Prewenta Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o Prewenta Sp. z o.o.

admin 2015-06-16 12:18:58
Znasz dobrze firmę Prewenta Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!
GOŚĆ 2016-03-07 15:21:58
Ta firma jest jakaś "dziwna". Ostatnio ogłaszają się ok. co miesiąc, może co 3 miesiące. Albo zatrudniają na 3 miesiące i coś im się nie podoba, albo ogólnie jest to lipna firma, bo zresztą w Mikołowie nie ma porządnych firm.....
on 2016-07-12 12:09:55
Są tam pewne osoby ... i jeśli komuś z tych osób podpadniesz to nie pomoże twoje zaangażowanie, doświadczenie itp. Byłem świadkiem zwalniania ludzi z dnia na dzień bo mieli odwagę powiedzieć co myślą i nie wchodzili w d..e
nick 2016-08-27 13:01:03
znow widze sa przyjecia
Olga 2016-09-03 13:51:50
Ups własnie tam chciałam składac papiery bo jestem po technikum bhp i doswiadczenie na magazynie ale po tych opiniach wole sie od tej firmy trzymac z daleka:( szkoda
Zostaw swoją opinię o Prewenta Sp. z o.o. - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prewenta Sp. z o.o.