Opinie o Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b w Międzyzdroje

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b w Międzyzdroje

Jaromir

Mimo zapewnień ze strony firmy, że oddzwonią i poinformują o wynikach rekrutacji, nikt się nie pofatygował dać znać.

Pablo
@Jaromir

U nich to standard że urywają kontakt albo zwodzą że np. "rekruterka akurat wyjechała"

Iza
@Pablo

A skąd to wiesz, przesyłałeś do nich więcej niż jeden raz aplikacje? Ciekawa jestem czy to kwestia jakiegoś tam jednego pracownika, że zapomina powiadomić o wynikach rekrutacji czy faktycznie u nich to standard.

Many Nowy wpis
@Iza

Miałem do czynienia z prywatnymi pośrednikami pracy. Jak dla mnie to (usunięte przez administratora) Dla nich wartościowy jest tylko ten pracownik, za którego mogą od pracodawcy wyciągnąć jak najwięcej szmalu. Problem w tym jest taki, że jeśli pracodawca przyjmie do pracy człowieka skierowanego prywatnego pośrednika, to pensja tego człowieka będzie pomniejszona o prowizję, jaką zgarnie pośrednik. Więc już tylko z tego powodu takich pośredników warto omijać. A jeśli chodzi o niepowiadamianie ludzi o wynikach rekrutacji, to w żadnym wypadku nie jest problem pojedynczego pracownika pośrednika, ale całego biura każdego pośrednika, czyli wszystkich pracowników pośrednika wraz z szefostwem. I takie postępowanie to standard. Ale to i tak nie wszystko. Mimo że pośrednik zna wyniki rekrutacji, to notorycznie ma miejsce sytuacja, że wciska człowiekowi kłamstwa, że rekrutacja trwa nadal i że wszystko jest na dobrej drodze dla tego człowieka poszukującego pracy. - I takie kłamanie to też standard. A tak przy okazji, info dla adminów tej strony. Może byście zrobili jakąś oddzielną stronę z wątkiem, jak prywatni pośrednicy walą ludzi w kanał.

Sylwia Nowy wpis

Trochę się gubię, Wy nie dostaliście odpowiedzi, kiedy kandydowaliście na rekruterów, czy chodzi o stanowiska pracy dla zrekrutowanych np. pracowników fizycznych? Bo moim zdaniem pracownik R. to właśnie rekruter, ten co dla Was robi nabór.

Mark Nowy wpis

Można nie aplikować i nie czekać, bez sensu.

Justyna Nowy wpis

Jak długiej rozmowy o pracę należy się spodziewać? Orientujecie się czy to zazwyczaj jeden etap czy będą jeszcze kolejne rozmowy? Martwi mnie też to, że piszecie, że nie dają znać w przypadku negatywnej decyzji... Człowiek potem żyje w takiej niewiedzy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier budowy
Międzyzdroje
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla lakiernika (DE-Aachen)
Międzyzdroje
DWL Job Sp. z o.o.
Michu

@Jaromir a ile czasu temu byłeś na rozmowie?

Jaromir
@Michu

14 grudnia (poniedziałek) zapewniali że do piątku 18.12 poinformują czy tak czy nie. Położyli laskę

Może nie było podstaw do zapłaty? mam zupełnie inne zdanie i spokojnie mogę polecić prace w firmie.

Znalazłam jedna ofertę pracy w Międzyzdrojach zamieszczoną przez firmę Randstad. Ktoś był ostatnio na rozmowie i podzieli się swoja opinią? Czy od pierwszego dnia proponowana jest umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej można liczyć na jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Podzielcie się swoimi opiniami, doświadczeniami związanymi z ta firmą. Pomożecie w ten sposób innym użytkownikom podjąć słuszne decyzje.

Hkggh

A pracowal ktos kiedys w tej firmie jako np. Rekruter? Bo zastanawiam sie nad aplikacja

Supers

Randstad czesto nie oddzwanial do kandydatow ale teraz to sie zmienilo, wczesniej jesli dany pracownik nie dostal sie na rekrutowane stanowisko nie byla udzielana negatywna idpowiedz na jego temat z prostego ludzkiego powodu, pracownik nie mial odwagi powiedziec dlaczgo kandydat nie dostal sie do pracy bo w najwiekszej ilosci przypadkow wina stoi po strobie kandydata i hego rozszczeniowego podejscia do wszystkiego, ja pracuje do tej pory dzieki tej firmie juz z drugim pracodawca, jak ktos jest slaby albo rozszczeniowy to raczej musi szukac u siebie przyczyny

radek
@Supers

Pewnie jesteś pracownikiem randstadu, skoro tak ich bronisz. A roszczeniowe podejście chyba sam masz, więc oceniasz innych wg siebie. W moim przypadku rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bez zarzutu, ewentualny przyszły szef był zadowolony i ja również, mieli się odezwać w ciągu tygodnia-dwóch tygodni. Nie było kontaktu, a moje telefony zbywali. A ogłoszenie wisiało nadal.

Ja zadzwoniłem do nich z ciekawości i zaproponowali mi pracę od ręki na produkcji. O dziwo byłem na rozmowie i przyszły pracodawca od ręki wziął mnie i dwóch chłopaków. dostaliśmy skierowania na badania. Tylko te umowy są dziwne. Pierwsza tydzień a kolejne co miesiąc przez pół roku. W między czasie będę szukał czegoś innego bo te umowy miesięczne to jakaś kpina.

halabardzista

Ktoś wkońcu wystawi rzetelną opinie na ten temat ?

Niezadowolona

Jestem bardzo zawiedziona. Co prawda prace załatwili, jednak każda umowa z nimi podpisywana jest na tydzień dwa (np od 16.05-23.05) a pracownicy firmy przyjeżdżają podpisać kolejną 30.05... Wypłaty nie są w terminie, mimo podania numeru konta pieniądze zostaną wysłane pocztą, nie wiadomo w jakim celu i dlaczego akurat tak... Porażka.

Stefan

Potwierdzam, zostałem wysłany na rozmowę kwalifikacyjną gdzie okazało się że wykształcenie wyższe techniczne jest nieodpowiednie do tego charakteru pracy, firma potrzebowała osoby z wykształceniem podstawowym , dyrektor firmy w której miała odbyć się rozmowa nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy , a więc wróciłem ponownie do siedziby Randstadu. Panie już wiedziały o co chodzi, po czym wpadły w szał i zostałem zbesztany ze mam wyższe wykształcenie i mam sie cieszyć ze cokolwiek mi załatwiają. Znajomość prawa pracy jak i kultura osobista części z tych Pań na bardzo niskim poziomie.Sprawa z przed kilku lat.

it

Potwierdzam powyższe komentarze. Aplikowałem przez tą firmę na stanowisko w branży IT. Rozmowa była ok i dość przyjemna. Zaproponowano mi jeszcze dodatkowo inne, wyższe stanowisko w tej samej firmie. Z racji, że team leader był na urlopie, spotkanie wstępnie umówiono na "za 2 tygodnie". Od tamtego czasu brak żadnych wiadomości (; Jakoś na początku 3 tygodnia zadzwoniłem to szefowa w delegacji, to osoba prowadząca rekrutacje stałe na urlopie itp. Następnego dnia oddzwonili z samego rana i oczywiście powyższe tłumaczenia + że jak wszystko ogarną i przebrną to oddzwonią powiedzieć co dalej. Jak się można domyślić kontaktu nie ma do dnia dzisiejszego (; (+ to ogłoszenie dalej wisi na infoludku). Stanowczo odradzam. Na koniec mogę jeszcze dorzucić, że chyba zleceniodawca sam ma ich dość, bo przypadkiem inny HaEr zaproponował mi to stanowisko w tej samej firmie. Umówiony byłem na spotkanie z pracodawcą w mniej niż 24h..

oszukany
@it

Kolego o nicku "it" - jakbym czytał swoją historię. U mnie było podobnie - rozmowa o pracę przebiegła bezproblemowo, po czym Randstad miał się odezwać w ciągu 2 tygodni. Oczywiście nikt się nie odezwał, więc ja zadzwoniłem, aby się dowiedzieć co i jak. Powiedzieli mi, że dziewczyna od rekrutacji jest w delegacji, a pozostałe pracownice nic nie wiedzą. W przeciągu kilku tygodni dzwoniłem do nich jeszcze trzykrotnie, za każdym razem wciskali mi banialuki - o delegacji, o zwolnieniu lekarskim, o urlopie. W końcu dałem sobie spokój i kontakt się urwał. Po miesiącu to samo ogłoszenie znowu dali w internecie. Jakieś krętactwo.

gosc

Potwierdzam poprzedni post, ja miałem podobnie, też starałem się u nich o pracę. Byłem zwodzony przez kilka tygodni że niby nie ma jeszcze decyzji, potem rzekomo przedstawiciel firmy która miała mnie zatrudnić unikał kontaktu z randstadem, a w następnym miesiącu znowu dali w internecie to samo ogłoszenie. Robią sobie kpiny z ludzi, radzę trzymać się od nich z daleka.

poszukujący pracy

Stanowczo odradzam, to najgorsza agencja pracy z jaką miałem do czynienia. W lutym wysłałem CV do Randstadu w sprawie pracy w pewnej firmie informatycznej, Wysłali mnie na rozmowę kwalifikacyjną z dyrektorem tej firmy, wszystko przebiegło bez problemów. W ciągu 2 tyg. miałem dostać odpowiedź, ale nikt się nie odezwał, więc zadzwoniłem zapytać jak się sprawy mają. Pracownicy Randstadu najpierw twierdzili że dyrektor firmy jeszcze nie podjął decyzji, po kilku kolejnych tygodniach powiedzieli że zerwał z nimi kontakt, po czym w miesiącu marcu znowu zamieścili to samo ogłoszenie! Jedno wielkie oszustwo!

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Randstad Sp. z o.o., Szczecin, Rynek Sienny 4b