Pawtrans Holding sp. z o.o.

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

m.p

mam nadzieje ze(usunięte przez administratora) to czyta - pracowałem tam od stycznia tego roku do marca jako myjkowy,zostałem zwolniony z końcem umowy ,więc się upomniałem o nadgodziny,zrobiono mnie na szearo ,nie wypłacono mi wszystkich nadgodzin ,byłem w delegacji ,makabra praca po 12 godz za 43 euro o własnym wyrzywieniu,,przymusowe prace,,niema niedzieli niema ze chory (usunięte przez administratora) ma wszystko w (usunięte przez administratora) aby jemu coś sie oblizało,zgłosiłem to do PIP izobaczymy,jesli to nie pomorze ,mylismy kwasy bez zabespieczeń np. kwas siarkowy95%,agdzie ochrona srodowiska przecierz to wszysko idzie w scieki,nawieszają sobie dyplomów za pomoce charytatywne a człowieka trakuja jak maszynę którą mogą w karzdej chwili wymienić,nie nadarmo mówi się ze porządnego człowieka poznajemy po wykształceniu

to nie praca to maksymalne wykorzystywanie pracowników ,[usunięte przez moderatora],w ciągu roku okropny przemiał pracowników,dzioś pracujesz jutro nie , nie możesz mieć własnego zdania ,jestes traktowany poniżej ludzkiej godności ,maszpracowac niby 8 godz.a jak jest 11 to norma za nadgodziny nie płaci,chyba ze jak ostatnio miała być inspekcja to nam zapłacił,bo musiał ,chcesz miec ,[usunięte przez moderatora]to zapraszam

Alexs

praca jak każda żeby zarobić trzeba się narobić ,wyrzeczeń jest wiele ;jak rozłąka z rodziną ,koczowanie na w wolne dni;sobota i niedziela za granicą nie ważne czy na parkingu czy na zjedzie wśród krzaków ale panie spedytorki i spedytorzy żeby taki ich wywieś i zostawić na 45h może by mieli szacunek do kierowców,ich to nie obchodzi, jak chcesz zjechać do domu to tak Ci ustawi trasę że 600km masz na dojazd do domu na 45 godzin ale kierowcy z Poniatowej to mają super co sobota praktycznie w domku z rodzinką i zawsze tak im trasę dadzą że lądują w Lublinie lub zjazd na bazę czy to niedziwne ?????????????????????????Szefie kasa to nie wszystko trzeba dbać o pracowników i równą miarą mierzyć wszystkich kierowców tak Kierowcy rezygnują bo nikt ich nie szanuje i chyba nie macie rodziny i nie wiecie co znaczy rozłąka i ile małżeństw przez to się rozwodzi ...........

Zostaw merytoryczną opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawtrans Holding sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Pawtrans Holding sp. z o.o.