Pawtrans Holding sp. z o.o.

Poniatowa

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

anonim 2011-05-10 11:51:46
to nie praca to maksymalne wykorzystywanie pracowników ,[usunięte przez moderatora],w ciągu roku okropny przemiał pracowników,dzioś pracujesz jutro nie , nie możesz mieć własnego zdania ,jestes traktowany poniżej ludzkiej godności ,maszpracowac niby 8 godz.a jak jest 11 to norma za nadgodziny nie płaci,chyba ze jak ostatnio miała być inspekcja to nam zapłacił,bo musiał ,chcesz miec ,[usunięte przez moderatora]to zapraszam
m.p 2011-05-10 12:11:25
mam nadzieje ze( usunięte przez administratora ) to czyta - pracowałem tam od stycznia tego roku do marca jako myjkowy,zostałem zwolniony z końcem umowy ,więc się upomniałem o nadgodziny,zrobiono mnie na szearo ,nie wypłacono mi wszystkich nadgodzin ,byłem w delegacji ,makabra praca po 12 godz za 43 euro o własnym wyrzywieniu,,przymusowe prace,,niema niedzieli niema ze chory ( usunięte przez administratora ) ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby jemu coś sie oblizało,zgłosiłem to do PIP izobaczymy,jesli to nie pomorze ,mylismy kwasy bez zabespieczeń np. kwas siarkowy95%,agdzie ochrona srodowiska przecierz to wszysko idzie w scieki,nawieszają sobie dyplomów za pomoce charytatywne a człowieka trakuja jak maszynę którą mogą w karzdej chwili wymienić,nie nadarmo mówi się ze porządnego człowieka poznajemy po wykształceniu
johnthe 2011-06-13 13:53:32
[usunięte przez moderatora] pracuje tu ponad 2 lata lekko nie jest ale firma solidna szczególnie jesli chodzi o kase
Tom 2013-06-13 08:50:55
Autoreklama bywa destrukcyjna, praca musi być zorganizowana i odpowiednio płatna bo inaczej wykończy każdego, więc jak się nudzisz to skocz wypolerować auto szefa zamiast krytykować czyjąś pracę o której nie masz pojęcia....
2013-09-05 18:17:15
to po co tam jeszcze pracujesz?????
miki 2014-05-27 15:48:53
praca dobra i placa tez dobra polecam, pracowalem 3 lat i nie zaluje
admin 2014-08-05 18:15:52
Witam , pracowałem w Pawtransie w dziale technicznym , zostałem zwolniony z dnia na dzień. Do ostatniej chwili nie wiedziałem czy dostanę umowę i 2 godziny przed końcem zmiany okazało się, że nie dostanę. Jeśli chodzi o zarobki to nie narzekałem , nadgodziny były wypłacane bez problemu. Jedyny ból to był taki , że idąc na drugą zmianę nigdy nie wiedziałem o której godzinie skończę pracy.Czy będzie to normalnie o 22 czy np 3 w nocy. Jeszcze jedno, jak pracownicy widzieli Szefa to zachowywali się tak jakby ducha zobaczyli .... ogólny popłoch i uciekaj kto gdzie może. pozdro
linda 2015-03-03 02:45:17
czy jeśli firma pawtrans pisze sama o sobie , że inwestuje w rozwój zawodowoy kierowców w taki sposób , aby Ci byli gotowoi podejmować dobre i szybkie decyzje w trudnych sytuacjach które mogą na nich czekać w pracy to znaczy , że rzeczywiście są jakieś obowiązkowe szkolenia które zapewniają swoim pracownikom?
fdfdfdfdfd 2016-02-15 16:12:31
Słyszałem że zarobki dla kierowcy to 1540 euro na rękę plus kilometrowka. Potwierdzi ktoś?
Obecy 2016-05-26 19:12:13
Kierowcy dostaja 1540 € za 24 dni w samochodzie. Do tego dochodzi kilometrówka nowy ma 15 gr za kilometr. Ta stawka zwieksza sie z czasem. Można distac jeszcze premie za oszczędności na paliwie okolo średnio 500 . Ta kasa jest oczywiście na rękę. Zatrudnienie na działalności
żona kierowcy 2016-05-27 09:04:42
jak już to 1530 euro,a premię za oszczędności to dostają ci co ćwiczą jazdę po płaskim a nie po górach ,zainteresowani wiedzą o czym mówię
Bhggvb 2016-06-10 09:54:24
Na górkach też da się zaoszczedzic, tylko trzeba myśleć, a nie tylko zapinac tempomat i jazda
żona kierowcy 2016-06-11 06:45:32
czytaj ze zrozumieniem geniuszu ,górka a góry to różnica
Alexs 2016-08-07 13:09:08
praca jak każda żeby zarobić trzeba się narobić ,wyrzeczeń jest wiele ;jak rozłąka z rodziną ,koczowanie na w wolne dni;sobota i niedziela za granicą nie ważne czy na parkingu czy na zjedzie wśród krzaków ale panie spedytorki i spedytorzy żeby taki ich wywieś i zostawić na 45h może by mieli szacunek do kierowców,ich to nie obchodzi, jak chcesz zjechać do domu to tak Ci ustawi trasę że 600km masz na dojazd do domu na 45 godzin ale kierowcy z Poniatowej to mają super co sobota praktycznie w domku z rodzinką i zawsze tak im trasę dadzą że lądują w Lublinie lub zjazd na bazę czy to niedziwne ?????????????????????????Szefie kasa to nie wszystko trzeba dbać o pracowników i równą miarą mierzyć wszystkich kierowców tak Kierowcy rezygnują bo nikt ich nie szanuje i chyba nie macie rodziny i nie wiecie co znaczy rozłąka i ile małżeństw przez to się rozwodzi ...........
arek l 2016-08-07 13:37:45
a ile miesięcznie może u państwa miesięcznie dostać manager myjni cysternowych którego teraz państwo szukacie?
Zostaw swoją opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Poniatowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.