych oddziałach Adient to jakoś to wszystko jest tylko Adient Żory nagle ma socjalu jak na lekarstwo

@Sylwia

Czy ktoś kompetentny nam odpowie na to pytanie? Może pan dyrektor się wypowie jak to z tym socjalem jest? Lepiej wyjaśnić pracownikom bo wszyscy myślą ze są okradani

Gościu
@Gość

A premii na święta pewnie też nie zobaczymy, albo takie ochłapy jak na Wielkanoc. Firma schodzi na psy już totalnie.

@Gościu

Hehe firma :) huba firmowi kierownicy ;)

Ha

Tak! Nie ma ani jednego dobrego kierownika, zamiast pracować to ganiają za dziewczynami.

@Gościu

Ta firma już dawno zeszła na psy! Wokół tyle produkcji i ludzie zarabiają dużo więcej kasy premie lepsze a Adient to się cofa do tyłu,a produkcja na maksa więc co się dzieje z tą kasa????

@Kasia

no jak produkcja na pełnych obrotach to się jednak a tak nie cofają... Może inwestują jeszcze? A ostatnie jakieś problemy finansowe to kiedy w zasadzie mieli?

Piękna
@Ha

Heh, kto się ugania?? Coś mnie ominęło?

Hmm
@Piękna

Widocznie nie taka piękna, bo gdybyś była to już pewnie jakiś romans by się napatoczył.

Wiecznie wszyscy tam zapracowani ale na romanse czas jest. Chcesz awansować to zakręcić się dobrze trzeba.

Prawda
@Ania

Oj tak widać gołym okiem u kogo kierownicy przebywają cały czas, śmiechy słychać na całej hali

Nowy stary ? Haha

Tak było

Mnie śmieszy fakt, jak on o sobie myśli,to że masz stołek nie znaczy że każda może być twoja, lata za tymi dziewczynami, słodzi im ciekawe co na to jego żonka

Panicz
@Tak było

Mowa o tym, co wrócił do firmy z powrotem w tym roku?

Niech pomyśle
@Panicz

Jego też do tego samego worka można wrzucić, w sumie koledzy

Hania90

Haha kogo one nie wnerwiają, najgorsza zmiana

Fv

Osoba która przepracowała 2 dni nie powinna się wypowiadać...

Alinka

Osobom niepelnosprawnym umyslowo w kazdej pracy coś będzie przeszkadzac. Każdy przelozony ma jakieś obowiązki w pracy a jak miałaś dwie lewe ręce to musiała zwracać Ci uwagę. Trochę samokrytyki…

Cartman

jak nie chciałaś tu pracować to nie musiałaś, nikt was tu wszystkich na siłę nie trzyma;) a jeśli coś ci się nie podobało, musiałaś jej to powiedzieć wprost, a nie dyskutować o tym w palarni i tu!

Olek z1
@Fv

Czar prysnął tylko dlaczego teraz do zwolnienia dziewczyny z Suszca Wiolka Sysia Beatka i te z Jastrzębia no Klaudia to to trochę się zmęczyła pod biurkiem bo długopis spadł i nic jej nie zrobią i to nie pierwsze zwolnienia przed świętami chyba że zmienisz obywatelstwo Jolka z góry powiedziała starsi do widzenia

ertekaula
@Olek z1

Wiem zostają żory i wschód od nowego roku idę do amazona za 4500zł paczki po rolkach będę przesuwała i wolne mam kiedy chcę i to jest firma i każde ręce potrzebne a kto chce w sobotę albo w niedzielę to teraz 800 stów do wypłaty

Co z Wojtkiem ?

Kto pytał.

Jakim Wojtkiem?

Ciekawa

Wiecie do kiedy mamy się dowiedzieć jakie podwyżki będą od stycznia ??

Edzia
@Ciekawa

Tak dzisiaj się dowiedzieliśmy. Zapowiedzi były huczne. Ale dla pracowników produkcji czar prysnął. Liderzy i kierownicy się wysoko ocenili to dostaną po 3 zł, a inni ochłapy, bo do 1.5 zł max. Ktoś kto wymyślił system tej oceny chyba ma wykształcenie podstawowe i wysokie mniemanie o sobie.

@Edzia

A jest szansa na omówienie tego systemu oceny? bo sama jestem ciekawa jak to policzyli sobie, że do takiego podziału doszło

Niesprawiedliwe
@Agata

Zostaliśmy bardzo niesprawiedliwie potraktowani. Dorastam do tego by w końcu zmienić prace

Skandal
@Niesprawiedliwe

No chyba trochę ich poniosło z 3 zł od razu spadek na 1.5 a potem już tylko o 50 groszy mniej zresztą tak samo z oceną 1.5 zł od 3.6 do 4.5(czyli 0.9 pkt) a potem co 0.5 pkt

Majka
@Edzia

Ale co to znaczy wysoko jak można porównać pracę i obowiązki lidera czy koordynatora do operatora produkcji każdy ma inne zadania i jest oceniany z czego innego nie rozumiem dlaczego nie może być operator na 4.5 a lider na 3.5 może ktoś być dobrym operatorem a słabym liderem .u nas koordynator dał jasno do zrozumienia że operatorzy nie mają co liczyć na więc niż 4.5

Jjj
@Majka

No właśnie, dlaczego koordynator dał do zrozumienia że nie można liczy na ocenę powyżej 4. 5., ponieważ dostałabyś za dużą podwyżkę. Pamiętam jak w tamtym roku koordynatorzy, którzy dali wysokie oceny to już są zwolnieni.

Hej
@Jjj

Dokładnie specjalnie pozaniżali oceny ludziom ale o sobie nie zapomnieli

@Jjj

Dokładnie w tamtym roku oceny zaniżali żeby jak najmniejsze podwyżki dac????Góra chyba myśli że po niektórzy pracownicy co roku się cofia do tyłu haha????Co roku człowiek umie więcej stanowisk a oni oceny w dół porazka z tą firmą widać że mają gdzieś swoich pracowników zamiast co roku doceniać lepsza ocena i podwyżka to jest odwrotnie i poco się starać jak to i tak bez sensu wiadomo sa tacy co dostaną super podwyżkę !

Grzegorz

Widziałem ofertę na technika procesu. Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jakie są warunki szkodliwe ?

Maryś

Jak tam u Was w ADIENT ? Zostało jeszcze kilka doświadczonych osób ? Zarobki dalej na najniższym poziomie ? Słyszałem ze problemy z ogarnięciem projektów eh

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko brak w firmie Adient Foam Poland?

jakie to stanowisko "brak"?

@ja

Może chodziło o to czy pytają o coś uniwersalnego? A Ty na jakim aktualnie jesteś, zawsze swoimi pytaniami możesz się podzielić. ;)

@Agata

W listopadzie redukcja pracowników koniec z bonami na święta tyle mi powiedziała ta z akwarium

Cooo
@Joanna

Jaka redukcja, jest tyle nowych a i tak tego tonącego statku nie uratują, stara gwardia to jednak była stara gwardia.

Elina
@Cooo

Tyle pozatrudniał Ukraińców żeby dodatki dostać to teraz musza redukować..

@Elina

Firma dostaje za zatrudnianie ich dodatki? w jakiej konkretnie formie? Oni pracują na tych samych warunkach tutaj co wszyscy?

@Elina

Proste nie płacą zusu bo ich firma pokrywa dlatego zostaną a my nie od połowy listopada

Martyna

W Świebodzinie już nasi blokują linię albo 25% na l-4 zobaczymy

Kobieta

Szok i szok jak przyszłam do pracy. ..Brak szkoleń. Okres zimowy i odchodzę ..Znam swoją wartość . Krzyki i non stop coś . Czyli pretensje. Powodzenia i życzę powodzenia i szczęścia

Ciekawy
@Kobieta

Na której linii pracujesz, możesz napisać

Monia

Witam, Gdzie kierownik hr Agnieszka G? Wiem że mnóstwo lat tu pracowała. Awansowała?

Czy pracownicy Adient Foam Poland mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ehhh

Zakład pracy jest po to by pracować a nie się integrować. Przez zbyt bliskie integrację są potem same kłopoty... Zresztą jest inflacja, szkoda kasy na glupoty

Ann

Co sądzicie o tym,że tylko komponenty dostały podwyżkę?Wiem,że tam też jest ciężka praca,ale na każdym innym stanowisku jest równie ciężko.Nie ogarniam już ,co się dzieje w tym zakładzie.

@Ann

Inserting - bardzo dobrze należy im się, nie ma możliwości awansu, nie ma możliwości przejścia na inny dział bo jak dziewczyna jest dobra na tym stanowisku to może zapomnieć o innym lżejszym.

Pat
@Ann

Dostały bo jakby nie one to zakład padnie, nie ma komponentu nie wyjedzie pianka itd. Dodam jeszcze ze w lato temp na hali jest ogromna a przy nagrzanych formach to dopiero jazda. Nie bądź zazdrosna, przyjdzie i czas na cbp

Erteki
@Pat

Ile bardzo dobrych pracownic z insertów musiało się zwolnić, bo nikt ich nie doceniał, by góra w końcu zrozumiała, że bez dobrze przeszkolonej załogi na insertach nic nie zdziałasz, bardzo dobrze, należy się ta podwyżka na dzień dobry powinna być większa stawka większy za……l większe pieniądze tak jak jest w innych szanujących się firmach.

Ilona
@Ann

Jak to, tylko jeden dział dostał podwyżkę, a reszta? Wiadomo coś? I w ogóle jakie tam stawki teraz

Aneta
@Pat

A co ty myślisz,że tu w biurze nie gorąco? Klimatyzator ledwie 21 stopni wyciąga i paznokcie mi się złuszczyły a na przerwie dopiero mi Ilona robiła tym wynalazkiem z allegro .

???????????????? ????????????????????????????????????
@Aneta

16 stopni i cyk l4 bo przewiało

Xy
@Pat

Faktycznie,pianki same się wyciągną,potem wypływki same odpadną,same się skontrolują ,naprawia i spakują,a zapomniałem jeszcze się tez same podmontują i wyślą do klienta.Każdy pracownik jest ważny i jego praca ma wpływ na działanie zakładu.Każdemu z nas należy się podwyżka.

He dobre
@Xy

Nawet chłopcy na insertach nie dają rady, o czym my w ogóle rozmawiamy, tutaj nie ma nad czym dyskutować, każda jedna osoba z napraw,racetracka która ma iść na inserty płacze, jak jest ciężko, nie znam ani jednej osoby które nam pomagały z innych stanowisk które byłyby zadowolone, że do nas przyszły

Xxxddd
@Xy

Dokładnie każdy dział powinien dostac podwyżkę !!!!

@Xy

Hejka mam pytanie jak macie postój wakacyjny w firmie to osoby nowe są w tym czasie co postoj na bezpłatnym urlopie.

Emilka
@Ania

No raczej, co gorsza przy każdej możliwej awarii, braku pojemników czy komponentów zwalniają nowo zatrudnione osoby. Tak było jest i bedzie. Zero poszanowania, liczą się wykresy. Plebs ma zarabiać na cała szajkę menadżerska.

Emilka

Nie pamietam już ale nie raz były takie akcje

Kaśka 2
@Erteki

Naprawdę to na insertach pracują nie mylić z pracą psychopaci oderwani od rzeczywistości nie zazdroszczę wiecie jak te dziewczyny nazywają w biurze? MUŁKI.Bardzo ładnie jak na poziom wykształconych osób z Jastrzębia i okolic.

Buc
@Ann

Nie tylko komponenty. Na naprawach teraz dostali następne osoby, ale wybrane!! po 2 zł. Kto ma dostać to dostanie a reszta niech się cmoknie ????????

Hela
@Buc

No ponoć na 3B dostały takie dwie co wszystkie rozumy pozjadały. Pani A i pani K. Traktują innych jak by je jakaś krzywda w życiu spotkała i taka pani Leader Iwonka jeszcze je broni bo jej nieźle jej (usunięte przez administratora) Lizą. Porażka co w tej firmie się dzieje. Kto pozwala na coś takiego

Yea
@Kaśka 2

Hahaha a wiecie jak my nazywamy panny z biura? Nie napisze bo i tak będzie wymazane napisem usunięte przed administratora ;) swoją droga przypuszczam ze zarabiają więcej o robotników wiec mógłby trochę o siebie zadbać i swoją kondycję, większość od siedzenia przy biurku ma nadwagę

Ha
@Yea

Dokładnie, nic sobą nie reprezentują, jest tam 1 na którą można oko zawiesić, my w ubraniach roboczych wyglądamy lepiej jak nie jedna tam, to koleżanko, że siedzisz na stołku i masz się za nie wiadomo kogo, nie czyni cię lepszym człowiekiem czy mądrzejszym, to ja pracuje na twoją kasę, bo gdyby nie te „Mułki” jak to napisałaś ciebie by tu nie było!

@Xy

Nie rozśmieszaj mnie, jakby inserty się wkurzyly i nie przyszły do roboty to byłabyś potrzebna jak pchła na kocie, ciekawe co byś naprawiała i pakowała

Mania
@Haha

No tak to można o większości stanowisk powiedzieć a gdyby chłopaki stanęli to kto by czyścił i wyciągał pianki a kontroli 100% jakby zabrakło a naprawy i podmontaz jakby nie przyszli to kto to by robił .każdy ma swoje zadanie w pracy i produkcja zaczyna się na insertach a kończy na pakowaniu wystarczy że nie będzie z jednego stanowiska osob np całych napraw i leżymy .

JA
@Ann

A dzisiaj słyszałam że na magazynie mają 27 zł!, dostali nawet 6zł podwyrzki! Nawet z burżułazyje UR powiedziało że ma mniej.

Iwona
@JA

O kurczę to chyba niezła kwota co nie? Wszyscy tam tak mają?

Doświadczony magazynier
@Iwona

A skąd w ogóle macie takie informacje? Każdy nowy magazynier jest przyjmowany od razu pod firmę, oraz jest ustalona stała stawka 35 brutto dla każdego. Nie jest to przecież żadna tajemnica..

Mel
@Doświadczony magazynier

Wszyscy macie rację. Nowoprzyjęty dostaje 35zl, z większym stażem 27 zł, a długoletni pracownik ma 21 zł. Czego nie rozumiecie? Zasada jak w banku. Bardziej szanuje się się nowych klientów. W Adient tak samo. Nowy pracownik i nowy klient to skarb. A potem się zobaczy :)

Tomasz
@Mel

Tak dostaje byłem na rozmowie na magazyniera chciałem 25 zł za godzinę możesz zapomnieć zeby tyle dostać a wy tupiszecie o 35 zł chyba jakiś żart

Dokładnie
@Tomasz

19 zł na godzinę nowo przyjęty

Helena
@He dobre

Ale co tam jest takiego na tych insertach, że pracownicy nie dają rady?

Hmmm
@Helena

Zapiernicz wkładasz różne elementy w jadące formy musisz to zrobić szybko i z precyzja by dana rzecz była dobrze włożona są stanowiska na których po pare godzin stoisz z rękoma w gorze i dopinasz siatki, poza tym chemia i strasznie gorąco i czas wszystko musisz zrobić szybko by formy nie przejechały

Nie
@Hmmm

Hmmm każde stanowisko ma swoją specyfikę na naprawach dziewczyną nadgarstki siadają na pakowaniu w ciągłym biegu i schylaniu się .to jest to o samo drzewo tylko gałęzie inne .

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 205, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adient Foam Poland Sp. z o.o.