Opinie o Prewenta Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Prewenta Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prewenta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prewenta Sp. z o.o. w Mikołów

Lucy Nowy wpis

Pracownik działu handlowego był teraz niedawno potrzebny ale w ogłoszeniu nie wpisano żadnych widełek płacowych. Jest tu może ktoś na bieżąco w zarobkach? zastanawiam się czy jest sens jeszcze się zgłaszać, bo spełniam kryteria i lokalizacja biura by mi odpowiadała

no i ? Nowy wpis

Potrzebują na magazyn widziałam ofertę, czy nadal jest tak jak tu opisaliście? mam się bać?

Anka Nowy wpis

Starając się o pracę na magazynie , obsługuje się równocześnie klientów i kasę fiskalną? czy tylko przyjąć i wydać towar?

Urszula Nowy wpis

Oceni ktoś aktualną relację z pracodawcą? proszę o to bo widziałam dość negatywną opinię w jednym z wątków na ten temat a także w sieci i wyskoczyło mi ogłoszenie dla handlowca z tamtego roku i po prostu chciałam się zorientować w bieżących warunkach. po pierwsze czy jest możliwość podpisania kontraktu? była jedynie wzmianka o uop więc się upewniam. pisali także o materiałach marketingowych i szkoleniach produktowych, dacie znać na ten temat coś więcej? Co z samochodem? pytam bo nie pisali o nim

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Prewenta Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
zombi

omijajcie szerokim łukiem,obecnie rządzi tam niezrównoważony pajac totalny brak szacunku dla pracownika......długo nikt nie wytrzymie...

Byly pracownik
@zombi

Człowieku, po co piszesz anonimowo skoro i tak każdy Cię rozpozna po Twoim " nie wytrzymie" naucz się pierw polskiego a póżniej ewentualnie obgaduj swojego pracodawcę tak jak obgadujesz każdego. Prawda jest taka że w zespole jest (usunięte przez administratora) który mąci A pracodawca powinien się tym zainteresować.

@zombi

"Pajac" ? Też wiemy który kolega używa takiego sformułowania...

Damian

Ha, ha. To już po samej odzywce wiesz kto pisze? A tak serio to jak się teraz pracuje w firmie? Można dobrze zarobić? Napisałabyś na jakim poziomie są wypłaty na ręke, bo chciałem się przyjąć.

@Damian

przecież nadal pracujesz...to wiesz.

Sid
@zombi

Opowiesz coś więcej jak wygląda praca u tego pracodawcy w Mikołowie ? Jestem bardzo ciekaw. Widzę , że w Czechowicach pojawiają się oferty ...ten pracodawca nie ma zbyt dobrych opinii ..

hmm

Dawno nie pisaliście a ja jestem byłym pracownikiem. Wszyscy doczepili się do rodzinki a jest w firmie cichy (usunięte przez administratora)który liże (usunięte przez administratora) prezesowi a dzięki niemu wyleciało już kilka osób...tym samym sam dostał się do koryta i trzepie kasę wykorzystując i (usunięte przez administratora) innych.

Beata
@hmm

Spore części Twojej wypowiedzi zostały usunięta (pewnie jakoś naruszały regulamin strony), więc tak naprawdę to nie do końca wiem, jaki masz problem. Wiem, iż pracowałeś kiedyś w firmie Prewenta. Dlaczego postanowiłeś stamtąd odejść?

Ciekawy
@hmm

Wyleciało? bzdura ludzie sami odchodzą z tej firmy ... z tego co mi wiadomo w ostatnim roku jednej osobie nie przedłużono umowy

hmm
@Beata

Sam nie zrezygnowałem...jak się później okazało stało się tak za sprawą innego pracownika który podkopuje dołki pod innymi.

@hmm

Można wylecieć szybciej niż ktokolwiek myśli i nawet nikt tego nie uzasadbi za co.

Jeżeli chodzi o to co obecnie dzieje się w firmie to, Prewenta rezygnowała z funduszu socjalnego z którego dużo nie było ale zawsze coś.

Jak jest z pakietem medycznym w Prewenta Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pakietu medycznego w firmie nie ma, był przez rok i zrezygnowali. Dodatkowo mogę napisać że ubezpieczenia zbiorowego też nie ma.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Prewenta Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Prew

W firmie pracy nie brakuje, niestety sa pracownicy przez których atmosfera jest nieciekawa przez ciagle nastawianie wszystkich przeciwko, plotkowanie i głoszenia złych opini. To jest oczywiste jeśli ktoś się stara pracuje sumienie jest nagradzany, wysyłany na szkolenia - inwestuje się w takiego pracownika ... ten kto sieje ferment w każdej firmie prędzej czy później wyleci i to bez znaczenia czy jest z „rodziny” czy tez nie... sa organizowane spotkania integracyjne, sa świadczenia socjalne, pracodawcy bardzo mili i przyjazni pracownikom, lecz pracownicy do szefów nie zawsze sa tacy ! Pracy jest dużo i jak najbardziej potrzebi ca lojalni i sumienni pracownicy którzy dostaną odpowiednia nagrodę za swoją prace :)

Obecny pracownik
@Prew

Dokładnie!!! Cala prawda.A jeśli ktos wylecial,jak @Byly pracownik,niech ma zal do siebie.Widac nie byl wart tego,zeby byc w tym zespole. Tylko osoby zaangażowane, sumienne i pracowite maja pracę na stałe i są doceniane! Uważam, że mamy uczciwych Pracodawców i warto się dla nich starać. I nie zgadzam się z opinią o głównej księgowej, jest po prostu bardzo zaangażowana i do bólu szczera!

@Obecny pracownik

hahahahahaahha, on sie powinien cieszyc ze z tego lajna wyszedl a nie miec zal. To jedyna firma, w ktorej dostaniecie opierdziel od ksiegowej, ktorej rola powinna sie konczyc tam, gdzie nie ma zasiegu do klawiatury.

Obecny pracownik

Weź się człowieku do roboty, to zarobisz i wyjdziesz z depresji ????

Antek
@Obecny pracownik

Zarobić więcej niż w prewencie to na prawdę nie jest duża sztuka

Ktos
@Antek

Dokladnie

@zabawne
@Obecny pracownik

Ale się uśmiałem.. tak... uczciwość i szczerość pracodawcy oraz ludzi pracujących w tej firmie ...

Iga

Maja elastyczny grafik ?

Justyna

@Ewa Oczywiście, że się da. Obrażaniem siebie nawzajem nic nie osiągniemy. Pamiętajmy o tym, że wątek ten powstał po to, aby wyrażać swoje opinie na temat pracy w firmie Prewenta. Ponadto, wiele osób szuka tutaj informacji na temat swojego potencjalnego pracodawcy, dlatego szczególnie ważne jest to, aby tego typu wpisy się nie pojawiały. Jeżeli miałaś okazję pracować w firmie Prewenta, to zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii na temat tej firmy. Napisz ją, proszę, w sposób merytoryczny i bez wulgaryzmów. Jeśli jesteś w stanie pokazać innym, że się da w ten sposób - będę wdzięczna. Również pozdrawiam.

Bleble
@Justyna

Firma płaci marne pieniądze, (usunięte przez administratora)starsi i wykwalifikowani pracownicy zarabiają mniej niż nowo przyjeci. Atmosfera kiepska, imprez nie ma żadnych, bo niby co było w tym roku?

@Justyna

Pracuje, ale jak za niedługo zacznie rządzić fryzjerka - szpieg i kosmetyczka to chyba zacznę szukać innej pracy.

Poszukujacy
@Ewa

Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby starać się o pracę na stanowisku biurowym?

@Poszukujacy

Sądząc po obecnej obsadzie w biurze jakiś szczególnych wymagań i wykształcenia nie potrzeba... Wystarczą odpowiednie znajomości.

@Ewa

No niestety rządzą ???? bez komentarza.

Beata
@Nick5

A co miałeś dokładnie na myśli, pisząc swój komentarz? Rozumiem, że odnosi się on do pracy w Prewenta, ale nie mówi nic konkretnego osobom, które do tej pory nie miały styczności z tym pracodawcą. Skoro już się tutaj wypowiadasz, to może napiszesz, jakie widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w tej firmie?

@Beata

Aspekty pozytywne ???? kilka osób normalnych, miłych, pomocnych, paczki świąteczne. Minusy? Dowodzącą ta firmą pani M., która nie liczy się z niczym i nikim, biorąc bardzo duża kasę za nic, za rządzenie ludźmi, bo zarządzanie to nie jest, zastraszanie ludzi i gnębienie, a wręcz mobingowanie, ale właściciel z tym nic nie robi, może też jest zastraszony???? Ludzie sami się już zwalniają, bo nikt tego nie wytrzyma. No i nowy właściciel też robi czystki bez sensu nie znając ludzi! Nie polecam!!!Praca ponad siły ludzkie!

GOŚĆ

Ta firma jest jakaś "dziwna". Ostatnio ogłaszają się ok. co miesiąc, może co 3 miesiące. Albo zatrudniają na 3 miesiące i coś im się nie podoba(usunięte przez administratora)

on
@GOŚĆ

Są tam pewne osoby ... i jeśli komuś z tych osób podpadniesz to nie pomoże twoje zaangażowanie, doświadczenie itp. Byłem świadkiem zwalniania ludzi z dnia na dzień bo mieli odwagę powiedzieć co myślą i nie wchodzili w (usunięte przez administratora)

@on

Pracowałem tam jakiś czas i już na początku najmłodsza z Rodzinki rzadzacej,powiedziała, że jak podpadnę jej lub jej kuzynkom to wylecę z pracy. Nie wyleciałem, ale doprowadzi Ciebie ta trójka do tego,, że sam się zwolnisz. Zresztą nie znam osoby, która nie jest zadowolona z odejścia z tej firmy. (usunięte przez administratora), tak można określić warunki panujące w tej firmie!

Norbert

Od dawna nie piszecie na forum. Czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

King of the road
@Norbert

Nie zmienia się nic mimo lat....wszystko na temat tej firmy zostało napisane. Lepiej tam nie będzie..może być tylko gorzej

@King of the road

Dokładnie

Jak jest z awansem w Prewenta Sp. z o.o.?

Nick5

Niestety awans jest rzadkością, liczą się powiązania rodzinne. Nikt już nie pisze, ponieważ szkoda słów na pisanie o firmie, w której jest coraz gorzej, a koniec jest bliski. Wartościowe osoby odchodzą,zostaną niedługo zgliszcza. A do tego doprowadza jedna osoba, o której już nawet nie chce się pisać, a pisano sporo, (usunięte przez administratora) Tak naprawdę firma idzie ku upadkowi... Więc nie polecam pracy w Prewencie.

Bobik

Nie warto

Filip

Podpowiedzcie czy warto starać sie o pracę w firmie? Mam małe doświadczenie i czy są szanse?

@Filip

A na jakim stanowisku chcesz pracować?

Justyna

@Bleble A co dokładniej było w firmie Prewenta w tamtym roku? Wspomniałeś coś o imprezach. Rozumiem, że mówisz o swego rodzaju imprezach integracyjnych, dobrze rozumiem? Jeśli nie, to popraw mnie, proszę. Czy mógłbyś ponadto opisać jak dokładniej w firmie Prewenta prezentuje się atmosfera, o której wspomniałeś? Jak sam widzisz, w wątku pojawia się coraz mnie wypowiedzi, dlatego chciałabym Cię prosić o merytoryczną odpowiedź. Będę Ci wdzięczna.

Bleble
@Justyna

Na temat tej firmy powiedziano już wszystko nie ma co odpowiadać bo wieszać więcej psów się nie ma sensu a bronić się nie da.

Witajcie. Oto moja opinia na temat firmy Prewenta. Pracowałem tam jakiś czas temu i to bardzo krótko, ale wszystko wyjaśni się później. Miałem stanowisko magazynier. Zajmowałem się szukaniem towaru na magazynie, a później pakowaniem go dla Klientów. Godziny pracy miałem stałe, od godz. 7 do 15 w dni robocze. Praca ogólnie fajna, lajtowa, osoby z którymi pracowałem na magazynie byli też ok. O zarobkach się nie wypowiadam nigdy, jest to indywidualna kwestia każdego z nas, ja napiszę, że nie narzekałem na to co dostałem. Tyle pozytywów. Teraz przejdę do minusów, a jest ich dużo więcej niż plusów. Firma znajduje się przy głównej drodze Mikołów - Gliwice, ale dla kogoś kto nie posiada samochodu (w ogóle dziwnie się na Ciebie patrzą jak to możliwe, że nie masz auta) dojazd komunikacją miejską jest tragiczny. (usunięte przez administratora) Na ich stratę dodam, że ubranie robocze dostałem od nich 2 dni przed tą rozmową z Prezesem. Z minusów dodam również, że oprócz magazynu w głównym budynku jest osobna hala magazynowa. Wg mnie ten kto to projektował był (usunięte przez administratora) ze względu na to, że jeśli trzeba było po coś tam iść musisz przejść przez plac. Jeśli była pogoda to ok, ale jeśli już padało, było zimno to już nie jest takie dobre. Można szybko się rozchorować. Poza tym widziałem jak ludzie z biura boją się(usunięte przez administratora) ponieważ nie chcieli tracić pracy. Nie napiszę z jakiego powodu zostałem zwolniony, ale wg mnie było to tylko widzi mi się księgowej, żeby mnie się pozbyć jak najszybciej. Na koniec, jest to praca dla osób, którzy mieszkają blisko firmy. Uzgodnienie wynagrodzenie się zgadzało w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, ale ta atmosfera w biurze, szkoda gadać. Jest to największy minus tej firmy. Życzę powodzenia przyszłym pracownikom w tej firmie.

Justyna

Prosiłabym Was o powstrzymanie się od obrażania innych użytkowników, gdyż takie wypowiedzi łamią regulamin. Zamiast tego zachęcam Was do pisania o pracy w firmie Prewenta w sposób merytoryczny i niełamiący regulaminu serwisu. Będę wdzięczna Wam za to.

Droga Justyno, Inaczej się nie da. Pozdrawiam

IleToDwaPlusDwa

Firma ewenement,(usunięte przez administratora) a przynajnniej tak jej sie wydaje, prawda jest taka ze nikomu nie chce sie z nia klocic, bo do inteligentnych osob to ona nie nalezy, az pozwole ja sobie zacytowac - "poziom inteligencji na poziomie srednio inteligentnego dziecka", "ksiegowa" w cudzyslowie bo ksiegowa z prawdziwego zdarzenia potrafi liczyc i pisac bez bledow.(usunięte przez administratora) Sciezka kariery bardzo ograniczona, jezeli nie pojdziesz sie prosic o marna podwyzke to jej nie dostaniesz. Obecnie jest taka sytuacja, ze sa obecni pracownicy, ktorzy maja mniejsza stawke niz podana w ogloszeniu dla nowych kanydatow. Moze sie cos ruszy gdy "ksiengowa" to przeczyta i sama sobie odpowie kilka razy na komentarze. Malo na miejscu jest ludzi, ktorzy nie rozgladaja sie za czyms lepszym. "(usunięte przez administratora)" pisala cos i czestych spotkaniach integracyjnych, buahaha. Oficjalna impreza czesciej niz raz w roku sie nie zdarza, ostatnio rzadziej i trudno to nazwac impreza, gdy (usunięte przez administratora)sie aaymiluje od "roboli". Owszem zdarzaja sie czestsze imprezy, ale dla wybranych, czyli dla (usunięte przez administratora) i sa one organizowane po cichu - na to pieniadze sa i na nowe auto dla "(usunięte przez administratora)", na premie i terminowo wyplacane nadgodziny nie ma. Jak juz o nadgodzinach mowa - szef (ten na papierku) ustalil 15 zl brutto za nadgodzine ;))) jak ktos juz napisal -(usunięte przez administratora). Tak to prawda, na rekrutacje nikt nie przychodzi. Zeby ostala sie jakas sucha nitka na tej firmie dodam tylko ze wyplaty (podstawa, bo premie i nadgodziny nie) wyplacane na czas, wolne weekendy.

Zostaw merytoryczną opinię o Prewenta Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Prewenta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prewenta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prewenta Sp. z o.o.?

Prewenta Sp. z o.o.