P.U.H. Inter Fiołek

Lublin

Opinie o P.U.H. Inter Fiołek

anonim 2011-05-03 21:23:05
Cześć, pracuję w Inter Fiołek ponad rok, praca jest ciężka, ale masz gratyfikację finansową wiesz za co robisz,tu roboty nigdy nie brakuje, więc perspektywy są bo w innych firmach straszą że kryzys itd. Tutaj wszystko na wysoki standard, nie ma się do czego przyczepić.
anonim 2011-05-06 18:47:19
Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś ... że też ... na przykład jest komu winien, to zaraz odda... W ogóle to nigdy nic nie jest winien, bo w tych sprawach jest dbający.
j 2011-05-17 05:50:53
Ciągle pracuje, wszystkiego dopilnuje ..... Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes IF niech żyje nam.
anonim 2011-06-10 17:10:52
Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre. Wszystko to zasługa naszego prezesa. Prezes dbał o nas jak ojciec najlepszy.
Ola 2011-07-24 21:45:30
Żyjemy w Inter Fiołku jak w jednej rodzinie ... mamy zaufanie do Prezesa ... wszyscy do wszystkich .
anonim 2011-11-01 19:09:09
Mój Szef Ma poczucie humoru, nie poniża ludzi, stanie w twojej obronie, słowny, zna swój fach, szanuje innych, daje szansę.
Jola 2013-01-28 17:40:06
Prezes super gość ! konkret, na temat i wszystko załatwione !
Świetna firma, świetna atmosfera, super praca, uczciwe zarobki !!!
Jola 2013-11-28 06:08:16
Oczywiście.
kastan 2014-05-02 01:19:41
także nie spotkałem się z tym problemem. Ale może zmienimy temat i powiecie coś o samej pracy w Fiołku?
Office 2014-05-03 10:26:53
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową stronę internetową. Szczególnie zależało nam, by nowa strona była nowoczesna, czytelna i bezpieczna z certyfikatami bezpieczeństwa SSL, wykluczająca możliwość ataków hakerskich przez SQL i XSS. Zmieniliśmy całą strukturę strony oraz dodaliśmy nowe obszary tematyczne, aby ułatwić naszym klientom dotarcie do najważniejszych informacji.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.
Good 2014-11-23 08:28:27
Potwierdzam atmosfera w Inter Fiołku potrafi inspirować, ciągnąć w górę wydobywać z człowieka co najlepsze gdy się tam pracuje.
miako 2016-05-08 18:51:44
tak, to prawda, teraz z umową o prace jest naparwde cięzko, ale wydaje mi się, ze spokojnie można u nich jeszcze ponegcojować warunki umowy też na pewno.
Zostaw swoją opinię o P.U.H. Inter Fiołek - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. Inter Fiołek