Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

kkk

bzdur nie pisz nie pracujesz nie podpuszczaj ludzie sami ocenia

Eche

Rozpisalem sie na maxa i tego nie dodali ...

sanio

wejdz na ypu tube zobacz jak zapieprzaja polacy na rozbiorze w wenstenfels nie umiecie pracowac tam trzeba zapierdalac to cała przyczyna

Alex

Pracowałam tam 3 miesiące i uwierz mi, że czasem nei masz rąk do pomocy, a szef jak przyjdzie to robi rozpie*dol i cała organizacja leży.

Pracowałam już w Niemczech dwa razy .. Nie doceniałam pracy 12 godzin czasami 14 w tamtej pracy w której pracowałam, uważałam że jest ciężko, Ale po tym co przeżyłam w tym AUSCHWITZ zaczelam doceniac tamtą prace , !! Ludzie nie wybierajcie sie tam to istne pieklo!!!!!!!!! pieklo wszedzie ! mam uraz na psychice i stwierdzilam ze wole siedziec za 1200 zl w Polsce jako kasjerka niz w tym chlewie i mordowni !! Polska jak Polska , ale chociaz jestem z rodzina i mam spokoj psychiczny. !!

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Lechu

Praca jak praca,normalne ze rabia na kasie.Dziwne jest to,jak dlugo zony i mezowie w Polsce dalej beda wierzyc w milosc i wiernosc swoich polowek na kontraktach.Jeden wielki Bordel,kazdy ma partnerke,kazda ma partnera.To jest qurwa lipa jak mezaci sie tu lansuja na kawalerow lub rozwodnikow aby tylko robic bzyk,bzyk.Mezatki to inna sprawa.Salatke zrobia,wodeczke kupia,ze tak napisze ,tak rodzinnie mozna pobzykac.Normalne ze na wekend kazdy jedzie do domu.Ale to jest tylko wekend,.po powrocie na kontrakt ona lezy znowu goraca.

rach
@Lechu

Lechu a gdzie pracujesz może w Weissenfels?

kkk
@rach

wejdz na you tube zobaczysz jak pracuja rozbieracze miesa to nie polskie tempo moim zdaniem to zastanowcie sie co wy rsa pokazuje jak on potrafi na pile to obrzyna szynki zastanowcie sie co wy tam pokazujecie niemcy z was sie smieja i przez to sa niesmaski wsród polakow szanujacie sei to co zobaczylem to takiemu baranowi tylko pale wziasc i po lbie

Tadek

Praca dla zrozpaczonych pijaków ,kryminałów i menelstwo. Jest ich tam ok 90% ,osoby nie mające mózgu,nie znające praw języka itp dają się wykorzystywać ale szefostwu to na rękę jak przyjdzie pijany albo tak zapije że w ogóle nie będzie siły miał przyjść oni tylko na takich czekają i na tym żerują,gdyby większość stanowili normalni ludzie a nie patologia to nie było by tak żle a tak większość to patologia normalni świadomi są w mniejszości bez siły przebicia a to szefostwo wykorzystuje.

yyy

zaraz zaraz jakich argumentow ci brakuje ludzie jasno przejzyscie pisza co wiec szukach jedz zobacz i zarazem kup sobie bitet open powrotny bo mozesz nawet noca szybko zjechac warunki hotel 5 gwiazdkowy z sauna lokajem lufe na przywitanie hahaaa tyle zostalo napisane i jeszcze gdybasz pewnie nigdy nie pracowalo sie za granica

MarKar

Wyjechałam w poniedziałek rano do Firmy Tönnies Weißenfels a popołudniu już rodzina musiała po mnie i po koleżankę przyjechać.. Pan Maciej zwany w firmie wielki Boss obiecał stałą i dobrze płatną pracę oraz "hotel". Mieszkanie w którym miałyśmy mieszkać okazałą się straszną porażką.. Miałyśmy zamieszkać z czterema facetami w dodatku z pijakami po 50-ce,zero prywatności, pokój nie zakluczany,syf w całym mieszkaniu już nie wspominając o pokoju w którym miałyśmy mieszkać.Ściany obrzygane,łóżka osikane,na podłodze butelki po piwach,brak szafek na ubrania,zimno oraz nie przyjemny zapach w całym mieszkaniu.zero zainteresowania ze strony kierownictwa. NIE POLECAM TEJ FIRMY straciłyśmy swój czas, bardzo dużo pieniędzy oraz nerwy swoje i rodziny.

@MarKar

Wiem coś na ten temat. To jest Banda złodziei i nic więcej. Wzbogacają się na Polakach...Takie przepisy jak w tej firmie to chyba są wewnątrz zakładowe... bo co Pan M wyprawia z pracownikami to jest porażka...!!! Dziewczyny uważajcie i nie namówcie się na tą firmę, bo to jest Auschwitz. a wracając do kroku Kierownictwa to po prostu szok, aby nie umieć porozmawiać normalnie z ludźmi tylko podśmiechujki urządzać i niczym się nie interesować, Pan M miał wszystko w D...pie.! Nie interesowało Go nic. Kobiety "MarKar" jakie relacje Wy miałyście z Panem M? Bo według mnie był nie człowiekiem w stosunku i szacunku do Mnie, tylko był okrutnym chamem!!! Pozdrawiam i Odradzam ...

@klachis

ZERO relacji z Panem Mackiem !!!! to jest zwykły CHAM nie człowiek... Pytając się go coś normalnie to burchał sobie i ze swoim kolegą zwanym Gienią się głupio śmiali z nas... Brak słów na tą firmę... ODRADZAM!!!!!

klachis

Witam. Wszystkich ostrzegam o Firmie Tönnies Weißenfels. Bardzo fałszywi ludzie, a w szczególności kierowniczek Pan M.. Dla Kobiet zero szacunku i wyrozumiałości. Rzucają na " ala hotele" jeśli to w ogóle można nazwać "ala hotelem- to meliny dla pijaków i więźniów". Kobiety uważajcie!!! Nie dajcie się na mówić na wyjazd do tej firmy bo Pan M dużo obiecuję a mało robi. a w rezultacie to traktuje jak psa!!!! Trafiłam do hotelu, gdzie mieszkali sami faceci, kuchnia i pokoje wyglądają jak speluna dla bezdomnych... Nikomu tego nie życzę, w nocy uciekałam!!!

@klachis

ja pisałem troche o innej firmie fryce nie sa przyjaznie nastawieni na polakowwwwwwwwwwwwwwwwww zastanowcie sie dobrze zanim wyjedziecie do pracy maine kamf robi i pobudza nasizm najpierw zrobcie sobie wycieczke do oswiecimia nastepnie jedzcie do pracy do niemiec macie wtedy dobry obraz plus poczytajcie medaliony zofi naukowskiej polecammmmmmmmmmmmmmmmmm

@gosciu

a Ja piszę o firmie do której trafiłam. nie potrzebna mi jest wycieczka do Oświęcimia. Bo wszystko w stylu Oświęcimia miałam w Niemczech... To jest po prostu koszmar... Firma Tönnies w Weißenfels po prostu niszczy o sobie opinię... A w szczególności kierownictwo niech trochę nauczy się kultury, bo zachowują się jak bydlaki...- a to tacy sami ludzie jak My, a może i na jeszcze niższym stopniu kultury. Zero wyrozumiałości i szacunku dla Kobiet. NIKOMU NIE POLECAM!!!

@gosciu

@MarKar

Firma Tönnies Weißenfels to straszna porażka!!! Kierownictwo to chamstwo i zero szacunku dla nowych pracowników. W pracy złodzieje kradną nawet kanapki pracowniką. Mieszkania jak w chlewie albo i gorzej,smród. Tylko nasrać.Nie polecam tej firmy.Straszny koszmar i dużo nerwów.

@Ami

Zgadzam się w 100% z tym... To banda złodziei!!! Tylko na środku ' nasrać" i rozgarnąć w mieszkaniach!!! Powinno wszystko się odwrócić... kierownictwo powinno być na naszym miejscu i wtedy porządnie ich karcić za wszystkie zło które wyrządzili nowym pracownikom... Po paru godzinach przebycia w tej firmie, to człowiek po samych wyrazach twarzy kierownictwa, normalny człowiek ma w zupełności dosyć tej pracy!!!

@klachis

Po prostu brak słów... na tą firmę i Pana Maciusia... Z całego serca mu życzę żeby mu wpadł w największe bagno...!!!

@Ami

Współczuć tylko Dziewczyną [MarKar] które straciły pewnie dużą sumę pieniędzy... teraz powinny się ubiegać o zwrot pieniędzy od Pana Maciusia za podróż którą musiały sobie zorganizować.... Powodzenia..

@Ami

a nie pisalem to nie tylko w tej firmie ale w wielu innych to samo ludzie glupot nie pisza sami widzicie jak jest pozdrawiammmmmmmmmmmmmmmmmm

DSI GmbH & CO. KG kupferstrasse 11 A Rheda Wiedenbruck. Bardzo bym prosiła o opinie tej firmy... Był ktoś?

Poznanianka

Mój mąż jest tam drugi dzień,praktycznie odkąd wyjechał nie mam z nim kontaktu(nikły),wiem tylko,ze robi popołudniowa zmianę,która zaczyna się o 12 w południe,a kończy o 23.30,telefony mają pozamykane w szafkach,ale to normalka bo w Polsce też tak jest.Z negatywnych opinii,które tutaj wyczytałam bardzo dużo się zgadza.Mój mąż określił to jednym słowem Auschwitz-w pierwszy dzień dostali już w d... mój mąż mówił,ze nie moze ruszać rękoma(rozbieracz-wykrawacz)i nogi strasznie bolą,a mąż jest facetem silnym fizycznie,pracował już jako brukarz,budowlaniec,więc ciężkiej pracy się nie boi,acha jeśli ktoś nie dał rady,a chciałby wrócić to albo na własny koszt albo niestety musi wytrzymać tam 2 tygodnie,bo po 2 tygodniach autokar jedzie do Polski.Zastanawiam się czy męża nie będę musiała ściągać szybciej do domu. Nie zdążyłam zapytać o warunki mieszkalne,ale internetu nie ma,każdy musi załatwić sobie we własnym zakresie,tak samo nie wiem jak to wygląda z drogą do pracy,jak się dowiem to napiszę

sep

i znow dupa maryna oj plociuchy cos konkretnego to nikt nie odpisze dzieciaki do przedszkola wysłac i obgolic genetalia

sep

no podobno to sie nie wymydli a blondynek wiela jest hahaa no zarty zartamy rozlaka negatywnie wpływa pokusa jest niestety cos za cos baba chłopa przy dupie powinna miec powiem tak wolgarnie jak jechac to razem

robi

witam wszystkich tunisowców mam takie pytanie co sie stało ze zjechał yogi majster z korei ? co sie z nim dzieje ? pozdrawiam

Rajmund trzyma z Anka i chodzi do niej na kawki w godzinach swojej pracy. Nie jest wtedy dostepny dla pracownikow. Jego psim obowiazkiem jest poswiecenie tego czasu pracownikowi a nie kawka z kolezanka

Podam namiary na belgie praca do rzeznikow num tel(usunięte przez administratora)

ciekawa

zna ktoś z piszących Zdzicha pracuje na szynce z Jasiem z którym też mieszka

gosciu

jak wczesniej pisalem to w zakładzie mechanoicznympracowałem polacy sa negatywnie traktowni w stosunku co do tego jak x lat temu pracowałem w gmbh fleisch kombinat berlin zwrot o 180stopni cholerny stres nie polecam pracy w zachodnich niemczech co do tonnes reda wiedensbruck nie pracowalem a zamiar miałem tam isc do pracy ale jak czytam te wypociny na postach dalem sobie spokuj pisza ze 5 e na godz 200t na zmiane i po 12 14 godzin dniówka murzynow niech se szukaja co do ubezpieczenia to zapewne tak samo jak poprzez inne agencje jak co ci sie stanie panie jest pan ubezpieczony od wczoraj do lekarz pojdziesz to do klamki jest to ubezpieczenie prog przekroczysz no przykro mi ale wizyta 40e kosztuje tak sam mialem doczynienie a niedaj borze pobyt w szpitalu bez ubezpieczenia kolosalne koszty sa zastanow sie dobrze nad wyjazdem jak masz umowe i ubezpieczenie w niemczech to podejmuj prace inaczej nie am sensu boze zmiluj sie tam nie ma kasa kasa kasa zbytnio nie polecam ja nadal w niemczech mam prace ale tez bez ubezpieczenia maszyna stoi czeka ale wiecej nie jade szybko sie zorietowalem na czym to polega szukam sobie czegos innego z umowa ubezpieczeniem szkoda marnowacz czasu i pozniejszych problemow za nic cie niemcy maja poczytaj sobie na innych stronach ludzie juz oficjalnie sie otwieraja co ich spotyka tez i opiekunki osób starszych maja duzy stres kulturalnie mowic milego dnia nie uzywam nieprzyemnych epitetów jakie zauwazyłem od niemców zwłaszcza od 50 letnich bo ci dziadkowie sa bardzo pyzyjemny ci mlodzi zyja duchem 1000letniej rzeszy i hitlerem ba czytaja ksiazke majne kamf ktora była zakazana a po 70 latach wznowiono produkcja mnie te epitety nie pasuja jak kto nie zna jezyka to moze nie wie o co sie rozchodzi i tylko przytakuja ja ja moze w zakladach miesnych miejsze zlo istnieje ale w ro watpie

ppp

no dopiero dowiedzialerm sie dlaczego niemcy nie lubia polakow ot cała prawda jest rozpowszechniona ksiazka ktora była zakazana pt maine kamf no no zyla duchem hitlera i marzeniem 1000letniej rzeszy w tv podali ruszyla produkcja tej publikacji oj wogole to niedobrze sie dzieje kasa kasa ale ponizanie i duzy stressssssssssssssss jrdzie do 92 lub 95letniego niemca ktory byl w ss wermacht ma numer pod pacha mordowal dziadka jej ojca a ona jedzie mu (usunięte przez administratora) myc podcierac to mnie bulwersuje nic chonoru nie maja jednym slowem ich okreslaja ,,,,, i maja racje

ppp

kto pracował w kunest wenest enest wiem ze jakis bernard pan stanisław z koszalina to jakis jan z bydgoszczy na tokarce karuzelowej u castela b tak samo przylatywł do maszyny zwiekszal obroty zmiejszal wariowal w stosunku do polakow tam pracujacych odpiszcie dziekuje

ppp

telefonicznie rezerwujesz w autokarze kupujesz eurobus polska niemcy 784915623 w niemczech 49 5614914610 oraz mozecie sobie poprzez nic zalatwic pracee jako opiekunki osob starszych 1000 do 1500euro w drodze powrotnej do polski w koloni rezydentka dala mi swoja wizytowke ponoc sprawdzona firma

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG