Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

Natalia

@Pablo nie możesz nikogo na forum obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Tam masz informację o tym, że takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora.

Natalia

Czy ktoś w ostatnim brał udział w jakimś procesie rekrutacyjnym w firmie Indykpol? Jak możecie ocenić atmosferę panującą na rozmowie oraz warunki proponowane przez pracodawcę?

Ela
@Natalia

A na co rekrutujesz?

izulala
@Ela

specjalista ds administracji - jakie zarobki i wspolpraca ? ogolnie jak atmosfera w firmie?

Natalia

W ostatnich miesiącach firma Indykpol zmieniła stronę internetową i opakowania swoich produktów. Czy to oznacza również jakieś zmiany w strukturze czy wewnątrz firmy? Może powstały jakieś nowe działy, w który potrzeba jest "świeża krew" nowych pracowników? Dajcie znać jeżeli coś wiecie na ten temat.

Natalia

@Ela akurat ja nie, ale chciałabym, żeby dla innych zainteresowanych pojawiły się takie informacje. Teraz akurat firma Indykpol S.A. szuka doradcy żywieniowego (https://www.indykpol.pl/kontakt/kariera/). Firma oferuje narzędzia pracy i stabilne zatrudnienie. Pewnie ktoś będzie chciał zaaplikować, dlatego ważne by poruszyć kwestię rekrutacji.

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

robol umysłowo chory

Na magazyniera to najniższa krajowa z pracą w weekendy , święta i trzy zmiany.

Bolo

Witam. Jakie zarobki na poczatek na stanowisku magazyniera?

mały

Witam, powiedzcie czy warto aplikować na Kierownika BHP w indykpolu? bo widzę, że jest ogłoszenie. Chodzi mi przede wszystkim o atmosferę i zarobki w przybliżeniu. pozdrawiam

bobo

Jak chcecie ciężko pracować a zarabiać marnie nie marnujcie życia w tej firmie.Tam fizyczny nie zarobi nigdy.

Chetby

Napisze ktoś coś na temat przedstawiciela handlowego ? Cokolwiek ? Najważniejsze informacje ?

On

Wszedzie podwyzki plac ale nie w indykach jak stwierdzono "i tak duzo zarabiacie " habaha 1300 szal

On

Misko

Ile na przetwórstwie zarobię przez work up???

Piokar

A czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w oddziale Katowice , bo szukają teraz tam kierowców kat. C do dystrybucji.

To złóż papiery. Jak cię zaproszą na rozmowę, to się dowiesz. Bo przez telefon, to nic ci nie powiedzą

Mała_Mi

Poszukują Specjalistę ds exportu w Olsztynie. Wymogiem jest znajomość angielskiego i rosyjskiego bądź francuskiego.....

Zefir

Przykro mi ale temat płac jest mi obcy

zefir

HERA - dziewczyna ma wykształcenie średnie 15 lat stażu i dużo więcej zapału i wiedzy niż Ty :)

Kalarepa

Stawek nie znam, na pewno musisz byc po technologii, by ubiegac sie o to stanowisko. I tak, soboty sa platne podwojnie, jesli nie wykorzystasz dnia wolnego. Zreszta nie wiem dokladnie jak wyglada to w przypadku mistrzow, czy technologow, tam stawki sa inne, obowiazki rowniez, wiec pewnie za nadgodziny placa im normalnie ( mam na mysli - nie wyrzucaja na wolne pod koniec kwartalu )

Kalarepa

Oficjalnie w dni powszednie, ewentualnie w soboty przy pierwszej zmianie, przy czym przypada ci wtedy dzien wolny w tygodniu.

Paralet

Nie zostala mistrzem tylko zastepuje jednego z nich bo poszedl na urlop . Skad ten bol (usunięte przez administratora) Jesli jestes na bierzaco z takimi sprawami rozumiem ze tam pracujesz a jesli pracujesz to powinienes zdawac sobie sprawe ze nie ma tam nikogo kto moze zastapic mistrza w razie urlopu .

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.