Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Link2europe

Dzień dobry, Panie Antku obawiamy się, że pomylił Pan forum. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników do Belgii. Nie posiadamy biur ani koordynatorów w Holandii.

Tvn24 na żywo

A może państwo z link2europe.pl przyjadą i zobaczą sami jakie mamy warunki mieszkalne bo mojego dziadka świnie i krowy mają lepiej i to za 80tyg!!

@Tvn24 na żywo

Tylko nie pisz gdzie mieszkasz bo już popracowales ale pomysł twój mega!!

No

Popieram. ????????????????

Olsen

ŻEŚ (usunięte przez administratora) TERAZ PO BANDZIE ALE DOBRZE JESTEM ZA

Rafał W

Dokładnie!!

@Tvn24 na żywo

No właśnie temat bardzo dobry

@Tvn24 na żywo

Dzień dobry, nasze rekruterki regularnie otrzymują od pracowników zdjęcia z mieszkań, na których zostali zakwaterowani i wyglądają one naprawdę dobrze. Nie mieliśmy również do tej pory sygnałów o niezadowoleniu z mieszkania. Nie mniej jeżeli przydzielone Panu zakwaterowanie jest niesatysfakcjonujące prosimy o przesłanie zdjęć na adres info@link2europe.pl Jeżeli warunki mieszkalne rzeczywiście będą naruszały standardy postaramy się znaleźć dla Pana nowe zakwaterowanie.

@Michał

Dzień dobry, Panie Michale Pana również prosimy o przesłanie zdjęć mieszkania na adres info@link2europe.pl. Jeżeli rzeczywiście jest problem z warunkami zakwaterowania będziemy interweniować.

@Rafał W

Dzień dobry, Panie Michale Rafale, jeżeli podczas współpracy z nami był Pan niezadowolony z warunków mieszkalny i posiada Pan jakieś zdjęcia z tego okresu prosimy o przesłanie ich na adres info@link2europe.pl

Ktoś

Niestety większość ludzi ma tu rację co do (usunięte przez administratora)ale każdy jest na tyle mądry że milczy bo się boją że stracą pracę ale prawda jest taka że (usunięte przez administratora) dobrze pracowałem ale w niektórych przypadkach (usunięte przez administratora)inne dziewczyny są mile można wszystko z nimi załatwić ale z (usunięte przez administratora)a życzę żeby ktoś nagrał wszystko i poszedł z tym do związków zawodowych pozdrawiam Michał z cevy

@Ktoś

Praktycznie wszystkie osoby udzielające się na tym forum to osoby, które nie pracują już za pośrednictwem naszej agencji, lub proces rekrutacji nie zakończył się dla nich pozytywnie, więc nie muszą się bać utraty pracy. Opisywane tu sytuacje są dla nas niepokojące dlatego regularnie prosimy osoby komentujące o przesłanie wiadomości na adres info@link2europe.pl ze szczegółowym opisem problemu. Jeżeli opisywane tutaj sytuacje się potwierdzą firma nie pozostawi tego bez reakcji. Gwarantujemy, że kontakt z nami nie będzie skutkował żadnymi negatywnymi konsekwencjami dla osób, które się do nas zgłoszą, a otrzymane informacje nie zostaną nigdzie udostępnione.

@Link2europe

Nie pracują dzięki (usunięte przez administratora)mają państwo moje dane pani (usunięte przez administratora)którą pozdrawiam przyjmowała mnie do państwa firmy nie mam zastrzeżeń do link2europe ale naprawdę to co tam się działo szkoda wracać i wspominać żałuję tylko że z Panem (usunięte przez administratora)nie porozmawialem może by coś pomógł i napewno nic nie wiedział i nadal nie wie dużo rzeczy a jest co ale to już przeszłość wystarczy zobaczyć jak często ludzie się zmieniają proszę zadać sobie pytanie dlaczego do dziś mam kontakt z chłopakami którzy nadal pracują i proszę mi wierzyć nie mają dobrego zdania na temat sandry proszę skontaktować się anonimowo pewnie każdy coś powie i wtedy państwo ocenią całą tą sytuację jeszcze raz powtarzam do link2europe jako agencji nic nie mam

@Link2europe

Sami państwo nie wiecie co piszecie żadnych skutków przecież ludzie piszą że nic do link2europe pl nie mają tylko co do niektórych osób ale z tymi mieszkaniami to bardzo dobry pomysł

Link2europe

"Sami państwo nie wiecie co piszecie żadnych skutków przecież ludzie piszą że nic do link2europe pl nie mają" Nasza wypowiedź odnosiła się do pojawiających się na forum obaw, że bezpośredni kontakt z nami może dla kogoś skutkować zwolnieniem, lub "narobieniem problemów" u innych agencji. Stąd też nasze zapewnienie, że zależy nam jedynie na wyjaśnieniu sprawy, a "ujawnienie się" osób umieszczających tu wpisy nie będzie skutkowało dla nich żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Rafał W

Łłoooooo w końcu ktoś głośno mówi o tym bałaganie w puurs brawo wy świat należy do odważnych ja też miałem dużo przygód z tą (usunięte przez administratora)pojechałem na urlop do Polski i prosiłem żeby mieszkanie odciagneła mi na raty i co wróciłem i nie miałem za co żyć bo całą tygodniowke mi zabrała jak tak można ciekawe 3y tak mogli ale to już przeszłość nie interesowała się za co będę żył przez tydzień bo po co a jak prosiłem o zaliczkę to zawsze nie było no cóż życie słynny tekst (usunięte przez administratora)życie a na ekoczeki czekałem miesiąc agencja link2europe dobra szkoda że nie wiedzą co tam w puurs no cóż życie

@Rafał W

„świat należy do odważnych” Panie Rafale jak najbardziej zgadzamy się z tym stwierdzeniem, jednak takich osób tu nie widzimy. Wszystkie nasze prośby o bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy pozostają bez odpowiedzi, a anonimowych wpisów na forum internetowym żadną miarą za odwagę uznać nie można. Pana również zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. W innym przypadku nie jesteśmy w stanie „ruszyć” tej sprawy.

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Link2europe

Panie Jurku nie mamy powodów do wybielania się, ponieważ opinie pojawiające się tutaj są bezpodstawne. Każda prośba o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy pozostaje bez odzewu, więc nie możemy traktować tych wpisów poważnie.

Link2europe

Dzień dobry, Panie Marku zapewniamy, że gdybyśmy nie wiedzieli co robimy to nie obchodzilibyśmy w tym roku dziesięciolecia firmy. O przedstawieniu kandydata pracodawcy decydują kwalifikacje zawodowe wymagane przez pracodawcę, poziom znajomości języka obcego i predyspozycje osobowe. Być może w przypadku oferty, na którą Pan aplikował, któryś z tych czynników nie spełniał wymagań pracodawcy. Przykro nam, jeżeli odrzucenie Pana kandydatury wzbudziło u Pana negatywne emocje, ale współpracujący z nami pracodawcy mają bardzo precyzyjne wymagania w stosunku do kandydatów i tylko osoby, które te wymagania spełniają mogą być pracodawcom przedstawione.

Kolu

Ty stary miałem to samo że śmieszna (usunięte przez administratora)nie chciała mnie już zatrudnić.... Pshee

@Kolu

Dzień dobry, zapewniamy, że Pani Sandra nie odrzuca żadnej kandydatury bez powodu. Jednakże odpowiada Ona za każdego kandydata, którego przedstawi pracodawcy. Jeżeli Pani Sandra miała zastrzeżenia do Pana zachowania, lub pracy to oczywistym jest, że nie zgodzi się na Pana ponowne zatrudnienie.

legia
@Link2europe

niestety tak jest(usunięte przez administratora) jestescie w polsce wiec nie widzicie co tu sie dzieje ilu ludzi (usunięte przez administratora)sie pozbyła praktycznie za to ze ktos miał racje a nie ona.... pra cowałem u was prawie rok i duzo słyszałem i widziałem jesli ktos jest dobrym pracownikiem to sie o niego dba a nie słucha sie plotek na jego temat i sie go zwalnia dlatego dzieki sandrze przykro mi ale nie polecam

@legia

Dzień dobry, zapraszamy do przesłania wiadomości na adres info@link2europe.pl W wiadomości prosimy o podanie danych osobowych i szczegółowego opisu sytuacji. Przeanalizujemy sprawę i jeżeli Pani Sandra rzeczywiście dopuszcza się nadużyć to zostaną wyciągnięte konsekwencje. Do firmy nie trafiają "prawdziwe" skargi na Panią Sandrę, a w przypadku większości osób tutaj działania kończą się na publikowaniu negatywnych komentarzy, dlatego też nie mamy wystarczających informacji do zweryfikowania opisywanych sytuacji i rozwiązania problemu.

Majk

Masakra jakaś pracowałem tam 3 miesiące z początku wszystko ok potem zaczęły się schody straciłem pracę i nikt się mną nie przejmował kazali wracać do Polski bez dowodzenia a oferty były ale że jakaś(usunięte przez administratora) nie chciała mnie w pracy żenada nie polecam

@Majk

Ostateczna decyzja o zatrudnieniu, lub zwolnieniu pracownika zawsze należy do pracodawcy i nasza agencja nie ma na to wpływu. Jednak nie przypominamy sobie sytuacji, aby któryś z współpracujących z nami pracodawców pozbywał się bez powodu dobrego pracownika. Pani Sandra nie może przedstawiać kolejnym firmom kandydata, który już raz dał powody do zwolnienia.

@Link2europe

powody do zwolnienia???? o czym wy tu piszecie za duzo kasy macie z nas wszystkich ale pamietajcie medal ma 2 strony jak mozecie tak traktowac swoich rodaków i to za granica człowiek wydaje srednio na wyjazd ok 2tys zl a wy zamist sie nim zaopiekowac gdy straci prace bo w danej firmie nie wyszło to pozbywacie sie go i to wasza polityka polak polaka ,,,,,,,, wstyd

@anonymous

Zapewniamy, że pracodawcy, z którymi współpracujemy nie zwalniają dobrych pracowników bez powodu. I zgadza się medal ma dwie strony. Jeżeli pomagamy komuś w podjęciu pracy to również mamy prawo oczekiwać, że ta osoba będzie rzetelnie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Jeżeli ktoś wydaje na wyjazd wspomniane 2 tysiące złotych, a następnie nie dba o swoją pracę to niestety taka osoba może mieć pretensje jedynie do siebie.

tez miałam z nią do czynienia dużo by tu pisać temat woda... może skargi do (usunięte przez administratora) coś dadzą bo naprawdę jest na co i kogo.. Pozdrawiamy (usunięte przez administratora)MY:-)))

Majk

No dokładnie miałem oferty do pracy ale niestety (usunięte przez administratora) już nie chciała mnie w linku mówię ci selekcja jak się jej nie spodobasz to na Polskę i nikt się tobą nie będzie przejmował praca jest (usunięte przez administratora)mówi nie heee nie polecam

@Majk

Dzień dobry, pisze Pan, że nie był zadowolony ze współpracy z nami i nie poleca naszej firmy. Oczywiście ma Pan do tego prawo. Prosimy jednak uczciwie pamiętać, że działa to w dwie strony. Pani Sandra jako koordynatorka i rekruterka pracująca w agencji pracy jest zobowiązana do przedstawiania pracodawcom kandydatur zgodnych z ich wymaganiami, a za każdą przedstawioną kandydaturę osobiście odpowiada. Jeżeli Pani Sandra jest zaniepokojona zachowaniem danego pracownika, lub ma zastrzeżenia co do jakości wykonywanych przez niego obowiązków nie może takiej osoby ponownie zatrudnić.

Tom

Witam.Kieruje to do agencji link2 europe;mianowicie widze,ze nawet czytac nie umiecie ze zrozumieniem,wiec jeszcze raz powoli..Wysylalem zeby bylo jasne caly czas tego samego meila z tymy samymi dokumentami nie za kazdym razem innych dokumentow lecz TE SAME I TEN SAM MEIL Z KOMPLETEM DOK. i za pierwszym i drugim razem czegos niby brakowalo po wyslaniu trzeci raz TEGO SAMEGO MEILA Z TYMI SAMYMI DOK. wszystko bylo ok.Nastepnie mowicie panstwo ze szukacie tylko wysoko wykwalifikowanych pracownikow,wiec tak; mam certyfikat vca,scc,cnc,wozki widlowe,wyciagniki pneumatyczne i koparki,ponadto skoro bylem ponad rok koordynatorem prosze mi nie wmawiac ,ze nie znam jezykow obcych ponadto 11 lat doswiadczenia za granica dlatego nie rozumiem co macie na mysli mowiac o wysoko wykwalifikowanych pracownikach nie robcie sobie zartow!!!Jesli chodzi natomiast o "tekst" z wyplatami to byl PRZYKLAD(co wyraznie zaznaczylem),ze moze sie zdarzyc wszystko.Nie mam ochoty ani czasu pisac na panstwa meila i prowadzic jakiejs jalowej dyskusji(tym bardziej podawac dane zeby moc byc moze robic mi schody w mojej obecnej firmie i mnie oczerniac przykladowo za te wpisy ,WSZYSTKO CO NAPISALEM JEST PRAWDA I NIE MAM POWODU BEZZASADNIE KOGOS OPISYWAC!(tak na marginesie to moja pierwsza opinie na jakimkolwiek forum,ale zmusiliscie mnie do tego zarzucajac mi niekompetencje czy brak wykwalifikowania czy znajomosci jezyka proponuje zeby pracownicy tej firmy sie doszkolili chociazby do mojego poziomu) bo wiele biur sie ze soba kontaktuje i wymienia informacjami).TAK WIEC PROSZE PRZESTAC MANIPULOWAC I PRZEKSZTALCAC SLOWA LUDZI BO TO TYLKO POTWIERDZA WASZA NIEKOMPETENCJE I BEZSILNOSC JAK PISZE SIE PRAWDE.I nie traktujcie wszystkich z gory byc moze poprostu sie komus moje zdjecie nie spodobalo w takim wypadku trzeba bylo powiedziec mi o tym podczas rozmowy rekrutacyjnej a nie zarzucac mi brak wykwalifikowania.Jesli tak dzialacie,tak sprawdzacie ludzi to gratuluje i zycze powodzenia w szukaniu WYSOKO WYKWALIFIKOWANYCH pracownikow.Mam nadzieje ,ze ludzie sami wyciagna z tego wnioski.Zegnam

@Tom

Nikt nie zarzuca Panu braku kwalifikacji, ani kompetencji, ale bez podania danych osobowych nie jesteśmy w stanie sprawdzić przebiegu Pana rekrutacji, ani sprawdzić przyczyn odrzucenia Pana kandydatury nie mniej nie praktykujemy oceniania kandydatur na podstawie zdjęć. Tak jak pisaliśmy we wcześniejszym komentarzu przykro nam z powodu odczuwanej przez Pana frustracji wynikającej z negatywnego wyniku procesu rekrutacji. Ostateczna decyzja o zatrudnienia kandydata zawsze należy do pracodawcy i jeżeli stwierdził On, że nie spełnia Pan jego wymagań nie mogliśmy nic na to poradzić. Skoro nie jest Pan zainteresowany wyjaśnianiem tej sprawy drogą mailową w takim razie prosimy o zaprzestanie bezpodstawnego oczerniania naszej firmy.

Tom

W pelni popieram jesli chodzi o kompetencje a raczej uwazam,ze maja tam w biurze niezly bajzel,ze tak powiem sam chcialem wyjechac przez te agencje(link 2 europe) ale odnioslem takie wrazenie po rozmowie z biurem ,gdyz kilka razy wysylalem dokumenty(za kazdym razem ten sam meil z kompletem dok.) bo za kazdym razem cos brakowalo,ponadto dwu krotnie sprawdzano mi znajomosc jezyka i na koncu stwierdzili,ze znajomosc zbyt slaba ale nie przeszkodzilo mi to w pracy w tempo team(to biuro godne polecenia) jako koordynator w 2016r. dziwne.Ponadto kilka dni temu zadzwonilem do Randstad i odziwo nie przeszkodzilo mi to w uzyskaniu pracy jako team leader( bez znaj.jezyka ;-) ) zadziwiajace,wiec odpuscilem gdyz balem sie ,ze przykladowo nie dostane wyplaty a powiedza ,ze dostalem;) (byc moze to zbieg okolicznosci w co nie wierze,ze ktos cos zle zaznaczyl,zrozumial,nie mogl odnalezc,ale to dowodzi tylko temu ze cos jest nie tak i ludzie tam pracujacy nie ogarniaja,nie moga sie dogadac,rozmawiasz z kims nastepnego dnia twierdza ze nikt z toba nie rozmawial,ktos mial cos zaznaczyc czy wyslac ale tego nie zrobil..) .Wydaje mi sie byc jednym z tych uitzendbureau ,ktore mowia co chcesz uslyszec a jak mowisz udaja,ze nie slysza(jak jest problem) jak SBA flex z ktorym wygralem sprawe i dostali ogromna kare.Jednym slowem cyrk.Mowie to z pelna odpowiedzialnoscia po 11 latach w nl i nie tylko naogladalem i nasluchalem sie takich rzeczy,ze nikt by mi nie uwierzyl,ale mysle ze dzieki temu nauczylem sie "wyczuwac" firmy tego typu.PAMIETAJCIE jak juz w pl. przed wyjazdem sa jakies problemy i nie wiedza co robia czy mowia to po wyjezdzie nie spodziewalbym sie laur ;)Proponuje doglebnie sprawdzic kazda firme(dzisiaj to nie trudne) przez ktora zamierzacie wyjechac!Tak na marginesie nie sugierujcie sie opiniami ludzi,ktorzy pracuja jako spawacze,kierowcy ciezarowek czy operator cnc itp. poniewaz specjalistow kolokwialnie mowiac nikt nie"wystawi" bo jest ich jak na lekarstwo.Sam pracowalem pracowalem w jednej z gorszych firm a mialem ponad 15e i robili wszystko bym nie odszedl.Na koniec tak na marginesie unikajcie jeszcze t&s,axidus weegre chyba ,ze chcecie pracowac za 100e i raczej otto gdzie koordynatorzy sa glusi i uwazaja sie za bogow.Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.

@Tom

Dziękujemy za opinię nie mniej nie możemy się z nią zgodzić. Odnosząc się bezpośrednio do Pana wypowiedzi chcielibyśmy wyprostować kilka szczegółów. 1. "kilka razy wysylalem dokumenty(za kazdym razem ten sam meil z kompletem dok.) bo za kazdym razem cos brakowalo".- Nie dosłanie wszystkich wymaganych w procesie rekrutacji dokumentów nie może być podstawą do zarzucania braku kompetencji naszym pracowników. Pracodawcy mają swoje wymogi formalne dotyczące rekrutacji i muszą one zostać wypełnione. 2. "zadziwiajace,wiec odpuscilem gdyz balem sie ,ze przykladowo nie dostane wyplaty a powiedza ,ze dostalem"- To, że nie dosyłał Pan wszystkich wymaganych dokumentów nie ma żadnego związku z wypełnianiem obowiązków leżących po stronie firmy (jak na przykład wypłata wynagrodzeń). Wyciąganie tego typu wniosków na podstawie takich przesłanek jest działaniem godnym nieuczciwej konkurencji. 3. „ponadto dwu krotnie sprawdzano mi znajomosc jezyka i na koncu stwierdzili,ze znajomosc zbyt slaba”. Nasza agencja specjalizuje się w rekrutacji pracowników wysoko wykwalifikowanych co oznacza, że pracodawcy mają w duże wymagania w stosunku do kandydatów, również w kwestii znajomości języka obcego. Bardzo nam przykro, że odrzucenie przez pracodawcę Pana kandydatury wzbudziło w Panu taki żal i frustrację jednak, nie jest to miejsce, w którym jesteśmy w stanie rozwiązać ten problem. Zapraszamy do przesłanie wiadomości na adres info@link2europe.pl z opisem sytuacji i Pana danymi osobowymi. Przeanalizujemy zaistniałe zdarzenie i postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Mto

Brak slow..Przestrzegam wszystkich przed agencja lin 2 europe ,w biurze w pl pracownicy nie maja pojecia co robia i mowia tylko to co chcesz uslyszec .ZERO KOMPETENCJI!!!,opinie na ich stronie pisali oczywiscie sami,nic nie jest zgodne z rzeczewistoscia.Jesli ktos nie wezmie mojej rady na powaznie niech jedzie i sam sie przekona.

@Mto

Dzień dobry, prosimy o rozwinięcie jakie konkretnie informacje nie były zgodne z rzeczywistością? Podczas procesu rekrutacji kandydaci informowani są rzetelnie o specyfice pracy i jej warunkach. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące procesu rekrutacji zapraszamy do wysłania wiadomości na adres info@link2europe.pl z opisem sytuacji i podaniem danych osobowych. Przeanalizujemy sytuację i postaramy się ją rozwiązać.

Almodowar

Na początku wszystko spoko po 2 tyg out z firmy, pytając w agencji o inne opcje pracy usłyszałem że nie ma dla mnie już żadnych ofert wiec musiałem się spakować . Na szczęście znalazłem inna agencje w Belgii. Szkoda że tak wyszło ale pozytywa nie wystawie .

@Almodowar

Dzień dobry, większość posiadanych przez nas ofert pracy posiada bardzo szczegółowe wymagania narzucane przez docelowych pracodawców, jeżeli w danej chwili nie posiadaliśmy innej oferty adekwatnej do Pana kwalifikacji to nie mogliśmy niczego zaproponować. Pragniemy również wyjaśnić, że w przypadku agencji pośrednictwa pracy decyzje o zakończeniu pracy prawie zawsze podejmowane są przez docelowego pracodawcę.

Zdzisek z Podbeskidzia

Skad ja to znam...No a jak przy wypowiedzeniu wspolpracy w victransie nie chcesz rozladowac ostatni raz ciezarowki i wygarniesz (usunięte przez administratora)to potrafia policje naslac...(usunięte przez administratora)

Pierre
@Zdzisek z Podbeskidzia

Kolezka tak z buta naginał bo po tym jak usłyszał że jest zwolniony kazali mu jeszcze jakies ciężarówki rozładowywać

@Zdzisek z Podbeskidzia

Panie Zdzisławie, jeżeli dochodzi do wypowiedzenia współpracy to skutkuje ono najwcześniej z zakończeniem danego dnia roboczego, dlatego też pracodawca ma prawo oczekiwać, że do końca wykona Pan swoje obowiązki za co otrzyma Pan stosowne wynagrodzenie. W kwestii wzywania policji bardzo nam przykro, że spotkały Pana nieprzyjemności, ale należałoby najpierw ustalić jak daleko zaszło to "wygarnianie szefowi"

Olsen

...victrans i jego nienormowany czas pracy...zamiast na 3 czy 5 rano pare razy wstaniesz na 9 i juz Ci dziekuja za wspolprace...czy to normalne?...nie polecam...

O
@Olsen

Taa czas pracy je normowany a gonią cię od 3 rano bo jak później zaczniesz to spóźnienia masz . (usunięte przez administratora)

@O

Dzień dobry, kandydaci podczas procesu rekrutacji są dokładnie informowani o zakresie obowiązków i charakterystyce pracy. Również jeżeli praca jest w godzinach nocnych, lub wczesnoporannych. Przykro nam, że zdecydowali się Panowie na podjęcie pracy, która Wam nie odpowiadała, jednak nie jest to jednak coś za co powinni Panowie obarczać odpowiedzialnością agencję pracy.

Jozek Kisiel

...jak zle zaczniesz i chcesz zmienic prace szofera w ramach tej samej agencji to ...zapomnij...niby zadwolone z Ciebie ale pracy nie ma:)...a w tym samym tyg dodaja nowe ogloszenie urodzone klamliwe s...:)

@Jozek Kisiel

Panie Józefie, sprawdziliśmy. Nigdy nie pracował Pan za pośrednictwem naszej agencji.

Ramzes Trzeci

Potrafia pare tyg nie wysylac ostatniego wynagrodzenia bo im sie nie zgadzaja godziny...nie polecam...

@Ramzes Trzeci

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące wysokości otrzymanego wynagrodzenia prosimy o wysłanie wiadomości z Pana danymi osobowymi i szczegółowym opisem sytuacji na adres info@link2europe.pl Skontaktujemy się z belgijskim pracodawcą i wyjaśnimy nieścisłości.

Pan Zbyszek

Powinno sie robic liste agencji ktore nalezy omijac szerokim lukiem...w tym i link to europe z tego co widze...

@Pan Zbyszek

Panie Zbyszku, jeżeli pracował Pan za pośrednictwem naszej agencji i spotkały Pana jakieś nieprzyjemności zapraszamy do wysłania wiadomości na adres info@link2europe.pl Postaramy się wyjaśnić wszelkie niejasności. W przeciwnym wypadku odsyłamy do regulaminu serwisu "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie...treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste...."

Romanoo

Taka sezonowa agencyjka jak widzę kto idzie normalny pracować na tygodniowa umowę ? Oferty nie są aktualizowane na bieżąco cały czas te same żeby tylko kogoś sciagnac, jak pytasz o pracę to tylko jedna oferta w tym (usunięte przez administratora) w Zulte gdzie cały czas rotacja jak na dworcu a Antwerpii .

Stanislaw Byrcyn
@Romanoo

Dobrze prawisz Pan...oferty na ich stronie a przez telefon mowia ze nie ma nic...ot cale biuro pierdzi w stolki i wozi sie autami firmowymi...

@Stanislaw Byrcyn

Dzień dobry, Panie Stanisławie nasza agencja specjalizuje się w rekrutacji pracowników technicznych w związku z tym większość posiadanych przez nas ofert cechuje się bardzo konkretnymi wymaganiami. Bardzo nam przykro, jeżeli nie posiadaliśmy oferty adekwatnej do Pana kwalifikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe