Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Rekrutacyjna Link2europe?

frezer

nie polecam kontaktu i aplikowania o pracę z tą agencją. Na początku niby wszystko ok, przebiega proces rekrutacji z siedzią agencji w Polsce, następnie z agencją zagranicą, wstępne rozmowy na temat warunków umowy, zakwaterowania, itp. itd. Następnie następuje długa cisza z ich strony która trwa nawet 2 do 3 tygodni a w rezultacie po 4 tygodniach dostajesz od nich informacje nie o tym, że nie dostałeś się na dane stanowisko, lecz o tym, że z przyczyn niewiadomych nie potrafili się dogadać z zleceniodawcą zagranicą lub kontakt z nim został zerwany tak samo jak z nami przez cały ten śmieszny czas oczekiwania na jakiekolwiek informacje od Link2Europe nie polecam, szkoda waszego czasu, robienia sobie nadziei i stracenia nerwów. Następnie po całym tym cyrku z ich strony, widzę że ponownie wrzucają to samo ogłoszenie, po co ? nie mam pojecia, może starją sobie podbić jakieś statystyki.

@frezer

Szanowny Panie, Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Zawsze zależy nam na wyjaśnieniu każdej sytuacji, a konstruktywna krytyka pozwala usprawnić nasze usługi. Gwarantujemy, że zaistniałą, niepokojącą również nas sytuację wyjaśnimy z naszym belgijskim partnerem. Przykro nam, że musiał Pan tyle czekać, nie było to oczywiście celowe i pozostaje nam mieć jedynie nadzieję, że będzie Pan otwarty na inne nasze oferty w przyszłości. Nie mamy w zwyczaju publikować nieaktualnych ofert, czasem odświeżają się automatycznie. Zaznaczamy jednakże, że mamy wielu zadowolonych kandydatów oraz pracowników, bo to jest najważniejsze – praca, która się opłaca. Pozdrawiamy!

Mayeusz
@frezer

Widocznie się nie nadawales. Ja też czekałem 2 tygodnie na odpowiedź I zostałem przyjęty. Teraz mam kontrakt bezpośrednio z firmą.Dla mnie wszystko ok.

Bogdan

Nie pojawiły się tutaj w przeciągu ostatnich miesięcy aktualne opinie dotyczące pracy przez tę agencję, a aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy, głównie w Belgii: https://link2europe.pl/oferty-pracy/ Chciałem Was zapytać jak wygląda taka praca, tzn. czy firma pokrywa koszty wyjazdu i zakwaterowania, bo nie ma takiej informacji na stronie. Dzięki.

Gregory M

Mam mieszane uczucia co do tej agencji pracy, a szczególnie jej belgijskiego oddziału. Od 12 marca bierzacego roku staram sie o jedną prace w Sano Rice. Proces rekrutacji trwa już dwa miesiące!! Ciagle jestem mamiony tym że to tak musi długo trwać. Odrzucono mnie po jakiś dwóch tygodniach, ale zaproponowano inna pracę. Podobny rezultat. Po miesiącu dzwoni Belgijka i mówi że znów rekrutację wznowiono, miałem dzisiaj ponownie rozmawiać z ta sama kobieta via WhatsApp i odwołano i znów zaproponowano mi prace z której wczesnie juz mi odmówiono. Nie mam pojecia czy te kobiety są profesjonalistkami w posrednictwie pracy, ale myślę że nie. Znajomość angielskiego nie wystarcza. Byc może (mogę sie mylić) biuro w Antrwepii musi odbyć jakieś rozmowy rekrutacyjne aby wykazać to w swoich wewnętrzych statystykach i raportów że takie rozmowy przeprowadzono. A normalni ludzie chcący pracować uczciwie nie mogą w ogóle dostać jakiejkolwiek pracy z tej Agencji. Pozdrowienia dla Leen i Caroline. Na nic Wasze obietnice drogie Panie.

@Gregory M

Panie Grzegorzu rozumiemy Pana rozgoryczenie zaistniałą sytuacją.Czasami z przyczyn od nas niezależnych docelowy pracodawca wstrzymuje daną rekrutacją, co miało miejsce w przypadku firmy Sanorice, o której Pan pisze. Staramy się wpływać na mentalność Belgów informując, że kandydaci po prostu chcą pracować i oczekują szybkiej reakcji, zwłaszcza na dzisiejszym rynku pracy i walki o pracownika. Ale jak to mówią kropla drąży skałę ;). Zachęcamy do bezpośredniego z nami kontaktu z pewnością wszystko wyjaśnimy. Pozdrawiamy Link2europe.

nick
@Gregory M

napisałeś całą prawdę o tej agencji,nie dla ludzi którzy szukają normalnej,stabilnej roboty

Aleksander
@nick

Ty również doświadczyłeś takiej sytuacji, że mimo kilku rozmów rekrutacyjnych nie otrzymałeś propozycji pracy? Zaczynam się zastanawiać, co może być powodem, że właśnie tak to wygląda.

ta_____picer

1.Kasa na czas 10/10 2.Warunki lokalowe ok 9/10 3.Kontakt z biurem w Belgii 5/10 (Kasia, Magda Dominika ok ale p.Mateusz - porażka nie odbiera telefonów, nie ma czasu dla nikogo jest zarobiony, odwleka sprawy w nieskończoność) 4. Pomoc w meldunku 0/10 ( ile można czekać ?) 5. Pomoc w uzyskaniu Kinderbijslag zasiłek na dzieci 0/10 Dobrze ,ze już zjechałem....

@ta_____picer

Zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy w biurach po stronie polskiej i belgijskiej koncentrują się na tym, aby w pełni profesjonalnie obsłużyć najpierw kandydatów do pracy, a po zatrudnieniu pracowników. Proszę wziąć pod uwagę, że meldunek, zasiłek na dzieci to są też kwestie w znacznej mierze uzależnione od tempa pracy urzędów w Belgii. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli jeszcze w jakiejś kwestii możemy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie Link2europe

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Mariusz Kucharski

Dzień dobry od kilkunastu dni jestem zaniepokojony powiadomieniami przychodzacymi na moją pocztę czytając niektóre opinie postanowiłem dodać też i swoją wszystkie posty zniewazajace Panią Sandre oraz agencje w której jestem zatrudniony od 4 lat są nie prawdą nigdy ja i moi koledzy pracujący nie powiedział złego słowa na Panią Sandre wręcz przeciwnie wszystko można było załatwić pozytywnie prócz poniedziałku gdyż panie w biurze mają nowych starterow i są bardzo zajęte. Jeśli chodzi o warunki są dobre jak dbamy tak mamy kwestia zaliczek nigdy nie mieliśmy problemu jeśli chodzi o plotki że Pani Sandra słucha to napewno już bym nie pracował a podejrzewam że było ich sporo na mój temat nikogo bez winy nie zwalniają z pracy gdy skończyła nam się praca w pierwszej firmie Pani Sandra zaproponowała nam następną pracę gdzie pracuje do dziś i jestem bardzo zadowolony jedno co się zmieniło to zawsze jak się wracalo z urlopu to mieszkanie czy samochód można było spłacać w ratach teraz nie ukrywam że odciagniete miałem wszystko ale to tak na marginesie jestem i mogę napisać za kolegów jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją Link

Klub
@Mariusz Kucharski

Haa to wyjątek się znalazł!!!

No
@Mariusz Kucharski

Dokładnie napisał ktoś z linka żeby widzieli inni ludzie że wszystko gitt.....

jaaa
@Mariusz Kucharski

dlatego ten cały gowork to badziew bo można sobie oskarżać i pisać nie prawdę bez żadnych konsekwencji i anonimowo

@jaaa

Dzień dobry, skoro według Panów pozytywne komentarze są pisane przez pracowników firmy to uczciwie należy uznać, że wszystkie negatywne komentarze to działania konkurencji, lub byłych pracowników, którzy byli nie fair wobec firmy i zasłużyli na zwolnienie, a teraz próbują się "zemścić" negatywnymi opiniami :)

Konrad
@Mariusz Kucharski

Przez Link 2 Europe pracowałem 2 lata temu. Praca z panią (usunięte przez administratora)układała się znakomicie, świetny kontakt, pomoc na każdym kroku. Przyjeżdżała na zakład porozmawiać z chłopakami, dowiedzieć się jak nam idzie. Z pracy dla Link 2 Europe zrezygnowałem ze względu na towarzystwo, z którym przyszło mi potem mieszkać. W tym roku chciałem znowu podjąć współpracę z Link, duża pomoc od (usunięte przez administratora) praca bardzo szybko się znalazła, zależało mi na pracy zmianowej na popołudnia i nocki z czym też nie było problemu. Zostałem w starej pracy w innym biurze, bo przeraziło mnie towarzystwo z którym miałem mieszkać, które z lokacji zrobiło cofee shop i metę. (usunięte przez administratora)Coraz ciężej spotkać normalnych ludzi. Belgia powoli się kończy.

nick
@jaaa

tak samo można pisać bzdury jaka firma jest wspaniała,a panie takie pomocne i profesjonalne

@Konrad

Masz coffika w chacie i narzekasz?(usunięte przez administratora)

Osiłek

wybieram się na operatora giętarki CNC, bede miał pojedynczy pokój, więc będzie luksusik. pamiętam jak trzęsłem portkami przed pierwszym wyjazdem, teraz to juz luzik, w koncu jakaś konkret agencja, umowa o prace jest, wszystko jest git

Nickson
@Osiłek

ja właśnie po raz pierwszy będę wyjeżdżał, ale na mechanika. Więc mówisz, że nie mam się czym martwić? Ogolnie samej roboty sie nie boje, bo doświadczenie mam ale zmiana srodowiska to jednak przyprawia mnie o “trzęsienie portkami”

Konrad

Trzeba mieć uprawnienia na wozek?

KaziK
@Konrad

No zalezy na jakie stanowisko... Ale raczej sie przydaje i latwiej sie dostac jak masz

??
@KaziK

A ile placa na operatora wozka?

opik
@??

12.56€/h raczej przeciętnie

Diego
@opik

Dla ciebie przeciętnie, a dla mnie nieźle, więcej niż w kraju

@Diego

Aktualnie mamy ofertę dla operatora wózka reachtruck z podwójnymi widłami, stawka 12,82€/h + dodatki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie: (usunięte przez administratora)

Olek

Planuje jechac do Belgi na mechanika wózków kilka lat tak pracowalem w polsce i znam sie na rzeczy i zaproponowali mi 17€ /h nie mam porownania za bardzo ale wydaje mi sie to byc dobra kasa, pytanie jak to jest z nadgodzinami, pisza ze sa mozliwe ale ile mozna wyciagnac?

zazdro
@Olek

sporo wyciagniesz z taka stawka

jak dla mnie spoko, wszystko krok po kroku dopiete i dopilnowane tak jak w umowie. za bardzo nie ma sie do czego przyczepic

mąż
@:)

Witam a jakie są warunki mieszkaniowe?

Lolli
@mąż

Warunki przyzwoite tzn. wszystko co potrzeba jest ale też zależy na kogo trafisz na mieszkaniu

Pstr
@Lolli

moglys jednak jakis szczegol podac

Lolli
@Pstr

Serio koles mam ci kolor scian podac? Zalezy jak trafisz przeciez mowie nie jest tragicznie jest raczej standardowo

nie powiem nic zlego bo jak się połamałem na wyjeździe glupi przypadek spanikowałem w pierwszym momencie bo jakby nie bylo pierwszy raz w obcym kraju na wyjeździe i w ogole ale pomogli się pozbierać ogarnęli lekarza transport itd musialem wrocic do kraju pozrastalem się i dalej od nich jezdze

Niedoszły pracownik

Porazka proces rekrutacyjny trwał bardzo długo masa pytań odnośnie CV, referencje itd (usunięte przez administratora) naszczescie w innej agencji wszystko poszło szybko i już w poniedziałek mam wyjazd. Szkoda czasu na ta agencje

Przemysław
@Niedoszły pracownik

Możesz polecić będę wdzięczny, (usunięte przez administratora)

PC
@Niedoszły pracownik

rozmowa rekrutacyjna wlasnie tak powinna wygladac zeby wyeliminowac potencjalnych obibokow i gamoni to akurat na plus dla agencji kartka wszystko przyjmie a pozniej na miejscu sie okazuje ze zero kompletne

sam
@PC

To już nie te czasy,że wystarczy miec rece nogi i reagowac na imie i chwala im za to

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje i placi kilometrówkę i amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, swieta panstwowe, itd... 7-koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte z góry dziękuje za odpowiedzi !

Rekruter Link2europe
@zainteresowany

Umowa podpisywana jest na belgijskich warunkach. Zakwaterowanie własne lub agencyjne (odpłatne 80€ /tydzień, pokoje max.2-osobowe, internet). Dojazd do Belgii we własnym zakresie (na miejscu, za dojazdy do pracy przysługuje tzw. abonament socjalny – dofinansowanie dojazdów do pracy). Żaden dokument nie jest podpisywany in blanco i nie pobieramy opłat za rekrutację. Stałe dodatki, to dodatek wakacyjny i premia roczna, pozostałe dodatki są zależne od oferty pracy. Rozmowy prowadzimy telefonicznie lub za pomocą Skype. Umowę możemy podpisać zdalnie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego i do zapoznania się z naszymi ofertami – widnieją tam szczegółowe informacje o warunkach zatrudniania i przysługujących dodatkach.

dzienki
@Rekruter Link2europe

Bardzo pomocna odpowiedź wielkie dzięki

KK

jestem pozytywnie zaskoczony wyjazdem, na początku byłem trochę zagubiony? ale też musiałem zarobić kase wiec może na początku było ciężko, ale trafiłem na bardzo w porządku ludzi, koordynator też sporo mi pomógł, także jako już nie "świeżak" mogę polecić

wporzo
@KK

z ta agencja nie taki wyjazd straszny

prawy

Trochę poczytałem opinii tutaj, każdy ma swoje zdanie, każdy ma prawo się wypowiedzieć, ja również. Nie wiem jak jest we wszystkich miejscach gdzie można z L2E wyjechać ale w moich doświadczeniach nie mogę się pochwalić jakimiś nieprzyjemności ze strony firmy

Kacperek

Wyjeżdzam od nich regularnie i nie narzekam

creig

ja osobiscie jestem zadowolony z l2eu generalnie z kilku powodów ale takim przewazających sa koszty mieszkania. Od lat pracuje na wyjazdach, jakis czas temu sie przeprowadzalem sie z bielska i w tamtej agencji z ktorej wyjezdzalem sam placilem calosc za mieszkanie, nie jakies ekstra zeby byla pelna jasnosc wiec tutaj ze te oplaty jednak sa podzielone da sie odczuc na plus

tii

hej, szukam kogoś normalnego do pracy w Belgii na szklarni. Szukają osób z samochodem, szukam kogoś kto pokrył by połowę kosztów dojazdu. mój meil tomash11@o2.pl

Mateusz

Cześć. Czy ktoś mógłby opisać pracę w fabryce Van Hool,dostałem oferte pracy i chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć.

Remigiusz S

Vadim, dlaczego nie polecasz? Ja słyszałem akurat dużo dobrego o tej firmy. Rozmawiałem z kolegą który był z nimi za granicą i chwalił , wszystko na czas było. Tylko chiał by ja wiedzieć czy można z kartą pobytu do nich się zgłosić i ewentualnie na wyjazd do Holandii się załapać? Organizują wyjazdy do Holandii?

Vadim

Wystarczy spojrzeć na komentarze dotyczące tej agencji ,i wszystko będzie jasne :) Nie polecam .

@Vadim

Vadim jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, jeżeli masz zastrzeżenia powiadom nas o tym, z pewnością wszystko wyjaśnimy. Pozdrawiamy serdecznie Link2europe.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe