Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Tonnies Wiessenfles - firma Wal Pol, Triada

I ponowna opinia, po roku pracy. Naprawdę podziwiam siebie, i ludzi ktorzy tutaj pracuja, wracaja na hotel po 12 godzinach pracy...płaczą rano wstaja i ida ponownie. Sytuacja w pracy jest okropna. Majstrowie traktuja ludzi jak smieci. Odzywki, krecenie....sklocanie ludzi ze soba....szantaz....zastraszanie....a koordynatorzy...lepiej nie choruj, bo zostanie sam. Zero pomocy. Nie wazne czy masz goraczke, czy złamana noge do pracy musisz wstac bo inaczej powiedza ze pijesz i nie chcesz pracowac, a jak zemdlejesz przy tasmie to ich zdaniem masz padaczke alkoholowa.... zacofanie, zero zrozumienia......naprawde nie polecam. Oszustwo w bialy dzien. Brak diet, brak posilku cieplego- no chyba ze sam kupisz sobie go na kantynie, placisz za noze, i za pokoj w hotelu ktory dzielisz albo z 2 albo 3 innych osob. Nie ma to jak praca w takiej firmie....powodzenia.

gosc
@Tonnies Wiessenfles - firma Wal Pol, Triada

To zła robota chyba nie była, że rok przepracowałeś ?

Tonnies Wiessenfles

Pracuje w Tonnies w Weissenfels. Powiem tak. Nieprawda jest to ze pracuja tam same menele itp. Pracuja tam tez normalni ludzie, ktorzy chca zarobic i wrocic do Pl. Pracuje w polskiej firmie ktora oczywiscie robi pracownikow w (usunięte przez administratora) jak to polacy.....pani ktora posredniczy w niemczech niby nasza opiekunka ma w (usunięte przez administratora) wszystko i wszystkich, po samej rozmowie telefonicznej nie masz ochoty tam pracowac. Placza ze nie maja ludzi do pracy a mimo to dalej traktuja ludzi jak bydlo. Oosba ktora tam jedzie musi miec silna psychike, i byc odporna. Inaczej czeka ja kleska i zalamanie psychiczne. Majstrowie albo lepija sie do mlodych dziewczyn oferujac sex, albo za duzo sobie pozwalaja. Jednym slowem jezeli masz zone albo meza i nie potrafisz dochowac wiernosci ten zaklad jest dla ciebie!

ed

@dma co przyjacielu rozumiesz konkretnie poprzez poprawienie się atmosfery? o ile w ogóle możemy mówic o atmosferze w przemyśle mięsnym, ale firma okej

Atsam46

Jadę do rhedy do tunisu 14 sierpnia więc mogę jedną osobe zabrać . Jadę z włocławka w kuj-pom. Chetni na mail atsam@poczta.fm. juz tam pracowalem i nie jest tak zle

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

patrick87

pracuje tu 8 mesiecy i nikomu nie polecam, hardcor jak ch*j, a teraz jeszcze problem z pieniedzmi, dzis sie zbuntowalem i nie pracowalem bo nie otrzymali pracownicy wyplaty, po kilku minutach juz zostalem zwolniony (usunięte przez administratora) tych zlodzieji, a z nimi sprawe w sadzie pracy zalatwie, ktos musi wkoncu im pokazac ze nie sa bezkarni

Arek
@patrick87

JOB COMPLEX to nie agencja pracy jest. Zatrudnienie bezpośrednie jest.

Aga
@patrick87

mogę prosić o kontakt podaje mejla djcj@o2.pl

aga

Witam.Mój chłopak chce pojechać na ładowanie pieskiem Tirów w fabryce Toonies.Czy pracuje tam ktoś przez firmę Besselmann?Jak warunki na kwaterach?I jak sama praca,ile godzin,ile można zarobić?

w prosektoriummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yyy

wolnego w prosektoriummmmmmmmm niezla kasa

yyy

sledze net wesze tu itam ostatnio oferowali dobrze platna prace w bonn 3500 e praca w prosektorium przy nieboszczykach troche mnie nie kreci ja kto chce to moze moze bedzie mial kase niezla

yyy

nic nikt blizej nie pisze jak wywiad przeprowadzilem ze znajomymy co pracuja w berlinie to chyba sie nieda cos zalatwic bo mnustwo polakow ruskow ukraincow tam pracuje 140e brutto zaplac miszkaie zycie minus podatek no no i malo zostanie ale wiecej jak w polsce

ooo

TRAGEDIA!

@ooo

mampytanko czy ktos pracuje w berlinie spendau w hurtowni wedlin na pakowaniu prosze o opinie czy jest przyjecie do pracy i jaka kase oferuja odpiszcie bo w zachodnich niemczech jest praca i wieksza waluta raz na miesiac do domu pojedziesz albo co 3 miesiace troche za dlugo berlin blizej i co 2 tydodnie mozna byc w chacie no mniejsza waluta niewiem ile ale jak ktos tam pracuje to cos napisze z gory dziekuje pozdrawiam

yyy

w telewizji polskiej naglasniaja o 500plus jakie to dobrodziejstwo robia w niemczech jest rodzinne na dzieci 195e na pierwsze na drugie i kazde nastepne 184e i jak masz dobrze płatna prace to lepiej zyjesz z dziecmy rodzina jak w polsce tu wielka nadzieje robia ci co pracy tu w kraju nei maja zobaczycie jak dzieci beda rodzilc pytanie istotne co dalej rodzi sie ubustwo niech rzad najpierw ludziom zapewni zaklady pracy da chleb ludzie sobie poradza a nie poprzez 500 zlotych na dziecko ja to zle widze

yyy

nastepna oferte pracy w niemczech znalazlem tez dobra stawke oferuja na polskie to 12 do 15 tysiecy złotych an miesiac tez skladam oferta nie bede robil za 900e w zakladach meisnych nie nei i glupot nie pisze jak tu probuje mnie okreslac szukasz to masz sa jeszcze platniejsze oferty 5tys e nawet nawigator lotniczy moze osiagnac 9tys e na miesiac takie pieniadze niemcy zarabiaja wiec uczyc sie niemieckiego

yyy

to nir posrednik polski co daje wam 4 e na godzine i 200t 0 200godzin w misiacu ledwo 1000e miesiecznei wyciagniecie niech sie w d u pe schowa prezes ja na jego somochody ni e bede pracowal ja musze miec swoja bryke i ty sam jeden z drugim obejzej sei za soba i sam mniej swoja bryke ty nie patrz na posrednikow ogarnij sie kolegą oni bryki zmieniaja ty za pie rr da las zi masz ciezkie gnaty i zapewnie kredyt bankowy we frankach a zone siasiaaaaaaaaa d uzywaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hi hi hi haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yyy

ja sam zlozylem cv znalazlem ogloszenie wiecej placa bo 26,40 e na godzine plus 15e diety za kazdy przepracowany dzien praca 6 do 18 i 18 do 6 rano wiec na co mam czekac sa w niemczech platne zawody wiec kozystam z tego

yyy

no lekarze ze szpitali odchodza w tv podali jakd ado pracy do niemiec na dziendobry otrzymuja 4000 euro tak jest w dabrowie gorniczej we wroclawiu walbrzych poznan itd juz sie zastanawiaja co dalej robic czy zamknac szpital osrodki zdrowia tez nei maja lekarzy w lomzy tylko pielegniarka pozostala tez maja zlikwidowac ot taka polskosc ida tam gdzie jest kasa i kasa sie liczy

yyy

guzik prawda szwab to z ciebie facio ostatnio 200km dalej robilem od tunisu fryce nie lubia zadnego polaka ba w tym rejonie oddali szkole podstawowa z napisem rudolf hess ja sie pytam dlaczego im to nie przeszkadza ptali sie z kad pochodze mowie ze ze wschodniej polski nie nie pasuje jak z prus wschodnich to tak nawet przez 2 tygodnie na hotel sam podwozil w okolicy kirschundem nie uznaja nas polakow negatywnie nas widza ty facio ty mnie nie wyzywaj od szwabow ty sam zejdz an ziemie tez robilem w zakladach miesnych w neimczech praerob ty na 8godzin to 8tys sztuk a wtones ponad 20tys na szychte i wlasnie pofatygowalem sie odpisac bo wiele widzailem wiele slyszalem i mocno stapam, na ziemi niestety niemcy tak i jeszcze inaczej mowie spotkalem sie z tym wzgledem technologi niemcy wyprzedzili nas o 40 lat oni sami tak mowiea ba dodam do tego sam fryc mnei powiedzial z aduzo w polsce jest rencistow i administracji zla nieudolna gospodarka tego nei powinno byc ze wy polacy nie macie pracy do nas za robota jezdzicie itd to nie bzdury to neimiecka opiniea

kinia

Witam mój chłopak ze szwagrem wyjechali tam spodziewali się ze Beda musieli dużo pracować ale to co się tam dzieje to porażka okazuje się że wypłata jest dużo niższa a warunki mieszkaniowe tragiczne chociaż podobno mieszkanie mojego chłopaka bylo w porównaniu do innych dobre po swych dniach targania mięsa miał dość ale robił dalej nie narzekajac szwagier zachorował poniez jest tam niska temperatura to chcieli go wyrzucić ogólnie rzec biorąc współczuje ludzi a którzy tam pracują i. Nie mają już do czego wrócić . Naszczesci u nas skończyło się to zmiana pracy na lepsze powodzenia w pracy kochani

bzdur nie pisz ja przez miech zarobilem 2700e a nie 800e jak pisz ajedz sprobuj

Brygida
@yyy

Gdzie zarabiałeś te 2700e - na TUNISSIE???

@Brygida

200km dalej kolezanko co ty myslisz za 1000e w tunisie to rarytas sa bardziej platne prace znasz troche jezyka niemieckiego to sobie zalatw prace w inym miescie jest mnostwo pracy za sie prosza zeby przyjsc poszukaj w necie i to wszystko okresl co potrafisz robic i masz prace za wyzsza kase tak jak pisze ja zarobilem prawie 2700e dostałem 9e do reki netto 300godzxin w miesiacu przepracowalem i czego chcesz jest kasa mozna mazna sa tez tacy co na pochodzenie poszli jak ktos ma ksiazeczke wojskowa wermachtu ojciec lub dziadek w tym byl tacy od razu maja do reki 17e wiec o czym my mowimy jedz do tych polskich posrednikow to ochlapy amsz tylko prezesi bryki zmieniaja a ty ledwo 1000e i pod pregezem krzykiem (usunięte przez administratora) wypnij jedna z druga na nich sama na wlasna reke szykaj pracy a napewno znajdzisz pozdrawiam

@Brygida

bylem w innym zakladzie ok 200km dalej niestety jest taka kasa to nie 5e na godzine mialem 9e netto natomiast na cnc jka praktyke bym mial oferuja nawet 24e godzina to nie posrednicy polscy a wy sie czepiacie polskich szefow robicienna prezesa bryke nie dla sebie znasz jezyk pokaz co umiesz i masz kase

carni
@Brygida

jestem ciekaw gdzie tyle zarabiasz na dziale chyba jako kierownik ja tam przerobiłem 5 lat i wyplata na rozbiorze wieprzowym to 1200-1300 euro

Alutka

Wiecie co,niestert ale zaczyna sie od zera,zeby cokolwiek w osiagnac,a jak sie nie chczyce pracowac tpracowac tych nie bd mial,najlepiej tylko lezec i pachkoniec,osobiscie mam tam faceta i nie narzeka,ciezko bo ciezko,ale jakos wytrzymuje,wszystko zalezy od zalezysoby indywidualnie. Da sie zarobic jak dla pary :-) warunki? Jak warunki,faceci przewaznie maja balagan,z tego co mi wiadomo to kobiety,pary i facecie w innych budynkach,zreszta czego mozna byloby sie spodziewac w zakładach miesnych. Niestety,to polska firma,ale na terenie Niemiec i trzeba jednak tych rygorystycznych zasad niemieckich przestrzegac.Tym bardziej,ze jest to firma na europe.pozdrawiam

@Alutka

bzdur nie pisz jak nie bylas nie pracowalas to nie wiesz i co p ,,,, ś ,,,,, chcesz wiedziec pasuje ci takie okreslenie jest to na codzien nie przyjemne epitety sa na kazdym kroku jak nie rozumiesz jezyka niemieckiego to i pracujesz i glupio sie usmiechasz patrzysz ze pare euro zostanie i finito tam zyc pracowac to nie takie kokosy jedz sobacz dopiero pisz

Brygida
@yyy

O CO CI CHODZI??że Alutki facet nie narzeka?? - przecież pisze wyraźnie ,,że jest mu ciężko- ale jakoś daje rade"- nie pojechał tam ,,leżeć i pachnąć" tylko do roboty- chyba wiedział przed wyjazdem ,ze jest tam harówka, i wcale nie ma wielkich zarobków -ale woli to - niż siedzenie w domu i czekanie aż mu ,,kaszka manna " z nieba spadnie!! - Brawo Alutka ,że masz faceta z jajami i nie płacze tylko pracuje .A inni wolą siedzieć i pić ,,za kuroniówkę" matki albo żony niż się wziąć do roboty .

daniel

Mam pytanie czy w Redzie ktos z was pracuje i gdzie jest polskie biuro

Lali
@daniel

(usunięte przez administratora) kamery w szatniach i toaletach przed kradzieżami. oszusywa na całej lini. Obejrzyj to , mnie zniechęcił kierowca busa , wywoził masowo z Redy schorowanych ludzi ,którzy opowiadali po drodze jaka tam jest praca w tej mordowni. drugie przez co zrezygnowałam z tej pracy były zarobki. W biurze w PL dowiedziałam się,że z nadgodzinami i premią dostanę na rękę 1000 euro. Żart??

prawda
@Lali

nie prawda. nie ma kamer na szatni i w ubikacjach. Nie wciskaj kitow

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG