Pawtrans Holding sp. z o.o.

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

Aneta

@Neptyk, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Pawtrans Holding i zapytać o aplikację? Czasami w bezpośrednim kontakcie można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w opiniach. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko oraz warunki zatrudnienia?

Neptyk

Witam. Jaki system? Ile podstawy i jaka dieta na umowie?

Gutek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Gutek

Firma prowadzi non stop rekrutacje. Nie wazne czy jestes polakiem ukraincem bialorusinem czy indianinem. Abys mial lejce i ochote do pracy. A teraz jak sezon urlopowy to biora kogo popadnie

Army

Czy przyjmują kierowców bez doświadczenia?? Język jest wymagany?? I ADR ? Jak z kasa o umowę?

@Army

Tutaj sie wszystko zmienia jak w kalejdoskopie. Jak brakuje im kierowcow to biora kogo popadnie a ze deficyt jest wszedzie to pewnie tak. Kiedys tak bylo ze lepiej bylo zlspac kilka miesiecy dosw gdzieindiej bo od razu lepsza stawke pozniej dostajesz nizeli kierowcy co w PHzaczynali od zera i przerobili tyle co kto inny gdzie indziej nabieral go. Adry nie wymagane. Jezyk abys mial swoj a bedzie dobrze :) co do kasy za umowe to niestety nie pomoge.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Noname

Witam. Pracuje w PH juz kilkanascie dobrych latach wiec moge troche naswietlic sytucje. O pracy na umowe sie nie wypowiem wiem ze chlopaki przechodza z dzialalnosci ale juz chodza pogloski ze urlopy rozpisane byly na pauzach itp. Co do firmy to tak zle jeszcze nie bylo. W tej firmie pracowali kierowcy co chcieli zarobic konkretna kase i taka byla bo ponad 10tys dawalo sie zarobic. Teraz wysadzaja z samochodow sami ustlali systemy pracy a ich nie przestrzegaja.suma sumarum kierowca srednio zarobi 5-6 tys oczywiscie sa ta pieniadze adekwatne do przepracowanych dni ale wiekszosc kierowcow chce jezdzic wiecej i zrabiac jak kiedys a nie jak emeryci po 20 dni w aucie.kilometra tez juz w tej firmie sie nie robi przez to ze auta nie sa przyznane do kierowcow sa nie do konca sterylne :) a spedycja jak to spedycja musi byc po ich mysli wiadome. Jak im cos potrzeba to milion tel do Ciebie z prosba. Pomozesz im kilka razy jest ok ale popros Ty o cos albo zrob cos nie po ich mysli wtedy jki Ty zly jestes. Sa plusy i minusy firmy. Napewno sie juz tyle nie zarobi a zarobki w skali 5-6 tys z ta presja i odpowiedzialnoscia czy to jest sens? Niech juz sobie kazdy sam odpowie. Wiekszosc kierowvow jeszcze liczy ze sie cos tu pozmienia i wroci stary dobry Pawtrans gdzie za kawal dobrej roboty dostwalo sie godziwe wynagrodzenie. Pozdrawiam

Janusz

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

Olek

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć?

żona kierowcy.

Słyszałam ale sądziłam że to bujda, kierowcy związani z firmą od wielu lat w szoku, pozostaje mieć nadzieję że firma jak w poprzednich latach w pełni wypłacalna chociaż to nie wielu pewnie zatrzyma, (dobrze że mamy to za sobą), chociaż kasa na czas to był największy plus no i oczywiście nowe i zadbane samochody bynajmniej przez niektórych kierowców.

@żona kierowcy.

Dwa argumenty które się zgadzają jeżdżę od niedawna i jestem zadowolony.

Człowiek Cysterna
@Ali

Ali, napisz proszę coś na temat rekrutacji w/w firmie - prawda to że każą płacić za szkolenie stanowiskowe i latasz w podwójnej obsadzie - choć masz doświadczenie?

Maro

Koledzy ile realnie mozna wyciagnac na mies (umowa o prace) bo slyszalem rozne wersje...

Hugo

1530 plus ok 1500 zł za kilometrówki na działalności to kpina

sss
@Hugo

1530 to euro wiec około 6500 zł na rekę za 24 dni w samochodzie , do tego około 1500-2000 za km. na rekę. od tego odlicz zus i sam sobie odpowiedz czy to mało

"drajwer"
@sss

to jeszcze zaplac sobie urlop skoro jestes na swojej dzialalnosci (1500euro ) zaplacic zusy i podatek to wcale tak wiele nie wychodzi, chybba ze firma placi za urlop aczkolwiek to i tak nie jest szal

Heheszki
@Hugo

Jak ktoś się nastawia na siedzenie w domu to nigdy nie zarobi. Są plusy prowadzenia działalności , natomiast nie każdy potrafi je wykorzystać.

Gracjan
@Hugo

Na umowie o pracę jest lepsza kasa, bo rzeczywiście na własnej działalności stawka+kilometrówka są żenujące. Trzeba pamiętać o tym, że zatrudnienie na DG zwalnia pracodawcę z wszelkich ryzyk i kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika. W nagrodę, za przejęcie na siebie całego ryzyka dostaje się mniejszą kasę.

Młody

A wiadomo jakie stawki u nich są na umowie o prace? Płacą z kilometra, dniówkę? Auto przypisane do kierowcy czy zabawy typu powroty busem z Niemiec etc?

Heheszki
@Młody

Nie kojarzę by ktokolwiek wracał za granicy busem, wyjątkiem były święta gdzie ściągano kierowców skąd tylko to było możliwe.

Pracuję tam. Nie polecam

@pracownik

czemu ??

Aneta

@pracownik a powiesz czemu nie polecasz? Twoja krótka wypowiedź mało mówi osobom zainteresowanym pracą w Pawtrans Holding sp. z o.o., dlatego proszę uzasadnij swoją wypowiedź, by każdy wiedział czym Twoja opinia jest uwarunkowana. To ważne, by każdy mógł sam potem swoją opinię stworzyć.

Malolat
@Aneta

Aneta ja odpowiem ,pozabierali auta kierowca został jak cygan .Niby obiecują że bada dowodzić ale często na obietnicach się kończy. Chciała byś zostać 200 czasami 400km od domu z wszystkimi torbami kuchenkami itp. bo wszystko musisz mieć ze sobą w autach nie ma nic?

@Malolat

Z dojazdami do aut nie ma problemu, zawsze ruszam z bazy w Poniatowej i tam wracam za każdy dojazd mam płacone i za każde przejęcie auta, przy takim taborze ciężko dopasować auto do danego kierowcy zastanawiam się jak dobrze musiałaby pracować spedycja i cały zarząd żeby to zgrać :)

lutek

Można zaczynać robote u nich w Pietrzykowicach k Wrocławia?

Aneta

@Młody możliwe, że nikt Ci o stawkach nie odpowie, bo zazwyczaj ustala to pracodawca. Ale za to czy ktoś mógłby powiedzieć jak jest w Pawtrans Holding z tymi powrotami? @Malolat a czemu auto zostało zabrane? Kierowca z dnia na dzień został zwolniony? Jaki był tego powód?

Młody

Cześć, jak się ma sprawa z młodymi bez doświadczenia, biorą na przyuczenie czy jest taka spychologia jak wszędzie, że jak pan będziesz miał te 3 miesiące to zapraszamy?

tom
@Młody

biorą bez doswiadczenia z tego co wiem

@tom

Dziękuje :)

Aneta

@żona kierowcy. wiadomo, że samemu najlepiej sprawdzić, ale zawsze warto wcześniej się odezwać do pracowników, żeby potem móc porównać spostrzeżenia lub wiedzieć co może nas czekać w danej firmie, a w tym przypadku w Pawtrans Holding sp. z o.o.

żona kierowcy.

Miało być jedni będą narzekać inni będą chwalić.

żona kierowcy.

Aneta jesteś bardzo ciekawa. Może postaraj się o zatrudnienie u tego pracodawcy to poznasz aspekty pracy z autopsji i od podszewki ,wtedy będziesz wiedziała czy jest dobrze czy źle. Wiadomo że jedni będą narzekać inni będą narzekać ,po prostu wszystkim nie dogodzi. A jak już dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje to podziel się tym z nami.Życzę powodzenia i czekam na twoją opinię. Powodzenia.

ANONIM.

LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z TĄ KOBIETĄ ZE STACJI CPN W PONIATOWEJ NO TAKA NIE UPRZEJMA JAK BY ŁASKĘ ROBIŁA ŻE TAM JEST MAŁA CZARNA Z KRÓTKIM WŁOSAMI ..... JAK SIE NIE CHCE ROBIĆ TO DO DOMU A NIE STAĆ ZA KARE ....

Zostaw merytoryczną opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawtrans Holding sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Pawtrans Holding sp. z o.o.