ATERIMA MED

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ATERIMA MED

Aktualność
Już 21 marca o godzinie 19:00 odbędzie się otwarty webinar dla Opiekunów pod tytułem „Przepis na wiosenną odporność, czyli skuteczne sposoby na ochronę przed infekcjami dla Opiekuna i Podopiecznego”.

Na spotkanie online serdecznie zapraszamy zarówno zawodowych Opiekunów osób starszych, jak i wszystkie osoby na co dzień zaangażowane w opiekę.

Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej.

wojciech

jako opiekun mezczyzna trochę sie obawiałem wyjazdu i tego jak to wszystko pójdzie, ale jestem juz po 2 wyjezdzie i jestem bardzo zadowolony. aterima jest w porządku, moja koordynatorka dzwoni regularnie, podpowiada co i jak no i kursy z pielęgniarkami też są pomocne

Antonina

Jestem bardzo zadowolona z proponowanej mi stawki, mam płynny język niemiecki i lata doświadczenia. Dostałam ofertę z wysoką stawką i wysokim bonusem. Oprócz tego przyjemna atmosfera i kontakt. Oby tak dalej

LucynkaPacynka

Wyjeżdżam juz 3 lata i poleciłam 2 koleżanki. Wszystkie jestesmy zadowolone. Czasem sie nawet udaje ze mamy zlecenia blisko siebie i mozna wyjść na miasto i na kawe w przerwie. Atsmofera w firmie bardzo fajna, pomocne koorydnatorki, duze zaangazowanie w rzeczy wiedzowe, materiały, szkolenia i kursy dla opiekunów są czesto. Pieniadze jak wszedzie

Martaa

Jeżdżę już jakiś czas i jestem zadowolona przede wszystkim dlatego, że koordynatorkę mam nie jakąś oderwaną od rzeczywistości jak to dawniej bywało w innych firmach, tylko normalna, znająca życie. Nie będę się rozpisywała, ale bardzo mi ostatnio pomogła w pewnej trudnej sytuacji z podopiecznym i dlatego uznałam że tu napiszę.

Barbara Nowy wpis

polecam agencję. zaproponowali mi konkurencyjna stawkę i dobre zlecenie. wyjechałam bardzo szybko, szybko to zorganizowali, kontakt byl bardzo dobry, wszystko w porządku

Opiekun staż Nowy wpis

Dzień dobry, jestem z tej firmy Aterima na drugim zleceniu ,fakt że trafiłem na bardzo trudną sztele tzn współpraca pomiędzy opiekunem prawnym seniora, a rodziną seniora w stosunku relacji senior - rodzina. Obecnie potrzebuje pilnego jeden dzień wcześniejszego zjazdu od zakończenia zlecenia z przyczyn nagłych losowych,nie sugerując się sytuacją na szteli, a firma mi się odgraża ,że nie mogę o jeden dzień szybciej zjechać, skoro robi takie podejście do sprawy,to po samowolnym zjeździe o czym informuje firmę, nie zamierzam kontynuować dalszej współpracy, chyba,że firma zmieni zdanie. Na chwilę obecną nikomu nie będę polecać tejże firmy Aterima Med .

Nowy wpis

@Opiekun staż

Dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby każda sytuacja została rozwiązana pomyślnie zarówno dla Opiekuna, jak i Podopiecznego. Prosimy o kontakt z Koordynatorem w celu wyjaśnienia sytuacji +48123411616. Zespół ATERIMA MED

Nowy wpis

Aktualność

Kliknij w baner, aby dowiedzieć się więcej.

REGINA

Pracowałam rok u tego pracodawcy, w tym czasie podjęłam dwa wyjazdy do Niemiec. Pierwszy był ok, miałam koordynatora który naprawdę interesował się mną. Drugi wyjazd miałam fatalny - posłali mnie do bardzo cieżkiego kontraktu, w ogóle nie kontaktowali się ze mną, zero zainteresowania. Moje prośby o zmianę kontraktu zostały zbagatelizowane. jednym słowem, jak jest dobrze to jest dobrze, a jak jest źle to umywają ręce.

@REGINA

Dziękujemy za komentarz. Wszelkie sugestie przyjmujemy do wiadomości i wnikliwie analizujemy. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji +48 12 341 16 16. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Wyjedź z nami w marcu i zarób aż do 3600 EUR za 62 dni lub 5150 EUR za 90 dni

Nadrenia Północna-Westfalia, Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Dolna Saksonia i wiele więcej... Wybierz ofertę tam, gdzie chcesz.

Zaopiekuj się naszym Podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą. Oprócz wysokich stawek gwarantujemy opiekę indywidualnego Koordynatora, stałe wsparcie pielęgniarskie oraz materiały do nauki języka!

A to nie wszystko…
Kliknij w baner poniżej i dowiedz się więcej!

Kamila

Jestem w firmie prawie rok ..koordynatorzy są wspaniali ratują w każdej sytuacji sprawnie wszystko przebiega obecnie jestem w Köln na stałej wymianie ze zmienniczka nie zamienię na żadną inną firmę

Pani Kamilo, dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Ewa Górka-Niwińska
@Kamila

Ja w Aterima Med pracuje ponad 10 lat i mam o firmie równie dobre zdanie jak pani. Pozdrawiam

Iwona
@Kamila

Ja też mam stałą wymianę i to najlepsze co moze być, wszystko wiem, prace mam uporządkowaną, koordynatorke swoją, znamy sie i dogadujemy dobrze i w takich warunkach mozna spokojnie korzysta ci z porad pielegniarek i z kursow jezyka bo jest po prostu miło

Zdębiała

Ukrywają stan zdrowia podopiecznych i stopień niepełnosprawności bo byśmy nie pojechały. Bardzo nie zgadza się na szteli wzrost,waga,wiek(nawet kilkadziesiąt lat-)śmiech na sali.Jak się nie dopytasz sama to możesz mieć duże problemy. Pytaj o wszystko bo o stanie zdrowia w na e_mail dostaniesz jeden wyraz np.mobilny,leżący.Jeżeli na szteli będzie problem to będą zapewniać ,że sprawę zgłosili do pośrednika będą to chcieli przeciągnąć do momentu twojego zjazdu.Adwokata darmowego,pielęgniarki,lektorów to ty ich musisz utrzymać.Żądaj wszystkiego na piśmie bo na przyjemny głos i ładne oczy nie jeden już się nabrał a kłamstwo nie jest zaletą

@Zdębiała

Dziękujemy za opinię. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata, a wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Każdy Opiekun ma swojego Koordynatora, który jest z nim w stałym kontakcie podczas zlecenia. Zapraszamy do kontaktu pod numer +48123411616 w celu wyjaśnienia wątpliwości. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

Jak jest z pakietem medycznym w ATERIMA MED? Można dołączyć rodzinę?

Dziękujemy za pytanie. Opiekunki ATERIMA MED posiadają ubezpieczenie zdrowotne w ramach NFZ, do którego można dopisać członka rodziny. W celu szczegółowego wyjaśnienia tej kwestii zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer +48123411515. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

Handzia

Po podpisaniu umowy już nie będzie tak miłych rozmów telefonicznych

ewa
@Handzia

a to czemu? umnie wszystko zawsze tak jak ma być, serdecznie i bez problemu

ewa

z czystego serca polecam, bardzo cieple Panie kooordynatorki, sprawdzone zlecenie, miła atmosfera

Maritea
@ewa

Hola.Nie wszystkie są serdeczne

teresa
@Maritea

mi się nie zdarzyła nieprzyjemna sytuacja

Werka
@teresa

My opiekunki jesteśmy faworyzowane bo kolega zaliczył dwie miny przez nierzetelne informacje i co zastał na miejscu ,mamy lepsze warunki bytowe a szkoda bo ja nie mam nic przeciwko panom opiekunom i uważam ,że wszyscy powinniśmy być traktowani na równi.

wojciech

Teresa M.

Wspolpraca przebiega bardzo dobrze.

Aktualność
W nowym roku przychodzimy do Was z nową dawką wiedzy! Webinaria „Profesjonalni w Opiece”, to cykliczne spotkania on-line organizowane w ramach programu edukacyjnego dla Opiekunów ATERIMA MED.

Nasi specjaliści, bazując na własnym doświadczeniu, dzielą się swoją wiedzą, by edukować i dawać Wam wsparcie. Opiekunowie każdego dnia pomagają seniorom – a my pomagamy im pomagać. Dokładamy starań, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani. Co ważne, nowe cykle webinarów, to wydarzenia certyfikowane.

Kliknij w poniższą grafikę i dowiedz się więcej.
Maria

Aterima med to agencja pracy której warto zaufać i z którą warto podjąć współpracę. Pozytywne strony, które dostrzegłam podczas współpracy z tą agencja - a byłam już na wielu zleceniach, to: -sprawna organizacja podróży tam i z powrotem - dobry kontakt z koordynatorem bądź koordynatorami(zawsze była odpowiedź na mój telefon lub maila podczas pobytu na zleceniu) - natychmiastowa reakcja koordynatora w razie zaistnialego i zgłoszonego przeze mnie problemu - stan podopiecznego zgodny z opisem przed wyjazdem na zlecenie - poczucie bezpieczeństwa które zapewniają nam osoby z poszczególnych działów tej agencji -można liczyć na pomoc w razie problemów zdrowotnych -jesteśmy objęci pewnym ubezpieczeniem zdrowotnym -i oczywiście wypłata na czas Pozdrawiam cały zespół Aterimy Maria

@Maria

Pani Mario, bardzo dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy, ATERIMA MED

1234567890abc

Pierwszy wyjazd ok. Kontakt ze strony firmy był częsty. Na miejscu wszystko sie zgadzało. Normalny dom, normalna rodzina, podopiecnzy w porządku - miły dziadek. Wszystkie formalnosci bez probelmu

Mirka123

Dostałam zlecenie i szykuję sie do wyjazdu. Bardzo sprawny proces, mila pani rekruterka. Zlecenia zapowiada sie fajne :) :)

cecylia

nie zamienie na zadna inna firme!! koordynatorzy pani paulinka, ola, sylwia, kochane i pomocne, a pani iwonka pielęniarka to złota kobieta. zawsze pomogą, zadzwonią co i jak. zlecenie mam sprawdzone, bus bezpiecznie dojezdza, pieniadze na czas

kinga
@cecylia

to prawda, moja pani Paulina to też świetna koordynatorka, a pani Iwonka pielęgniarka skarb nie człowiek :)

Mirka

Trafiłam na super zlecenie. Jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny w busie mówiły, że korzystają z webinariów i pomocy pielęgniarek - też sobie chwaliły. Uczciwa, rzetelna i sprawdzona firma.

ewa111
@Mirka

to jest właśnie ciekawe, że w busie się słyszy sporo dobrego o tych webinarach i kontakcie z pielęgniarkami. opiekunki faktycznie z tego korzystają

Ewa Górka-Niwińska

Pracuję jako opiekunka w firmie Aterima Med pnad 10 lat,byłam na pnad 15 zleceniach.Z wielkim przekonaniem polecam pracę w tej Firmie.Aterima Med jest firma ,która zapewnia bezpieczeństwo opiekunom na każdym etapie-bezpośredni dojazd z miejsca zamieszkania do miejsca pracy bardzo dokładnie w zleceniu opisanej, koordynatorzy dbają o komfort pracy, udzielają pomocy gdy jest konieczna,podobnie jak pielęgniarki czy pogotowie językowe.W zawartej umowie wyszczególnione są obowiązki opiekunki a koordynator dba by opiekunki nie były wykorzystywane i kierowane do innych dodatkowych prac typu mycie okien ,sprzątanie garażu itp.Firma zapewnia ubezpieczenie medyczne ,lekcje języka niemieckiego,szkolenia zawodowe.Wypłata zawsze na czas,Zatrudnienie zawsze na okres,który odpowiada opiekunce.Aterima Med jest najwyżej ocenianą firmą wśród firm opiekuńczych ,spełnia więc wszystkie normy dobrego ,przyjaznego opiekunom pracodawcy i ja tego doświadczam codziennie.

@Ewa Górka-Niwińska

Pani Ewo, serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

xyz123
@Ewa Górka-Niwińska

ja wyjeżdżam z aterimą już 2,5 roku.. szybko zleciało. myślałam że te wwszystkie rzeczy są niemożliwe i chciałam tylko dostać dobrą ofertę i w miarę normalne zarobki ale faktycznie ciągle są te webinary, podsyłają lekcje, koordynatorzy dzwonią i pytają. normalna relacja, nie ma wykorzystywania, namawiania na wyjazd jak mówię że nie mogę teraz. jak ktoś mnie pyta to też polecam aterime

Regina

Współpracuje z firmą od pół roku, miałam dwa krótkie zlecenia i jak na ten moment jest OK. Kontakt na bieżąco, ofertykrótkie ale dopasowane do moich oczekiwań.

marta
@Regina

ja na razie wyjechałam tylko raz na 3 miesiące... zastanawiam się nad krótszymi wyjazdami ale nie wiem czy to dla mnie.. 3 miesiące i z głowy na pół roku

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 223 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED