fomar borgautomotive

Marki

Opinie o fomar borgautomotive

foch 2010-01-27 07:23:39
witam Pracowałem kilka lat w fomarze, jak teraz rozmawiam z kolegami to nic się nie zmieniło firma jest cały czas w dołoku finansowym albo robi to celowo albo nie potrafią tą firmą zarządzać.Przyjęcia jak są i trafi się w dobry okres to można dłużej popracować, a jak w przejściowy że potrzebują na jakiś czas pracowników to może kilka miesięcy. Jak zmienia się zarząd albo właściciele to wtedy potrzebują ludzi, raczej jest kumoterstwo
anonim 2011-04-29 14:28:11
Czy ktos coś wie na temat sytuacji w FOmarze? produkują tam jeszcze na Okólnej czy zwijają żagle?
Kret 2012-05-31 16:29:06
Sorry Panie Asus ale czego się spodziewasz podejmując pracę przez agencję PRACY TYMCZASOWEJ i podpisując umowę o pracę TYMCZASOWĄ?
Ponad połowa pracowników pracuje na etatcie w Fomarze, reszta przez agencje.
kamil 2016-05-18 08:57:11
prosferuja pod nazwa formar wiec cyba nie zmieniali nazwy nie wiem dlaczego piszecie , ze zmienili produkuja nadal tez elementy układu hamulcowego siedziba jest w Stanach ale to tam zaszły jakies zmiany i zaklad przejął jakiś drugi rownie duzy, wiec powiekszyl tylko swa powierzchnie
Zostaw swoją opinię o fomar borgautomotive - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fomar borgautomotive