Remabud-Ryszard Czerwinski

Berlin

Opinie o Remabud-Ryszard Czerwinski

oszukany 2010-10-28 11:21:28
Szef nazywa sie [usunięte przez administratora].Ostatnio oferowal prace na akord przy glazurze w Berlinie.Nie rozliczyl sie z nikim.Dostawalismy smieszne zaliczki na przezycie.Zarobki po rozliczeniu wyszly smieszne okolo 1000 Euro na osobe na miesiac,a i tak nikt nie dostal nic.Opowiada glupoty i obiecuje ze jak mu zaplaca to sie rozliczy.
[usunięte przez administratora].
agava 2010-11-03 13:44:40
[usunięte przez administratora].Też byłem w Berlinie i dawałem z siebie wszystko, a pracuję zawsze uczciwie obojętnie gdzie jest praca i nienawiodzę cwaniaków. Trzeba zmienić przepisy aby tacy jak on nie mieli racji bytu na rynku pracy.
??? 2013-07-05 21:40:27
A no tak, że nie przestrzega żadnych umów i kieruje się domysłami.
lodziarz 2016-05-18 22:11:24
20, standardowo nie było z tym problemu. Opóźnienia czasami wiadomo mogą się pojawić ale jest to bardziej związane z tym, że niektórzy też nie przesyłają im kasy na czas. Oczywiśćie cierpią ci, którzy są na końcu - czyli pracownicy. Możecie mi tylko powiedzieć jak długo idzie u nich pracować?
Zostaw swoją opinię o Remabud-Ryszard Czerwinski - Berlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remabud-Ryszard Czerwinski