Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Oleg

Tak,przeprowadzanie za plecami wywiadu o pracowniku,co jak i dlaczego,sami nakręcają spiralę nie porozumień pomiędzy zmianami,aby tylko skłócić i jedni na drugich donosić,czasy (usunięte przez administratora) to minęły,brak ludzi do pracy śmieszna stawka godzinowa brutto.

Cicia
@Oleg

Ale kazdy ma swój rozum. Jak ktoś decyduje się donosić na współpracownika to jest zwykła (usunięte przez administratora) i chce się podlizać kierownikowi. Szczególnie tyczy się to magazynu, bo tam to plaga takich osób.

Kompan

Powiem tak, zjadłem zęby na różnych śmiesznych firmach i ich warunkach i naprawdę nasza firma jest w porządku. Ja mogę polecić, jeśli ktoś chciałby tu startować.

Baran
@Kompan

Na jakim stanowisku pracujesz?

Baran
@Kompan

Jeśli można spytać, bo różne rzeczy na gw widziałem

@Baran

elektryk automatyk

@Baran

elektryk automatyk

@Kompan

sorry, coś mi się przeglądarka zacięła i dwa razy się dodał komentarz

nemo

Jak długo czeka się na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej? Byłem jakiś tydzień temu i jeszcze nie mam odpowiedzi, to znaczy, że mnie nie przyjęli czy jeszcze poczekać na feedback?

kleo
@nemo

myślę, że tak z dwa tygodnie możesz czekać, pewnie zależy ile mają kandydatów do rozważenia

@kleo

W sumie jest jeszcze okres wakacyjny, więc może temu trzeba też dłużej poczekać

@kleo

Dam im jeszcze czas

polek

moim zdaniem zarobki tutaj są w dobre w porównaniu do innych firm

@polek

i jest od początku umowa o pracę, jak zaczynałem to dostałem od razu na rok

Okar
@polek

A najpierw jakiś okres próbny?

Prrrr
@Okar

W umowie na rok są trzy miesiące okresu próbnego tak skonstruowana jest umowa po tym okresie przychodzi info z kadr co dalej z tym panem

Pracownik Biurowy

Bardzo dobrze prowadzona rekrutacja. Za każdym razem otrzymywałem informację zwrotną.

Pytania dotyczyły przede wszystkim mojego doświadczenia i problemów do rozwiązania

Widzę że firma bidna ale solidną, zarobki które proponują to zarobki bardzo niskie w porównaniu do innych firm np. Mechanik otrzymuje 3200 brutto kpina a na utrzymaniu ruchu 4200 żałosne za taką kasę to ludzie 5 lat temu pracowali już teraz wiem dlaczego tyle wolnych etatów mają

ciekawy
@Nowy

Taak ? A na ogłoszeniu jest napisane, że w dziale produkcji 3800 brutto, a w dziale technicznym widzę od 4150 do 5000 brutto. (usunięte przez administratora)

ciekawy

A za to nie usuwa obrażliwych wpisów pod adresem firmy ? Czyżby o to chodziło, aby podkrecać czytelnictwo ? Nie ładnie

@ciekawy

Chyba inne ogłoszenia czytamy.., ale to i tak nic nie zmienia bida jak na 4 brygadówkę

Stary
@Nowy

Nie chcemy tu takich jak ty co tylko są dla pieniędzy. Jestesmy ParadyzTeam i pieniądze nie mają znaczenia. Firma płaci tyle na ile ją stać to jak się nie podoba to się zwolnij. Takich jak ty to należy tępić i zwalniac.

Ciekawy

to jeden z tych zwolnionych tak szczuje ludzi na siebie. Kogo obstawiacie?

Jo
@Ciekawy

Ja nawet się nie zatrudnienia za taką kasę się nie opłaca

Shriek
@Jo

Jak się komuś nie opłaca, to się nie zatrudnia. Tyle, zero filozofii. Są osoby, którym taka kasa odpowiada. Zwłaszcza, że jak na warunki rynkowe, to zła nie jest.

(L)
@Stary

Czytam i nie wierze.Stary woli siedziec w pracy niz z rodzina w wigilie,wielkanoc i inne swieta.i jeszcze pieniadze nie maja znaczenia????????

Jo
@Shriek

Nie wiem gdzie mieszkasz ale na moim rynku warunki płacowe są lepsze.

Nom
@Nowy

Są tez inne stanowiska, gdzie suma, która oferują jest... Żałosna. Na magazynie, co nowo przyjęty człowiek to ma inną stawkę, najczęściej lepsza niż starzy pracownicy. Sporo osób im uciekło i planują to zrobić kolejni.

@Nowy

no to sie troche pozmianiało od tamtego czasu z tymi zarobkami, powiem ci

mess

Jaki system na produkcji? 4 brygady?

Tak, 4 brygady

Godziny rozkładają się na 6-14-22

Ogólnie pracę polecam

@mol

Dobra, tak myślałem

@mol

Dzięki

Suwmiarka

Ekipa rewelacja, naprawdę można, bez problemów dogadać się tutaj z ludźmi, nigdy wcześniej nie miałam lepszych współpracowników :D , a szefostwo jest najlepsze z wszystkich szefostw jakie dane mi było spotkać. Każdy uczynny, pomocny. Atmosfera w pracy jest luźna i przyjazna, a co najważniejsze - przełożeni nie traktują Cię z góry, traktują Cię na równi z sobą. Pozdrawiam magazyn, buziaczki kochani :*

Monstera
@Suwmiarka

Długo już pracujesz?

Suwnica
@Monstera

Będzie już rok

Opinia

Pracuje tutaj od przeszło roku. Czasem jest ciężej czasem lżej. Kasa się zgadza, wypłata w terminie. Ludzie spoko atmosfera zmienna i zależna od natłoku pracy. W porównaniu z poprzednim pracodawcą jest o niebo lepiej.

@Opinia

a na jakim stanowisku jesteś albo dział chociaż? Bo pewnie też się opinia bardziej do tego odnosi niż całej firmy nie?

Małgorzata
@joki

A to masz jakieś awersje, że nie wierzysz w całość firmy?

@Małgorzata

Nie mam żadnych, ale różnie bywa, stąd pytanie

@joki

Pracuję w dziale technicznym, ale opinia dotyczyła całej firmy ogólnie

Dzięki za odpowiedź

Leonardo

Jest gdzie zjeść obiad w spokoju? Jakaś stołówka czy inna kantyna?

@Leonardo

Mamy stołówki pracownicze, więc bez problemu znajdziesz miejsce do zjedzenia obiadu

Leonardo
@pl

Ok, tak myslałem, ale wolałem się upewnić

Wanda
@pl

A ile jest przerwy na jedzenie?

@pl

a jakieś dofinansowanie może?

@pl

i czy spoko jakieś te obiady przynajmniej

@Kia

kwestia gustu, ale takie normalne

@pl

Ale w sensie , że kto ma obiady sponsorowane przez firmę? Bo jakoś sobie nie przypominam , żeby pracownicy otrzymywali jakiekolwiek dofinansowanie do jedzenia ????????

pl

a gdzie ja coś takiego napisałem?

pl

wskaż mi, bo ja nie widzę.

pl

padło pytanie o to, ale ja na nie nie odpowiadałem, więc nie dopisuj teorii

@pl

no właściwie to tak, ktoś powie tak inny nie, więc do oceny samemu

tylko zapytałem...

Kia

i nie zamierzałem kogoś tym zdenerwować czy coś

@Kia

no nic złego w pytaniu nie było

@Kia

ale mśle, że juz wyjaśnione

myślę*

@Kia

także nie ma co dodawać, ani za co przepraszać

Mao

Na magazyn szukają tylko osób z uprawnieniami na wózki?

bati
@Mao

skoro tak jest w ogłoszeniu to pewnie tylko

Lidia
@bati

nie ma szans zrobienia kursu na wóżki na koszt pracodawcy ?

@bati

Nie wiem czy tak jest w ogłoszeniu, nie widziałem ogłoszenia na magazyn, więc dlatego pytam tutaj

bati
@Lidia

jestem kandydatem, nie wiem takich rzeczy

Obecnie tak

@Mao

Jest oferta, ale skoro nie masz uprawnień, to cię ona raczej nie interesuje

@Lidia

Szukają osób z doświadczeniem, więc to by się średnio kalkulowało.

@Jax

A przyjmują na jakieś inne?

@Jax

Tak bez uprawnień

@Mao

Dlaczego nie poszukam ofert sam?

@Mao

Przejrzyj wymagania i będziesz wiedział co i jak

@Mao

Wiesz, nie możesz oczekiwać, że wszyscy się rzucą, żeby zrobić za ciebie coś, co możesz zrobić minimalnym nakładem wysiłku ;)

Pracujaca
@Lidia

Nie ma. Na wlasny koszt. Lata temu byla taka możliwość ale bie teraz

aff

W porządku firma. Okej warunki, fajni ludzie.

Janusz
@aff

Czym się konkretnie tu zajmujesz? Od dawna tu pracujesz?

aff

Ja się nie wdaję w taką dziecinadę, więc może dlatego. Oczywiście, że nie lubię się z każdym, ale dużo osób jest serio spoko. Nie ma co uogólniać.

seneka

ale to chyba nie musi być tak w każdym dziale firmy nie?

on
@seneka

pewnie, że nie musi i nie jest

Edzia

Ludzie. Zastanówcie się nad sobą, czy naprawdę tak was zadowala fakt, że robicie żeby tylko ten drugi miał gorzej?. Latanie do przełożonych i kombinowanie jakimiś donosami i plotkami daje wam poczucie wyższości, jesteście szczęśliwi?. Wazelina i wazelina na magazynie.

@Edzia

Na magazynie ? Czyli gdzie ?

seneka

Jest więcej magazynów, że pytasz? Czy o co chodzi?

@seneka

Magazyn dzieli się na strefę - zaladunkow rozladunkow kompletacji , - logistyka , dział zamówień Więc pytanie jest chyba dobrze skonstruowane nie sądzisz?

Okej, dziękuję za info

seneka

Nie pracuję tu, więc nie wiedziałem, stąd zdziwienie

alojzy

czy na stanowiskach fizycznych dostaje sie normalnie umowe o prace? jest jakaś szansa na umowe na czas nieokreślony?

@alojzy

tak normalnie umowa o prace

@alojzy

ja mam na razie na rok, ale mówili, że można

(L)
@alojzy

Normana umowe tak ale normalne wynagrodzenie juz nie…

@(L)

zależy jak dla kogo

Wanda
@ssd

Jak to zależy dla kogo? To które stanowiska mają spoko pensję?

@Wanda

no w sensie, że dla każdego "normalna pensja" może mieć inną wartość i nie jest to obiektywne

@Wanda

a skąd ja mam wiedzieć ile sie zarabia na każdym stanowisku

lupus
@Wanda

Myślę, że firma ma jednak swój standard, więc podejrzewam, że na wszystkich jest całkiem "spoko" - chociaż szczegółów nie znam, ale nawet ja na stanowisku fizycznym nie narzekam

Emilia
@ssd

od pierwszych dni? czy najpierw zleceniówka?

@Emilia

Ja miałem odrazu o pracę

Są jakieś dofinansowania do czegoś czy jakiś socjalny?

Jest pakiet socjalny

@Luk

A możesz coś więcej o tym?

@Luk

Jestem zainteresowany jak to wygląda

@123

Grusza, dofinansowanie do wakacji dla dzieci,

@123

A i jakieś świąteczne dodatki, ale nie wiem co, bo nie pracowałem w święta

A no okej

Tak z dodatków to tyle?

@Luk

dzieci akurat nie mam więc mnie to nie dotyczy

@123

Wiesz no wymieniłem to, co akurat pamiętam

@123

Nie miałeś czegoś dokładniej w ofercie?

@123

To na rozmowie chyba możesz dopytać o to nie?

karot

Interesuje mnie czy jest stabilnie? Dużo pracy? Bywa mniej lub więcej w jakimś czasie?

Cinamon
@karot

Stabilnie. Pracy sporo, ale do wyrobienia. Nie za bardzo rozumiem ostatnie pytanie.

@Cinamon

jakieś nadgodziny np?

@karot

jak to w pracy zazwyczaj jest sporo do zrobienia

@ssd

to odnośnie tych nadgodzin?

@karot

odnośnie pierwszego pytania, przecież jest odnośnik i widać

@ssd

a, nie klikałem tego nigdy, nie wiedziałem, ze się podświetla wtedy pytanie

to już wiesz ;)

@ssd

człowiek uczy się przez całe życie, czy coś

a tak, tak mówią

miro

o co chodzi z tym procesem adaptacji co jest na ogłoszeniu? to jest czas na jakieś szkolenia, żeby się nauczyć pracy na danym stanowisku? rozumiem że w tym czasie normalnie się już pracuje tyle że ktoś pomaga?

Damian
@miro

Też chętnie się dowiem jakichś szczegółów, skoro już jest na ofercie.

@miro

adaptacja = przystosowanie się, więc tak jest jak mówisz

@suss

okej, zastanawiałem się po prostu czy jest to coś odbiegającego od normy, skoro wspominają o tym. znaczenie słowa doskonale znam

dzięki za odpowiedź

@miro

i złożyłeś papiery na jakieś stanowisko?

tak

@suss

ale zaraz przed świętami, więc póki co brak żadnej odpowiedzi, ale to zrozumiałe

@suss

na wózkowego złożyłem, jeżeli cię to interesuje

@miro

a tak z ciekawości spytałem kto tu do nas zamierza przyjść

Edyta
@miro

Ciekawe, dostałeś odpowiedź? Kiedy zaczynasz i na ile się dogadałeś na rękę? :)

@Edyta

tak, dostałem, ale z to na ile się dogadałem to moja sprawa

matinee
@Edyta

A co Edzia, planujesz dołączyć do wózkowych?

Edek
@matinee

Ludzie tutaj lubią zaglądać drugim w portfel... I zagryza drugiego nawet o złotówkę.

matinee
@Edek

No widzisz, nigdy tego nie rozumiałem. Swoje mają pod nosem, a do innych patrzą

Bullet

Czy jest jakiś minimalny okres posiadania doświadczenia na magazyniera? (wózki). Bo doświadczenie mam, ale bardzo niewielkie - kilka miesięcy. Oczywiście posiadam uprawnienia. Czy małe doświadczenie jest dużą przeszkodą, czy liczy się, że cokolwiek robiłem w temacie?

hm?
@Bullet

a nie masz w wymaganiach tego napisanego?

@hm?

No jak widać nie ma, bo pytam, żeby się dowiedzieć...

@Bullet

Nie ma określonego minimalnego okresu posiadania doświadczenia, jeżeli uważasz, że dajesz radę i potrafisz to robić, to ja nie widzę przeciwskazań, żebyś spróbował

Bullet

Czyli w ten sposób, to dobrze. Dzięki! Słyszałem, że spoko robota dlatego wolałem coś tego dowiedzieć przedtem.

temor

A jakie są godziny pracy/zmiany?

@Bullet

Jako kandydat miało być, nie zauważyłem tego statusu wcześniej

6-14-22

Czyli dwie zmiany tak?

3. 6-14,14-22, 22-6

@baterflaj

aaaa okej, to inaczej myślałem

@temor

spoko, dlatego rozwinąłem. jednak na te nocki się trzeba nastawić.

@baterflaj

Jasne, dzięki. Nocki nie problem dla mnie, ale dobrze wiedzieć

@baterflaj

I weekendy też pracujące?

ktos

Taaaa. strasznie nam cie brakuje ha,ha,ha. Brakuje tego chaosu, płaczu po korytarzach "bo się zwolnie" ha , ha, ha i awantur o byle co. Teraz wieje nuda. Plany robione, nikt się nie zwalnia. nuuudddaaaaa.

Opinia

Pracuję tu już chwilę. Nie jakąś długą, ale obraz jakiś mam, jak i wyrobione zdanie. I serio, to jest naprawdę niezła firma. Trochę w swoim życiu przeszedłem, więc mam porównanie. I naprawdę CP wypada bardzo dobrze w tym konkursie. Wiadomo, że to nie tak, że wszystko w 100% mi pasuje i uważam, że firma nie ma wad, bo tak nie jest. Ale po prostu uważam, że jest uczciwa, ludzie są świetni i dobrze mi się pracuje.

@Opinia

Cześć, zdradzisz na jakim stanowisku pracujesz? Bo chciałbym mieć rozpoznanie czy to opinia o pracy w administracji, czy fizycznym stanowisku.

@Dvorak

mechanik, a ty na jakie stanowisko się wybierasz tak z ciekawości

@Opinia

Na operatora więc co innego ale i tak coś już wiem. Zobaczymy czy się odezwą.

Długo się czeka?

@Dvorak

rozumiem, że pytasz o czas odpowiedzi z ich strony

@Dvorak

dość szybko chyba dostałem odpowiedź

@Opinia

Tak tak, to mam na myśli

@Opinia

Okej, w sumie rozumiem, że takich rzeczy się raczej nie pamięta, więc na ten moment taka informacja musi mi wystarczyć. Dzięki

@Dvorak

No tak, dni nie odliczałem, nie notowałem, a że brałem udział w kilku rekrutacjach, bo intensywnie szukałem pracy, to kompletnie się nas tym nie skupiałem. Plus nawet jeśli bym wiedział, to żaden wyznacznik, tylko moja jednostkowa sytuacja.

na tym*

@Opinia

Tu się zgodzę, czasami się robi nawet chaos, tak z doświadczenia wiem, jeśli chodzi o cały proces szukania roboty. Zobaczę w takim razie po prostu

lolo

na produkcji widziałem że macie 4brygadówke a ja niegdy nie robiłem tak i zapytam. jak się pracuje w takim trybie? idzie się do tego przyzwyczaić? rozumiem że jakoś jest to poukładane tak względnie żeby można było się wyspać po nocy w pracy no nie?

onar
@lolo

I tak, jest to tak rozłożone, żeby się dało żyć normalnie i funkcjonować.

@onar

Czyli na przykład jest tak, że w jednym tygodniu się przychodzi na pierwszą w drugim na drugą? Czy jakoś pomieszanie?

@onar

Przepraszam jeszcze ale jest jakiś grafik na miesiąc czy jakiś dłuższy?

UUU
@lolo

napisze ktoś??? też bym chciał wiedzieć a nie widziałem nigdzie info o tym

zmiana
@lolo

zazwyczaj w systemie 3 zmianowym na 4 brygady się po prostu pracuje na zmianę. tydzień rano tydzień popoludniu tydzień noc i od początku

Odp.
@zmiana

Tak i jak sie przyzwyczaisz to ma to duzo plusow.

@Odp.

opowiesz o nich? bo tak jak pisałem to dla mnie nowość zupełna

aha
@lolo

Dla mnie dużym plusem jest to, że nie ma problemu z załatwieniem czegoś w urzędzie. Nie musisz brać wolnego, bo możesz to załatwić np w tygodniu kiedy masz na 2 zmianę

@aha

do przyzwyczajenia tylko na początku trudniej. potem sobie organizujesz tak żeby jakoś w miarę grało i idzie

@lolo

zresztą sobie zobaczysz czy ci to będzie odpowiadać

@Rockk

a można się zamieniać jak jest jakaś potrzeba? istnieje coś takiego?

@kropka

nie bardzo rozumiem o co pytasz

@Rockk

nie wiem co jest tu do rozumienia.

@Rockk

nie pasuje mi powiedzmy jakiś dzień i chcę wymienić się z kimś na inny - czy istnieje taka możliwość

@kropka

Masz na myśli, że np w grafiku masz na 6, a chcesz przyjść na 14?

@Rockk

eh np wypadnie mi akurat teściową zawieść na badania czy inne tego typu cudowne kwestie. zawsze się coś może zdarzyć i jak poprzednio robiłem to jak komuś coś takiego właśnie wyszło z wyprzedzeniem to jak ktoś miał możliwość to się zamieniał

@Rockk

już bardziej tego chyba nie wytłumacze

@kropka

Nie chodziło mi o tłumaczenie co masz w tym czasie do zrobienia, bo zadałem wydaje mi się dość proste pytanie. Na pewno zależy dużo od drugiej strony, możliwości i zwyczajnych chęci do zamiany, ale myślę, że idzie się tu z kimś dogadać

@kropka

Może trochę okrężna odpowiedź, ale nie pracuje tu jakoś bardzo długo i do tej pory raczej ustawiałem sobie jakieś prywatne sprawy pod grafik

Taki los
@Rockk

Generalnie tak, ale różnie się może zdarzyć i sam na pewno wiesz o tym. Czasami nie przeskoczysz. mi np w poprzedniej robocie się zdarzyły dwie takie sytuację i nie było problemów żeby się zamienić bo akurat była taka możliwość.

@Taki los

No mi tłumaczyć tego nie musisz, ja odpowiedziałem jak umiałem chcąc pomóc

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Paradyż sp. z o.o.