Opinie o STALMAX J&J Jacek Wojdecki w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STALMAX J&J Jacek Wojdecki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w STALMAX J&J Jacek Wojdecki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMAX J&J Jacek Wojdecki w Kutno

admin

Twoja opinia o Stalmax J&J Jacek Wojdecki Kutno jest pilnie potrzebna osobom starającym się o zatrudnienie. Dodaj komentarz i stań się ich doradcę w zawodowym wyborze.

Kami
@admin

Jeżeli chodzi o pracę to odradzam. Bhp w tej firmie nie istnieje. Brak odzieży roboczej i ochronnej ze strony pracodawcy. Praca w tej firmie jest skierowana do osób którym nie zależy na umowie o pracę, a co za tym idzie o świadczeniach związanych ze świadczeniem stosunku pracy. Praca w tej firmie skierowana jest głównie do osób które lubią alkohol. Pan Jacek toleruje a nawet pochwala takie praktyki. 200 wódki w samochód i do roboty. W przypadku gdy coś się stanie to u mnie nie pracujesz.

Stach Nowy wpis
@Kami

Co ty gadasz co dzień rano jest alkomat wydmuchasz i wypad

Jachu Nowy wpis
@Stach

stachu jaki alkomat? mnie nigdy nie proponował dmuchanka a wypad mi zrobił jak chciałem umowę

Jacek Nowy wpis
@Kami

Co za bzdury zapraszam do siebie i się przekonasz. Po pierwsze zero alkoholu, po drugie wszyscy mają zapewnioną odzież. Jeśli masz odwagę kłamco zapraszam

Jak w STALMAX J&J Jacek Wojdecki wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Hanna

spawaczy podobno nie było tu trzeba a co z innymi stanowiskami? pyta, bo widzę, że firma reklamuje się na stronie www ale też innych portalach. kto tutaj to obsługuje? tak samo co z obsługą klienta?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Stalmax J&J Jacek Wojdecki Kutno? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jest wypłata tygodniowo do ręki

Jolanta
@Anonim

Tygodniówka? Niby fajnie, ale w takim razie zastanawia mnie umowa. Jest normalna?

@Jolanta

Umowa jest na 1/4 etatu caly etat lub 1/2 etatu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STALMAX J&J Jacek Wojdecki? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kutno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
Welder

Czy potrzeba do pracy Spawaczy.?

@Welder

Nie, sami robią ogrodzenia sami spawaja

Zostaw merytoryczną opinię o STALMAX J&J Jacek Wojdecki - Kutno

• Jak się pracuje w STALMAX J&J Jacek Wojdecki?

Zobacz opinie na temat firmy STALMAX J&J Jacek Wojdecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STALMAX J&J Jacek Wojdecki
  • Reymonta 21