Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Ada

Czy to prawda że wbrew przepisom firma nic nie wypłaca za urlop?

york
@Ada

a co ty to dopiero wiesz agencje niemieckie za urop nic nie placa masz tylko dni wolne usprawiedliwione to jest ten urlop niemieckiej agencji pracy jak robisz bezposrednio w niemieckiej firmie to owszem masz ale poprzez tych oszukancow zapomij

Julita

@Polak czyli, jeżeli dobrze zrozumiałam - pracujesz w Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher już naprawdę długo? Czy w ciągu tych miesięcy Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? To rownież ważna informacja dla tych, którzy szukają takiego miejsca zatrudnienia na dłużej.

@Julita

Pewnje ciagle sa takie same

Polek
@Julita

Tak moje warunki się zmieniły na gorsze.

Julita

@Krystek Czy już zdecydowałeś się aplikować do firmy Tonnies-Fleisch Gutersloher? Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? @Ola57 Przykro mi, że Twoje oczekiwania finansowe nie zostały spełnione, ale musisz jednocześnie pamiętać, iż na forum publicznym nie wolno posługiwać się wulgarnym słownictwem. Co możesz nam jeszcze powiedzieć o pracy w tej firmie?

Julita

@Adam Rozumiem Twoje rozczarowanie tym pracodawcą. Czy mógłbyś jednak nieco rozwinąć swoją wypowiedź, wzbogacić ją o jakieś szczegóły? Bo ta zdaje się mało mówić innym użytkownikom forum o pracy w Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher.

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Najgorsza firma w Niemczech Jaka moźe być Traktują ludzi jak Jeleni Za marne wynagrodzenie

Julita

@BURY Z pewnością masz rację. Praca w takim zakładzie wymaga na pewno nie tylko wytrzymałości fizycznej, ale i psychicznej. Pracujesz albo pracowałeś w Zakładzie mięsnym Tonnies-Fleisch Gutersloher? Czy możesz nam zdradzić jakieś szczegóły odnośnie tego konkretnego pracodawcy? Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla osób, który planują złożyć tam CV.

Dziagna

No tak ogłaszają nabór do pakowania wędlin A tu rzeznia suuuper kombinacje.... Pozdrawiam

BURY

w takich zakladach to bardzo ciezka praca

Julita

@blebkr, to co opisujesz wydaje się nie spełniać żadnych kryteriów umowy, którą pracodawca musi zawrzeć z pracownikiem przed wyjazdem za granicę. Jaką umowę miałeś z Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher? Podstawowe warunki powinny być Ci w niej zapewnione. @Thar, niedawno @joana, dodawała na forum informacje o aktualnym zatrudnieniu.

Thar

da sie tu jeszcze przyjechac do pracy? dajcie znac mailowo adam.profus@gmail.com

Karol

Podpowiedzcie jak skontaktować się z firmą? Podoba mi się ich oferta.

yyy

jak widze to wy polacy nie umiecie pracowac myslicie ze kasa lezy na ulicy przeliczacie jeszcze przed wyjazdem ile zarobisz itd w rzezni tam trzeba za pier d allaaac tempo na you tubie widzialem ten zaklad caly proces technologiczny uboju rozbior wynik koncowy do wysokoskladowania w chłodni calkowita sterylna higena sprzatanie chemia dezynfekcja ciecie pila tarczowa kazdorazowo moczenie w srodku odkazajacym przed bakteriamy salmonella wiec nie narzekajcie wydajnosc 20tys sztuk an szychte na 8godzin ja w berlinie we fleisch 8tys zobaczcie 2,5 raza wiecej najwiekszy zakład w niemczech w europie wiec zastanowcie sie dobrze zanim pojedziecie jka umiesz dasz rade bedziesz pracowal jak nie to niestety won do polski tak niemcy mowie

Brygida
@yyy

Co to znaczy :,,jak widze to wy polacy nie umiecie pracować..... "- to są twoje słowa!!! To kim jesteś???Nie Polakiem???

yyy

ja robilem w niemczech to sa slowa niemcow nie moje tak niemcy nas okreslaja to ty jestes gnida jak nie nasz jezyka co mowia to masz za sswoje tempo tempo tempo straszny system higeny laboratoryjnej fryce sa bezposredni nie lap za slowka ja pisze co niemcy mowie bezposrednio

Bez Nicku
@yyy

Robiłem tam parę lat temu higiena to jest tylko jak się wchodzi na hale a póżniej można o niej zapomnieć.Ale widzę że ty jesteś zachwycony tym wszystkim.I nie pisz że Niemcy tak mówią bo napisałeś że tzn że ty już Szwab jesteś nie Polak.Żal Mi Ciebie zejdz na ziemie człowieku.Nie fatyguj się odpisywaniem bo w każdym komentarzu to samo pleciesz czyli bzdury

@Bez Nicku

co do polskosci to moza mam wiecej jak ty mam za soba 2 prpradziadkow krolow polski na wawelu scisle zwiazanych z polskim narodem tu popatrz wstecz 4 pokolenie lub dalej to sie okaze ze szwed holender jacwing rosjanin czy amerykanin wiec to ze sie urodziles w polsce gwarantuje twoja polskosc i nie wyzywaj ludzi od szwabow bo moze sie okaze ze ty bardziej masz z tym doczynienia

@Bez Nicku

w niemczech trwa karnawal karnawal ponizenia i nienawisci do polski zobacz kuriozalna instalacje na imprezie w diiseldorfiee nawe t tvp pokazywli to

XyZ
@yyy

Haha takich głupot jeszcze nigdy nie słyszałem ;) Ta cala ' higiena ' jest tylko wtedy gdy ma przyjść kontrola, byłem robiłem - codzienne bóle rąk pleców na mieszkaniach się skarżą ludzie na ciągłe bóle ale zarobić trzeba by jakoś żyć więc robią. Większość osób to osoby starsze które pracowały dawniej za lepsze pieniądze teraz się pozmienialo ledwo 1000eu na rękę za 200h miesięcznie - w Polsce będzie ciężko im znaleźć pracę ic więcej nigdy nie robili to zostają tu i sie zażynają Obóz pracy nic więcej Nie polecam nikomu ;)

Blebkr
@yyy

Jak śmiesz powiedzieć że Polacy nie umieją pracować. Pewnie jesteś pseudo brygadzista.ten co niby umie niemiecki perfekt co lewemu w (usunięte przez administratora) włazi.przyznaj sie.moja praca zakonczyla się na 8 miesiacach. Perfekcyjna produkcja gdzie się pytam.w TUNNIES WEINSSENFELS . Śmiech. Zielone mięso mielone z podłogi.a linia Polaków łopatka to banda pijaków .pracuje z nimi kilka pań .to one są wyzywanie od najgorszych przez młode osoby. Kary za niestawienie się w pracy to tylko wymyśl koordynatora i jest karalny.pisze bezosobowo bo (usunięte przez administratora) lewego potrafi się mścić.przede mną ostatnie dwa tygodnie tej orki tego poniżania i do domu.a i euro wcale nie boli gdy jest godnie zarobione.a i mieszkania .w slamsach chyba jest lepiej karaluchy złodziejstwo po 5 6 osób na mieszkaniu .zajadę do Polski to może się udam do konsulatu i zgłoszę jak to się fajnie pracowało

Konrad

Nie ma chętnych do pisania? Słyszałem sporo dobrego o firmie , może dlatego nikt nie pisze?

Darek

Znalazłem pracę na rozbiorze w Herzberocku. Inaczej niż ten przemiał w Tonnies. Tam odzierają ludzi z godności... tu przynajmniej hotel blisko, biuro polskie jest i wyplaty na czas. Szukajcie firmy JOB COMPLEX. To nie agencja pracy, zatrudniaja bezpośrednio bez rąbania kasy...

karino
@Darek

Jak tam jest herzebrock.mam jechac za tydzien na rozbior.chce sie uczyc.dajcie znac czy jest szansa i jaka kasa na poczatek

bolo

Jaks panienka co jej sie nudzi?

Anka
@bolo

czego szukasz? pracuje w Tunisie

karino
@Anka

Mam pytanie chce jechac do rzezni w hezebroc clarzhon ponoc jest tam lepiej.dajcie znac

Tygr

Jak tam tak źle to poco tam pracujecie, boicie się ze waz zwalnia i dlatego taka opinie piszecie.

Julita

@Robson, pytałam o te rzeczy ze względy na wypowiedź użytkownika @Xxxx, Ty odnośnie godzin i wypłaty piszesz z kolei co innego, niż kolega wyżej, więc może to zależy od firmy? O mieszkanie też pytałam ze względu na wspomnianą wypowiedź, było tam napisane, że jet bardzo drogo, więc pomyślałam, że może na własną rękę jest taniej.

Julita

Takie porównania @xyz niczemu nie służą i są naprawdę bardzo krzywdzące dla zakładu bo w sumie nie podajesz co tak naprawdę może przemawiać za takim stanem rzeczy. Podaj konkretne warunki wtedy ktoś poszukujący pracy będzie mógł przeczytać jak jest naprawdę.

Miro

Ja pracuje w firmie ktora kupil tonnies, narazie wszystko zostalo tak jak wczensiej, pozatym ze doszlo wiecej pracy, ow tonnies stwierdzil ze skoro daje sie przerobic 1000 ton tygodniowo to i da sie zrobic 1300. Wszystkim tym co przyjezdzaja z polski to pracy u tonniesa proponuje sie bardZo zastanowic.... wczesniej mial lihefirmy teraz stwierdzil ze po co ma placic komus jak moze sam wszystkich (usunięte przez administratora)

gość
@Miro

Tzn, że Tonnis zmienił nazwę? to jak się teraz nazywa, a czy mają też oddziały we wschodnich niemczech?

ŚMIECH NA SALI

Szanujmy się , serio... nie pracujecie tam ludzie

ZANETA

ja pracowałam 7 lat w Tonniesch Fleisch pracowałam na różnych działach SB TK Wakum ostatnio na DZIALE CHINY prace bardzo dobrze wspominam warunki mieszkaniowe bardzo dobre przez te lata razem z mężem wybudowaliśmy sobie duży dom więc zarobki były naprawdę bardzo dobre WIĘCEJ CHĘCI PRACY MNIEJ NARZEKANIA

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG