Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opoczno

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Lolek 2017-01-29 09:52
Wiem to z doświadczenia.
Bolek 2017-01-29 13:59
Nie możesz znaleźć roboty, bo myślenie masz przedpotopowe i stad te teksty tutaj ?
To było pytanie retoryczne- nie odpowiadaj :-)
Lolek 2017-01-30 21:51

@Bolek
mam stołek i będę w niego pierdział
Dfg 2017-03-04 22:37
Piotruś piszesz z lapka Tępińskiego w godzinach pracy ? Niegrzeczna z ciebie dyrechtora. Zgłoś się po zasiłek w UP w Eopie. No i gdzie ten uśmiech na fotach błaźnie.
ALI NOE 2017-03-06 09:28
DFG wnioskuje że Jesteś osobą dobrze poinformowana w CP....jeśli możesz to napisz coś więcej bo to bardzo interesujące
klakier 2017-03-15 19:50
jak praca na chl?
Nic.k 2017-03-16 08:46
Co się stało z p. Ł. Kardasem? Ktoś wie?
agd 2017-03-19 00:43
Zarobił swoje i na zasiłek. Pracował tylko w CPie. Jak wieczorowe damy po Toruniu. Zero wiedzy.
hhh 2017-03-26 03:12
Świetny tekst propagandowy. Tylko dlaczego nie ma chętnych do pracy w tym badziewiu ? Widzę twoje IP już tyle razy . Zacznij kobito rekrutować ......
Tymoteusz 2017-04-04 17:32
Byłem na rozmowie o staż w ceramice. 3 etapy po każdym mówili ze są na tak i że dostanę ten staż. Ostatecznie wybrali inna osobę. Ciekawi mnie jak oni przeprowadzają rozmowę na cały etat? 1o etapów? ŚMIECH....
odp 2017-04-08 23:24
Na odsysanie nie pójdzie , bo pracuje już gdzie indziej. Jeden z panów dba bardzo o to by się zbytnio nie napracowala, czym wkurza do białości reszte brygady.
WIELKANOC 2017-04-16 10:20
Wyzwiska to jedyny sposob w jaki umiesz wyrazac swoje emocje ?
Jest Wielkanoc. Wesołych Świąt.
Lolek 2017-05-14 13:16
Nudy po świętach.
hhh 2017-05-21 21:27
Co to jest zgrana ekipa? Też kradniesz falowniki Omron ? Są na allegro z Paradyża.
Dobra wiadomosc 2017-05-28 06:55
Czy to prawda, ze maja wymienic kierowniczke eksportu? Pewnie awansuja ktoras z juz pracujacych dziewczyn.
Lolek 2017-06-02 20:06
A kto jest teraz kierowniczką eksportu? Na eksporcie zachód był facet, chyba że mówimy o zamówieniach?
Zainteresowany 2017-06-30 15:09
Cześć i czołem wszystkim!
Mam pytanie do osób, ktore juz pracuja badz pracowaly w firmie. Zlozylem aplikacje na stanowisko Merchandisera. Dzwoniła do mnie Pani z CP, 3 krótkie pytania dotyczące decyzji o przejściu do kolejnego etapu.
Pytanie - Jak atmosfera wygląda w firmie? Jaką realną możliwość daje firma przy awansie? Kwestie finansowe uzgadnialem wiec nie jest tak zle, ale boli mnie fakt braku premii przy obsludze tylu województw.
Cos, ktoś może więcej powiedzieć?
Zenek 2017-07-01 03:31
To jest firma jak każda inna. Kasa raczej ograniczona. Nie wiem skąd jesteś, ale warszawskiej kasy to szybko nie osiągniesz. Jakbyś się dostał i drażniłyby Cię pewne sprawy, to raczej nie krzycz o tym głośno. Rób swoje i się nie odzywaj. Ludzie nie lubią szczerości.
Wwa 2017-07-05 19:18
Czy to prawda, ze trzeba zwiekszyc sprzedaz plytek na roznych rynkach kosztem konkurencji?
Plan naprawczy dyr. dyr.Macka....?
WOLF 2017-07-06 15:30
Wyglada mi to tak , ze do konca roku dyr Maciek uratuje sprzedaz odbierajac klientow okolicznej i nie tylko konkurencji.
Zybi 2017-07-06 20:21
Witam
Tez do mnie dzwonila zCP dobrego wrazenia nie zrobila standardowe pytania jak na kazdej rozmowie o prace, na decyzje o dalszym etapie czekac trzeba dwa tygodnie . Tez Mi mowila ze premii nie ma. Podobno szukaja trzy osoby na to stanowisko.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.
cennik 2017-07-07 14:05
3000 podstawy + prowizja 10% wszystko co sobie wiecej zarzyczysz to "warszawskie stawki"
anglik 2017-07-09 00:12
True story bro
ka_em 2017-07-09 11:53
Motto na przyszły miesiąc w CP: dobra praca wyróżnia, szczególnie praca w sprzedaży 3000 do ręki + 12%prowizja. Tylko chętnych brak.
Zainteresowany 2017-07-11 21:06
Cześć Zenek,
Dziękuje Ci bardzo za konkretne informacje. Rzadko się spotyka w internecie, dlatego cenię. Nie jestem z Warszawy, chociaż pracuję dla okolic w innym regionie Polski. Napisałeś to jakbyś mnie znał, uwielbiam szczerość. Aktualnie mam podobnie dlatego szukam innego wyjścia.

@Zybi
Nie będę oceniał pierwszej rozmowy i trzech pytań, które miały zadecydować o moim przejściu do kolejnego etapu rekrutacji. Poza tym nasunęło się Pani jedno kłamstwo, że dzwoniła wcześniej, a dzisiaj nie ma przy sobie mojego CV. Przygotowanie do rozmowy bardzo solidne. Druga Pani która dzwoniła już bardziej kompetentna.

@ka_em
Widzę, że jesteś z wewnątrz. Powiedz, czy szukają kogoś na stanowisko przedstawiciela handlowego? Moje CV gdzieś u nich leży, pytanie tylko czy ktoś zainteresuje się nim ;) 3000 netto + prowizja 12%? W zależności od obowiązków to chyba nie jest tak źle? Pytanie tylko ile trzeba wyrabiać, na jakich klientach i w jakich ilościach. Rozumiem, że umowa o pracę?
Zenek 2017-07-11 23:44
Tak, umowę o pracę dostaniesz, ale oczywiście na czas określony. Będziesz na niej siedział aż ustawowy termin przedłużania na czas określony się skończy. Później o ile wytrzymasz i nie będziesz nikogo drażnił to łaskawie dadzą Ci na czas nieokreślony. Przypadki gdzie komuś nie przedłużano umowy nie są odosobnione. Jeśli masz plan kredytu hipotecznego / zakładania rodziny itp. itd. Ogólnie stabilnej i pewnej sytuacji (wiem nigdzie pewności nie ma) to w tej firmie prędko tego stanu nie zaznasz. Zakładam, że jesteś dość młodą osobą, ale 3k do ręki to nie jest jakiś kokos, jak masz żonę (niepracującą) i 2 dzieci. Mimo 500+ to masz aż 4k na 4 osobową rodzinę. Wszystko zależy od potrzeb. Jako handlowiec dostaniesz:
auto, które ma GPS, który sprawdza gdzie i ile stoisz, komórkę ( z niej możesz dzwonić w opór, ale to raczej standard w każdej firmie) i laptopa. Plany sprzedażowe są wyśrubowane a rynek dość trudny, bo konkurencja nie śpi i sporo inwestuje w "wypieranie innych z rynku". Uczciwie to jeśli masz coś za podobne pieniądze to się tego trzymaj i szukaj czegoś pewniejszego. Pamiętaj Tomaszów/Opoczno to dość małe miasta, gdzie myślenie jest jeszcze "przedpotopowe". Niektórzy myślą, że jest jeszcze okres zaraz po upadku komuny i pracowników można traktować różnie.
Zainteresowany 2017-07-12 21:24
Dziękuje Ci bardzo Zenek jeszcze raz za pewną i konkretną odpowiedź. Rozumiem, że śrubowane budżety w branży płytek ceramicznych to standard? Mam to samo u siebie niestety. Trzy razy w roku kokos w rękach, a później gorzkie śliwki z pestkami. Różnorakie krzyki, żale, tłumaczenia nie przemawiają. Wszyscy wiedzą lepiej, a swoją szczerość i wielkie zaangażowanie mogę schować głęboko.
Masz rację 4k dla rodziny 4 osobowej to żaden pieniądz. Mam czasem wrażenie, że wymienione przez Ciebie miejscowości i jeszcze kilka innych central konkurencji to jest jakaś sekta, jeśli wiesz o czym mówię. Co do traktowania, cóż mogę powiedzieć. Przerabiam to aktualnie więc nic mnie nie dziwi. Potrzebuje "normalności" w tym całym syfie.
Domin 2017-07-14 00:30
Trafione w punkt ????, niestety mieścina mała to i kadra słaba, klika cwaniaczków pozbawiona wyobraźni, a z butów tylko słoma ????????????, między innymi eksport zachód taki słaby - wykształceni, ambitni ludzie nie chcą być pod "chłopkami z Tomaszowa". Z tak słabą kadrą ciężko stworzyć wysoką kulturę korporacyjną, która jest czynnikiem która wiąże pracownika z firmą na lata.
Bonawentura 2017-07-14 08:47
Od przyszlego miesiaca podstawa ma byc 4000 do reki + lepsza prowizja. W CP wiadomo, ze trzeba rocznie podnosic wynagrodzenie o 10% zeby byc lepszym niz konkurencja. No chyba, ze ktos nie chce.
bilans 2017-07-17 08:30
W CP słyszelismy te plotki że u nas obcinają premie i nie ma podwyżek tylko, że pracujemy już nad podwyżkami i premiami żeby zamknąć usta włascicielom,dyrektorom, kierownikom itp.,, konkurencyjnych firm. Ciekawe natomiast jakie podwyżki otrzymają pracownicy u konkurencji??
Dominika 2017-07-20 11:11
@bilans - czyli dementujesz plotki o brakach w wynagrodzeniu? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Ceramika Paradyż sp. z o.o.? Wiecie coś o nowych zatrudnieniach? Nie widzę aktywnych ogłoszeń...
wzrost utargów 2017-07-25 10:50
Każdy z branży słyszał ostatnio tę historie jak się wszyscy handlowcy postawili i poszli porozmawiać z "górą". Wystarczy o szczegóły zapytać naszych handlowców.
I swoje ugrali teraz są zadowoleni z wynagrodzenia. Dali przykład jak się o swoje negocjuje, wystarczy zebrać się i pójsc działami!!!!
nikt 2017-07-25 20:59
Jak to jest my produkujemy i premii nie mamy, oni nie sprzedają a podwyżki maja.dziwne
B 2017-07-26 01:08
Wymienić należy też kierowniczkę z kraju.
Koniecznie.
Kaniel 2017-07-27 22:41
I jak tam po rozmowach na mercha?
szybka sprzedaż=szybki zysk 2017-08-09 14:45
Dlaczego na nowe płytki jest tylko 7 lat gwarancji?? Odpowiedzi niech udzieli dyrektor Maciek.
pracownik 2017-08-12 23:05
O czym ty piszesz . Oni walczyli o pracę i o litość. Sprzedaż spadła o 40 % rok do roku
Obserwator 2017-08-13 07:24
Brednie wypisujesz . Klamiesz na temat ludzi. Tylko po co ?
Dominika 2017-08-22 22:52
@pracownik, @Obserwator - skąd podstawy do wydawania takich opinii o pracodawcy? Co dokładnie dzieje się w firmie? Wasze komentarze są sobie przeciwstawne, dlatego chciałabym zapytać o więcej konkretów, które pozwolą zweryfikować zaistniałą sytuację.
M. 2017-08-25 13:39

Super sprzedaż w tym miesiącu możecie być pewni, że bedą grube premie. Brawo dobra robota!
Marcin 2017-09-04 23:50
Prosiłbym o w miarę precyzyjne informację dotyczące warunków pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego:
-podstawa netto na start możliwa do uzyskania
-wysokość premii /prowizji
-realność planów sprzedażowych (subiektywnie)
-jakie auto służbowe? jak wygląda użytkowanie do celów prywatnych?
-czy samochód ma GPS i czy jest on skrupulatnie rozliczany czy też jest bo jest i wyniki sprzedaży najważniejsze?
-jakich innych benefitów można się spodziewać?
$$$$$$ 2017-09-06 15:28
Wreście zagraniczna sprzedaż płytek CP bije rekordy i pozostawia wtyle konkurencję.
Ucho prezesa 2017-09-07 06:39
Tak,tak. Bije do nieprzytomności. ????????????????. Najpierw bezlitośnie pobiła sama siebie ( ta zagraniczna), a teraz tłucze konkurencje ???????????????????? Aż strach pomyśleć co będzie jak płytki zabraknie.
Król 2017-09-08 08:47
Odpowiedzi
1) 3400 netto
2) 5k na kwartał (jak zrobisz plany)
3) dość trudno je zrealizować (pewnie dostaniesz lipny region)
4) auris, licho jest GPS
5) patrzą co tam tworzysz i gdzie jeździsz, nawet trzaśnięcie drzwiami jest rejestrowane, fakt przewożenia pasażera też. Jak coś to jest to dobry hak, żeby kogoś wywalić.
6) po 400 zł na Wielkanoc i Boże, dodatkowo jakieś 300 na ciuchy. Więcej grzechów nie pamiętam.
Bravo!!!! 2017-09-09 14:05
Na produkcji??? 2100 brutto plus 400zł dodatku jako premia.
Marcin 2017-09-11 12:09
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!
cp - produkcja 2017-09-11 13:24
Siejesz tu jakiś ferment. Generalnie nie bronię firmy jako pracownik, ma swoje plusy i minusy praca na produkcji w CP...

Co do kasy to 12.5 brutto na godzinę, co przy 160 godz. w mcu daje 2000zl do tego dwie premie: regulaminowa: 350zl i uznaniowa na oko zazwyczaj ok. 200zl, do tego dodatek za system 4bryg ok 160 zl i dodatek za nocki, przy osmiu a tyle zazwyczaj wypada w mcu ok 300 zl. Wiec nie piszmy bzdur ze 2500 brutto tam sie zarabia na produkcji bo zazwyczaj wychodzi ok 3000 - 3100 co daje ok 2000-2100 do reki. Do tego 3 razy w roku 480 zl nagrody i inne swiadczenia socjalne...

Moze i szału wielkiego nie ma , ale popytaj ile zarabiaja w Megatechu, Chipicie itp.

pzdr
Michał 2017-09-12 18:01
Auto oklejone?
Jacek 2017-09-19 14:00
Hej obecnie jest rekrutacja na kierownika zmiany oraz zastępca głównego technologa interesuje mnie szczególnie pierwsze stanowisko. Ktoś może ma jakieś informacje dlaczego kogoś szukaja czy ktoś zrezygnował ? Może ktoś coś wiecej może powiedziec na temat obowiązków ? wynagrodzenia ? Dzięki
cer05 2017-09-20 06:59
W tym miesiącu sprzedaż płytek jest zatrważająca. Wystarczy powiedzieć, że są one lepsze niż u innych producentów. I same się sprzedają.
Zostaw swoją opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika Paradyż sp. z o.o.