Opinie o McWork w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie McWork. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McWork w Berlin

Piotrek

Uważajcie na firmę Mc Work z Berlina.Obiecywali mi na 100% wyjazd do Szwajcarii.Wyjazd miał nastąpić po 2-3 dniach.Zweryfikowali moje dokumenty i kwalifikacje.Obiecywali atrakcyjne wynagrodzenie w Szwajcarii.Prosiłem o kontakt telefoniczny firmę ponieważ bardzo zależało mi na pracy.Obiecywano mi że zadzwonią do mnie nawet jeżeli będą jakieś komplikacje z załatwieniem pracy.Nigy nie zadzwonili do mnie z informacją.Sam musiałem dzwoinić do nich aby wreszcie coś mi powiedzieli na temat pracy.Dzięki obiecankom dobrych zarobków Mc Work i zapewniania wyjazdu zrezygnowałem z innych ofert pracy proponowanych wcześniej przez inne firmy.Przykro mi jest że zostałem(usunięte przez administratora)

gogo

firma jest OK ! sprawdziłem na własnej skórze, Graja w otwarte karty.a te wszystkie negatywne opinie to pochadza od ludzi ,którzy podpisali z MC work umowę dotycząca płatności za pośrednictwo,ale są tak pazerni i zakłamani ,ze najchętniej po otrzymaniu pracy chcieliby zapomnieć dzięki komu zarabiają.

pit66

Pobieraja oplaty od ale dopiero po zaplacenie i juz pracy w szwajcari,ale nie jest prawda ze wysylaja do firm budowlanych a do agencji pracy tymczasowej,jestem juz 8 tygodni,czy bardzo sie opiekuja sprawa wzgledna,prace zmienia sie czesto zalezy pewnie od biura ile bierze za twoja godzine,czy polecam wirme srednio jesli macie niemiecki dobry mozna bezposredni,aplikowac ,zapewne na poczatek dobrze zalapac sie jest przez pisrednika,a tafirma jest tylko posrednikiem z inym posrednikiem

Żadne biuro pośredniczące po pierwsze nie zagwarantuje nikomu pracy oraz nie weźmie odpowiedzialności za pracownika, którego wyśle do pracy w Szwajcarii w końcu nigdy nie wiadomo na kogo się trafi :p

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie McWork? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m / k) blisko granicy (075)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Hydraulik na terenie Niemiec
Spidersys Sp z o.o. Poland

Mieszkamy koło Luzern, szukamy kolegów z McWork (usunięte przez administratora)

To biuro nie pobiera opłat za samo znalezienie pracy w Szwajcarii a Euspecjalista tak(usunięte przez administratora) niby nie dużo ale pracy Ci nie zagwarantują... tylko(usunięte przez administratora)

Mam pytanie czy może Pan podać te niemieckie firmy które się zajmują pośrednictwem pracy dla zbrojarzy.

Witam moj maz wybiera sie do pracy przez mc-work,chcialabym sie dowiedziec jak wyglada podpisywanie umowy,tzn.czy trzeba najpierw jechac do Berlina ,wtedy po ewentualnym zatrudnieniu podaja termin wyjazdu do pracy ,czy w drodze do Szawajcarii wystarczy zrobic przystanek.Interesuje mnie takze czy firma placi za urlop i 13 pensje.

Magdana

Być może masz rację, ale ja mam już dość dyskutowania z anonimami. Mielibyście choć cywilną odwagę posługiwać się stałym loginem, by można było w miarę zidentyfikować rozmówcę. Ja nikogo nie oskarżam i nie obrażam, nie mam przynajmniej takiego zamiaru, ale też i nie mam zamiaru dostosowywać się do coraz niższego poziomu konwersacji na stronach obu firm, przedstawiam tylko swoje opinie, które nie mają na celu mieszania nikogo z błotem. Wciąż jesteśmy otwarci na ewentualne sensowne oferty, jednak takowych nie ma, pomimo szumnych opowieści na stronach obydwu pośrednictw.Bo nam nie zależy na wyjeździe w celu "zrobienia kasy", tylko na perspektywach stałej emigracji, więc podchodzimy do sprawy poważnie. Mój mąż jest zbyt dobry w swoim fachu, by łapać się byle okazji. Jeśli opinie o McWork widniejące na tej stronie są prawdziwe, czego absolutnie nie wykluczam, to spodziewałabym się chociaż jakiejkolwiek reakcji z ich strony na gruncie prywatnym, ponieważ firmie nietrudno zidentyfikować nas jako swojego klienta, po tym, co pisałam, a oczekiwanej reakcji nadal nie ma. A nie ukrywam, że była to z mojej strony swoista prowokacja. Więc nie mogę zmienić swojego sceptycznego stosunku, bo nie mam do tego podstaw. Choć bardzo bym tego chciała. Piszę to, ponieważ sądzę, że w tym momencie odpowiadam właśnie Panom z McWork, których pozdrawiam zresztą.

Magdana

Sprawa dyskusyjna czy lepiej dostać kilka nietrafionych (jak dotychczas) (usunięte przez administratora)(tłumaczenie dokumentu to też koszt). Ja, z (usunięte przez administratora)

Magdana - 2011-07-07 19:11:51Jeśli to prawda, co piszecie, to może nas po prostu zignorowali, ale mój mąż zarejestrował się w tej firmie już w kwietniu. 13 maja wysłał wszystkie żądane przez nich dokumenty. Od tego czasu nie otrzymaliśmy już od nich żadnej informacji. ŻADNEGO KONTAKTU, pomimo wysyłanych maili z prośbami o jakiekolwiek informacje w sprawie rekrutacji! Na swojej stronie internetowej podawali 3 tyg. okres oczekiwania, czekaliśmy do 13 czerwca, czyli miesiąc. Bez rezultatu. W związku z brakiem ofert i kontaktu 13 czerwca mąż wysłał rezygnację z ich usług z żądaniem usunięcia danych osobowych z ich rejestru. Nadal cisza. Raczej więc ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Jedyny plus, że opłat żadnych nie wymagają, choć wydaliśmy tylko pieniądze na przysięgłe tłumaczenie świadectwa szkolnego, ale przydało się w innej sprawie. Być może malarzy i płytkarzy w Szwajcarii nie potrzebują, choć sądząc po ofertach pracy na stronach szwajcarskich, tak nie jest, a mój mąż spełnia wszelkie wymagania aż nadto.A(usunięte przez administratora)zapłacił za pośrednictwo i też pracy nie dostał. Proszę niech sobie Pani sama wnioski wyciągnie.

T.Michalewski

Witam ,czekał z podzieleniem się opinią klika tygodni żeby coś o firmie mcwork powiedzieć i mogę dzisiaj już napisać, ze firma to młody zespół ludzi ,ale bardzo rzetelni troszczą się o swój interes a co za tym idzie, ze troszczą sie o mnie , co tydzień mam telefon czy wszystko jest ok , czy są jakieś uwagi jestem miło zaskoczony ,ponieważ wyjeżdżałem przez różne pośrednictwa pracy i nikt tak sie o mnie nie troszczył i co najważniejsze wypłata wpływa na czas jak w szwajcarskim zegarku ,Pozdrawiam T.Michalewski .

J.Ludwisiak

Witam serdecznie w imieniu swoim i moich dwóch kolegów elektryków chciałbym wyrazić nasze pozytywne doświadczenie z firmą mcwork ,mogę wszystkich zapewnić ze firma załatwia jeszcze przed wyjazdem wszystkie formalności typu meldunek ,pozwolenie i umowę o pracę ,nawet nie musiałem być minuty w Szwajcarii ,żeby otrzymać wymienione dokumenty .Co do czynszu płacimy (usunięte przez administratora)od osoby miesięcznie ,ale możemy w każdej chwili zmienić żadnej długiej umowy wiążącej z zakwaterowaniem nie mamy wypowiedzenie dwu tygodniowe ,tylko ze nie jest łatwo z zakwaterowaniem w Szwajcarii , czynsz który płacimy jest korzystny szukaliśmy taniej ,ale bez bez sukcesu . Jest to nie prawda ze firma działa nie legalnie i ze wysyła ludzi na czarno ,kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa ,również dodam ze wypłata wpływa na czas co tydzień zgodnie z ustaleniami . Pozdrawiam i podpisuję się obiema rękami ze firma jest uczciwa w stosunku do nas . J.Ludwisiak

Referencje , Witam ,chciałem powiedzieć ze firma McWork jest słowna może trochę długo czekałem do momentu wyjazdu ale też niczego mi nie obiecywali , tak jak dostałem informacje tez tak sie stało , pracuje już 4 tydzień i jest wszystko jest ok, pieniądze otrzymuje co tydzień w środę na nic nie mogę narzekać w ręcz przeciwnie , jeżeli chodzi o pozwolenie na pobyt to było w pierwszej kolejności załatwione ,ponieważ szwajcarii takie numery nie przejdą jak praca na czarno , myśle ze ktoś chcę zaszkodzić firmie pisząc takie brednię, za hotel płacę 3(usunięte przez administratora) ,moge dodać jeszcze ze spotkałem w tej firmie jeszcze dwie osoby które wyjechały przez firme mcwork sa również jak my zadowoleni (usunięte przez administratora)

Mag

Dzięki za ostrzeżenie. Ponad miesiąc temu mąż wysłał aplikację do tej firmy, ale dotychczas jest cisza, a na maile nie odpowiadają. Może więc i całe nasze szczęście. Dziękuję i pozdrawiam!

Witam, wyjechaliśmy również z tej firmy. McWork współpracuje również z firmami pracy tymczasowej w Szwajcarii. Dzisiaj w Szwajcarii jest bardzo ciężko uzyskać pracę bezpośrednio we firmie budowlanej. Pracujemy z kolegą w małej firmie płytkarskiej w małym miasteczku koło Lucerny. Warunki zostały nam przedstawione przez pośrednika w Berlinie i zgadzały się co do joty. Może pokój nie jest idealny, ale to możemy zawsze zmienić. Sumując cały miesiąc po uiszczeniu opłat zarobiliśmy(usunięte przez administratora)franków. Atmosfera w pracy jest ok, tylko w pierwszym tygodniu było trochę chaotycznie. Przy formalnościach mamy opiekę przedstawiciela biura pracy tymczasowej, pana(usunięte przez administratora)Pozdrawiamy (usunięte przez administratora)

jan

W Berlinie podpisałem umowę z pośrednikiem (MC WORK),dostałem adresy i telefony kontaktowe (prawdziwe).Na miejscu,zamiast spotkać się z koordynatorem z firmy budowlanej,spotkałem młodego (25-26 lat) (usunięte przez administratora)ii.Wróciłem,teraz wiem już wszystko i pojadę tam jeszcze raz,ale przez inną Firmę.Pozdrawiam

Mógłbyś opisać szczegóły tej historii? Byłeś w Berlinie podpisać umowę z pośrednictwem czy pracodawcą? Jak przebiegła rozmowa? Jak zorientowałeś się,[usunięte przez moderatora]? To ważne informacje, ponieważ firma świeżo działa na rynku i można będzie uniknąć kolejnych problemów. Proszę opisz sprawę bardziej wnikliwie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o McWork - Berlin

McWork