Opinie o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR w Bielin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR w Bielin

Krzysztof Nowy wpis

Firma została zamknięta a źle opinie były pisane przez osobę która nie zapłaciła mi ok 50 tys

Emilia Nowy wpis

Hmm opinie klientów są bardzo skrajne, bo jedni piszą że są zadowoleni z usług a inni wręcz przeciwnie, Więc jak to jest? Różnie ludziom wykonują usługi? Czy robili u kogoś coś ostatnio? Co możecie o tym powiedzieć?

Młody Nowy wpis
@Emilia

Pani kochana, omijaj szerokim łukiem. Szkoda zdrowia i nerwów z tym chlopem. Szybciej kłamie niż oddycha. Jego własna żonka nie mogła już z nim wytrzymać hehe

Patryk Nowy wpis

Uważam że nie które komentarze są wręcz śmieszne firma solidna wręcz mógł bym dodać perfekcyjną w wykonywaniu prac jej zleconych bardzo polecam tą firmę zawsze jestem zadowolony tak jak większość moich znajomych którzy korzystają z usług tej firmy

nie polecam!!!!on i jego zonka to sknerusy,,,chcieli by zarobić jak najwiecej a ludziom zarobic nie dadza ,,sa załosni,,,oszusci ...ludzie zastanowcie sie dwa razy,bo zamiast zaoszczedzic jak on to zwykle mowi to stracicie duzo wiecej a i robota nie do konca zrobiona,,,łapie dwie roboty nawet trzy naraz ,,potem sie nie moze wyrobić,,a ta jego zoneczka to tylko raczki zaciera o gruba kase (z oszukiwania ludzi)Wstyd,,a niby taka wykrztałcona

MrJean

Podpinam się pod to lecz już z żonka na odległość.. szkoda słów..

Firma FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko zbrojarz ,betoniarz Prefebrykaty. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ilona

Wiem, że Mart-Bud to firma zajmująca się budownictwem, lecz chciałabym zapytać, czy nie mają obecnie jakichś wolnych miejsc na stanowiskach typowo administracyjnych, a więc nie dla pracowników fizycznych. Może oferują jakieś staże? Ktoś wie coś na ten temat?

krzysztof

A jak wygląda sytuacja dzisiaj? czy ktoś może napisać? warto starać się o pracę?

Alicja

@anonim naprawdę uważasz, że FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR to oszuści? Dlaczego tak oceniasz firmę?

Wojtek

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR ma się dobrze, jest wyjątkowo faajnie u nich dziś

gość

Pan Krzysztof Maziar wrrr... jak słyszę to nazwisko to mi się niedobrze robi, udaje zawsze pokrzywdzonego przez los a to sierota jakich mało.. nie płaci na czas to mało powiedziane, sam sobie jest winny !!! z mojego punktu widzenia i pracy jaką wykonywałem u niego wygląda to tak: coś zaczął i nie skończył bo zawsze coś mu nie pasowało a później wykłócał się i obwiniał że to jemu nie płacą, może i tak było ale wcale się nie dziwie, jeśli nie umie się prowadzić firmy to może niech się podejmie innej pracy. NIE POLECAM (ŻAŁOSNE)

oszukany

czytajac tresci wypowiedzi nt. pana [usunięte przez moderatora] to bardziej wierze tym negatywom bo sam zostalem oszukany przez tego pana . jest on oszustem na poterzna skale ,nigdy nierozlicza ludzi wg.tego co obiecuje na poczatku pracy ,tylko wg,swojego widzimisie,mnie tez wystrugal na [usunięte przez moderatora] pora sume pieniedzy i podejrzewam ze juz ich nigdy nieodzyskam.

gosc

Jestem ciekaw kto pisał te pozytywy,na temat tej firmy.Chyba sam Pan [usunięte przez moderatora]:):)

szczor

a ja akurat mam calkiem inne doswiadczenia zww frma. jestem jej pracownikiem od jakiegos czasu i chce zauwazyc ze wyplata zawsze na czas i rozliczana co do 50gr. umowe o prace mam od samego poczatku wiec nie zgadza sie calkowicie co piszecie.. a pana ciezkiej wagi pozdrawiam i ubolewam nad bzdurami ktore pisze

marek
@szczor

ha ha ha mial problemow przez oszustow;/ chore pisanie ludzi zatrudnia niech bierze kredyt tak NORMALNI ludzie postepuja bo jezeli ktos idzie do pracy i pracuje nalezycie ma dzieci i zone na utrzymaniu czym ma ich ykarmic tlumaczeie zbedne . Chory czlowiek a od kad zna ta swoja ozne i ona wziela sie za ksiegowosc to pozal sie boze...

Współpracuje z panem [usunięte przez moderatora] już długo i wiem,że miał problemy finansowe,ale to tylko przez Oszustów od których brał pracę.Ze mną rozliczył się zawsze bez problemów i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pana Krzysztofa.

oszukany

Zgadzam się byłem pracownikiem w firmie REMONTOWOBUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR Ta firma oszukuje nawet zwykłych pracowników.Nie wypłaca należytej pensji,zatrudnia bez umów a jej własscicel to zwykły oszust.Brakuje mi słów do takich.Przestrzegam przed nim.Niby pięknie wszystko,zarobki fajne napracujesz się a póżniej nc w zamian,tylko szachrajstwo!!!!!!!!!!!!

OSZUKANY

Ta firma jest prowadzona przez [usunięte przez moderatora]. Facet nie chce pisać umów a przy rozliczeniu końcowym kosmos. Pracowniką też nie płaci bo nigdzie nie kończy pracy jeżeli wszystkich tak oszukuje. Brak mi słów ile ten [usunięte przez moderatora]napsuł mi nerwów. Zapłaciłem zaliczki i teraz nie chcą skończyć pracy bo chcą wyższych stawek. Piszcie ludzie o takich gównianych firmach to będzie przestroga dla innych. Ta firma ma wszędzie długi. W urzędzie skarbowym , ZUS i pewnie jest w KRD. Ponadto dowiedziałem się iż tocżą się conajmniej trzy sprawy sądowe za usterkowe wykonanie prac przeciwko tej firmie. Proszę wszystkich oszukanych o wpisy. Trzeba usuwać takich cwaniaczków aby nie naciągali innych.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR - Bielin

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 7 lok. 5
    74-503 Bielin