ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Jak jest z pakietem medycznym w ATERIMA MED? Można dołączyć rodzinę?

Dziękujemy za pytanie. Opiekunki ATERIMA MED posiadają ubezpieczenie zdrowotne w ramach NFZ, do którego można dopisać członka rodziny. W celu szczegółowego wyjaśnienia tej kwestii zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer +48123411515. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

Handzia

Po podpisaniu umowy już nie będzie tak miłych rozmów telefonicznych

wojciech

jako opiekun mezczyzna trochę sie obawiałem wyjazdu i tego jak to wszystko pójdzie, ale jestem juz po 2 wyjezdzie i jestem bardzo zadowolony. aterima jest w porządku, moja koordynatorka dzwoni regularnie, podpowiada co i jak no i kursy z pielęgniarkami też są pomocne

Teresa M.

Wspolpraca przebiega bardzo dobrze.

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Maria

Aterima med to agencja pracy której warto zaufać i z którą warto podjąć współpracę. Pozytywne strony, które dostrzegłam podczas współpracy z tą agencja - a byłam już na wielu zleceniach, to: -sprawna organizacja podróży tam i z powrotem - dobry kontakt z koordynatorem bądź koordynatorami(zawsze była odpowiedź na mój telefon lub maila podczas pobytu na zleceniu) - natychmiastowa reakcja koordynatora w razie zaistnialego i zgłoszonego przeze mnie problemu - stan podopiecznego zgodny z opisem przed wyjazdem na zlecenie - poczucie bezpieczeństwa które zapewniają nam osoby z poszczególnych działów tej agencji -można liczyć na pomoc w razie problemów zdrowotnych -jesteśmy objęci pewnym ubezpieczeniem zdrowotnym -i oczywiście wypłata na czas Pozdrawiam cały zespół Aterimy Maria

@Maria

Pani Mario, bardzo dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

1234567890abc

Pierwszy wyjazd ok. Kontakt ze strony firmy był częsty. Na miejscu wszystko sie zgadzało. Normalny dom, normalna rodzina, podopiecnzy w porządku - miły dziadek. Wszystkie formalnosci bez probelmu

Mirka123

Dostałam zlecenie i szykuję sie do wyjazdu. Bardzo sprawny proces, mila pani rekruterka. Zlecenia zapowiada sie fajne :) :)

cecylia

nie zamienie na zadna inna firme!! koordynatorzy pani paulinka, ola, sylwia, kochane i pomocne, a pani iwonka pielęniarka to złota kobieta. zawsze pomogą, zadzwonią co i jak. zlecenie mam sprawdzone, bus bezpiecznie dojezdza, pieniadze na czas

kinga
@cecylia

to prawda, moja pani Paulina to też świetna koordynatorka, a pani Iwonka pielęgniarka skarb nie człowiek :)

Mirka

Trafiłam na super zlecenie. Jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny w busie mówiły, że korzystają z webinariów i pomocy pielęgniarek - też sobie chwaliły. Uczciwa, rzetelna i sprawdzona firma.

ewa111
@Mirka

to jest właśnie ciekawe, że w busie się słyszy sporo dobrego o tych webinarach i kontakcie z pielęgniarkami. opiekunki faktycznie z tego korzystają

Ewa Górka-Niwińska

Pracuję jako opiekunka w firmie Aterima Med pnad 10 lat,byłam na pnad 15 zleceniach.Z wielkim przekonaniem polecam pracę w tej Firmie.Aterima Med jest firma ,która zapewnia bezpieczeństwo opiekunom na każdym etapie-bezpośredni dojazd z miejsca zamieszkania do miejsca pracy bardzo dokładnie w zleceniu opisanej, koordynatorzy dbają o komfort pracy, udzielają pomocy gdy jest konieczna,podobnie jak pielęgniarki czy pogotowie językowe.W zawartej umowie wyszczególnione są obowiązki opiekunki a koordynator dba by opiekunki nie były wykorzystywane i kierowane do innych dodatkowych prac typu mycie okien ,sprzątanie garażu itp.Firma zapewnia ubezpieczenie medyczne ,lekcje języka niemieckiego,szkolenia zawodowe.Wypłata zawsze na czas,Zatrudnienie zawsze na okres,który odpowiada opiekunce.Aterima Med jest najwyżej ocenianą firmą wśród firm opiekuńczych ,spełnia więc wszystkie normy dobrego ,przyjaznego opiekunom pracodawcy i ja tego doświadczam codziennie.

@Ewa Górka-Niwińska

Pani Ewo, serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

xyz123
@Ewa Górka-Niwińska

ja wyjeżdżam z aterimą już 2,5 roku.. szybko zleciało. myślałam że te wwszystkie rzeczy są niemożliwe i chciałam tylko dostać dobrą ofertę i w miarę normalne zarobki ale faktycznie ciągle są te webinary, podsyłają lekcje, koordynatorzy dzwonią i pytają. normalna relacja, nie ma wykorzystywania, namawiania na wyjazd jak mówię że nie mogę teraz. jak ktoś mnie pyta to też polecam aterime

Regina

Współpracuje z firmą od pół roku, miałam dwa krótkie zlecenia i jak na ten moment jest OK. Kontakt na bieżąco, ofertykrótkie ale dopasowane do moich oczekiwań.

marta
@Regina

ja na razie wyjechałam tylko raz na 3 miesiące... zastanawiam się nad krótszymi wyjazdami ale nie wiem czy to dla mnie.. 3 miesiące i z głowy na pół roku

Kristi

Byłam już dwa razy z nimi w niemczech teraz pojade trzeci w czasie świąt. Moja szwagierka byla w tamtym roku i wrocila zadowolona. Ja do tej pory tez jak jechalam to było w porządku.

Aleksandra
@Kristi

Też mnie zachęciła do tej pracy szwagierka, także uśmiechnęłam się czytając pani komentarz. Ja byłam póki co raz, ale wróciłam zadowolona, więc w tym roku na pewno jeszcze pojadę.

Kryśka
@Kristi

Najbezpieczniej jechać z polecenia, bo wtedy wiadomo, że firma uczciwa. Mi Aterimę poleciła koleżanka i z czystym sumieniem też jednej znajomej przekazałam już, że warto z nimi jeździć.

Leokadia
@Kristi

O ja też jeżdżę z polecenia szwagierki! Wiadomo, że jak ktoś z rodziny wcześniej sprawdził, to można zaufać. Ok firma.

Irina
@Kristi

A jak kwestia dojazdów? we własnym zakresie czy organizują?

@Irina

Zapewniamy dojazd do miejsca realizacji zlecenia oraz powrót. Ponadto każdy Opiekun jest objęty opieką koordynatorów, może skorzystać z materiałów edukacyjnych, a także z bezpłatnych konsultacji prawnych. Warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na stronie www.aterima-med.pl/oferty-pracy lub skontaktować się telefonicznie: 12 341 15 15

Grażyna
@ATERIMA MED

Gdzie można znaleźć aktualne oferty?

@Grażyna

Aktualne oferty wyjazdu do opieki dostępne są na stronie https://www.aterima-med.pl/oferty-pracy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numer +48 12 341 15 15 w celu doboru odpowiedniego zlecenia. Chętnie pomożemy! Pozdrawiamy, Zespół ATERIMA MED

Krystyna
@Leokadia

Ja pojechałam bo mi sąsiadka powiedziała "a jedź Krysia w domu tego nie wysiedzisz" i miała racje bo pieniądze się przydały i w w Polsce bym tego nie zarobiła.

Magda
@Krystyna

I dobrze Ci Krysiu ta sąsiadka powiedziała. Ja też już jedną koleżankę poleciłam i jest zadowolona. Ja zresztą też

Magdalena
@Magda

Warto polecać, bo firma oferuje 800 zl za polecenie opiekuna. I to zarowno dla swojego opiekuna jak i nowej osoby. wszyscy mogą zyskać :) ja już poleciłam dwie osoby, a pracuje od 2 lat.

Antonina
@Magdalena

Nie dość, że bonus za polecenie to teraz w ogóle jakaś duża akcja bonusowa. Dobry czas żeby wyjechać koleżanki

ZXC
@Antonina

Zawsze najlepiej się wstrzelić jak dają jakieś bonusy

Krystyna

Niedawno wróciłam z bardzo fajnego zlecenia, trafiła mi się spokojna i miła babcia. Z firma mam dobry kontakt. Pierwsza wypłata bez żadnego spóznienia. Mam już zaplanowany kolejny wyjazd na początku stycznia.

Ma123
@Krystyna

ja też w końcu tutaj trafiłam na normalną seniorkę, super babcia. wyjezdzam regularnie

Bibi

Wyjechałam z firmą byłam zamykana w pokoju przez podopieczna nie mogłam wychodzić a jeszcze przyjechała rodzina i dostałam opr.i Chic firma wiedziała że podopieczna jest patowa to i tak wysyła tam opiekunki unikając podania tel do zmienniczki

@Bibi

To dla nas priorytet, aby nasi Opiekunowie byli bezpieczni i czuli się zaopiekowani zarówno na zleceniu, jak i podczas pobytu w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco aktualizować informacje dotyczące sytuacji na zleceniu i stanu Podopiecznych, jednak czasami stan seniora lub seniorki ulega nagłym zmianom. Zmiennicy niejednokrotnie odmawiają kontaktu z Opiekunami, którzy mają ich zastąpić, na co jako firma nie mamy wpływu. Wszystkie niepokojące zdarzenia należy niezwłocznie zgłaszać do Koordynatora, który podejmuje niezbędne kroki do wyjaśnienia i poprawy każdej sytuacji. Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości lub pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Mirosława

super, bardzo jestem zadowolona. dobrze zorganizowany wyjazd i rodzina niemiecka super, babcia przesymptyczna

Opiekunka

Niestety nie jestem zadowolona z firmy. Kontakt z koordynatorem znikomy, schorzenia podopiecznej inne niż przedstawione przez firmę. Szukanie zmienniczki na ostatnią chwilę.

@Opiekunka

Bardzo dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Opiekunowie czuli się zaopiekowani. Opis zlecenia jest aktualizowany na bieżąco, jednak stan podopiecznych czasami ulega nagłym zmianom. Wyjazdy zawsze organizowane są z odpowiednim wyprzedzeniem, niestety z przyczyn losowych zdarza się konieczność organizacji wymiany w trybie przyspieszonym. Mamy nadzieję, że poinformowała Pani o swoich wątpliwościach Koordynatora i wyjaśniła kwestie, które okazały się dla Pani problematyczne. Zapewniamy, że komfort i bezpieczeństwo naszych Opiekunów to dla nas priorytet. Zachęcamy do dalszej współpracy. Zespół ATERIMA MED

Czy firma daje tzw. Karpiowe na święta Bożego Narodzenia czy na Wielkanoc?

@Monika

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W celu omówienia warunków finansowych, jakie możemy zaoferować, zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem. Zespół ATERIMA MED

Marianna

Pracuję już 8 rok z Aterimą, trafiałam na lepsze i gorsze zlecenia ale od dłuższego czasu mam swoją babcię i wszystko jest w porządku. Dobra firma, wypłaty na czas, kontakt na biezaco, wyjazdy i zjazdy planowo.

Pati

witam chciałm zpaytac czy mozna wczesniej zjechac ze zlecenia jezeli mam sprawy w Polsce

@Pati

Dziękujemy za pytanie. W kwestiach zlecenia prosimy o kontakt z indywidualnym Koordynatorem, który pomoże Pani w zaistniałej sytuacji.

Beata

Jak na razie jestem zadowolona z tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 328.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 298, z czego 229 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED